Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

filodom 2007.06.08 11:14:27 © 55
Én inkább többször voltam "kihallgatott"...
Albérletben egy hülggyel két hónapon át vadul,hosszasan és hangosan gyűrtük a lepedőt,fenntartás nélkül...aztán egyszersak hallottuk a szomszédasszony és a férjét vitázni...még csak nem is kiabáltak,csak felemelték a hangjuk,és minden szót értettünk...egymásra néztünk,hogy ez így hallatszik?-és csak mosolyogtunk...

Galanew 2007.06.08 10:41:02 © 54
Szőke
Előzmény: gabicus-kusz (51)
Törölt nick 2006.04.27 11:51:36 © 53
Fogd be azt is egy-két körre! :)))
Előzmény: Visé (52)
Visé 2006.04.26 15:22:50 © 52

Hi!

Én még sajna nem hallottam dugásra utaló hangokat a szomszédból.

Viszont minket már hallott a szomszédban lakó pár... Ez onnan tudom, hogy a csaj

(nagyon baba egyébként) nagyon jóban van az asszonnyal.

Hát ez van. Pedig, de meghallgatnám Őt...

Üdv

gabicus-kusz 2006.04.18 20:48:37 © 51
Nagyon jokat mosolyogtam a sztoriaitokon. Megprobalom en is gazdagitani egy kicsit. Tudnotok kell, hogy egy masik orszagban elek, ahol is a falak vastagsaganak merete kisebb, mint otthon, igy a zajok is hallhatobbak, mint a magyar hazakban. Rossz kifejezes, hogy hallhatoak, MINDENT hallasz, amit a masik csinal.:) (Be is kell kapcsolni a hajszaritomat, ha a vibratoromat mukodesbe hozom.:)) Szoval a baratom anyjanak hazaban lakunk alberlokkel a kolcsegek fedezese erdekeben. Meg az 1 alberlo parosnal nem igazan gondoltam, hogy mennyire is hallatszanak a "zajaink", mivel ok nagyon csendben eltek, hiszen joval idosebbek voltak nalunk. A dolog pikanteriaja, hogy a holgy egy munkahelyen dolgozott velem (azota lelepett) es olyanokat mondott rolam, hogy nem mert a konyhaba bejonni, mert attol tartott, hogy szexelunk (akkoriban, meg nem laktam itt es a randizasok hosszu ejszakai sok-sok orgazmusos szeretkezesben teltek). A rakovetkezo alberloknel derult ki a falak hangatereszto turpissaga, mert az alberlok a jovobeli ANYOSOMNAK panaszkodtak az obszcen hangok miatt.:) Tovabbi ciki, hogy ra 2-3 hetre topara szettort az agyunk, amit hat az emeletrol nem lehet settenkedve kivinni.:)
Nya, azutan erdekesre fordult, mert ez a par elhagyott bennunket es azutan fiatalok koltoztek be. Meg ekkor mindig nem eltunk egyutt a parommal, s amikor idejottem egy-ket ejszakara nem hiszitek el, de versenyt szeretkeztunk a parral.:) Amikor mi befejeztuk, s mar el-el szundikaltunk a szomszedszobabol arado agydubogesre ebredtunk fel, ami egymasra ugrasra inspiralt bennunket.:) Ez valtozo, hogy milyen hatasa van. Neha mulattsagos. Peldaul, ha nezed a tevet, s a szomszedek egymas boldogsaghormonjait terelgetik, de izgato, amikor az ejszaka sotetjeben erotikus hangokra kelsz, aztan tud bosszanto is lenni, ha parod nem eleg aktiv. Ez a par ki lett teve, mivel takaritasi problemak voltak. Jelenleg egy fiatal spanyol parral lakunk, akik allandoan dolgoznak es alig vannak itthon. Meglepo a statisztika, mert 5 honap alatt 1-szer hallottam oket. Vagy nem dugnak, vagy piszkos jo a technikajuk. Lehet hangtompitoval dolgoznak.:) Ugye rolunk ez kevesbe mondhato el, mert a baratom eleve 2 meter izomra kigyurt 125 kilos pasi, igy eleg intenzivek az aktust eloidezo mozgasok.:)))) Jaaa, es probalom a nyogdecseleseimet visszatartani, de mar peldaul megesett velem, hogy sirasig hevbe hozott...
Törölt nick 2006.04.18 19:40:00 © 50
:))))))) Khirály!!! Ez tetszik! De megnézném azt a nőcit!!! :)))
Előzmény: n6310 (49)
n6310 2006.04.17 18:39:54 © 49

