Keresés

Részletes keresés

RJancsi Creative Commons License 2010.05.05 0 0 127
A "feltöltés" után ne felejtsd el a kép melletti "beszúrás"-t is megbirizgálni az egérrel!
Előzmény: krry (126)
krry Creative Commons License 2010.05.05 0 0 126
próbáltam fotót feltenni de valamiért nem mutatja őket
krry Creative Commons License 2010.05.05 0 0 125
Még nem költöztünk Érdre csak a hétvégén utazunk fel albérletet nézni és a hónap végén lesz a pakolás.
Előzmény: vz55 (124)
vz55 Creative Commons License 2010.05.05 0 0 124
Igaz, nem én vagyok a topiknyitó, de szeretettel látunk. ( És lehetőleg kerüld a politikát! Annak semmi értelme. ) És szívesen látnám a fotóidat. Gondolom, a többiek is. Az én kuvaszom már az örök vadászmezőkön csatangol.
szia
Előzmény: krry (122)
ilona45 Creative Commons License 2010.05.05 0 0 123

Üdvözlünk a klubban!

Melyik városrészbe költöztetek?
Előzmény: krry (122)
krry Creative Commons License 2010.05.04 0 0 122
Sziasztok. Ha nem bánjátok szeretnék csatlakozni hozzátok. Május végén költözök Érdre és szeretnék barátokra szert tenni.
vz55 Creative Commons License 2010.04.12 0 0 121
Sóskút innenső szélén van Gál Péter lovastanyája (is). Tehéntejért odaajárunk. Megható történet: Mentünk végig lovaskarámok előtt, és kérdeztem a paciktól: belecsókolsz a nyakamba?? Az egyik megtette. Adtam neki pár szál füvet, őkelme pedig rugdosta az ajtót. MÉG,MÉG!
Előzmény: babydevil (120)
babydevil Creative Commons License 2010.04.12 0 0 120
Én pofánvágtam volna szivesen.
Gyűlölöm az ilyen embereket, teljesen felháboritó volt az, amiket a lovai "életmódjáról" mondott.
Előzmény: vz55 (119)
vz55 Creative Commons License 2010.04.12 0 0 119
Csúnya interjút láttam ma este az egyik TV-adón. Valaki nem ad enni-inni  a lovainak, mondván: legeljenek, ez a természetes kiválasztódás.


És senki nem vágta szájon, senki nem kötötte ki a réten: Legelj, banyek!!!!
vz55 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 118
köszi.
Előzmény: nacl (116)
citrom1994 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 117

Sziasztok eltűnt féléves tricolor beagle kiskuytánk!jutalom a megtalálónak!Nagyon várja öt kis gazdija!

Tel.:70/2102199

előre is köszi mindenkinek

nacl Creative Commons License 2008.10.22 0 0 116

A Movalis mellé Qumatelt is adni kell, mert gyomorégést, gyomorfájást okozhat. Érdemes figyelni a nyammogását, rossz szájszagot, mert ilyenkor érzi rosszul magát a blöki. Ilyenkor sokat segít 1-2 szelet májkrémes kenyér, ami leköti a savat.

A mi bernáthegyink egész jól elvolt az utolsó éveiben ezzel a segítséggel.

Remélem nálatok is beválik.

Előzmény: vz55 (111)
vz55 Creative Commons License 2008.10.20 0 0 115
Jól van a kuvaszom. Gyakran elvisz sétálni. A keresztcsontja sza...ik. 10 éves.
sziasztok.
vz55 Creative Commons License 2008.10.12 0 0 114
sziasztok. ha gyengül az eb záróizomzata, onnan tudjátok, hogy a sétáltatás közben is potyogtatja a .......t. figyeljetek oda, gyógyszerezni kell!
vz55 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 113
azt is kapott. Zöldkagyló-por. Egy kisöreg biai állatorvostól vettem, bár más néven. Valami artro-izé.
Kösz a tanácsot és a figyelmet a kutty nevében is.
Előzmény: Kutyasétáltató (112)
Kutyasétáltató Creative Commons License 2008.10.02 0 0 112

Szia!

