Keresés

Részletes keresés

woodi. Creative Commons License 2006.01.11 0 0 26

"Engem mondjuk az érdekelne igazán, hogy az orosz csajok mennyire ismerkednek külföldiekkel"

 

 

Szerintem biztos bukna az európai - még ha Magyarországról jött is - mérnökökre. Nagy ott a szegénység. Épp emiatt nem árt észnél lenned, nehogy csak kihasználni akarjanak majd. Lehet egy görbe éjszaka után, Te csak "azt" akarod, míg ő már azon gondolkozik, hogy pattanjon meg otthonról és jönne Magyarországra, vagy tovább nyugatra.

Előzmény: Törölt nick (17)
eMM Creative Commons License 2006.01.11 0 0 25
Wécépapír.:)
Előzmény: Daikini (23)
BÁTHORY BÖBI Creative Commons License 2006.01.11 0 0 24
rengeteg vodka (bár az itthon is bevált afrodiziákum...)


Daikini Creative Commons License 2006.01.11 0 0 23
Es a Forintrol mit mondanak? :-)
Előzmény: eMM (20)
Daikini Creative Commons License 2006.01.11 0 0 22
Hat nem tom... szerintem szemelyfuggo, van aki szereti a kulonlegesebbet, van aki nem, van akit nem erdekli, honnan jottel.
Előzmény: Törölt nick (17)
Fann Tom Creative Commons License 2006.01.11 0 0 21
:-DDDDDD..... az biztos!!!!
Előzmény: eMM (20)
eMM Creative Commons License 2006.01.11 0 0 20
A dollárra biztos buknak, de lehet hogy jó lesz az Euró is.
Előzmény: sörkorcsoJa (19)
sörkorcsoJa Creative Commons License 2006.01.11 0 0 19

Szasztok!

Engem az érdekelne, hogy próbált-e már valaki interneten Magyaro-ról orosz csajokkal ismerkedni és ha igen, milyen eredménnyel, egyáltalán irtak-e vissza a csajok? Én nem mertem megtenni, hogy irjak nekik, pedig egyikmásik nagyon szemrevaló és szimpatikus amit irnak.

Irjatok, ha igen, ha nem, aztán hasznosítom a tapasztalatokat, egyébként jó lenne azt tudni, hogy milyen az orosz csajok zsánere, mire buknak és hasonlók!

Csá!

bluekiwi Creative Commons License 2006.01.11 0 0 18

Probald ugy ahogy egyebkent is szoktad, hm? Feltetelezem, hogy beszeled a nyelvet, akkor ez nem okozhat gondot. Az ismerkedes alapszabalyai szerinted mitol lennenek masok mint mashol?

Az emberek kulonbozosegerol meg valaki itt mar beszelt, nem orszagfuggo. Vagy szimpi vagy, vagy nem, ez mar csak igy szokott lenni.

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.11 0 0 17

Asszem Gizmo-h mar megkapott minden tulelesi trukkot amire csak Moszkvaban szuksege lehet jo utat neki! :-)

 

Na ja, az biztos, hogy az oroszok ivási szokásaival teljesen tisztában vagyok. Mondjuk nem lesz egyszerű, mert abszolút nem bírom az alkoholt, egy üveg sörtől kész vagyok, de majd valahogy megoldom:)

 

Engem mondjuk az érdekelne igazán, hogy az orosz csajok mennyire ismerkednek külföldiekkel, mennyire részesítenek előnyben/hátrányban emiatt és mennyire pénz és külsőségcentrikusak? Sajna a magyar nők azon része aki egy kicsit is jól néz ki, az utóbbi időben erre nagyon rámentek és ez nekem nagyon nem szimpatikus bennük!

Egyáltalán mik ottkint az ismerkedés szabályai, hogy lehet ismerkedni diszkón kívül, ilyen helyre én nem járok? Nem vagyok az a trendi pasi, ami ma pl. Magyarországon elvárt és ért emiatt hátrány már, és abban bízom, hogy az oroszoknál ez máshogy van.


Megnéztem a bride.ru oldalt, hááát lehet, hogy ez válogatott, de annyi ott a gyönyörű csaj, hogy ihaj!:)

 

Köszi a sok tanácsot és várom továbbra is, hogy írjatok!

 

 

Előzmény: Daikini (12)
salget Creative Commons License 2006.01.11 0 0 16
Nekem még nem volt orosz nőm, de nagyon vágyom rá.
Abigeel Creative Commons License 2006.01.11 0 0 15

Rengeteg élménnyel fogsz hazatérni 1 év múlva, ebben biztos vagyok. :)

Az emberek mindenhol emberek, nem jobbak és nem rosszabak, csak másmilyenek.

Előzmény: Törölt nick (-)
bluekiwi Creative Commons License 2006.01.11 0 0 14

Ismerek par orosz ill. ukran lanyt (es fiut is.)

Nagyon kedvesek es helyesek, ket labbal a foldon jaro emberek, vonzoak.

 

Igaz amit a vodkazasrol irt valaki, ne utasitsd vissza, ha ilyen ajanlatot kapsz, jol fogod magad erezni es kapcsolatteremtesnek nagyon jo!

 

Esetleg kerdezheted gpx-et is, a magyarok kulfoldon topikban rendszeresen ott van, Oroszorszagban el. O szerintem eleg reszletes velemenyt tudna adni.

