Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

filodom 2007. jún. 8. Creative Commons License 55
Én inkább többször voltam "kihallgatott"...
Albérletben egy hülggyel két hónapon át vadul,hosszasan és hangosan gyűrtük a lepedőt,fenntartás nélkül...aztán egyszersak hallottuk a szomszédasszony és a férjét vitázni...még csak nem is kiabáltak,csak felemelték a hangjuk,és minden szót értettünk...egymásra néztünk,hogy ez így hallatszik?-és csak mosolyogtunk...

Galanew 2007. jún. 8. Creative Commons License 54
Szőke
Előzmény: gabicus-kusz (51)
Törölt nick 2006. ápr. 27. Creative Commons License 53
Fogd be azt is egy-két körre! :)))
Előzmény: Visé (52)
Visé 2006. ápr. 26. Creative Commons License 52

Hi!

Én még sajna nem hallottam dugásra utaló hangokat a szomszédból.

Viszont minket már hallott a szomszédban lakó pár... Ez onnan tudom, hogy a csaj

(nagyon baba egyébként) nagyon jóban van az asszonnyal.

Hát ez van. Pedig, de meghallgatnám Őt...

Üdv

gabicus-kusz 2006. ápr. 18. Creative Commons License 51
Nagyon jokat mosolyogtam a sztoriaitokon. Megprobalom en is gazdagitani egy kicsit. Tudnotok kell, hogy egy masik orszagban elek, ahol is a falak vastagsaganak merete kisebb, mint otthon, igy a zajok is hallhatobbak, mint a magyar hazakban. Rossz kifejezes, hogy hallhatoak, MINDENT hallasz, amit a masik csinal.:) (Be is kell kapcsolni a hajszaritomat, ha a vibratoromat mukodesbe hozom.:)) Szoval a baratom anyjanak hazaban lakunk alberlokkel a kolcsegek fedezese erdekeben. Meg az 1 alberlo parosnal nem igazan gondoltam, hogy mennyire is hallatszanak a "zajaink", mivel ok nagyon csendben eltek, hiszen joval idosebbek voltak nalunk. A dolog pikanteriaja, hogy a holgy egy munkahelyen dolgozott velem (azota lelepett) es olyanokat mondott rolam, hogy nem mert a konyhaba bejonni, mert attol tartott, hogy szexelunk (akkoriban, meg nem laktam itt es a randizasok hosszu ejszakai sok-sok orgazmusos szeretkezesben teltek). A rakovetkezo alberloknel derult ki a falak hangatereszto turpissaga, mert az alberlok a jovobeli ANYOSOMNAK panaszkodtak az obszcen hangok miatt.:) Tovabbi ciki, hogy ra 2-3 hetre topara szettort az agyunk, amit hat az emeletrol nem lehet settenkedve kivinni.:)
Nya, azutan erdekesre fordult, mert ez a par elhagyott bennunket es azutan fiatalok koltoztek be. Meg ekkor mindig nem eltunk egyutt a parommal, s amikor idejottem egy-ket ejszakara nem hiszitek el, de versenyt szeretkeztunk a parral.:) Amikor mi befejeztuk, s mar el-el szundikaltunk a szomszedszobabol arado agydubogesre ebredtunk fel, ami egymasra ugrasra inspiralt bennunket.:) Ez valtozo, hogy milyen hatasa van. Neha mulattsagos. Peldaul, ha nezed a tevet, s a szomszedek egymas boldogsaghormonjait terelgetik, de izgato, amikor az ejszaka sotetjeben erotikus hangokra kelsz, aztan tud bosszanto is lenni, ha parod nem eleg aktiv. Ez a par ki lett teve, mivel takaritasi problemak voltak. Jelenleg egy fiatal spanyol parral lakunk, akik allandoan dolgoznak es alig vannak itthon. Meglepo a statisztika, mert 5 honap alatt 1-szer hallottam oket. Vagy nem dugnak, vagy piszkos jo a technikajuk. Lehet hangtompitoval dolgoznak.:) Ugye rolunk ez kevesbe mondhato el, mert a baratom eleve 2 meter izomra kigyurt 125 kilos pasi, igy eleg intenzivek az aktust eloidezo mozgasok.:)))) Jaaa, es probalom a nyogdecseleseimet visszatartani, de mar peldaul megesett velem, hogy sirasig hevbe hozott...
Törölt nick 2006. ápr. 18. Creative Commons License 50
:))))))) Khirály!!! Ez tetszik! De megnézném azt a nőcit!!! :)))
Előzmény: n6310 (49)
n6310 2006. ápr. 17. Creative Commons License 49

