Keresés

Részletes keresés

Eszterci Creative Commons License 2006.06.14 0 0 33
Köszi, leírtam e-mailben, remélem megkapod!:)
Előzmény: zjakabfi (32)
zjakabfi Creative Commons License 2006.06.14 0 0 32
ok. leírod majd mikor hova, és majd írok variációkat!
Előzmény: Eszterci (31)
Eszterci Creative Commons License 2006.06.13 0 0 31
Szerintem is kár lenne kihagyni! Mi augusztus első hetében megyünk, én meg majd arra az időszakra kérnék Tőled hajóútajánlatotat!!!;))))
Előzmény: zjakabfi (30)
zjakabfi Creative Commons License 2006.06.13 0 0 30

Főszezonban abban az időben (17 és 18 között) szintén csak Keszthelyre vagy Györök-Szigliget-Badacsony irányban tusz menni!

Szerintem ha ott vagytok menjetek el délelőtt hajóval Badacsonyba.11:00-kor indul és 12.45-re ér oda.Ott megebédeltek, és a 14:00-kor induló hajóval elmentek Fonyódra, és onnan vonattal haza. Vagy a hajó 16:00-kor közvetlenül elvisz Máriára, odaér 17:50-re.

Ha a Fonyódi irányt választjátok, akkor 14.30-ra ér oda a hajó, és már 14:47-kor indul is egy vonat Máriára.Ott van 15:17, re és a 2. félidőt káényelmesen megnézheted.

Ha már ott vagytok, kár kihagyni egy ilyen utat. Hajóról látni a közeledő Szigligetet, Badacsonyt, a tanuhegyeket, az gyönyörű!

 

Előzmény: Tevemadar (29)
Tevemadar Creative Commons License 2006.06.13 0 0 29

 

Köszönöm az információt.

Akkor nem hajókázunk, hanem VB-t nézünk és pihenünk napközben.

 

Előzmény: zjakabfi (28)
zjakabfi Creative Commons License 2006.06.12 0 0 28

Nincs még főszezon. Minden nap egy hajó megy reggel Györökre Szigligetre Badacsonyba 10:40 körül, és este 17:30 körül pedig Keszthelyre.

Szerdán és vasárnap van 15 kor egy egyórás sétahajó.

Főszezon 07.08-tól, akkor több hajó lesz.  

Előzmény: Tevemadar (27)
Tevemadar Creative Commons License 2006.06.12 0 0 27

Sziasztok,

 

a hajómenetrend szempontjából már főszezon van? Azaz merre tudunk elmenni hajókázni szombaton-vasárnap (17-18) Máriafürdőről?

 

 

Előzmény: zjakabfi (25)
Eszterci Creative Commons License 2006.06.05 0 0 26
Köszönöm szépen:)
Előzmény: zjakabfi (25)
zjakabfi Creative Commons License 2006.06.05 0 0 25
Bármilyen hajózási és vasúti kérédsben álllok rendelkezésre emailban és a Fórumon is!
Előzmény: Eszterci (24)
Eszterci Creative Commons License 2006.06.04 0 0 24
www.janette.hotel.hu
itt vannak képek az épületről, hátha láttátok útközben;) de ha nem, az se baj! egyébként már tanulmányoztam a hajók menetrendjeit is a www.balatonihajozas.hu-n:)
Előzmény: Eszterci (23)
Eszterci Creative Commons License 2006.06.04 0 0 23
Szia! örülök, hogy tetszett a település, eddig még nem jártam arra sajna. Annyit tudok a panziónkról, ahova megyünk, hogy az előzöleg általam leirtakkal ellentétben az Ady Endre úton van, közvetlen a parton, csak egy kis sétányira a recepció szerint. Janette Hotel a neve. De nem tudom helyileg pontosabban behatárolni....
Akkor a központ is jól néz ki?:) 7 szabadstrand is van? húha, tök szupi!!!;))) akkor tényleg nem kis település...
Előzmény: djlalygerce (22)
djlalygerce Creative Commons License 2006.06.04 0 0 22

Sziasztok! Tegnap voltunk Márián, lefoglaltunk egy nyaralót augusztusra. Őszintén mondom meglepődtem mert élég nagy település. Mi például Máriafórdő alsón leszünk. Tőlünk a központ 4km-re van, szóval nekünk sokat kell gyalogolnunk. A vonat 3 helyen áll meg ezért a településen belül akár vonattal is lehet közlekedni. A központban van a fizetős strand is ami szerintem jól néz ki. Ezen kívül még asszem 7 szabadstrand van. Valmint van egy discó is és még pár étterem, bár. Ha kérdésetek van írjatok, hátha tudok rá vákaszolni.

