Keresés

Részletes keresés

szomorce Creative Commons License 2007.01.04 0 0 129
Figyóka, kérlek írd meg, hogy arról a szerről van-e szó amire rákérdeztem, vagy valami másról! Minden mást szabad itt ugyanis reklámozni!
Előzmény: Törölt nick (127)
szomorce Creative Commons License 2007.01.04 0 0 128
Mer párbeszédben el kell olvasni azt is, amire válaszoltam, és akkor rögvest érthető lesz Buksimókus! :)*
Előzmény: H_G (125)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.01.04 0 0 126
Félreértettem. Azt hittem finomságokat eszel, hisz ez a bűnözős topic! Én tegnap mérgemben megint felettem magamra 1 kg-ot. Engem főbe kéne lőni, ha megint ilyen hamar elcseszem a dolgot!!
Előzmény: szomorce (123)
H_G Creative Commons License 2007.01.04 0 0 125
Izé, mi is itt az állítmány? Vagy Te fogytál valami verbál-tevékenységre szakosodott agyi lebenyből, vagy én, mert ezt az első mondatot egyáltalán nem értem.
Előzmény: szomorce (122)
szomorce Creative Commons License 2007.01.03 0 0 124
(Illetve lehet, hogy írt, csak nem abban a könyvben, amit én néztem.)
Előzmény: szomorce (123)
szomorce Creative Commons License 2007.01.03 0 0 123

Hát, azért írtam, hogy "ha tudnád", mert a céklafőzelék, a répafőzelék vagy a zellerleves só és tejföl nélkül elég furcsa ízű, ABBÓL NEM LEHET BEZABÁLNI!!! Vagy teljes kiőrlésű rozskenyér só és élesztő nélkül szódabikarbónával. :)

Egyébként a karalábét kihagytam a tiltó listából, de arról nem is írt a Steiner, csak arról, hogy a szár nem jó, ha jól emlékszem. A paprikáról se írt, de azt remélem szabad, csak nem ilyenkor.

Előzmény: Peszti 689 (120)
szomorce Creative Commons License 2007.01.03 0 0 122
Az a fajta tudomány nem annyit, amelyiket Steiner űzte. De asszem azért az is valamicskét. ;)
Előzmény: H_G (121)
H_G Creative Commons License 2007.01.03 0 0 121
De hát ez teljes hülyeség, már bocs'! Steiner kora óta igen sokat fejlődött a tudomány, pl. ma már senki sem vitatja, h. a zöld tea a létező legegészségesebb ital. És a friss paradicsom, meg a hagyma?!

Előzmény: szomorce (117)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 120

Basszus jojózik a szemem ettől a listától! Könnyebb lett volna azt írnod, hogy mit ehetsz ezekből!

Én arra gondoltam, amit minap bűnöztél, arra írtad, hogy ha tudnám... nem?

Előzmény: szomorce (117)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 119
Le a kalappal! Én ilyennek neki sem állok, mert a turmix mellé még ennék kicsit a vacsiból is. Nap pedig alig telik el nálam édesség nélkül.
Előzmény: Törölt nick (116)
szomorce Creative Commons License 2007.01.03 0 0 118

Szióka! Erről van szó?

http://torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9111476

Mert ha igen, akkor légyszi ide ne írj többet róla, inkább írj a másik topicba! Nagyon köszi!

Előzmény: Törölt nick (116)
szomorce Creative Commons License 2007.01.03 0 0 117

Hát, húst azt nem, csokit csak egy hónapban egyszer vagy kétszer de ezt nem szabadna, barna lisztből kenyeret és nem fehérből és lehetőleg élesztő nélkül, rizst sem fehéret hanem barnát. Hiszek valamiben, és azt követem... Na, ezek Rudolf Steiner javaslatai:

Nem ajánlatos fogyasztani (abszolút):

paradicsomot,

krumplit,

tojást,

hagymát,

gombát,

hüvelyeseket,

teát.

Lehet kis mennyiségben:

tejterméket,

cukrot,

sót,

kávét.

Állítólag ezek a fűszerek se hasznosak: bors, erőspaprika. Mint ahogy ezek csak ilyen "ajzószerek". Sót meg cukrot meg kávét se szoktam fogyasztani abszolút, pedig azt lehetne egy kicsit.

