Keresés

Részletes keresés

zéééz Creative Commons License 2008.07.22 0 0 77
hmm te ilyen öreg vagy máá ,akkor most te vagy vénaszony vagy vénemer igaz????

szeretnéd a szomszédod hallgatni kicsit jobb híján ???((((-:
Előzmény: bolygohollandi (62)
filodom Creative Commons License 2008.06.30 0 0 76
A sok Peggy Bundy marha irigy tud lenni,ha Al Bundy-juktól megszokottnak az 5 éves átlagát kell hallaniuk másoktól egy menetben...após se lehetett nagy ász-amekkora "vdéki"úgymond-,mert nejemmel,mikor ifjak voltunk és bohók,és nagyon új volt a dolog,3-4 órásra is sikeredett,olyanokkal jöttek,hogy kábszerezünk mi ott fenn?ilyen magyarázat nélkül képtelen volt hinni,lehet ez nem termézetellenes....
ágaskodó Creative Commons License 2008.05.16 0 1 75

És előtte egyeztetett, vagy a lakók tudta és beleegyezése nélkül csinálta?

Mekkora az a lépcsőház?  Mit szólnak a lakók?

Előzmény: boefli (71)

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.16 0 1 74
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.14 0 0 73
Inkább azért teszek, hogy én adjak ki hangokat..ha már egyszer teszek:)
Előzmény: Törölt nick (67)
manokax Creative Commons License 2008.05.14 0 0 72

Később én is rájöttem, kurva a hölgy

Előzmény: boefli (71)
boefli Creative Commons License 2008.03.22 0 0 71
két hete pár napig beteg voltam. akkor figyeltem fel a szomszéd lakásból átszűrődő hangokra. a hölgy hangjából világosan kiderült, hogy mi folyik a fal túloldalán. az eset naponta többször megismétlődött. később vettem észre, hogy minden action előtt kaputelefon csörgést lehetett hallani... sok ismeretlen fickóval való találkozás a lépcsőházban... kiderült, hogy az új albérlő csaj "irodát" nyitott a szomszédban...
manokax Creative Commons License 2008.03.22 -1 1 70

Én olyan helyzetbe kerültem hogy az asszonnyal sokat szeretküztünk, elég hangos volt, elisrendőrt hívott, mert csendzavarás

Szomszéd feljelentett , a bíróság csak megróvott. Utána úgy szeretkeztünk, hogy orgazmus közben csókólóztunk, így befogtuk egyás száját.

Nekem most van egy szomszédom, aki baromi hangos szeretkezékor, de ha fel is ébredek rá, csak mosolygok, legyen jó nekik

Előzmény: a nap húszpontos képe (69)
a nap húszpontos képe Creative Commons License 2008.02.29 0 0 69
Elgondolkodtam: szomszédúr újított barátnőt vagy a barátnője hívta meg a postást.
Kb. ennyi... meg, hogy a 'somért kell éjfél és hajnali egy között lezavarni pár menetet olyan hangosan, hogy felébredek rá. :-D
janos32x Creative Commons License 2008.02.28 0 1 68

még egyetemista koromban a lakótársamhoz járt fel a nője rendszeresen.

egy darabig hallgattam h kúrja a kövérseggűt(csak így hívtam a csajt) aztán elmentem felhajtani vmi jó kis ribancot a városból kivezető főúton.

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.05 0 0 67
Akkor tegyél azért, hogy ne te adjál...
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.26 0 0 66
Hát engem bosszantana, hogy nem én adok ki olyan hangokat épp :o)
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.26 0 0 65
Kurva jó érzés, amikor átszűrődnek a falon a gyönyör hangjai...
kern2 Creative Commons License 2007.08.21 0 0 64
Nem gondoltál arra, hogy visszamenj "bocsi, meggondoltam magam, mégis maradnék"-szöveggel?
Előzmény: kodzsekfej (63)
bolygohollandi Creative Commons License 2007.08.13 0 0 62

Régi élmény, kb. 24 éves voltam (vagy 25 éve), kikézbesítettek oktatóként Győrbe, bérelt szoba egy vénasszonynál.

Este rohadtul unatkoztam (ott laktam már másfél hete, a mozi kínálatán túl voltam, megpróbltam aludni. Hallom a szomszéd szobába hazajött a banya fia egy csajjal.

Kábé 10 perc múlva hangos veszekedés a barátővel, ami előbb átment hüppögésbe, majd csókolózásba, egy fél órán belül szeretkezésbe.

Attól kezdve csak azt hallottam fél órán keresztül az ütemes zaj mellett, hogy a csaj ezt nyögdécseli egyvégtében:

"Gyere már, gyere már!"

Fél óra múlva ott tartottam, hogy átdörömbölök a fazonnak, hogy "mennyé' má'!!", mert igencsak untam, de szerencsére előbb-utóbb vége lett.