Amikor beköltöztünk a párommal az első közös otthonunka egy éjszaka -amikor dolgoztam- felhívott 11 után, h írdatlan síkítást, nyüszítést hall valahonnan. A forrást meghatározása lehetetlen volt a panelházak között vergödő hullámok miatt. Kitartotta a telcsit az ablakon, na ekkor már nekem is lefagyott a mosoly az arcomról. Nem lehetett eldönteni, h ölik a nőt, szül, vagy egyszerően csak dugják. Fél óra múlásával elcsendesedett a hang. Na ettől kezdve időről időre részesei lehettünk hasonló élményeknek, volt h egy éjszaka 3-4x is. Aztán amikor a fél ltp kinn logott az ablakban egy közelben lakótól megtudtuk, h az alattunk lévő lakásból jön a hang és, h a állítólag a szembe lakók vizuális élményben is részesülhetnek minden egyes alkalommal. Alatunk egy a lányát egydül nevelő akkor 35 év körüli rettenetesen csinos -nem mai bombázó- nőies, barátságos hölgy lakott. Csak jót tudok róla mondani, de a sexuális élete ránk gyakorolt hatása szörnyű volt. Egszerűen nem lehetett kibirni azt a sikítást amit ő adott elő. Horror volt. Persze egyszer szívesen elbeszélgettem volna erről vele, de nem volt rá alkalom. Nem tartom kizártnak, h fel sem tudta mérni mi történik vele sex közben. Egyzser mielőtt elköltöztünk kérdezte, h hanggos szokott-e lenni, amire kitérő választ adtam, mert a környezet nem volt alkalmas a téma megtárgyalására. Aztán hónapokkal később hallottam, h elüldöték a házból.

Törölt nick 2006.04.07 09:12:01 © 48

"Egyáltalán nem zavaró, ha van a közelben alkalmas és már bejáratott faszi"

Ennek e résznek tényleg nincs értelme. Gondolom arra akart utalni, hogy ha meghallja a baszást, akkor rájön a kedv, oszt átmegy a közeli bikájához.

Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (45)
izirájdör 2006.04.04 08:29:58 © 47
más helyeken(nyaralás,edzőtábor) én is voltam fültanuja, hasonló időtöltésnek és soha nem zavart csak irígykedtem egy picit:)
Előzmény: Törőlt_nick (44)
Törőlt_nick 2006.04.03 23:28:06 © 46
biztos hülye vagyok de valahogy nem értem a válaszodat
Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (45)
Nagyezsda Bolsójvagina 2006.04.03 22:32:41 © 45
"kurva zavaró hallgatni a nyögést meg a lihegést, ennyi a történet."

Egyáltalán nem zavaró, ha van a közelben alkalmas és már bejáratott faszi.
Gödöllőn a Király utcában olyan kis egymáshoz épített házak sorakoznak. Na, egyik alkalommal oda látogattam a barátomhoz és a konyhában megadtuk egymásnak rendesen a Vénusz örömét. (Kicsit kényelmetlen volt nekem, mert a konyhapultra kerültem fel és éppen nem vagyok egy Pillangókisasszony.) Nyár volt, így az ablak tárva nyitva volt, bár a függöny behúzva. Ha simán beszélgettek a szomszédban meg lehetett érteni minden szót.

