Keresés

Részletes keresés

dzsonivir Creative Commons License 2012.12.06 0 0 974

Előzmény: Renáta_ (973)
Renáta_ Creative Commons License 2008.12.21 0 0 973
Halihó!

Be van még kedvencelve vajon valakinek ez a topik??
Hajdan a régiszép időkben, úgy nézem írogattam ide, arra mondjuk tisztán emlészem, hogy nagyon szerettem én ezt a műsort.

Ahogy nézem, anno nem arról irogattunk, milyen elbűvölő, ahogy ezek a fiatalok (no, és itt nem a "sztárok"ra gondolok, hanem az Euroice csapatára), milyen remekül siklanak a jégen, ügyesek, tehetségesen és lelkesek.

De nem ezért jöttem. Hanem mert végre eljutottam "hozzájuk" élőben.
A Savoya parknál lévő Jégszínházban néztem meg Tőlük a Diótörtőt, ami bár kellőképp gyermekműsor volt, azért nagyon remek szórakozás. (jó, azért nem biztos, hogy a délelőtti matiné műsor jó ötlet volt, a milliónyi 5 éven aluli gyerekkel, de túléltük azt is)

A jégtánc része maga nagyon tetszett. Felfedezni véltem Illés Dejánt, Major Andival (a főszerepben, szóval nem volt nehéz :), volt még Zákány Bertalan a maga elmaradhatatlan hátraszaltójával és Marika testvéreként Beck György (régijókis kedvencem :)) is. Klasszak voltak.
MédiaBoy32 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 972
Már nem tudtam mi hiányzik :

http://index.hu/kultur/media/jegen8767/

Boogiicaa Creative Commons License 2007.05.07 0 0 971

Szia!

Írtam az adatlapodon lévő címedre :)

Előre is nagyon köszönöm a számot:)

 

 

Előzmény: csuhaj82 (970)
csuhaj82 Creative Commons License 2007.05.06 0 0 970
Adj egy mail címet és megy a zene:)
Előzmény: Boogiicaa (968)
Boogiicaa Creative Commons License 2007.05.02 0 0 968

Sziasztok!!

 

Én is nagyon szeretem Krisztinát és Andrást :)) szuperek!

 

Azt a számot, ami a videa-s videó alatt megy nekem is el tudná küldeni valaki? Én sem találtam meg sehol.

Előre is ezer köszönet!! :))

 

És természetesen jobbulást kívánok Krisztinának!! :)

csuhaj82 Creative Commons License 2007.04.28 0 0 967
Hnap küldöm:)
Előzmény: icedancegirl (966)
icedancegirl Creative Commons License 2007.04.28 0 0 966

annamaria18kukaccitromailponthu

Köszönöm!:)

Meglepiiii? :O :D

 

Az jó lenne, ha a sztárok a jégen 2-be eljönne Evgeni :) imádnám!:)

és a zsűriben Krisztát és Andrást is!!

Előzmény: csuhaj82 (965)
csuhaj82 Creative Commons License 2007.04.28 0 0 965

Én el tudom neked küldeni, mert nagy nehezen megtaláltam a zenét. Adj egy címet és már hallgathatod is, mert isteni a szám és remekül illik ehhez a videóhoz.:)

Ja, és ha lesz 2. része a koris műsornak - amiről azt mondták, h minden esély meg van rá - talán sikerül annyi pénzt összeszedni, h eljöjjön Plushenko is és talán Krisztáék is fognak táncolni. Ha lesz 2. rész:)

Lényeg, add meg a címed és megy a zene. Sőt, még lehet, h meglepit is küldök neked:) 

Előzmény: icedancegirl (964)
icedancegirl Creative Commons License 2007.04.28 0 0 964

A videa-s videó alatt a szám ami megy, az meg van valakinek? El tudná nekem küldeni?

Sehonnan nem tudtam megszerezni :(( Előre is köszönöm!

 

a szám: Australian Crawl - This way

icedancegirl Creative Commons License 2007.04.28 0 0 963

Sziasztok!!

 

Nagyon szuperek a videók, amiket beraktatok, ezer köszönet értük!!!!

Most legalább le is tudom tölteni az összeset!:)

Imádom Regőczy Krisztinát és Sallay Andrást!:) Bár még én is fiatal vagyok, de szüleim által már régóta rajongok értük, egyszerűen tökéletesek együtt. :))

Amikor elkezdtem korizni, a pályán mindig arra gondoltam, h milyen szuperul táncolnak, egyszer szeretnék én is így...:)) Olyan példaképszerűségek voltak nekem ők, főleg Krisztina, aki még mindig csodálatosan néz ki!!

 

Nagyon vártam a sztárok a jégen döntőjét, főleg az ő táncuk miatt (na, meg persze azt hittem, h Evgeni is jön...) nagyon szerettem volna látni őket 'élőben' koriznik. Imádom azt, ahogy egymásra néznek és ezek az egymásra nézések ugyan olyanok, mint anno. :))

 

Krisztának mielőbbi jobbulást kívánok!