úgy hallgatni, hogy másfél hete egyedül éltem elég szar volt...:((

(Ha legalább beszállni be lehetett volna...:)))

kern2 Creative Commons License 2007.08.13 0 0 61
Friss élmény: az üdülő belső udvaros megoldású, erre néznek a hálószobaablakok, kis erkéllyel. A meleg miatt szinte minden ablak nyitva volt, remélve, hogy az éjszakai lehűlés enyhíti a szobában a forróságot.
Az üdülővendégek alaposan ki lehettek pihenve, mert kivétel nélkül minden éjjel megtelt az udvar a kiadós baszások félreismerhetetlen hangjaival. Mit ne mondjak, alaposan rásegített a mi szexuális teljesítményünkre is a hangzavar, amihez így magunk is bőségesen hozzájárultunk...
filodom Creative Commons License 2007.07.09 0 0 60
Ecccer végig is fogom hallgatni..na akkor ,hogy fogsz sárgulni! :-))
Előzmény: csabilaci (59)
csabilaci Creative Commons License 2007.07.06 0 0 59

bazz.....te szerencsés

:))

Előzmény: filodom (57)
csabilaci Creative Commons License 2007.07.06 0 0 58
:)))
Előzmény: gabicus-kusz (51)
filodom Creative Commons License 2007.06.08 0 0 57
Ja,de ecccer hallottam a szomszédból hangokat...
letusoltam,épp törölköztem,mikor sóhajokat,majd nyőgéseket hallottam...mozdulatlanra dermedtem,úgy füleltem...
kihallható volt,hogy komolyodik a helyzet,mélyül a lélekzet,fokozódik a vágy,egyre hangosabb,és a testtájak szerint lassan váltózóak voltak a hangok...és szinte magam előtt láttam,mi zajlik,jólismertem,milyen hatásra milyen hang a válasz...mert a párom hangja volt!
Tanakodtam,hallgatozzak csak tovább...de aztán bementem,mert vízuális alkat vagyok,nem akartam lemaradni semmiről...mivel a pasi egy jó kis hármasfogatra lett a vendégünk,csak már előbb elkezdtek bemelegíteni...hát jól levette a "terhet a vállamról"...
filodom Creative Commons License 2007.06.08 0 1 56
Mostani párommal meg egy céges üdülőben voltunk,két szoba,közös konyha-fürdő elrendezés...
Benn nem lehetett cigizni,oké,ezért az erkélyre kvartélyoztam magam kisasztalhoz,hamutartó,sör...
szomszédban egy jó középkorú szóló hölgy volt,aki elkezdett leszúrni,hogy bemegy a füst hozzá.Kicsit elvitatkoztunk,ami persze nyílvánvalóan nem segít,így aztán végül "kiszeretkeztük"...na arra a napi több órányi akcióra nem tudta hova menjen panaszra,így aztán hazautazott...ilyen kegyetlenek voltunk:-)
filodom Creative Commons License 2007.06.08 0 0 55
Én inkább többször voltam "kihallgatott"...
Albérletben egy hülggyel két hónapon át vadul,hosszasan és hangosan gyűrtük a lepedőt,fenntartás nélkül...aztán egyszersak hallottuk a szomszédasszony és a férjét vitázni...még csak nem is kiabáltak,csak felemelték a hangjuk,és minden szót értettünk...egymásra néztünk,hogy ez így hallatszik?-és csak mosolyogtunk...

Galanew Creative Commons License 2007.06.08 0 0 54
Szőke
Előzmény: gabicus-kusz (51)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.27 0 0 53
Fogd be azt is egy-két körre! :)))
Előzmény: Visé (52)
Visé Creative Commons License 2006.04.26 0 0 52

Hi!

Én még sajna nem hallottam dugásra utaló hangokat a szomszédból.

Viszont minket már hallott a szomszédban lakó pár... Ez onnan tudom, hogy a csaj

(nagyon baba egyébként) nagyon jóban van az asszonnyal.

Hát ez van. Pedig, de meghallgatnám Őt...