:)

Gothmog Creative Commons License 2006.01.11 0 0 13

Nekem volt orosz barátnőm, és tapasztalatom szerint igen szép, okos és intelligens volt :-)

Persze a mintavételezés elég alacsony volt... :-)

Daikini Creative Commons License 2006.01.11 0 0 12
Asszem Gizmo-h mar megkapott minden tulelesi trukkot amire csak Moszkvaban szuksege lehet jo utat neki! :-)
Előzmény: Fann Tom (11)
Fann Tom Creative Commons License 2006.01.11 0 0 11
Da:-))))))
Előzmény: Daikini (10)
Daikini Creative Commons License 2006.01.11 0 1 10
vegulis вода-водка nem mindegy? ;-D
Előzmény: Fann Tom (9)
Fann Tom Creative Commons License 2006.01.11 0 0 9
..ismerem a móccert:-)) volt olyan hogy a 3. pohár után mindig én töltöttem magamnak vizet,így mindig tele volt a poharam és ha kelett fenékig ürítettem de azonnal töltöttem is újból megelőzendő az orosz havert:-)
Előzmény: Daikini (7)
Daikini Creative Commons License 2006.01.11 0 0 8
Errol jut eszembe a mondas (ha jol emlekszem):

Понедельник день тижолый

A latszat ellenere nem a hetforol szol ;-)
Daikini Creative Commons License 2006.01.11 0 0 7
Nem vagyok nagy alkoholfogyaszto, de tudom mi a szokas, es en sem sertenek meg egy oroszt. Azert ott is meg lehet allni a gallyreszegseg elott, plane, ha a tobbiek mar annyira leittak magukat, hogy fel sem tunik, hogy te meg csak be vagy csipve. :-)
Előzmény: Fann Tom (5)
Daikini Creative Commons License 2006.01.11 0 0 6
Cafolnam, hogy mindenki menekul, egy ismerosom occse (ukran-magyar szarmazasu) tavaly csajozott Moszkvaban, egy sziberiai lanyt vett el, es most Moszkvaban elnek.

Egyebkent, ha szamit, akkor ukran lanyokat ismerek, csak pozitiv elmenyem van ilyen iranyban is, bar itt sincsen nagy tapasztalatom, mindossze 3 holgyrol van szo.
Előzmény: n...f..i (4)
Fann Tom Creative Commons License 2006.01.11 0 0 5
Jól mondod Te! Vodka,bezony a legjobb kapcsolattartó,csakhát min.dl-es pohárból egy hajtásra:-)))
Előzmény: Daikini (2)
n...f..i Creative Commons License 2006.01.11 0 0 4

Ha Magyarországon kellesz a nőknek, ott is kelleni, fogsz ha nem, nem. A nők azok nők legyenek magyarok, oroszok vagy épp etiópok.

Ruszkija gázos hely, onnan mindenki csak menekül. Hallottam csajokról, akik mindent megtesznek azért, hogy egy-egy jobb országban összeszedjenek valami pasast, majd elvetessék magukat, hogy aztán állampolgárságot kapjanak. A végén aztán általában a szög is kibújik a zsákból...
Na persze bizonyára vannak kivételek. Bár, hogy őszinte legyek, én még eggyel sem talákoztam...

Vigyázni, vigyázni!

Daikini Creative Commons License 2006.01.11 0 0 3
Ja egyebkent ha kulsosegek is erdekelnek, itt nezzel szet: bride.ru
hasznalati utmutatas nincs, altalaban a nokhoz nincs ;-D
Előzmény: Törölt nick (-)
Daikini Creative Commons License 2006.01.11 0 0 2
Nekem sem volt meg orosz lannyal komolyabb kapcsolatom, de akit ismertem (egy mar jocskan korban levo holgy es egy fiatalabb lany) tunderiek, helyesek es kedvesek voltak. Jotanacs: szokjal hozza a vodkahoz, ha ott tarsasagban meghivnak nem szabad visszautasitani, ha keveset is, de inni kell, es baromi egyszeru ott jopontot szerezni: te is hivjal meg par embert. ;-)
Előzmény: Törölt nick (-)
Fann Tom Creative Commons License 2006.01.11 0 0 1
Amugy dolgoztam velük,mondhatom nagyon jók,segítőkészek,kedvesek,engedelmesek,na meg szépek.
Le a kalappal előttük:-))
Előzmény: Törölt nick (-)
Fann Tom Creative Commons License 2006.01.11 0 0 0
Nekem O orosz csajom volt.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.11 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Van egy problémám én még soha nem jártam Oroszországban, de a cégem révén most egy évre ki kell költöznöm ott fogok dolgozni, Moszkvában. Az a baj, hogy bár oroszul jól beszélek nem ismerem az ottani embereket, milyenek, mennyire jobbak, rosszabbak, mint a magyarok. Annyi hülyeséget és hallomásból szedett infót hallottam, szerintem a felük hanyagolandó.

 

Iazából az orosz csajok érdekelnének, be akarok csajozni, na nem a külsejük, úgy hallottam nagyon szépek, hanem a viselkedésük, mennyire kedvesek egy magyarral és mennyi bennük a hajlandóság egy külföldi mérnökkel ismerkedni. Nem tudom vajon a kinti csajok körében mennyire fekszik az, hogy jobban számít nekik a pénzed meg a külsőd, a trendiséged, mint te magad. Igazából itthon sem voltak gondjaim a csajozással, de egy kedves, aranyos orosz csajjal tök buli lenne összejönni, akinek ezek kevésbé számítanak.

 

Várom mindenki véleményét aki élt odakint, esetleg odakint él most is, akinek orosz a barátnője, a felesége és a többi. A különbség nagyon érdekelne orosz és magyar emberek/csajok között mind a pozitív mind a negatív oldala.

ÍRJATOK!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!