 

üdv

icedancegirl

 

Előzmény: csuhaj82 (914)
merka Creative Commons License 2007.04.26 0 0 962

Sziasztok!

 

Én azt gondolom,h bárki bármit kritizálhat Plushival kapcsolatban, bár a legjobb férfikoris a világon szerintem,de nem tudom kinek volt szerencséje őt élőben látni korizni,de abban biztosak lehetnek azok akik lehúrrogják, hogy olyan élményt nyújt, hogy rögtön más lenne a véleményetek, mert azon kívűl,h profin korizik,vmi hihetetlen előadóművészi tehetséggel áldotta meg a sors és annyira magával ragadó kisugárzása van a jégen,hogy nem bírod levenni a szemed Róla,az mellékes,h szerintem egy őrülten jó Pasi is! :)))) Amúgy van valakinek közös képe róla,amit esetleg tudott csinálni szeptemberben, mert én nem vittem gépet és "csak" egy polóra írt aláírást sikerült kiharcolnom! :) Én bent a döntő után hallottam a stúdióba,h 1,5 milla,de azt meg nem hiszem tényleg,h ennyi pénzért ne hozta volna el a tv2,az ki van zárva!

 

további Szép Napot Mindenkinek!

Pusza

csillagperec Creative Commons License 2007.04.25 0 0 961

Te kiről beszélsz? Az illető hölgy nem volt Witt riválisa.

Witt nem csak sztár volt, hanem kivételes tehetség.

Íme a világbajnokságok eredményei:

 

1982 Copenhagen, (DEN) Elaine Zayak Katarina Witt Claudia Kristofics-Binder

1983 Helsinki, (FIN) Rosalynn Sumners Claudia Leistner Elena Vodorezova

1984 Ottawa, (CAN) Katarina Witt Anna Kondrashova Elaine Zayak

1985 Tokyo, (JPN) Katarina Witt Kira Ivanova Tiffany Chin

1986 Geneva, (SUI) Debi Thomas Katarina Witt Tiffany Chin

1987 Cincinnati, (USA) Katarina Witt Debi Thomas Caryn Kadavy

1988 Budapest, (HUN) Katarina Witt Elizabeth Manley Debi Thomas

Előzmény: PassionFruit-1 (957)
Kobzoska Creative Commons License 2007.04.25 0 0 960

Hát azért Katarina Witt-et és Simone Koch-ot még egy lapon említeni is túlzás...

Melyik is volt Koch legjobb VB-helyezése? Talán egy 8. hely? (Budapest, 1988)

Előzmény: PassionFruit-1 (957)
csszp Creative Commons License 2007.04.25 0 0 958
Rossz az információd, nem 1.5 millióért, hanem 15millióért jött volna el.
Előzmény: merka (947)
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 957
Katarina Witt lehet jó koris volt a maga idejébe, de neki is volt egy nagy riválisa Simone Koch, személyében. Aki kecsesebb volt, és szebben táncolt. De ettől még Plushenko a legjobb :)) És nemhiszem el, hogy nem volt rá 1.5 milla, inkább sz..r..ó volt a TV2. Ezért lett olyan a finálé, hogy semmi szép emlék, se maradt meg az emberbe belölle.
Nolaa Creative Commons License 2007.04.24 0 0 956

Hehhe:D Az, hogy Katarina a maga korában sztár volt, nem azt jelenti, hogy jobb Pljuscsenkonál. A "sztárság" és a "jóság" közé nem lehet egyenlőség jelet tenni...

Azzal sem értek egyet, hogy Pljus (Zsenya) szürke másodhegedűs lett volna Jagu mögött. Én Zsenyát tartom jobb korcsolyázónak, s szerintem jobb előadó is. De Jagut is elismerem, ő is remek koris. Majdnem olyan jó, mint Zsenya:) Lambiel meg nincs olyan jó, mint Zsenya és Jagu.

Előzmény: csillagperec (955)
csillagperec Creative Commons License 2007.04.24 0 0 955

Emlékezzünk csak, Katarina Witt a maga korában abszolút sztár volt, kiemelkedett a női mezőnyből. Pluscsenko viszont szürke másodhegedűs volt Jagugyin mögött, míg az vissza nem vonult. Utána meg neki kellett gyorsan visszavonulni, mert Lambiel sokkal jobb volt nála.

Előzmény: Nolaa (951)
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 954
Lehet az RTL klub gazdagabb, azért szórja, egy ilyen féregre a lét :D
Előzmény: PassionFruit-1 (953)
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 953
1.5 milla ??? az pénz egy ilyen pasiért, akiért döglenek egy csomóan. Legalább fény lett volna a fináléban. A trampli Witt biztos olcsóbb volt, és igénytelen amit előadott, körbe-körbe karika. Győzike 30-at meg 40-et kap, plussz utazások, stb, és a kutya f.... se kiváncsi rá, pfff hányok :D
Előzmény: csuhaj82 (949)
PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 952