Jó, tudom, hogy vannak, akik azt mondják, hogy az se tartotta be, aki kitalálta, de nekem kell valami, amiben higyjek, vannak, akik a csodaszerekre esküsznek, én erre. Ja, és nem eszek fél 12-ig, csak max. nyers gyümölcsöt vagy, hát ezt elég rosszul teszem, de multivitaminos ivólét... :) Kétszer szoktam enni egy nap. Röviden ennyi. De nem azért mondom, hogy bárki is kövesse, tényleg. Én ezt nem a fogyókúrám ideje alatt csinálom, hanem úgy terveztem, hogy majd mindig.

Előzmény: Peszti 689 (115)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 115

Na miket? Erről szól a topic! Úgyis szinte már csak mi vagyunk itt.

Én inkább a mérleggel állnék jobban, mint a vizsgával. Kedden lesz a félévi, még semmit sem tudok, csak elkezdtem puskákat gyártani.

Előzmény: szomorce (114)
szomorce Creative Commons License 2007.01.02 0 0 114

Pedig ha tunnád, hogy én miket eszek... :)))

Betartottam a koplalást tegnap, egész jó a mérleg!

A vizsgákkal rosszabbul állok, mint a mérleggel! :(((

Előzmény: Peszti 689 (113)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.01.02 0 0 113

Hát én sem repesek a kényszerű ivástól! De baromira bosszant, hogy mások 17 kg-t fogytak, amig én 4-et, ehhez azért drága a bogyó. Megjegyzem enélkül sose fogytam volna. Szilveszter alkalmán sikerült 1kg-ot hízni, most ezen dolgozok, és próbálok ezerrel fogyózni, amíg tart a bogyóm.

Tegnap este hasábkrumplit ettem töltött husival, utána volt egy kirohanásom, úhhogy ez nem látszik a mérlegen szerencsére. Csokiról, sütiről meg lemondani?! Képtelenség!

Előzmény: szomorce (112)
szomorce Creative Commons License 2007.01.01 0 0 112

Este bezabáltam. Tízkor. Az hagyján, de megfogadtam, hogy ezért ma koplalós napot tartok.

A vízzel én megvagyok, viszonylag sokat öntök befelé, aztán egy idő után ki is jön, ha máskor nem, hát éjszaka, van, hogy kétszer is elmegyek pislantani éjjel. De tényleg jó a víz, csak "az ilyen szerek" sokat fölisznak, amikor én is szedtem cuccot, már lefáradtam a sok ivástól. Aztán kevesebbet kezdtem inni, de tovább szedtem "a szert", úgyhogy ez nem volt valami egészséges. Én szó szerint lefáradtam a sok ivástól annak idején, amennyi kellett volna innom a szer mellett ahhoz, hogy normálisan érezzem magam.

Peszti 689 Creative Commons License 2006.12.27 0 0 111

Szia!

De jó, hogy megvagy!

 Lassan elérem én is a 10 kg fogyást!! Neked meg gratula, nagyon ügyi vagy, én sok pénzt elköltöttem ezért.

Most fel vagyok dobva, mert a Karácsonyt is megúsztam úgy, hogy fogytam, még a szilvesztertől tartok kicsit, de nagyon igyekszem uralkodni magamon. Koncentrálok a következő 20 kg-ra. Szép lassan persze, ez is beletellt 3 hónapba kb.

Nem tudom az ivásról beszéltünk-e. Nem hittem volna, hogy ennyire fontos! Mióta ledöntök napi 2 l vizet, azóta fogyok jól. Ez nekem sose ment, alig ittam, és hiába diétáztam, alig fogytam. Most erőszakolom magamba a vizet, és csodák csodája hat nálam is! Csaj ajánlani tudom!
BÚÉK!!!!!

Előzmény: szomorce (110)
szomorce Creative Commons License 2006.12.27 0 0 110

Szia!

Én is boldog ünnepeket kívánok!

Hogy állsz?

:)))

Én novemberben végig stagnáltam, nem híztam de nem is fogytam. A 2 hónap alatt lenyomott 10 kilót tartottam.

Utána 2 hétig nem voltam itthon, fogytam 4 kilót, de 2-őt visszahíztam 2 nap alatt. Na azóta ekörül vagyok, 1-et megint fogytam belőle, illetve frász tudja, most talán visszaszedem majd a szünetben, de talán mégse, ma rááltam, nem vagyok több.

 

Szóval januárban azok a terveim, hogy valahogy átrugdosnak a vizsgákon, februárban meg az, hogy megint lenyomok annyit, hogy mínusz 10 legyen. Akkor könnyebb éhesnek lenni, mikor nincs az embernek semmi dolga... Illetve, lehet, hogy úgy kellene megcélozni, hogy megint 2 hónapon át tartson a fogyizás, csak lehet, hogy mostannék már nem bírnám ki 2 hónapon át.