Üdv

gabicus-kusz Creative Commons License 2006.04.18 0 0 51
Nagyon jokat mosolyogtam a sztoriaitokon. Megprobalom en is gazdagitani egy kicsit. Tudnotok kell, hogy egy masik orszagban elek, ahol is a falak vastagsaganak merete kisebb, mint otthon, igy a zajok is hallhatobbak, mint a magyar hazakban. Rossz kifejezes, hogy hallhatoak, MINDENT hallasz, amit a masik csinal.:) (Be is kell kapcsolni a hajszaritomat, ha a vibratoromat mukodesbe hozom.:)) Szoval a baratom anyjanak hazaban lakunk alberlokkel a kolcsegek fedezese erdekeben. Meg az 1 alberlo parosnal nem igazan gondoltam, hogy mennyire is hallatszanak a "zajaink", mivel ok nagyon csendben eltek, hiszen joval idosebbek voltak nalunk. A dolog pikanteriaja, hogy a holgy egy munkahelyen dolgozott velem (azota lelepett) es olyanokat mondott rolam, hogy nem mert a konyhaba bejonni, mert attol tartott, hogy szexelunk (akkoriban, meg nem laktam itt es a randizasok hosszu ejszakai sok-sok orgazmusos szeretkezesben teltek). A rakovetkezo alberloknel derult ki a falak hangatereszto turpissaga, mert az alberlok a jovobeli ANYOSOMNAK panaszkodtak az obszcen hangok miatt.:) Tovabbi ciki, hogy ra 2-3 hetre topara szettort az agyunk, amit hat az emeletrol nem lehet settenkedve kivinni.:)
Nya, azutan erdekesre fordult, mert ez a par elhagyott bennunket es azutan fiatalok koltoztek be. Meg ekkor mindig nem eltunk egyutt a parommal, s amikor idejottem egy-ket ejszakara nem hiszitek el, de versenyt szeretkeztunk a parral.:) Amikor mi befejeztuk, s mar el-el szundikaltunk a szomszedszobabol arado agydubogesre ebredtunk fel, ami egymasra ugrasra inspiralt bennunket.:) Ez valtozo, hogy milyen hatasa van. Neha mulattsagos. Peldaul, ha nezed a tevet, s a szomszedek egymas boldogsaghormonjait terelgetik, de izgato, amikor az ejszaka sotetjeben erotikus hangokra kelsz, aztan tud bosszanto is lenni, ha parod nem eleg aktiv. Ez a par ki lett teve, mivel takaritasi problemak voltak. Jelenleg egy fiatal spanyol parral lakunk, akik allandoan dolgoznak es alig vannak itthon. Meglepo a statisztika, mert 5 honap alatt 1-szer hallottam oket. Vagy nem dugnak, vagy piszkos jo a technikajuk. Lehet hangtompitoval dolgoznak.:) Ugye rolunk ez kevesbe mondhato el, mert a baratom eleve 2 meter izomra kigyurt 125 kilos pasi, igy eleg intenzivek az aktust eloidezo mozgasok.:)))) Jaaa, es probalom a nyogdecseleseimet visszatartani, de mar peldaul megesett velem, hogy sirasig hevbe hozott...
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.18 0 0 50
:))))))) Khirály!!! Ez tetszik! De megnézném azt a nőcit!!! :)))
Előzmény: n6310 (49)
n6310 Creative Commons License 2006.04.17 0 0 49

Amikor beköltöztünk a párommal az első közös otthonunka egy éjszaka -amikor dolgoztam- felhívott 11 után, h írdatlan síkítást, nyüszítést hall valahonnan. A forrást meghatározása lehetetlen volt a panelházak között vergödő hullámok miatt. Kitartotta a telcsit az ablakon, na ekkor már nekem is lefagyott a mosoly az arcomról. Nem lehetett eldönteni, h ölik a nőt, szül, vagy egyszerően csak dugják. Fél óra múlásával elcsendesedett a hang. Na ettől kezdve időről időre részesei lehettünk hasonló élményeknek, volt h egy éjszaka 3-4x is. Aztán amikor a fél ltp kinn logott az ablakban egy közelben lakótól megtudtuk, h az alattunk lévő lakásból jön a hang és, h a állítólag a szembe lakók vizuális élményben is részesülhetnek minden egyes alkalommal. Alatunk egy a lányát egydül nevelő akkor 35 év körüli rettenetesen csinos -nem mai bombázó- nőies, barátságos hölgy lakott. Csak jót tudok róla mondani, de a sexuális élete ránk gyakorolt hatása szörnyű volt. Egszerűen nem lehetett kibirni azt a sikítást amit ő adott elő. Horror volt. Persze egyszer szívesen elbeszélgettem volna erről vele, de nem volt rá alkalom. Nem tartom kizártnak, h fel sem tudta mérni mi történik vele sex közben. Egyzser mielőtt elköltöztünk kérdezte, h hanggos szokott-e lenni, amire kitérő választ adtam, mert a környezet nem volt alkalmas a téma megtárgyalására. Aztán hónapokkal később hallottam, h elüldöték a házból.

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.07 0 0 48

"Egyáltalán nem zavaró, ha van a közelben alkalmas és már bejáratott faszi"

Ennek e résznek tényleg nincs értelme. Gondolom arra akart utalni, hogy ha meghallja a baszást, akkor rájön a kedv, oszt átmegy a közeli bikájához.

Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (45)
izirájdör Creative Commons License 2006.04.04 0 0 47
más helyeken(nyaralás,edzőtábor) én is voltam fültanuja, hasonló időtöltésnek és soha nem zavart csak irígykedtem egy picit:)
Előzmény: Törőlt_nick (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!