Amikor beköltöztünk a párommal az első közös otthonunka egy éjszaka -amikor dolgoztam- felhívott 11 után, h írdatlan síkítást, nyüszítést hall valahonnan. A forrást meghatározása lehetetlen volt a panelházak között vergödő hullámok miatt. Kitartotta a telcsit az ablakon, na ekkor már nekem is lefagyott a mosoly az arcomról. Nem lehetett eldönteni, h ölik a nőt, szül, vagy egyszerően csak dugják. Fél óra múlásával elcsendesedett a hang. Na ettől kezdve időről időre részesei lehettünk hasonló élményeknek, volt h egy éjszaka 3-4x is. Aztán amikor a fél ltp kinn logott az ablakban egy közelben lakótól megtudtuk, h az alattunk lévő lakásból jön a hang és, h a állítólag a szembe lakók vizuális élményben is részesülhetnek minden egyes alkalommal. Alatunk egy a lányát egydül nevelő akkor 35 év körüli rettenetesen csinos -nem mai bombázó- nőies, barátságos hölgy lakott. Csak jót tudok róla mondani, de a sexuális élete ránk gyakorolt hatása szörnyű volt. Egszerűen nem lehetett kibirni azt a sikítást amit ő adott elő. Horror volt. Persze egyszer szívesen elbeszélgettem volna erről vele, de nem volt rá alkalom. Nem tartom kizártnak, h fel sem tudta mérni mi történik vele sex közben. Egyzser mielőtt elköltöztünk kérdezte, h hanggos szokott-e lenni, amire kitérő választ adtam, mert a környezet nem volt alkalmas a téma megtárgyalására. Aztán hónapokkal később hallottam, h elüldöték a házból.

Törölt nick 2006. ápr. 7. Creative Commons License 48

"Egyáltalán nem zavaró, ha van a közelben alkalmas és már bejáratott faszi"

Ennek e résznek tényleg nincs értelme. Gondolom arra akart utalni, hogy ha meghallja a baszást, akkor rájön a kedv, oszt átmegy a közeli bikájához.

Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (45)
izirájdör 2006. ápr. 4. Creative Commons License 47
más helyeken(nyaralás,edzőtábor) én is voltam fültanuja, hasonló időtöltésnek és soha nem zavart csak irígykedtem egy picit:)
Előzmény: Törőlt_nick (44)
Törőlt_nick 2006. ápr. 3. Creative Commons License 46
biztos hülye vagyok de valahogy nem értem a válaszodat
Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (45)
Nagyezsda Bolsójvagina 2006. ápr. 3. Creative Commons License 45
"kurva zavaró hallgatni a nyögést meg a lihegést, ennyi a történet."

Egyáltalán nem zavaró, ha van a közelben alkalmas és már bejáratott faszi.
Gödöllőn a Király utcában olyan kis egymáshoz épített házak sorakoznak. Na, egyik alkalommal oda látogattam a barátomhoz és a konyhában megadtuk egymásnak rendesen a Vénusz örömét. (Kicsit kényelmetlen volt nekem, mert a konyhapultra kerültem fel és éppen nem vagyok egy Pillangókisasszony.) Nyár volt, így az ablak tárva nyitva volt, bár a függöny behúzva. Ha simán beszélgettek a szomszédban meg lehetett érteni minden szót.