 

Mindegy, összegezve igencsak beleültem a stagnálásba, és ez egyrészről jó, mivel nem szabad hirtelen fogyni, másrészről meg úgy érzem, hogy el vagyok lustulva, túlságosan elégedett vagyok, nem teszek semmi erőfeszítést. Az a veszély fenyeget most, hogy hirtelen fogyás következik nálam, amit nem szabadna engedni, mert utána közvetlenül hirtelen hízás szok jönni...

 

Írj valamit magadról!

Boldog ünnepeket!

:)

Szióka!

Előzmény: Peszti 689 (109)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.12.21 0 0 109
Nagyon rég nem voltál! Ha benézel, kívánok Neked nagyon boldog, békés Karácsonyt és BÚÉK!!!
Előzmény: szomorce (107)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 108
Engem is nyomaszt! Most épp pihizek a gyógyszerszedésben, de már rájöttem a titokra! Sok ivás!!! Erőltetem, és télleg használ, nagyon nehezen ment eddig, de jó!!
Előzmény: szomorce (106)
szomorce Creative Commons License 2006.11.26 0 0 107
(Igaz, hogy nem is próbáltam, tehát nem azér nem fogyok, mer próbálok, hanem elvagyok csak úgy, kellemesen a langyos, zavaros élet vizében...)
Előzmény: szomorce (106)
szomorce Creative Commons License 2006.11.26 0 0 106

Szia!

Nálam a gatyó kérdés még megoldatlan, néha húzom magam után az utcán... :)

Nem híztam vissza egy dekát se. De nem is fogytam az óta, és ez baromira nyomaszt. :(

Előzmény: Peszti 689 (105)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.11.13 0 0 105

Köszi, még tartom!

Én is csokival bűnözöm mostanság. Annyit kaptak a kölkek! Csak nem nézem tétlenül otthon! Kicsit nekikeseredtem, mert 1 hete elrontottam a jó kis eredményemet, és azóta küszködöm oda visszajutni. De legalább már észreveszik rajtam, és 1 számmal kisebb gatyót hordok.

Előzmény: szomorce (104)
szomorce Creative Commons License 2006.11.12 0 0 104

Szia!

Én nem sűrűn csalogattam az elmúlt 2 hónapban, de most hétvégén annál inkább!

Csokit ettem ma reggel is, péntek délután is, (nem keveset) szombat este meg csipszet... :)

Ja, az a sok nyers alma meg nem bír már lecsúszni, az a saram, hogy kb. 3 hete, vagy 2 nem eszek gyümölcsöt reggel. :( Ja, meg gyógyteákat sem iszom... :(

 

Gratula a fogyáshoz! Remélem tartod! Én igen!

Előzmény: Peszti 689 (103)
Peszti 689 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 103

Szióka!

Gratulálok! Nagyon sokat fogytál, és jól bírod! Köszönöm jól vagyok,  50 nap után  8 kg-val kevesebb. Lehetne több is, de sajnos sokszor napokig nem mozdul a súlyom. Épp ma derült ki, hogy a kevés ivás miatt nem megy jobban, de még 1 litert is erőszakkal kell ledöntenem, és 2-3-at kellene inni naponta.

Az én aktuális bűnömet az imént fejeztem be, tescos somlói volt, de asszem rosszul is leszek mindjárt.

Néha kell egy kis csalás különben ki sem lehetne bírni ép ésszel, nem?

Előzmény: szomorce (76)
szomorce Creative Commons License 2006.11.06 0 0 102

Itt ebben a testépítő fórumban is búzafehérjéről volt szó.

Húgysav lesz attól is, vagy csak a hústól?

 

Miért nem írsz választ egyébként? Attól, hogy elhiszek valamit, rögtön be is raktál engem egy kategóriába?

Előzmény: H_G (101)
H_G Creative Commons License 2006.11.04 0 0 101
"Mi az a köszvény?"

Húgysav lerakódása az izületekben. Nem vicces, nagyon fájdalmas.
Előzmény: szomorce (98)
szomorce Creative Commons License 2006.11.04 0 0 100
Előzmény: H_G (94)
szomorce Creative Commons License 2006.11.04 0 0 99
Hétvégén jutok ilyen kaják közelébe, amikor itthon vagyok. De igyekszem őket kikerülni. A napfényesek miatt.
Előzmény: H_G (95)
szomorce Creative Commons License 2006.11.04 0 0 98

Mi az a köszvény?

:)))

És azt honnan veszed, hogy a napfényes szemét propaganda?

Előzmény: H_G (97)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!