Mi pedig éppenséggel nem simán beszélgettünk....
Előzmény: Törőlt_nick (44)
Törőlt_nick 2006.04.02 18:32:12 © 44
mivel a dugás bármennyire is szépítjük zsigeri ösztön, zavaróan hathat azokra akiknek éppen nem borítja el az agyát a nemi hormon, ergo kurva zavaró hallgatni a nyögést meg a lihegést, ennyi a történet.
Előzmény: izirájdör (39)
kertészboy 2006.04.01 14:55:29 © 43
Néha-néha feljárt hozzánk beszélgetni, de élesben (én is) akkor voltam vele először.
Előzmény: ROSSZlány (40)
Törölt nick 2006.03.31 11:29:02 © 42

Ne is fogdd vissza magad!!

Nincs is annál jobb, ha egy lány szex közben hangos  ;-)

Hogy 'on' is legyek, nekem a szomszéd szobában lakó tesómmal szokott hasonló szitu megesni, mikor bnője látogat hozzá. Lefelé még jó a hangszigetelés (tetőtérben lakunk), de vízszintesen a hangok jobban terjednek- legnagyobb örömömre :)))

Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (37)
Törölt nick 2006.03.31 09:21:09 © 41
Vannak konzervatívabb faszkalapok...
Előzmény: izirájdör (39)
ROSSZlány 2006.03.28 18:51:57 © 40
Korábban már volt szerencséd ahhoz a leányzóhoz, vagy akkor láttad először?
Előzmény: kertészboy (38)
izirájdör 2006.03.28 11:17:49 © 39

mi is társasházban lakunk,én még soha nem hallottam egyik szomszéd felől sem hangokat,de ők többször jelezték már falon át h nem nagyon tudnak aludni tőlünk,sőt a múlt héten még át is csöngetett az egyik, kb éjfél körül, másfél óráig azért jól bírták a megpróbáltatásokat :)

nem voltam abban az állapotban( l- ) h ajtót nyissak így csak másnap derült ki a lépcsőházban h malyik volt,mert csunyán nézett és alig akart köszönni!

miért nem tudnak megértőbbek lenni a fiatal párokkal főleg annak tükrében h ők is ugyanez a korosztály(26)!

kertészboy 2006.03.26 14:01:38 © 38

Elsőéves főiskolásként történt meg velem a következő eset:

A kollégiumi szobában három ágy volt, ebből kettő egymás végében volt elhelyezve. Amikor feküdtünk, max a talpunk ért össze ha nagyon kinyújtózkodtunk. Na egy éjjel arra ébredtem, hogy lökdösnek. Szobatársam és az én talpam összeért. Az ablakon beszűrődő kis fénynél láttam a nekem háttal lovagló női testet, és azonnal levégtam a helyzetet. Nagyon izzadtam, nem mertem elhúzni a talpam, nehogy észrevegyék hogy ébren vagyok. A jelenet láttán pedig igencsak kanos lettem.  Amikor befejezték, rá kis időre felkeltem és kimentem a wc-re rárántani, nem bírtam magammal. Amikor visszaértem suttogva jött a kérdés nekem:  - Jó volt?

Naná! - így rávágtam. Kis idő múlva a leányzó énhozzám jött lovagolni, és amikor elmentem akkor döbbentem rá, hogy a talpunk összeér. :-)))))))

Nagyezsda Bolsójvagina 2006.03.25 22:32:13 © 37

Lehet, hogy a szomszédom szemében (fülében) ma délelőtt nagyon is "on" voltam.
Meglátogatott a barátom és kegyetlenül megb******-ott. Többször is.
Nem tudtam a hangeffekteket visszafogni.
Igaz, nem is akartam.
Jólesett.
Nagyon.
karlmalone 2006.03.25 21:27:26 © 36
Bp., Káposztásmegyer 1-en volt egy ilyen páros. Nyáron volt érdekes, mert a csaj többször is elmehetett a vonyításból ítélve, közben még lentről, az utcáról is szurkoltak neki. Általában sikerült, páran a teraszokról figyeltük, de sötétben csinálták.
l.i.d. 2006.03.23 22:12:37 © 35

Anno, még főiskolás éveim alatt történt a kollégiumban, hogy mikor már aludtam, a szobatársam felhozta a barátnőjét a szobánkba, és a szomszéd ágyon dugta meg. Én arra ébredtem, hogy löködték az ágyamat. Próbáltam úgy tenni, mintha nem ébredtem volna fel.