A műsor most volt a legsilányabb, PO 100x jobb mint Witt, aki egy kiégett, trampli lett. Reg+Sal. menjenek má nyugdijba, olyanok mint a szombat esti táncba Medveczky volt, már őt is csak tartották. Csak egyett nem értek, Hujber neje, hogy lett, Tölgyesi-Khell Cynthia,  Juhos Cintia-ból ? Hujbernek fejibe a dicsőség, alig bírja megtartani, már Bódi Sylvizik, akinek a pasija a házuk tetejére jégpályát építetett, nehogy Sylvike unatkozzon. Csóri Cintia, vagy Cynthia :D

Nolaa Creative Commons License 2007.04.24 0 0 951
Szerintem meg éppen fordítva, Pljuscsenko klasszisokkal jobb Katarinánál.
Előzmény: csillagperec (950)
csillagperec Creative Commons License 2007.04.24 0 0 950
Katarina Witt klasszisokkal jobb korcsolyázó Pluscsenkónál. Igaz, idősebb kicsit. De ha az ő maiprodukcióját leszólod, mit szóltál volna Regőczyék mai kűrjéhez?
Előzmény: PassionFruit-1 (948)
csuhaj82 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 949

Hát, szerintem jó műsor volt. Nekem tetszett! Most mondjam azt, h sejtettem, h P. nem jön el? Szerintem nem 1.5 milláért jött volna, hanm kicsit többért és lehet, h ezt már nem tudta kipengetni a tv2.

Minden estere a műsor összességében szerintem nagyon jó volt. És talán, lesz folytatása is, ki tudja. Én támogatnám. Meg mindtha vmi olyasmit mondtak volna tegnap az Aktívban, hogy ,,az évad záró buli" volr szombat este. Évadzáróról pedig csak akkor beszélhetünk, ha jön a folytatás:)

PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 948
Plushenko, pedig behozta volna a kiadás többszörösét. De a béna Katarina Witt-re vol zsé, pedig nem volt nagy szám, egy nagy ugrásra se volt képes. Annyira korizott mint, PL  Bódy, vagy dobó. Mankóként tette a lábait, Póth Dia 1000x jobban korizik. Plushenko, egy beválalós koris, de ő rá nem volt pénz, szánalmas. A megasztáros énekesek, egyik jobban bakizott mint a másik. A finálé meg egyszerüen silány volt, Xavér ahogy játszott, nem is lehetett hallani, Vangelis igy játszana, sose lett volna 1492, megint csak a csomó csaj a jégen, mint egy p... koszorú, aztán az a sok repkedés, már azt vártam mikor repűlnek ki a tetőn végre, áhh gyér volt az egész műsor.
Előzmény: merka (947)
merka Creative Commons License 2007.04.24 0 0 947

Sziasztok!

 

Csak egy dühöt akarnék kiadni magamból!Szerintetek egy tv2 nem engedheti meg magának,h 1,5 m-ért idehozza Plushenkot??????Ez számomra röhej!Na mind1!Ott voltam a Döntőn,nekem megmondom őszíntén semmi extra élvezetet nem adott,sztem még gyengébb is volt,mint néhány műsor ezelőtt,legalábbis számomra!Abszolút teltház volt,ne tudjátok meg,h emberek öltek volna helyekért! :) Regőcy Krisztina hatalmas tapsot kapott,amikor behozták őt a mentősök,az nagyon megható volt szreintem! :) hát,más infó most így hirtelen nem jut eszembe,ha van kédésetek,nyugodtan!Szép Hetet Mindenkinek!pusz

PassionFruit-1 Creative Commons License 2007.04.23 0 0 946
Nem biztos, hogy amiatt volt hányingere, és ha repkedni akart ? Senki se kötelezte. Hujber, hogy nézett volna ki repkedve ? És igaz csak repkedett, nevetséges volt, de legalább Deján nem kapott sérvet a sok emelgetéstől. :DDDD Legalább másodszor is vesztes lett, ez az önmagát is túl szereplő, közönséges liba. Ha azt vesszük Hujber csak szinész, és minden lépésért kűzdenie kellett, ez meg "kibukott" táncosnő, alig kellett csinálnia valamit, ott volt Deján, akire csimpánzkodhatott.
Előzmény: csillagperec (944)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2007.04.22 0 0 945

Szerintem igazán  nem érdemes a kékén is csomót keresni:-)

 

Bármelyikük is nyert, megérdemelten tette.

 

Rágadásul igazándiból tétje sem volt a versenynek. (mind a ketten ugyanannyi idő szerepeltek - sőt Ziziék a párban miatt, még többször is, és nekik végül is ez a lényeg.)

 

 

csillagperec Creative Commons License 2007.04.22 0 0 944
Szerintem nagyon durva volt, hogy Zitától olyat követeltek - röpködés a levegőben - ami miatt korábban is mindenki cikizte, hogy nem korcsolyázik, hanem csak a levegőben táncol, másrészt, ami miatt hányingere volt. Ellenben Hujbernek megengedték, hogy a tervekkel ellentétben mégse kelljen a levegőben Neo-figurákat produkálnia, mert nem ment neki. Mi ez, ha nem durva eredmény-befolyásolás?
SolarPlexus Creative Commons License 2007.04.22 0 0 943
Előzmény: Watching (932)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!