Keresés

Részletes keresés

bucoka Creative Commons License 2006.11.16 0 0 51

Sziasztok!

 

Az ide írók közül senki nem kapott 50ezer forintos határozatot közműfejlesztési hozzájárulásról?

Mit szóltok?

toragn Creative Commons License 2006.11.08 0 0 50

Az ingatlan.com oldalon találhatóak ezek a hirdetések

 

http://ingatlan.com/h1185642

http://ingatlan.com/h1110438

 

Én Anna 2 B. épületben lakok és úgy látom, hogy vannak még üres lakások, de bővebb információm nincs róluk.

Előzmény: Cunami22 (48)
mephysto Creative Commons License 2006.11.08 0 0 49
A 2-ben szerintem van, mert a 2/A épületben a faliújságon van egy hirdetés, de így most a részletekre nem emlékszem. Egyébként a 2/A-ban kisebb lakások vannak, amiket Te keresel, az a 2/B-re jellemző. Lehet ott is van, oda nem járok át.

Anna 1-ben lévő lehetőségekről nem tudok nyilatkozni sajnos.
Előzmény: Cunami22 (48)
Cunami22 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 48

Bocs , nem Anna utcát, hanem Anna házat akartam irni.

Cunami22 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 47
Nem tudjátok,van-e aladó lakás az Anna utcában.Jó lenne egy 60-70 nm körüli.Köszi
toragn Creative Commons License 2006.07.25 0 0 46

Köszönöm a válaszokat. Időközben sikerült nekem is hivatalos információkat szereznem,  múlt hét végén volt nálunk az 1 éves garanciális bejárás, akkor a Kuczora úrtól kérdeztem és Ő is, azt mondta, hogy van a falban, 210cm magasságban egy erősítés. Sajnos nekünk, a konyhánknak 1 fala főfal csak, és az pont a tetőtéri fal.

 

Mephysto

Az asztalos számára köszönettel nincs szükségem, mert időközben találtunk egy másik szakit, azt hiszem Ő lesz a befutó.

 

bucoka Creative Commons License 2006.07.21 0 0 45
Így igaz:) Nálunk is spec. tipli van. Gondolj bele EGY felső szekrény, nálunk pl. 4 ilyen brutál erős csavarral/tiplivel van felfogatva, és 30kg-hoz nagyon sok tányér kell:))
Előzmény: mephysto (44)
mephysto Creative Commons License 2006.07.21 0 0 44
Ok, ok :)

A kartonból a max ami kihozható az olyan 30kg állítólag egy-egy polccal. Ehhez egy speciális tipli kell, direkt kartonhoz, ami jobban szétnyilik a karton mögött ezáltal elosztva a terhelést némileg. Nem vagyok szaki a téren :)
bucoka Creative Commons License 2006.07.21 0 0 43

Hú, de jó, hogy mondod, most beugrott (bocsi toragn, hogy nem mondtam, totál elfelejtettem), hogy tényleg, nálunk (AH1.) a gipszkarton falban 210 magasan van egy erős léc is, így ahhoz is lehet erősíteni a konyhaszekrényt.

 

De mondom, mi tényleg arra a falra (is**) tettük, nagyon meg van pakolva (abban van a rengeteg tányér - ami elég nehéz) és 2,5 éve semmi gond.

 **L alakú a konyhánk, az L másik szára téglafal, ott is van szekrény:)

Előzmény: mephysto (42)
mephysto Creative Commons License 2006.07.21 0 0 42
Szia Toragn! :)

Először is köszönöm szépen a konyhával kapcsolatosakat :)
Nos a fal, amin a szekrény van az a lekást elválasztó főfal, tehát nem karton. A kartonokat itt úgy rakták fel asszem, hogy 60cm-én van egy deszka, vagy léc és ahhoz van hozzáfogatva. De ez nem hivatalos infó, lehet nem pont így van. Hát szerintem konyhaszekrényt kartonra nem kéne rakni. Szerintem minden lakás úgy van kialakítva, hogy van ott legalább két téglafal. De ezt az asztalos megmondja neked, kvázi ha a karton nem bírja a cuccot, nem is fogja neked felrakni, mert garanciát vállal rá. Persze max, ha kikötöd, hogy ha leszakad, az kivételt képez :)

A számát elméletileg meg tudom adni, de nem én intéztem, hanem édesanyám, szóval őt kell majd megkérdeznem. Ha érdekel, akkor megírom privátban.

Minden jót...

ui: és zaklass nyugodtan, akár levélben is, azt biztosan olvasom naponta többször
Előzmény: toragn (38)
toragn Creative Commons License 2006.07.17 0 0 41
Nagyon köszönöm a választ most egy kicsit megnyugodtam. Már kezdtem megbarátkozni vele, hogy csak alul lesznek bútorok.
Előzmény: bucoka (40)
bucoka Creative Commons License 2006.07.17 0 0 40
Ja és bocsi, tudom, hogy nem tőlem kérdezted, csak gondoltam elmondom:))
Előzmény: bucoka (39)
bucoka Creative Commons License 2006.07.17 0 0 39

Szia!

 

Nálunk is gipszkarton falon van a konyhaszekrény, hetekig paráztam, de már 2,5 éve bírja, pedig nagyon meg van pakolva. Erős, kimondottan gipszkartonba való tipliket vettünk úgy szereltük fel.

Előzmény: toragn (38)
toragn Creative Commons License 2006.07.17 0 0 38

Hello mephysto!