Nagyon jó az izületeknek a luposan gellenkraft.Természetes zöldkagyló kivonat.

Télen mindig adom én is a kaumnak!

Előzmény: vz55 (111)
vz55 Creative Commons License 2008.10.02 0 0 111
sziasztok. A nyáron segítséget kaptam a másik fórumon. (Movalis tabl a kuvasznak)
Talpra állt, hízott is. újra vad, életerős, bár kicsit huzza a lábát.

Köszönöm a jótanácsot!!!!
Kutyasétáltató Creative Commons License 2008.09.30 0 0 110

Kedves érdi kutyások!

 

Rombol kutyusa otton,felássa a kertet?

Biztosan unatkozik.Vállalok kutyasétáltatást,hogy elfáradjon kis kedvencük.

Vállalom otthon kis-nagy kutyusok etetését-itatását,amig a gazdi nyaral, telel.

Érdeklődni lehet: 06-30-2331-954.

 

kiskutyapanzio Creative Commons License 2008.08.27 0 0 109
Sziasztok!
Tegnap találtunk egy hófehér bolognes fiút, olyan 2 éves lehet. látszik a kutyán hogy nem rég veszíthette el valaki mert mostanság lehetett nyírva! Picit félős, de azért csóválja a farkincáját! Chip nincs benne és tetoválása sincsen! Keressük az igazi gazdiját!
Infó: www.baranyivarga.hu
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.23 0 0 108
MÉG MINDIG KERESEM!!!
Szilveszterkor eltűnt érdről (a nagyérdi vasútállomás környékéről) Bubu, a kutyám. Alcsony termetű pincsi-tacskó keverék kan kutya. Vöröses-barnás színű, mellkasán fehér folttal. Aki tud róla valamit, esetleg azóta
befogadta, kérem jelezzen az alábbi telefonszámon: 06/70-347-8136 A
MEGTALÁLÓNAK PÉNZJUTALMAT ADOK CSERÉBE!!!
Creative Commons License 2007.07.19 0 0 107


"Én körülbelül 2 hónappal ezelőtt találkoztam vele. Szoktam járni kerékpározni itt a környéken, és az egyik túrám alkalmával csatlakozott hozzám. Feltünt, hogy nagyon barátságos (pedig annyira nem szeretem, ha kóbor kutya követi a biciklim), de olyan jól elvolt, hogy hazáig jött velem. Nagyon szeretem az állatokat, de még két pici gyerekem van, így csak vizet adtam neki és nem engedtem be már a kertbe. Olyan volt, mintha keresett volna valakit, aztán elsétált. Sajnos azóta nem láttam.
Én Érden, a Parkvárosban lakom.
Sajnálom, hogy többet nem tudok róla, de ha felbukkanna a környéken, behívom addig a kertbe, míg ideértek.
Remélem hamarosan megtaláljátok!"

Ezt az üzenetet kaptam Vikim felől. Van itt vki aki arrafelé lakik?

 

 


Ró-Ka Creative Commons License 2007.06.09 0 0 105

A legutóbbi felhőszakadáskor találtuk a képen látható, kb. 4 hetes cicát. A szomszéd előtt lévő, lomtalanításkor itt felejtett kupac alól mentettük ki. Az életmentő családfő Viharvert Vilinek nevezte el.

Az eredeti terv szerint gazdája előkerüléséig  tartózkodott volna nálunk. A komolyabb érzelmi kötődés elkerülése érdekében a teraszon vetettünk neki ágyat. Vilmos azonban pillanatokon belül belopta magát a szívünkbe, no meg a lakásba. Ez utóbbit besurranó tolvaj módjára teszi. Most minden reggel macskakereséssel és bútortologatással indul. Első alkalommal az előszobai cipősszekrény mögül került elő, tegnap a beépített mosogató rejtekéből. Ma csupán a tűzhelyet kellett elvonszolni, hogy őkelmét kidobjuk a lakásból. Végül is hálás lehetek, mert így a kevésbé frekventált helyek is pókhálózásra kerülnek. Bár a nagytakarítás eme fázisát szívesebben végezném, ha nem esne egybe a munkába indulás perceivel.

