Keresés

Részletes keresés

gmester Creative Commons License 2008.11.02 0 0 97
Le a kalappal Felipe!!!!!!
Faramir74 Creative Commons License 2008.11.02 0 0 96

Rajt pole-positionból Interlagosban

Ráadásul Kimi és Trulli is Hamilton elöl rajtol

Még Alonso és Heidfeld kellene

Ha első Felipe, hatodik Lewis akkor megvan a VB-cím

kaviat Creative Commons License 2008.10.19 0 0 95
azért kimi aranyos volt, amikor a futam után rákérdeztek, hogy hogy volt ez hogy elengedte massát, csak elmosolyodott és a csapat eredményéről kezdett el beszélni :)))
Előzmény: megyebiro (94)
megyebiro Creative Commons License 2008.10.19 0 0 94
Simán lenyomta a másik Ferrarit. Ki érdemelné meg nála jobban a világbajnoki cimet . Csak a MASSZA .
Kandra81 Creative Commons License 2008.10.15 0 0 93
Hajrá Felipe. Rajtad a világ szeme, mutasd meg,hogy jobb vagy,mindenkinél!!!!!!
Faramir74 Creative Commons License 2008.10.15 0 0 91
A F1 fórumon írj tovább, ott válaszolok neked, én sem írok a hajrá Hamilton topikba!
Előzmény: Törölt nick (90)
Faramir74 Creative Commons License 2008.10.15 0 0 89

Nem mondták neked, hogy az általad nem szeretett, rivális versenyző rajongói topikjában, ellenséges hozzászólásokat írni BUNKÓSÁG? PARASZTSÁG

Mikor írtam én a Hamilton topikban?

Ha valaha igen, legalább 3 éve nem

a Formula 1 2008 topik való arra, hogy minden rajongó ütköztesse egymással véleményét

az újpesti ne írjon Fradi topikba és viszont a Madridos Barca topikba

a McLaren/Hamilton drukker ne írjon a Ferrari /Massa/Kimi topikokba és viszont

ez így a korrekt!

az F1 topikban meg mindenki fikázhat mindenkit

Előzmény: Törölt nick (88)
Faramir74 Creative Commons License 2008.10.14 0 0 87

Nincs gáz

Kimi mellett Alonso is bejelnetette Massát támogatja

Kubica és Webber is nyilatkozott HAmiltonról nem túl szépeket

Trulli meg az olasz szolidaritás miatt áll Massa mellé

Lewis you are alone, GIVE IT UP!

gmester Creative Commons License 2008.10.13 0 0 85

lásd vb állás:

Massa 79p

Räikkönen 63p

Nekem nem úgy tűnik hogy a Kimit nézné.Bár lehet hogy te valami más szériát nézel..Hogy a fekát nézi?Hát erről csak ennyit hogy idén Massa 5öt nyert,a kedvenckéd 4et..Hoppá.Ez érdekes.Mintha itt is inkább Felipe lenne elöl.Hogy még is miért nem Massa vezeti a vbt?Hát ezért mondom hogy a kis feka mázlista és a Ferrari csapat meg mintha nem olyan lenne mint a Schumi érában.De még így is ők lesznek a legjobbak:Ferrari 142p Merci 135p..

Az igaz hogy Hambucit nem írtam oda az élre,erre két indokom van:

1.Mert még nincs vége az évnek és Massa és a Ferrari nyerni fog.

2.Ez személyes:nem szeretem az élen látni ezt a mázlista beképzelt patkányt.

Bourdais:Depoból kijövő autónak villog a kék zászló.Most ezt elmagyarázom neked mit jelent,mert úgy látom nem vagy teljesen képben:Ha a box kijáratnál villog a kék mint ez esetben történt akkor a kijövő pilótának figyelnie kell mert a pályán verseny sebességgel haladó autó jön.Ilyenkor majdnem azt kell tennie (a kijövőnek) mint amikor lekörözés miatt enged el valakit,azzal a különbséggel hogyha nincs túl közel bemehet elé és akkor verseny.Na most, ha olyan közel mint amilyen közel volt Bourdaishoz Massa,akkor az élvez elsőbbséget aki verseny tempóban jön,tehát ez esetben Massa.

gmester Creative Commons License 2008.10.13 0 0 83

Te miről beszélsz aachi?!

először is akinek ennyi balszerencse vagy csapathiba után még mindig ilyen nagy esélye van a végső győzelemre az igenis "vb győztes alkat".Másodszor azért mert szabálytalan a fekete segg arról nem  tehet, legalább ennyi szerencséje van.Harmadszor szebben és gyorsabban vezet mint a te "kis zsenid"...Apropó:Fényesre nyaltad már azt a fent említett fekete segget??