Most ide is bemásolom a kérdésem, amit a beépített konyhában már feltettem, de valahogy az az érzésem, hogy ezt a részt sűrűbben látogatod.

Már megint kérdésekkel, kéréssel zargatlak. Láttam a konyhádat nagyon pöpec. A fal, amire a konyhabútor került főfal vagy gipszkarton? Nálunk gipszkarton falra kerülne a bútor és félek, hogy nem bírja ki a felsőszekrényeket. Meg tudnád adni esetleg az asztalos számát?

Előre is köszönöm a választ

Előzmény: mephysto (36)
bucoka Creative Commons License 2006.07.10 0 0 37
Köszönöm szépen, megkaptam.
mephysto Creative Commons License 2006.07.08 0 0 36
köszi az előzékenységet :) mostanság ritkán járok erre...
toragn Creative Commons License 2006.07.07 0 0 35
mailban küldtem elérhetőséget
Előzmény: bucoka (34)
bucoka Creative Commons License 2006.07.07 0 0 34

Sziasztok!

 

Meg tudnátok nekem adni az ő telefonszámát? Én az AH1-ben lakom, nem tudok bejutni a bejáratig.:)

Szeretném felhívni, beszélgetni vele egy esetleges közös képviselőségről a mi házunkban is...

Előzmény: mephysto (27)
mephysto Creative Commons License 2006.06.19 0 0 33
Most vannak a garancsiális bejárások... mi a tapasztalat? Korrektek? Nálam nem volt sok probléma, de azt felírták, hogy majd a kivitelező jelentkezik. Meglátjuk.

Amúgy áldom az eget, hogy Keleti oldalról választottam lakást és nem a nyugatiról. Így 10-11-ig betűz a nap, aztán elmegy a ház felett. Tökéletes a klíma :) Szerintem a nyugati oldal elektro-klíma nélkül húzós.
toragn Creative Commons License 2006.05.17 0 0 32
Ezt igazán örömmel hallom, hogy nincs komolyabb probléma, remélem nálunk sem lesz most még sajnos csak annyit, tudok, hogy külalakra jó, de azt hogy milyen a fűtés, nincs-e gond az árammal, nincs-e dugulás azt nem tudom, mert a lakás, amit megvettünk teljesen szűz, akitől megvettük egy percet sem lakott benne. De remélem azért nem lesz gond semmivel.

Előzmény: mephysto (31)
mephysto Creative Commons License 2006.05.16 0 0 31
Nem tudom. Hozzám még nem jelentkeztek be, csak a levélke volt a postaládában, hogy május... még van bő két hetük. Igazából nem tudom mit fogok mondani. Azzal a kevés repedésen kivül nincs semmi gondom. De azzal meg mit kezdenek? Számomra már macerás lenne, ha "megkezelnék". Majd én egyszer... Más bajom meg (kopp-kopp) nincs.
Előzmény: toragn (30)
toragn Creative Commons License 2006.05.16 0 0 30

Nem értetted félre 99%, hogy ide jövünk a költözés a banktól függ, hogy mikor utalja a pénzt, de remélhetőleg legkésőbb július 30 már nagyon várom.

Tényleg volt már az 1 éves bejárás, májusra igérték.

Előzmény: mephysto (29)
mephysto Creative Commons License 2006.05.15 0 0 29
Mikor költöztök? Vagy félreértettem, hogy idejöttök? :)
Előzmény: toragn (28)
toragn Creative Commons License 2006.05.14 0 0 28
Köszönöm már beszéltünk is vele, nagyon szimpatikus volt
Előzmény: mephysto (27)
mephysto Creative Commons License 2006.05.13 0 0 27
Ki van írva az A épület bejáratára. Moczik Zsoltné egyébként.
Előzmény: toragn (26)
toragn Creative Commons License 2006.05.12 0 0 26
Nem tudja véletlenül valaki az AH 2 ütem B lépcsőház közösképviselő nevét és számát?
mephysto Creative Commons License 2006.04.20 0 0 25
Amint időm engedi, megnézem neked :)

Ők egyébként lakók, igen. De ez nem baj, sőt!

Az A a Borsó utcai rész, a B pedig a Csicsörke felöli. Így már be tudod tájolni :)
Előzmény: bucoka (24)
bucoka Creative Commons License 2006.04.20 0 0 24

Jó, nézd meg lécci. Egyébként kik ők? Lakók?

 

Áruld már el please, hogy melyik az A és melyik a B épület nálatok?:)

Előzmény: mephysto (23)
mephysto Creative Commons License 2006.04.20 0 0 23
Nálunk Moczik Zsolt és kedves neje viszi a közösképviseletet.

Nekem semmi problémám nincs, a munkájukkal. Korrektek, segítőkészek.

Viszont szerintem kevesebb mint 160e-ért. Ezt megint egy olyan adat, amit fejből nem tudok most megmondani. Esetleg utánna nézhetek, ha érdekel.
Előzmény: bucoka (22)
bucoka Creative Commons License 2006.04.20 0 0 22

Hát akkor nálatok sem kevés.:( Nálunk 85 ft / tulajdoni hányad.

A mi lakásunkra ez pl. 12200 ft, szerintem rohadt sok...

 

Nálatok ki csinálja a közös képviseletet? Nálunk a Balusztrád, de meg kell mondanom, hogy elég sz.rul végzik a munkájukat havi 160e ft-ért.:((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!