Mi pedig éppenséggel nem simán beszélgettünk....
Előzmény: Törőlt_nick (44)
Törőlt_nick 2006. ápr. 2. Creative Commons License 44
mivel a dugás bármennyire is szépítjük zsigeri ösztön, zavaróan hathat azokra akiknek éppen nem borítja el az agyát a nemi hormon, ergo kurva zavaró hallgatni a nyögést meg a lihegést, ennyi a történet.
Előzmény: izirájdör (39)
kertészboy 2006. ápr. 1. Creative Commons License 43
Néha-néha feljárt hozzánk beszélgetni, de élesben (én is) akkor voltam vele először.
Előzmény: ROSSZlány (40)
Törölt nick 2006. márc. 31. Creative Commons License 42

Ne is fogdd vissza magad!!

Nincs is annál jobb, ha egy lány szex közben hangos  ;-)

Hogy 'on' is legyek, nekem a szomszéd szobában lakó tesómmal szokott hasonló szitu megesni, mikor bnője látogat hozzá. Lefelé még jó a hangszigetelés (tetőtérben lakunk), de vízszintesen a hangok jobban terjednek- legnagyobb örömömre :)))

Előzmény: Nagyezsda Bolsójvagina (37)
Törölt nick 2006. márc. 31. Creative Commons License 41
Vannak konzervatívabb faszkalapok...
Előzmény: izirájdör (39)
ROSSZlány 2006. márc. 28. Creative Commons License 40
Korábban már volt szerencséd ahhoz a leányzóhoz, vagy akkor láttad először?
Előzmény: kertészboy (38)
izirájdör 2006. márc. 28. Creative Commons License 39

mi is társasházban lakunk,én még soha nem hallottam egyik szomszéd felől sem hangokat,de ők többször jelezték már falon át h nem nagyon tudnak aludni tőlünk,sőt a múlt héten még át is csöngetett az egyik, kb éjfél körül, másfél óráig azért jól bírták a megpróbáltatásokat :)

nem voltam abban az állapotban( l- ) h ajtót nyissak így csak másnap derült ki a lépcsőházban h malyik volt,mert csunyán nézett és alig akart köszönni!

miért nem tudnak megértőbbek lenni a fiatal párokkal főleg annak tükrében h ők is ugyanez a korosztály(26)!

kertészboy 2006. márc. 26. Creative Commons License 38

Elsőéves főiskolásként történt meg velem a következő eset:

A kollégiumi szobában három ágy volt, ebből kettő egymás végében volt elhelyezve. Amikor feküdtünk, max a talpunk ért össze ha nagyon kinyújtózkodtunk. Na egy éjjel arra ébredtem, hogy lökdösnek. Szobatársam és az én talpam összeért. Az ablakon beszűrődő kis fénynél láttam a nekem háttal lovagló női testet, és azonnal levégtam a helyzetet. Nagyon izzadtam, nem mertem elhúzni a talpam, nehogy észrevegyék hogy ébren vagyok. A jelenet láttán pedig igencsak kanos lettem.  Amikor befejezték, rá kis időre felkeltem és kimentem a wc-re rárántani, nem bírtam magammal. Amikor visszaértem suttogva jött a kérdés nekem:  - Jó volt?

Naná! - így rávágtam. Kis idő múlva a leányzó énhozzám jött lovagolni, és amikor elmentem akkor döbbentem rá, hogy a talpunk összeér. :-)))))))

Nagyezsda Bolsójvagina 2006. márc. 25. Creative Commons License 37

Lehet, hogy a szomszédom szemében (fülében) ma délelőtt nagyon is "on" voltam.
Meglátogatott a barátom és kegyetlenül megb******-ott. Többször is.
Nem tudtam a hangeffekteket visszafogni.
Igaz, nem is akartam.
Jólesett.
Nagyon.
karlmalone 2006. márc. 25. Creative Commons License 36
Bp., Káposztásmegyer 1-en volt egy ilyen páros. Nyáron volt érdekes, mert a csaj többször is elmehetett a vonyításból ítélve, közben még lentről, az utcáról is szurkoltak neki. Általában sikerült, páran a teraszokról figyeltük, de sötétben csinálták.
l.i.d. 2006. márc. 23. Creative Commons License 35

Anno, még főiskolás éveim alatt történt a kollégiumban, hogy mikor már aludtam, a szobatársam felhozta a barátnőjét a szobánkba, és a szomszéd ágyon dugta meg. Én arra ébredtem, hogy löködték az ágyamat. Próbáltam úgy tenni, mintha nem ébredtem volna fel.