Előzmény: Törölt nick (82)
Faramir74 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 81

Nem értem miért divat ma MASSÁT fikázni!

arról hogy Ecclestone azt akarja, hogy mindig mindenkori VB csak az utolsó futamon dőljön el, és ezért bizony mindig az élen állót (legyen az Schumi, Hamilton vagy más ) büntetéssel sújtja, nem MASSA tehet!

Arról hogy hevse vérmérsékletű arról sem, sőt az még jó is+

 

Azért is drukkolok MASSÁNAK, hogy legalább félig olasz VB-siker legyen
Teljes olasz nyert Farina 1950, Ascari 2-szer 50-es évek
félolasz Fittipaldi 2-szer, Andretti 1-szer a 70-es években
Azóta az egész olaszok közül (akik olasz színekben is indultak) De Angelis, Alboreto, Patrese, Fisichella ott voltak a siker közelében, Alboreto-nak a 80-as években-amikor kisgyerekkéént már néztem az F1-et REÁLIS esélye is lehetett volna a VB-címre
Trulli (korábban De Cesaris, Nannini, Morbidelli) a versenyképes autót sem kapták meg

A félolaszok, azaz olasz származású, olaszságukra büszke, de más országban induló versenyzők közül Jean Alesi, és Rubens Barrivhello ott voltak a tűz közelében (mint Patrese, vagy Fisico) igaz reális VB-esély nélkül

Felipe (az olaszoknak FILIPPO) Massa Fittipaldihoz és Barrichellohoz hasonlóan olasz-brazíl, és végre itt van a VB_Siker kapujában. Michael Andretti 1978-es diadala után egy olasz származású (bár más orszáég színeiben induló fiú), ráadásul FERRARIVAL nyerhet. Igaz nem zseni, de nem rosszabb, mint sok világbajnok (pl Alan Jones, Damon Hill stb, vagy a gyenge mezőnyben az egfy Fangiot kivéve zsenik nélküli mezőnyben Vb Ascari)
És kedves közvetlen szangvinikus, barátságois ember, miközben Lewis ellenszenves, Alonso korábban ellenszenves volt, Kimi korrekt jó ember, de Jégember, nehéz vele kommunikálni (emellett szeretem őt is, de idén nem tudott Vb lenni)
FORZA FILIPPO MASSA!!!

megyebiro Creative Commons License 2008.10.12 0 0 80
Én is sajnálom , miért nem zárják már ki a maradék öt versenyzőt elötte . Mit képzelnek ezek ? Gyorshajtásért 60 perc büntetés mindenkinek aki meg mer elózni egy Ferrarit .
kaviat Creative Commons License 2008.09.29 0 0 79
sajnáltam Massát :(
Bucicimaci Creative Commons License 2008.09.07 0 0 78
Hát úgy nézett ki hogy mégse fogja Räikönnen segíteni de aztán lehet hogy mégse! Csoda lenne ha innen Kimi leelőzné Massa-t de azért hajrá Kimi hajrá Massa! de leginkább Go Ferrari!
Bucicimaci Creative Commons License 2008.08.28 0 0 77
Hát igen! Ritkán szoktam sajnálni a versenyzőket mert számolniuk kell azzal hogy kiesnek de most sajnáltam nagyon szépen csinálta a rajtot és jól vezetett végig! De hát technikai sportok között is van a topic :)
Előzmény: atlantys (72)
kaviat Creative Commons License 2008.08.28 0 0 76
jaja, ettől a massa előzéstől nekem is leesett az állam!! brutál jól csinálta. massa egyre ügyesebb, érezhetően fejlődik a srác. sok sikert neki, poén lenne ha ő nyerné az idei vb-t :)
Előzmény: atlantys (72)
Bucicimaci Creative Commons License 2008.08.26 0 0 75
Hajrá Massa! Szép volt Massa! Így tovább Massa! Remélem ő nyeri már megérdemelné!
atlantys Creative Commons License 2008.08.10 0 0 74

