Keresés

Részletes keresés

monika198 Creative Commons License 2018.02.02 0 2 90

Most láttam csak,hogy nem küldte el a rendszer elő bejegyzésem.

Szóval én tudok Neked ajánlani Újpesten matek-fizika-kémia tanárt,fiammal is ő foglalkozik,jelenleg az érettségire készülnek.

 

Előzmény: monika198 (89)
monika198 Creative Commons License 2018.01.22 0 0 89

Szia Betty!

Előzmény: betty.40 (88)
betty.40 Creative Commons License 2018.01.03 0 0 88

Matektanárt keresek Újpesten,aki házhoz jönne heti 1-másfél órában 8.osztályos fiamat korrepetálni.Az időpont elég kötött,hétköznap fél3-tól illetve szombat délután.Sürgős lenne,köszönöm!

bozsibozsi1@gmail.com

betty.40 Creative Commons License 2018.01.03 0 0 87

Matektanárt keresek Újpesten,aki házhoz jönne heti 1-másfél órában 8.osztályos fiamat korrepetálni.Az időpont elég kötött,hétköznap fél3-tól illetve szombat délután.Sürgős lenne,köszönöm!

 

laudy00 Creative Commons License 2017.12.16 0 0 86

Matematika és fizika korrepetálást vállalok Budapesten általános iskolásoknak.

A tananyaghoz kapcsolódó, dolgozatokra felkészítő, valamit az iskolában tanultaktól független órák is megoldhatóak.

Találjuk meg együtt azokat a pontokat, amelyek nem világosak, és adjunk nekik fényt! 4- 6- és 8-osztályos gimnáziumi felvételire előkészítést vállalok, akár az írásbeliről, akár a szóbeliről legyen szó.

Rendkívül lelkes vagyok, nagyon szeretem amit csinálok.

Helyszín megbeszélés szerint.

Hívjon bátran, ha nem venném fel, visszahívom.  06(20)285-1702

DDDomA92 Creative Commons License 2017.12.07 0 0 85

KÍNÁL: MATEMATIKA KORREPETÁLÁS/FELKÉSZÍTÉS

 

Frissen végzett, 25 éves biztosítási és pénzügyi matematikus vagyok, aki már gimnazista korában is korrepetálta osztálytársait, azóta is folyamatosan készítek fel elsősorban gimnazista diákokat.
Az általános matematikus sztereotípiákkal ellentétben én kommunikatív személyiség vagyok, aki a logikus, mindenki számára érthető megoldást keresi. A korábbiakban is könnyen szót értettem a "tanítványaimmal", melynek segítségével sikeresen készültünk fel a dolgozatokra, középszintű érettségire. Budapesten, 3000 Ft/60 perc áron vállalok korrepetálást, helyszín megegyezés szerint, akár házhoz is megyek.

 

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem keressen az alábbi elérhetőségen: domokosgall@gmail.com

 

Pitagorasz29 Creative Commons License 2017.10.30 0 0 84

20 éves tanítási tapasztalattal rendelkezem tanárként. Szeretek informatikát tanítani. Ez valószínűleg a tanításomon is érezhető, ugyanis igyekszem megszerettetni, megmutatni ezen tudományág szépségét a diákjaim számára. Egyaránt vállalok pótvizsgára felkészítést, korrepetálást, középiskolai felvételire készítést, középiskolai félzárkóztatást, érettségire felkészítést közép- és emelt szinten egyaránt, valamint tehetséggongozást, versenyre felkészítést, ECDL felkészítés mellett Word Excel Access képzést. Tanítványaimmal igyekszem bizalmi légkört kialakítani. Magyarázataimat igyekszem könnyen érthetően megfogalmazni. Törekszem 1-1 feladat kapcsán bemutatni az adott terület megfelelő a feladatra vonatkozó szabályait.
Korrepetálásom által diákjaimnak jelentősen javult a tanulmányi eredménye. Korrepetálást vállalok Budapesten.
ELTE TTK, IK

Kovács Norbert Tel: 06203419364

Babysittert Budapesten Creative Commons License 2017.09.16 0 0 83


Ha az Ön gyermeke tanulási nehézségekkel küzd, akkor van megoldás. 
A gyermek felmérése után, egyénre szabottan történik a komplex mozgásterápiás fejlesztés és korrepetálás. A korrepetálás játékos formában történik,hogy a gyermeknek élmény legyen a tanulás,ezért nálam nagyon fontos a vizualitás az önálló gondolatok, ötletek és a közös munka. 
Alsótagozatos kisdiákok részére. Budapesten házhoz megyek! 
Jelentkezéseket privát üzenetben várom. bsitmunka416@gmail.com

 

https://www.facebook.com/groups/1611213675847885/


Addig is szép napot!

Narayan Zucker Creative Commons License 2017.09.13 0 0 82

Általános iskolás korrepetálás

Gyakorlott, türelmes magántanár vagyok, több éves tapasztalattal rendelkezem.
Általános iskolás gyerek korrepetálását, fejlesztését, felvételire, versenyekre való felkészítését vállalom szinte minden tantárgyból.
Fő területeim a Matematika, Kémia, Fizika.