A névadó közben aktualizálta jövevényünk nevét: Vihar Vilire. Az általam javasolt El Ninjo ugyabb jobban kifejezné a habitusát, de a család leszavazott. Ha már a neméhez nem igazodik a név, legalább legyen magyar.

 

 

 

Creative Commons License 2007.06.08 0 0 104
SÓSKÚTIAK-TÁRNOKIAK-PUSZTAZÁMORIAK KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Én vagyok az, aki 2004 augusztus óta keresem Viktória nevű kuttyomat. Ma kaptam egy levelet, hogy május 26 körül Sóskúton kóborolt és valószínű a környéken van Iszonyatosan megdobbant a szívem Ugyanakkor kétségbeejtő, ha ő az és még mindig kóborol, éhezik és valószínű engem keres!!!
SEGÍTSETEK KÉRLEK!

Bemásolom a leírást róla:

"Én még mindig keresem Viktória nevű kuttyomat, aki 2004. augusztus 6-án szökött meg Törökbálint Anna-hegyről.
Rövid leírás: fekete/fehér / félhosszú drótszörű szuka, kb 15 kg-os kedves barátságos, akkor 1 éves kutty volt. Vizsla és fox kutyám keveréke. Van egy kis szakálla, amit én mindig nyírtam, egy hölgy legyen hölgy!:-))))
A két szeme között van egy kis tinncs, ami nagyon édi. Sztem vki befogadta, fellelhető Érd-és környéke, Budaőrs, Budakeszi,. Kamaraertdő és persze bárhol....
Ha vki látta a köryezetében kérem keressen meg, Viktória nagyon KEdves volt nekem, elvesztése óta nem tudok megnyugodni.NAGYON SZERETNÉM MÁR MEGÖLELNI!
KÉRLEK BENNETEKET SEGÍTSETEK!!! Tudok róla fényképet küldeni, ha írsz a következő mailra, : tomgiz@freemail.hu

Tel: 06 30 332 8128 "
Eavit Creative Commons License 2007.03.01 0 0 103
köszi mindkettőtöknek.
babydevil Creative Commons License 2007.03.01 0 0 102

"de Miklós stílusa kissé karcos" persze hogy az, elég régóta nem birt már kijutni vitorlázórepülni, hátperszehogy kárccos...:-)

Ha megemlititek neki a repülést, minggyá álmodozóbb lesz:-)

 

Előzmény: Macimedve (101)
Macimedve Creative Commons License 2007.03.01 0 0 101
Igen. Mindkét doki szereti a kutyákat. (Én máshonnan is ismerem mindkettőjüket, nemcsak a rendelőből) Felszerelés is egészen jónak tűnik, bár nekünk eddig szerencsére nem volt rá szükségünk. Csak oltás, tüskébe lépés és hasonló apróságok voltak. De van röntgen, műtő stb. Az árak az utóbbi időben nőttek, de ez már csak így van, ha egy üzlet beindul.....

Talán a legjobban felszerelt rendelő Érden a Thököly úti állatkórház, de Miklós stílusa kissé karcos, ceruzája elég vastag.... Ennek ellenére jó doki, nagy baj és gyors segítség esetén érdemes oda menni, ott szinte mindig van ügyelet, és nagyon komoly a technikai háttér. (Egyébként a kutyaváris dokik is itt kezdték...)
Előzmény: Eavit (100)
Eavit Creative Commons License 2007.02.27 0 0 100

és meg vagytok elégedve a felszereltséggel, hozzáállással, szaklértelemmel?

 

csak tájéjkozódásképpen kérdezem, semmit nem tudok róluk, csak a honlapjukat láttam.

emailben is jó, ha ezt bárki reklámnak érzezné.

Előzmény: Macimedve (99)
Macimedve Creative Commons License 2007.02.27 0 0 99
Igen. Pl. mi.
Előzmény: Eavit (98)
Eavit Creative Commons License 2007.02.25 0 0 98
jár innen valaki a kutyavári rendelőbe?
Ró-Ka Creative Commons License 2007.02.18 0 0 97
Van még mit tanulnunk.:)
Előzmény: otterlo (96)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!