Hamilton szerencséjét arra értettem h defekt után az 5. helyen ért célba (hajóltudom) miután még Massa is "kiállt előle"

most vezethetné Massa a vb pontversenyt, de ehelyett ez a hamilton gyerek növelte előnyét

 

Előzmény: Törölt nick (73)
atlantys Creative Commons License 2008.08.09 0 0 72
hát valszeg nem sokat érsz vele Massa, de én borzasztó sajnáltalak múlt héten a Hungaroringen.....az az előzés fantasztikus volt, le a kalappal előtte! Na mondom, ezt a futamot már végignézem, a győzelmet, erre 3 körrel a vége előtt...és még a végén Hamiltonnak lett szerencséje, hát hol itt az igazság?!
atlantys Creative Commons License 2008.05.25 0 0 71
khmmm...akkor holnapHAJRÁ Massa! Első rajtkocka amúgy is előnyös, hátmég Monacoban!
clacika Creative Commons License 2008.03.22 0 0 70
Holnap is hajrá Felipe!!!
Bubbble Creative Commons License 2008.03.18 0 0 69
1000x inkább Massa, mint Kimi. Még akkor is, ha most már világbajnok az alkesz. Valamiért nagyon nem bírom...
Előzmény: spurs84 (60)
atlantys Creative Commons License 2007.10.21 0 0 68

Felipe Massa 2010-ig a Ferrarié!

Ma is szuper volt!

_harper Creative Commons License 2007.07.03 0 0 67
Ügyes ez a srác! :)
clacika Creative Commons License 2007.06.29 0 0 66

Go Felipe, go!!!

 

Schumimoni Creative Commons License 2007.06.23 0 0 65
Na ezt pont igy gondolom én is. De majd ha cim nélkül fog visszavonulni akkor fog ráébredni hogy jobb lett volna elfogadni a segitséget, de akkor már késö lesz...
Előzmény: _harper (64)
_harper Creative Commons License 2007.06.22 0 0 64

Ez nem bántás lesz.

Szerintem alapjában véve itt az a baj, hogy Kimi bűszke. És ugy érzi, hogy azzal, hogy a volt rivális tanácsod ad (ergo segít) azzal a csorba esne a tekintélyén.

Schumimoni Creative Commons License 2007.06.22 0 0 63
Nemcsak azzal segithet Schumacher Kiminek hanem nagyon sokmindenben. Schumi eredeti foglalkozása autószerelö. Igy nagyon ért a kocsikhoz is, de ha Kimi nem kér belöle, magára vessen...
Előzmény: andremassena (62)
andremassena Creative Commons License 2007.06.21 0 0 62
Remélem, Kimi előbb-utóbb belátja, MSCH egy kicsit azért érthet ehhez a sporthoz :-), és szolgálhat hasznos infókkal. Pl.: a csapatba való beilleszkedést illetően, ami 96-ban neki sem ment azonnal, pláne a szurkolókkal.
Előzmény: Schumimoni (61)
Schumimoni Creative Commons License 2007.06.21 0 0 61
Igen nagy részünk Massasok lettünk. Na vajon mért? Sok magyarázat lehetséges. Massaban egyrészt több az elszántság, Kimiben nincs ugyanez meg már. Másrészt Schumi is inkább szurkol Massanak mint Kiminek, bár ezt nem mondta ki konkrétan, de amikor Kiminek tanácsokat akart osztani, amiböl Kimi nem kért akkor Massa azt mondta hogy neki adhatna, de Schumi elmondta hogy erre Massanak már nincs szüksége. Röviden sztem ennyi. De lehetne folytatni...
Előzmény: spurs84 (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!