Keresés

Részletes keresés

rita1971 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 53

Sziasztok !

A Riadh Palms-ba megyünk.A szállodáról szeretnék infót, milyen a szoba?

Mire kell figyelnünk hogy jó szobát kapjunk, milyen a part és kell e a parton fizetni a napozóágyakért ?Milyen a kaja ?Az infókat előre is köszönöm !

dr.eva24 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 52
Sziasztok!

Mi július elején megyünk Tunéziába a a Best Reisen utazási irodával, a Mercure Diar el Andalous szállóba.
Valaki esetleg járt már ott?
Vagy esetleg nem jön valaki ebbe a szállóba júliusban??
Köszi a válaszokat:)
Melcsike81 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 51
Szia Rita! Mi tavaly voltunk. Nagyon csodás 1 hetünk volt. Később fogok még írni, de most rohanok. Üdv. Melcsi Ha gondolod írj e-mailt a melcsike@citromail.hu -ra és válaszolok.
Előzmény: rita1971 (50)
rita1971 Creative Commons License 2008.05.14 0 0 50

Sziasztok !

Mi július elején megyünk Tunéziába a Medinával Monastirba a Hotel Chiraz Clubba.

Szeretném ha valaki írna róla aki járt ott milyen élményei voltak.Érdekele milyen a szálloda maga, milyen a kaja.Mi All inclusive ellátásra fizettünk be.Milyen látnivalók vannak ,mit érdemes megnézni milyen a tengerpart,milyen fakultatív programra érdemes befizetni.Előre is köszi !

Degecen lakom Creative Commons License 2008.05.01 0 0 49

Edit,

 

szerintem észre fogod venni legkésőbb a reptéren  a xx számú kapunál.

Minek egy topikot efféle marhaságokkal terhelni ?

 

Rendkívül bosszantó ez az óvodás nyafizás. Utána jön, hogy milyen színű a törölköző a fürcsiben ?

 

Előzmény: Edit1978 (47)
Stellagirl Creative Commons License 2008.04.27 0 0 48

 

Edit1978 Creative Commons License 2008.04.15 0 0 47

Sziasztok!

Tegnap sikerült lefoglalni Tunéziába utat, körutazás + üdülés a Medina Toursnál, június 24től július 4ig. Jön valaki? :)

Tudtok valamit a Medina Toursról? Tavaly a Maldával voltunk Egyiptomban, remélem jobb lesz a Medina... :/

Köszi a válaszokat!

Edit

Stellagirl Creative Commons License 2008.04.13 0 0 46

Köszi szépen a választ, megnyugtattál. Szóval le lehet barnulni még akkor is nagyon ezek szerint szeptemberben is!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.13 0 0 45

Sziasztok!

 

Volt már valaki Monastir-ban az Amir Palace-ban? Én júniusra foglaltam ide két hetet, de sajnos több topikon elég lesújtó véleményt olvastam róla, nemtudom mit tegyek, még talán nem késő módosítani, vagy mégsem kell?

Köszi a segítséget!

Okusaba Creative Commons License 2008.04.12 0 0 44
Szia Stellagirl

Kétszer is jártam szeptemberben Hammametben. Mindkét alkalommal nagyon jó idő volt, 26-33 fok között, egyszer esett 3 csepp eső. Aki nem szereti a forróságot, tökéletes a szeptember. A tenger pedig még nagyon kellemes. Bátran bevállalható.
Előzmény: Stellagirl (43)
Stellagirl Creative Commons License 2008.04.12 0 0 43

Sziasztok!

 

Egy kérdésem lenne, ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.  Volt már valaki szeptember közepén Hammametben, Tunéziában? Oda szeretnénk menni 2 hétre és fontos lenne ha valaki megírná. Kérdésem az lenne hány fok van akkor, eső esett-e stb. Több forumon megnéztem az időjárást, de inkább személyes tapasztalat jobban érdekelne.

 

Köszönöm a választ előre is!

 

Stella

Veronika82 Creative Commons License 2008.04.04 0 0 42
Mi ma foglaltuk le az utazást a Taurusnál, én eddig csupa jót hallottam róla, ezért mertünk belevágni. Állitólag korrektek. Persze szerintem minden utazási irodában vannak rossz élmények, de én eddig csak jót olvastam.
Málnaszőr Creative Commons License 2008.03.13 0 0 41

Ez sincs másképp, mint a pénzügyekben:

 

minél több kockázatot vállalsz, annál nagyobb lehet a nyereséged, és fordítva is igaz.          

 

Pl. nagyobb az esélye, hogy kint ragadsz még néhány napig, amíg a biztosítód dönt. SZVSZ egyik utazási iroda kinti szolgáltatása épp olyan mint a másiké. Azaz szart sem ér.

 

Egyébként Hammamet, de nem a Yasmini rész, hanem a városka felé tovább. Szerintem.  

Előzmény: huziga (40)
huziga Creative Commons License 2008.03.09 0 0 40

Sziasztok!

 

Úgy látom elég régen történt hozzászólás ezen az oldalon, de remélem valaki segít nekem!

Érdeklődnék a Taurus Reisen utazási irodáról. Én eddig egyszer Best-tel, kétszer pedig a Medinával utaztam Tunéziába és egyik ismerősömnek is őket ajánlottam, de ő kinézte a Taurust, mondván, hogy ők olcsóbbak.

A kérdésem az, hogy ajánljátok-e őket, vagy sem?

 

Köszi!

 

Andi

anett95 Creative Commons License 2007.09.09 0 0 39
Sziasztok!

