Keresés

Részletes keresés

DiaFog Creative Commons License 2008.02.17 0 0 116
Ó, már azt hittem, nem jó címre küldtem ;)
Szia!
Éppen ma született meg életem első (s.k.) honlapja, s ez, tudom, nem a reklám helye, azért én leírom, nem baj!?? néhány oldal, sőt, a lényeg (!!!) még fejlesztés alatt:(
www.dianna.5mp.eu
Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.16 0 0 115
Igen, megnéztem, nagyon szép munka, igazán jól sikerült!
Előzmény: DiaFog (114)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.13 0 0 114
Átküldtem, legalább 5-6 adagban. Sikerült megnézned? - nem látok visszajelzést :(
Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.12 0 0 113
Otthonról meg tudom nézni :)
Igazad van, köszi...
Előzmény: DiaFog (112)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.12 0 0 112
Szia kedves Borzolt Kedély! Megkaptad, amit e-mail-en küldtem?

Ide nem szeretnék nagyon"belakott" lakásképeket tenni ( az már olyan személyes. Ezért sem csináltattam magamnak - eddig - honlapot, mert az Ügyfeleim lakását olyannyira tiszteletben tartom, hogy inkább nem raktam közzé lakásaik képét. Talán, majd, egyszer, ha nagyon kell ;) )
Inkább a befejezés előtti vagy esetleg munkafolyamatokban levő lakások képeit tenném csak ide, nem baj?!
üdv.: Dia
Előzmény: Törölt nick (107)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.12 0 0 111
nekem is ezek azok, amik a legjobban tetszenek. És ami még nagyon bejön, az a padló.
Korábbi hozzászólásodban említetted a sötét padlót. Én is mindenképpen olyat szeretnék. Konyhabútort is ilyen színűt-mintázatút.
Előzmény: DiaFog (109)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.12 0 0 110
Körülnézek a mappáimban - de nekem nem megy ez olyan gyorsan, mert túl nagyok a képeim :(
Egyébként először egy régi szauna (megsötétedett fenyőből volt, erre tettük az újat)
szóval új burkolat-díszítéseként alkalmaztam a zöld bambuszt (műbambusz, thermoüvegben) Tömör bambuszpadlókból csináltuk a falburkolatot, s közbe (kihagyott mezőkben) próbáltam felvidítani az üvegbe csempészett zölddel.
Előzmény: r_bendegúz (105)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.12 0 0 109
Isteni :) EZ AZ!!! (milyen ismerős cuccok ..., kedvenc lámpáim :), kőburkolatok-másik kedvenc, stb, igen, stílusos, nemesen "egyszerű" ez az: MINIMAL ART !
És még mondja valaki, hogy egy tervezőnek ne legyen kedvenc stílusa ;) Dehogyisnem. nekem pl. ez !!!
Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.12 0 0 108
No, most egy kicsit böngésztem.
http://www.ordogalizdesign.hu/referenciak/csaladi.php#_self
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.11 0 0 107
Bármennyi képet képes vagyok fogadni :) Igaz, most korlátozottan vagyok jelen a fórmon, febr 15-ig leadom a bevallásokat, aztán alaposabban foglalkozom a dolgokkal.
Előzmény: DiaFog (102)
r_bendegúz Creative Commons License 2008.02.11 0 0 106

(DiaFog,

mégegyszer és utoljára: az a link a térszervezésre volt példa. Ennyit is állítottam róla, nem többet.)

r_b.)

Előzmény: DiaFog (104)
r_bendegúz Creative Commons License 2008.02.11 0 0 105

DiaFog,

a bambuszlakról még közelebbi felvételed nincs esetleg?

Szellemes térelválasztó megoldás.

r_b.

Előzmény: DiaFog (97)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.11 0 0 104
Rendben, köszönöm igazad van. Én mindkettőt fontosnak tartom, s nem mint lakberendező, hanem, mint belsőépítész is :)
('ám ha valamire azt jelentjuk ki, h. x stílusú, akkor az legyen meghatározó jelzője is annak, legyen az akár frizura, ruha, lakás, vagy bármilyen produktum, és ne csak egy "divatos" kifejezés ;) Bocsánat, ha tudálékosnak tűntem. Valószínűleg annak idején kritikusabb tanáraink - esztéták, belsőépítészek, művészettörténészek és stylistok - voltak.)
Előzmény: r_bendegúz (103)
r_bendegúz Creative Commons License 2008.02.11 0 0 103

DiaFog,

az példa a _térszervezésre_, amit én egy lakberendező munkájánál fontosabbnak tartok annál, hogy milyen stílusú a lakás.

r_b.