 

Eszterci Creative Commons License 2006.06.02 0 0 21

Jó utat nektek, bár most tényleg undorító egy idő lesz:(

Mi a Jeanette Panzióba megyünk, amely a Pázmány Péter úton van. A képek alapján színvonalas helynek tűnik;))) No, majd mesélj! Neked is kellemes hétvégét! és Mindenkinek!;)

Előzmény: djlalygerce (20)
djlalygerce Creative Commons License 2006.06.02 0 0 20
Amúgy mi is augusztusba megyünk Máriafürdőre. Hétvégén csak megnézzük a nyaralókat, mert addíg nem akarjuk lefoglalni amíg nem láttuk. De szerintem jó lesz! Majd írok, addíg is kellemes hétvégét! Sziasztok.
Eszterci Creative Commons License 2006.06.02 0 0 19
jaj, ne is mondd, szörnyű ez az idő!:( és állítólag ez lesz egész nyáron!augusztusban talán várható jobb, legalábbis nagyon remélem, mert akkor megyünk Máriafürdőre!;)))
Előzmény: zjakabfi (18)
zjakabfi Creative Commons License 2006.06.02 0 0 18
Mocskos idő lesz, de ez ne vegye el a kedved a Balatontól!
Eszterci Creative Commons License 2006.06.02 0 0 17

Szia! Kíváncsian várom a beszámolót!;)

Előzmény: djlalygerce (15)
Eszterci Creative Commons License 2006.06.02 0 0 16
juj, de jó!:)))) nagyon szépen köszönöm a választ!;)
Előzmény: zjakabfi (14)
djlalygerce Creative Commons License 2006.06.01 0 0 15
Sziasztok. Mi most foglalunk le két nyaralót Máriafürdőn. Szombaton lemegyünk megnézni a házat és a környéket. Majd írok!!
zjakabfi Creative Commons License 2006.06.01 0 0 14
A kikötő mellett van nagyon szép, a Badacsony meg Szigliget is látszik!
Előzmény: Eszterci (13)
Eszterci Creative Commons License 2006.06.01 0 0 13

Sziasztok!

Megint én vagyok.

Milyen a strand Balatonmáriafürdőn?:)

Eszterci Creative Commons License 2006.05.22 0 0 12
Köszi!:) Már nagyon várom a nyaralást, örülök, hogy ilyen nyugis, kedves helyet választottam!;)
Előzmény: zjakabfi (11)
zjakabfi Creative Commons License 2006.05.19 0 0 11

Oda a legjobb a gyorsvonat.

Márián a nagyállomáson az IC és EC kivételével minden vonat megáll.

Előzmény: Eszterci (10)
Eszterci Creative Commons License 2006.05.19 0 0 10
Köszi szépen a tájékoztatást, én is megnéztem közben a térképen a környező településeket, és jó ötletnek tartom a  hajókirándulást;) Meg el szeretnék menni Fonyódra is, az is közel van, sok szép régi emlék fűz oda:) Még egyszer köszi!
Előzmény: zjakabfi (9)
zjakabfi Creative Commons License 2006.05.18 0 0 9

Nyaralni még nem nyaraltam ott, de ismerem a vidéket. Hangulatos, nyugodtabb üdülőhely. Kirándulást javaslok mindenképpen Badacsonyba, Keszthelyre és Szigligetre.

Ezek hajóval  (is) elérhető úticélok.

Előzmény: Eszterci (8)
Eszterci Creative Commons License 2006.05.16 0 0 8

Sziasztok!

Mi az idén augusztusban megyünk először Balatonmáriafürdőre!;)

Remélem jól fogjuk érezni magunkat, de kérlek, kicsit írjatok nekem Máriafürdőről, hogy milyen helyet választottam?;))))

Köszi!

Zsu. Creative Commons License 2006.04.15 0 0 7

Igen, tudom, h 2004. nyarára újították fel. Igen szép lett. Sajnos tavaly már nem vtam rajt, de talán idén eljutok. A matrózok már hülyének fognak nézni, h én már 5 éve oda járok:)))

zjakabfi Creative Commons License 2006.03.04 0 0 6

Azt a hajót 2 éve újították fel! Régi '60-as években épült hajó. Van egy testvére a Keszthely nevű, de az nem jár Máriára.

Előzmény: Zsu. (5)
Zsu. Creative Commons License 2006.03.04 0 0 5

Sziasztok!

 

Hogyne jártam volna már Márián, én is minden évben ott nyaralok, és imádom!!!

A Black Magicbe és a Szkítába szoktam bulizni, az Iliában meg a Kismatrózban kajálok, a Blue Ice-ban meg a Tomisában piálok!

Azt a hajót én nagyon is ismerem, Héviz a neve és nappal sétahajóként működik, Badacsonyig megy, csütörtökön és szombaton este fél 9-től pedig egy két órás discohajóként funkcionál! Igaz h televan germán turistákkal, de nekünk, a barátaimmal mindennél többet jelentett!

Nyár, a part, a barátaim, a buli, az esti séták, a napfény... nekem ez jut eszembe Balatonmáriáról!!:)))

zjakabfi Creative Commons License 2006.01.30 0 0 4

Érdkes hely. Én csak a hajó és vasútállomás környékén szoktam mászkálni. A Balaton part legkülönlegesebb és legérdekesebb kikötője van Márián. A Balaton egyik legnagyobb hajója egyedül ebbe a kikötőbe nem tudott bejönni, mert olyan szűk.

Engem még az érdekelne, hogy a kikötő folytatásaként az a folyócska hova vezet, és folyik-e, han igen, melyik irányba. Én gondolom a Balaton felé.

Előzmény: LucaToni (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!