Magántanulóknak is szívesen segítek akár a délelőtti órákban is.
Házhoz megyek!
Hívjon bizalommal! (+36/20-417-28-27)

csirketojas Creative Commons License 2017.09.05 0 0 81

Az kimaradt, hogy előre is köszönöm! :-)

Cst.

Előzmény: csirketojas (80)
csirketojas Creative Commons License 2017.09.05 0 0 80

Sziasztok!

Keresek a 8. osztályos gyermekem segítéséhez elsősorban matematikából és angolból korrepetálló tanárt és/vagy mindennapi tanuláshoz és felvételihez segítséget. Van egy kis tanulási nehézsége, de illedelmes, jól nevelt fiúról van szó.

A lurkó a II. kerület Hűvösvölgyi úton jár iskolába, általában 3-4-ig bent van, de a 29-es busz vonalán vagy villamossal bárhová el tud menni.

Email: csirketojas7@gmail.com

 

Szofi22 Creative Commons License 2017.09.04 0 0 79

Sziasztok!

 

Jelenleg is matematikát tanulok az egyetemen, emellett pedig van tapasztalatom matematika oktatás terén. Szívesen vállalok matematika felzárkóztatást általános iskolásoknak és gimnazistáknak is. (Felvételi/ érettségi felkészítést is.)

Budapest III. kerületében. 2000 Ft/ 60 perc. Érdeklődni: matek3bp@gmail.com

cinti73 Creative Commons License 2017.08.31 0 0 78

                                                                        Sziasztok!

 

 

Keresek a 6-8 osztályos gyermekeim mellé matematikából,angolból korepetálló tanárt,Székesfehérváron.E-mail cimem:szrita36@freemail.hu.Előre is köszönöm.

laudy00 Creative Commons License 2017.08.25 0 0 77

Sziasztok!

Egy igazán lelkes fiatal lányként korrepetálást vállalok matematikából és fizikából 1-10. osztályosoknak. Felvételire is szívesen készítek fel. 2000ft/60perc. Budapesten házhoz megyek az V, VI, VII, VIII, IX, XI. és XIII. kerületekben. Skype-on keresztüli oktatást is vállalok.  Egyéb helyszínek megbeszélés szerint.  06(20)285-1702

 

 

 

kati567 Creative Commons License 2017.08.07 0 0 76

Szia!  Érdeklődnék, Budapesten hol tanítasz, hányadik kerületben?

Előzmény: Pitagorasz29 (75)
Pitagorasz29 Creative Commons License 2017.07.18 0 0 75

20 éves tanítási tapasztalattal rendelkezem gimnáziumi tanárként. Szeretek matematikát, fizikát és informatikát tanítani. Ez valószínűleg a tanításomon is érezhető, ugyanis igyekszem megszerettetni, megmutatni ezen tudományágak szépségét a diákjaim számára. Egyaránt vállalok pótvizsgára felkészítést, korrepetálást, középiskolai felvételire készítést, középiskolai félzárkóztatást, érettségire felkészítést közép- és emelt szinten egyaránt, valamint tehetséggongozást, versenyre felkészítést matematikából és fizikából. Informatikából ECDL felkészítés mellett Word Excel Access képzést, és programozás oktatását is vállalom C# nyelvből. Tanítványaimmal igyekszem bizalmi légkört kialakítani. Magyarázataimat igyekszem könnyen érthetően megfogalmazni. Törekszem 1-1 feladat kapcsán bemutatni az adott terület megfelelő a feladatra vonatkozó szabályait.
Korrepetálásom által diákjaimnak jelentősen javult a tanulmányi eredménye. Korrepetálást vállalok Budapesten.
ELTE TTK, IK

Kovács Norbert Tel: 30-74-02-114

oldboy az utcából Creative Commons License 2017.07.14 0 0 74

Pótvizsgára felkészítés!
20 éve foglalkozom egyénileg általános és középiskolások korrepetálásával, dolgozatra, vizsgára, érettségire felkészítésével Zuglóban és környékén.

Felnőttek oktatását is vállalom.

90 perces órák, hétvégén is.

Matematikát és Fizikát is oktatok.

Mobil: 06-20-218-1619
email: sandor.matek@gmail.com

kissagi91 Creative Commons License 2017.06.20 0 0 73

Sziasztok!

 

Én a Tuti magántanár-közvetítőn találtam egy szuper jó matek tanárt:

www.tutimagantanar.hu

 

Nagyon sok matek, fizika tanár hirdet a honlapon, érdemes megnézni.

FVivien Creative Commons License 2017.06.14 0 0 72

DIÁKOK FIGYELEM!!!

 

Jó Tanulólelkes:). 