A következő alkalommal már én basztam ki őket a szobából.

nina1 2006.03.23 20:21:48 © 34
Mondom én, hogy itt laksz. Különben honnan tudnád ilyen jól? :-))))
:DDDD
Előzmény: Casanova1 (33)
Casanova1 2006.03.23 20:09:19 © 33
Nem hiszem hogy durvaság lenne.Házunkban is lakott fölöttünk egy 30-as pár, itt is ugy sikított a csajszi hogy a tv-t nem lehetett hallani,én bezzeg megkérdezetm és azt mondta hogy akkorát élvezett a végén hogy még sírt is.Gratuláltam neki:-)))
Na ennyi:-)))
Előzmény: nina1 (30)
Nagyezsda Bolsójvagina 2006.03.23 19:28:27 © 32

Ja, ehhez egy sztorim nekem is van.
Régebben kertes házban laktam földszinten és a szomszéd házban a tetőtéri lakásban egy fiatal lány lakott, azt hiszem egyetemista volt. Csinos, magas elég jóalakú hosszú hajú csajszi volt, egyetemistának saccoltam. A terasza kb. lehetett vagy 25 -30 m -re a konyhaablakomtól. Bár ez nem volt messze, de elég sok fa és bokor takarta arrafelé a kilátást.

Egy alkalommal éppen a virágzó természetben gyönyörködtem -vagyis magyarán szólva bámultam kifelé a semmibe- amikor észrevettem, hogy a szomszédban fenn a teraszon a csajszi hófehér földig érő szoknyája ütemesen harangoz. Kicsit meresztettem a szemem, mert vizuális tipus vagyok (fogékony vagyok a sexi látványra) aztán megfejtettem a jelenséget: a csaj szoknyája hátul felhajtva, ő pedig a terasz korlátjára könyökölve- támaszkodva fogadta hátulról a fiúja udvarlását.

Nekem is nagyon dughatnékom lett tőle, de sajnos éppen nem volt kivel.
:-(
nina1 2006.03.23 19:17:56 © 31
Lehet, hogy ők is hallanak valamit, de az kizárt, hogy a parkolóban is hallanák. :-))))
Csendesebben is meg tudjuk oldani a dolgot. Nem akarjuk őket túlszárnyalni. :DDDD
Előzmény: ágaskodó (28)
nina1 2006.03.23 19:13:27 © 30
Lehet, hogy mégis te laksz a szomszédomban? :-)))) Csupán a látványtól is sikítani fogok? :DDD
Egyébként tényleg el nem tudjuk képzelni, hogy mitől kell sikoltva, ordítva felsírni a végén. Mi lehet ez a durvaság?!
Szóval: nem tőlünk fakadnak sírva. :)))
Előzmény: Casanova1 (26)
Casanova1 2006.03.23 18:23:05 © 29
vazz.. valszeg ninánál van action, azé sírnak a szomszédban:-)))))
Előzmény: ágaskodó (28)
ágaskodó 2006.03.23 18:19:43 © 28
És a szomszédok?
Előzmény: nina1 (25)
Amati SX 2006.03.23 18:18:14 © 27
Mi nyaralni voltunk, és ejjel jó idő volt, és kiültem a teraszra. Egyszer arra lettem figyelmes, hogy a kettővel odébbi erkélyről hangok hallhatók, aztán tisztán lehetett hallani a dugás hangjait. Kiderült, hogy egy házaspár lakott a szobában egy gyerekkel, és miután a gyerek elaludt, pk kint az erkélyen csinálták.
Casanova1 2006.03.23 18:15:19 © 26
:-DDD Kár hogy nem én hangoskodok a szomszédodban,én bizisten áthívnálak, megtudni hogy, hogy csináljuk,gondolom te is sikongatnál:-))))
Előzmény: nina1 (25)