Előzmény: DiaFog (82)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 102
Köszi! igen, a tulajdonoslánynak is nekem is közös szerelmünk a zöld, együtt vadásztuk. A függönyök is ilyenek (azokról nem tettem ide képet, ha gondolod, e-mail-ben átküldöm majd. Azokon már a lámpák, étkező, stb is látható)
A széles, alacsony tálaló - pontosan, ahogy írtad, "500-as" design-bútor kategóriában forgalmazzák, nekünk -pontos méretre!- kb. 150-ből jött ki, ui. elég komoly vasalatokkal működnek a fiókok, benne dvd elválasztó rekeszekkel, stb, ami nem látszik..(.sima, úgynevezett nyíló ajtókkal, polccal ennek a felébe.)
Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.09 0 0 101
Nagyon tetszik, amit csináltál, igazán hangulatos és nagyon "egyben van".. ha érted, hogyan értem... ami nagyon tetszik még, az a bizonyos alacsony szekrény (évek óta keresek ilyesmit, szélesben, de sosem találtam igazán, csak olyan 500e kategóriában) és ami még bejön az az ülőgarnitúra színe.
Előzmény: DiaFog (99)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 100
"Az utolsó szép lak újságban van egy nekem nagyon tetsző, lakberendező által kezelésbe vett panellakás. Egyházi Csilla munkája... " megnéztem, valóban nagyon jó. Hatásos a nappaliban a falfelület, a falfülkék,... klassz!!!
Előzmény: Törölt nick (77)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 99
Talán még ez jöhet:...látszik a világoszöld bőrfotel barna és zöld alapokon - beköltözés előtt!
A folytatása talán még különlegesebb, de azt talán majd később...:) Köszi a türelmet!
Előzmény: bitterlemonjuice (90)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 98
folyt.egyedi bútorok Minden anyag ugyanaz: lebegő polcok, alacsony tárolószekrény, konyhai alsószekrények: sötétbarna lam. tölgy. A polcok hátsó feléből kivágtunk, hogy átjöjjön a súrló fény (nem örültek a festők, mert minden "baki"látszott)
Azóta be lett lakva (plazmaTV a szekrény és polc között, csavart zöld fűz és szép tárgyak a polcokon, sok-sok kiwizöld..., de azt már nem teszem nyilvános helyre:)
Előzmény: bitterlemonjuice (90)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 97
'és közelről :közelebbről
Előzmény: bitterlemonjuice (90)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 96
Innen jobban látszik az üveg térelválasztó

üveg-térelválasztó a konyhából nézve a szoba felé.
Előzmény: bitterlemonjuice (90)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 95
Ezen: belátás a konyhába
konyha.., és a nappali egy részére (oldalnézetből egy mű-növényekkel telerakott üveg-térelválasztó)
A mennyezeten a spotlámpasor közötti narancssárga kupak a füst-érzékelő védője(átadás előtt)
Előzmény: bitterlemonjuice (90)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 94
'és a burkolat is és az anyagok is folytatódnak a KONYHA-ban:
konyha.. Az anyaghasználat bővül: alukeretes savmart üveg a felsőszek. ajtókon és a világító polcon (ez csal oldalról látszik, csíkban)
Előzmény: bitterlemonjuice (90)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 93
'De jó, az első sikerült :) Most jönne a következő (szintén ebből a térből)folytatás...
Előzmény: bitterlemonjuice (90)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 92
Megpróbálom újra
előszoba: padlóburkolat felfut a falra
Előzmény: bitterlemonjuice (90)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 91
.
Előzmény: DiaFog (89)
bitterlemonjuice Creative Commons License 2008.02.09 0 0 90
lehet, hogy nagy aa kep vagy a feltoltes utan nem szurtad be.
Előzmény: DiaFog (88)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 89
Szia! Ha nem haragszol, átküldtem NEKED a képeket, mert ide a fórumra - valami miatt - nem sikerült.
Előzmény: Törölt nick (84)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 88
nem sikerült feltennem, fogalmam sincs miért?? :(:(:(
Előzmény: DiaFog (87)
DiaFog Creative Commons License 2008.02.09 0 0 87
...
Előzmény: DiaFog (86)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!