Nincs valakinek feleslegessé vált Tunéziai utikönyve? Szivesen megvenném!
szeva2008 Creative Commons License 2007.08.05 0 0 38
Mi Sousseban voltunk ramadán idején, semmi korlátot nem jelentett. Érdekes volt, ahogy este 6-kor kiürültek az utcák stb. A medina környékén még turistákat sem lehetett látni. Ne ingulj, késő este aztán annál nagyobb az élet.
Előzmény: kokeny1 (37)
kokeny1 Creative Commons License 2007.08.05 0 0 37

 

Sziasztok!

 

Október elején megyünk Monastir-ba.A ramadán mennyire korlátoz majd bennünket?

 

boszyyy Creative Commons License 2007.07.26 0 0 36

Szia!

Mi tavaly nem oltattuk be magunkat (sztem idén sem fogjuk) és nem volt semmi bajunk. Ha érzékeny ahasad, vigyél vmi lötyit itthonról hasmenés ellen, de sztem azzal sem lesz gond. :)

Ja és ha van még kérdésed inkább a tunéziai élményekbe írj, azt sűrűbben látogatják, mint ez és sok jó tanácsot tudnak adni Neked. :))))))))) (Akár a szállodáról is.)

Előzmény: ildi0306 (35)
ildi0306 Creative Commons License 2007.07.25 0 0 35
szia!
Mi most megyünk Hammametbe. Milyen oltásokat kell beszerezni, egyáltalán szükséges e oltás?
Előzmény: boszyyy (34)
boszyyy Creative Commons License 2007.07.20 0 0 34

Szia!

Mi tavaly voltunk Monastiban az Amir Palace-ben (csak ajánlani tudom a szállodát, kedvesek az emberek, szép a part, jó a kaja és közel van Sousse és Monastir közponzja is). Haza sem akartünk jönni. :D

Hát az erőszakosság relaít. :) Kicsit rámenősek, de ha megtudják, hogy magyar vagy egyből másként viszonyulnak hozzád. Velünk mindenhol nagyon kedvesek voltak. Pl: Sousse-ban a bazársoron sétáltunk és nagyon kedvesen beinvuitáltak bennünket 1 ékszerüzletbe. Ahogy meghallotta a "tulaj", hogy magyarok vagyunk, máris előkerült a családi fotóalbum, mint kiderült magyar lányt vett feleségül, és pillanatok alatt előkerült az asszony is. :) Kipakolta nekük a fél kínálatot, hozott inni, cig, sziva, vizipipa (mindzt tök ingyen) monda mi mennyibe kerül, mivel magyar van x% kedvezmény+ kötelező alkudni. Vettünk 1 aranygyűrűt, meg nyakláncot és karkötőt(itthon megnézettem és tényleg az!), a páromnak 1 ezüstláncot, amit helyben kedvesen kisebbre is vettek, és az egészért fizettünk 120 TD-t (akkor 1Td volt 175 ft) és még kaptunk ajándékba 2 aranymedált. :)

A Szahar túrára nem sok a 2 nap, sőt még kevés is. Mi elmentünk, nem bántuk meg, mert nagyon szép helyekn voltunk, csak nagyon kevés idő volt a nézelődésre. Ha gondolod küldök róla pár képet. Mindenképp mimimum 10 napra menjetek, mi 8-ra voltunk, de nagyon kevés volt.

Előzmény: Törölt nick (5)
Cs.Gizi Creative Commons License 2007.07.12 0 0 33
Szia Gyuri!

El jemben van egy szép múzeum is, ami ugyan nem a Bardo de van sok mozaikkép és egy római épület maradvány ami alapján 2001-ben elkezdtek építeni egy újat.

Valamint a két város közül ha jól emlékszem Kairouanban van egy víztározó amely édesvizet tárol /iható/ ami ügye nagy kincs Tunéziában.

A nagymecseten kívül, amibe illő ruházatba mehet be az ember ott van még egy kisebb a Borbély mecset amiben nagyon szép homokkő faragások vannak, valmint szuper édesség piac.

Gizus
Előzmény: gyuri07 (16)
agi17 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 32
mi júl 17-én megyünk és 31-ig maradunk, valószínű ott találkozni fogunk. Sok rosszat hallottam róla, mostmár kiváncsi vagyok én is valójában milyen lesz.
Előzmény: ftundike (31)
ftundike Creative Commons License 2007.07.04 0 0 31

sziasztok!

Járt már valaki a hotel les pyramides-ban? A  párommal júl 31.én megyünk, és kevés képet és infót találtunk erről a hotelről.

Minden infó érdekel!!!! Köszi

Lena61 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 30
Szia!
Mikor mentek? Én most jöttem meg. Érdekel még a téma?
Előzmény: RoyGen (24)
Andsmith Creative Commons License 2007.05.23 0 0 29
Itt nézz körül.
http://holidayinfo.hu/hu/Tunezia.html
joey83 Creative Commons License 2007.05.10 0 0 28

Sziasztok!!!

 

Megy valaki Június 27-én nyaralni Sousse-ba?

(Hotel Riadh Palms)

 

 

betandlose Creative Commons License 2007.05.08 0 0 27
Szia!

1 euróért 1,726 tunéziai dínárt adtak a napokban. A dollárt 1,3 körül váltották. Nekünk eurónk volt, ezért tudom csak annak az árfolyamát pontosan. Azt hiszem, hogy bármelyiket megéri vinni.
Előzmény: iityam (20)
betandlose Creative Commons License 2007.05.08 0 0 26
Itt van: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9004793
Előzmény: ChrisClay (21)
RoyGen Creative Commons License 2007.05.08 0 0 25
Chiraz
Előzmény: RoyGen (24)
RoyGen Creative Commons License 2007.05.08 0 0 24

Üdv!

Monastirba utazunk nyár elején, a hotel Schirazba. Tudtok-e mondani valamit róla?

Pl: Milyen a Tenger? Szálloda?

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!