A következő alkalommal már én basztam ki őket a szobából.

nina1 2006. márc. 23. Creative Commons License 34
Mondom én, hogy itt laksz. Különben honnan tudnád ilyen jól? :-))))
:DDDD
Előzmény: Casanova1 (33)
Casanova1 2006. márc. 23. Creative Commons License 33
Nem hiszem hogy durvaság lenne.Házunkban is lakott fölöttünk egy 30-as pár, itt is ugy sikított a csajszi hogy a tv-t nem lehetett hallani,én bezzeg megkérdezetm és azt mondta hogy akkorát élvezett a végén hogy még sírt is.Gratuláltam neki:-)))
Na ennyi:-)))
Előzmény: nina1 (30)
Nagyezsda Bolsójvagina 2006. márc. 23. Creative Commons License 32

Ja, ehhez egy sztorim nekem is van.
Régebben kertes házban laktam földszinten és a szomszéd házban a tetőtéri lakásban egy fiatal lány lakott, azt hiszem egyetemista volt. Csinos, magas elég jóalakú hosszú hajú csajszi volt, egyetemistának saccoltam. A terasza kb. lehetett vagy 25 -30 m -re a konyhaablakomtól. Bár ez nem volt messze, de elég sok fa és bokor takarta arrafelé a kilátást.

Egy alkalommal éppen a virágzó természetben gyönyörködtem -vagyis magyarán szólva bámultam kifelé a semmibe- amikor észrevettem, hogy a szomszédban fenn a teraszon a csajszi hófehér földig érő szoknyája ütemesen harangoz. Kicsit meresztettem a szemem, mert vizuális tipus vagyok (fogékony vagyok a sexi látványra) aztán megfejtettem a jelenséget: a csaj szoknyája hátul felhajtva, ő pedig a terasz korlátjára könyökölve- támaszkodva fogadta hátulról a fiúja udvarlását.

Nekem is nagyon dughatnékom lett tőle, de sajnos éppen nem volt kivel.
:-(
nina1 2006. márc. 23. Creative Commons License 31
Lehet, hogy ők is hallanak valamit, de az kizárt, hogy a parkolóban is hallanák. :-))))
Csendesebben is meg tudjuk oldani a dolgot. Nem akarjuk őket túlszárnyalni. :DDDD
Előzmény: ágaskodó (28)
nina1 2006. márc. 23. Creative Commons License 30
Lehet, hogy mégis te laksz a szomszédomban? :-)))) Csupán a látványtól is sikítani fogok? :DDD
Egyébként tényleg el nem tudjuk képzelni, hogy mitől kell sikoltva, ordítva felsírni a végén. Mi lehet ez a durvaság?!
Szóval: nem tőlünk fakadnak sírva. :)))
Előzmény: Casanova1 (26)
Casanova1 2006. márc. 23. Creative Commons License 29
vazz.. valszeg ninánál van action, azé sírnak a szomszédban:-)))))
Előzmény: ágaskodó (28)
ágaskodó 2006. márc. 23. Creative Commons License 28
És a szomszédok?
Előzmény: nina1 (25)
Amati SX 2006. márc. 23. Creative Commons License 27
Mi nyaralni voltunk, és ejjel jó idő volt, és kiültem a teraszra. Egyszer arra lettem figyelmes, hogy a kettővel odébbi erkélyről hangok hallhatók, aztán tisztán lehetett hallani a dugás hangjait. Kiderült, hogy egy házaspár lakott a szobában egy gyerekkel, és miután a gyerek elaludt, pk kint az erkélyen csinálták.
Casanova1 2006. márc. 23. Creative Commons License 26
:-DDD Kár hogy nem én hangoskodok a szomszédodban,én bizisten áthívnálak, megtudni hogy, hogy csináljuk,gondolom te is sikongatnál:-))))
Előzmény: nina1 (25)