Nyáron is tanulni szeretnél? Regisztrálj oldalunkra ingyen és Mi garantáltan összehozunk Téged azokkal a lelkes tanárokkal, akik még a szünetben is tanítani akarnak! Ne hagyd ki, mert most 14 napig teljesen díjmentesen használhatod kezdőcsomagunk szolgáltatásait! http://jotanulo.hu/tanart_keresek

BIKEMAT Creative Commons License 2017.06.10 0 0 71

SZIASZTOK!

 

EGYETEMI hallgató vagyok a Semmelweisen. Hallgatói tanulmányaim mellett érettségi felkészítést vállalok 1,5 éve nagy sikerrel középszinten matematikából, emelt szinten kémiából és biológiából is.

Az alábbi tárgyakból korrepetálok is gimnáziumi/szakiskolai/szakgimnáziumi és általános iskolai szinteken is. Órákat hetente egy alkalommal általában 120 percet szoktam tartani, de igényekhez tudok alkalmazkodni, de 1,5 óránál kevesebbet kivételes esetekben tartok. 2500.-/60 perc/főben vállalok, de ha többen jelentkeznek egy tárgyból és barátok, akkor 2000.-/60 perc az ár főként. Az alkalmak Budapesten a Fővárosi Szabó Ervin több könyvtárában szoktam tartani az egyetememhez közel. Ha érdekel téged a lehetőség várom a jelentkezésed a bikemat@freemail.hu e-mail címen vagy az alábbi űrlap kitöltésével (http://www.survio.com/survey/d/I2F6W3B1F8K6C2N9G) tudsz jelentkezni.

Aki jelentkezik mindenképpen adja meg a telefonszámát is, hogy telefonon megtudjuk egymást keresni, mert ez sokkal közvetlenebb. Azt is írd le vagy írjátok meg mikor kereshetlek benneteket a megadott telefonszámon.

s

Az oktatást nyáron is tartok hiszen az egyetemen nem áll meg az élet, emiatt Budapesten leszek.

 

Üdvözlettel: BIKEMAT

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.06 0 0 70

Több évtizede egyetemen oktató tanár matematikából felkészítést, korrepetálást vállal közép és felső szinten. Az oktatás helyszíne a BME. Ár: 2x45 perc /5000 forint. Tel: 06304215996

korrepetálás Creative Commons License 2017.05.19 0 0 69


https://www.facebook.com/korrepetalas.matematikafizikakemia

 

Budapesti fiatalemberként 15 év tanári gyakorlattal matek, fizika, kémia korrepetálást vállalok, házhoz megyek. Részleteket ld. a linken! Képeket, véleményeket, módszereket , stb érdemes átézni.

https://www.facebook.com/korrepetalas.matematikafizikakemia

tutimagantanar Creative Commons License 2017.03.12 0 0 68

Matematika és fizika tanárok a TUTI magántanár-közvetítőn:

 

www.tutimagantanar.hu - egyszerű, gyors, ingyenes tanárkeresés

 

tutimagantanar Creative Commons License 2017.02.14 0 0 67

Sziasztok!

 

Nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn!

Egyszerű, gyors, ingyenes tanárkeresés.

Vizsgázz Creative Commons License 2017.01.03 0 0 66

Kedves Fórumozó!

 

Ha korrepetáló tanárt keresel, vagy különórát vennél: válogass a magántanárok, tanárok és nyelvtanárok ajánlatai közül! Ha pedig jó vagy valamilyen tantárgyból, vagy van érzéked a nyelvtanításoz, ne habozz!

Adj fel hirdetést INGYEN és kezdj el pénzt keresni magánórák adásával!

 

Üdvözlettel:

Vizsgázz.hu

betty.40 Creative Commons License 2016.11.24 0 0 64

Matek tanárt keresek 13 éves 7.osztályos fiamnak Újpestre,heti 2 órára.

S.O.S!

Elérhetőség:bozsibozsi1@gmail.com

csengo70 Creative Commons License 2016.10.07 0 0 63

Egyetemistát keresünk Fizika és Matek korrepetáláshoz

 

8. osztályos diák mellé keresünk egyetemistát, aki elsősorban Fizikából korrepetálna. Jó lenne ha a Matematika korrepetálást is tudná vállalni, de ez nem feltétel. Most elsősorban Fizikából kell a segítség.

Budapest XIV. kerület.

 

Telefon: 06-70-3-hetven-5-411-kilenc

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.27 0 0 62

Sziasztok! Ha akartok valakit aki jó tanár, jó szakember, érdekli a diákok lelkivilága is, és nem kiégett, frusztrált, gyerekgyűlölő tanár nézzétek meg a linket. Matek-fizika-kémia területen tanít, érthetően, baráti hangulatban.

 

https://www.facebook.com/korrepetalas.matematikafizikakemia

 

Asherine08 Creative Commons License 2015.02.25 0 0 61

Sziasztok!

Én tudok egy  magántanárt, aki tanít matekot és fizikát,
sőt angolt és más hasznos tárgyakat is,
ráadásul Budapesten házhoz is megy.

 

Itt a honlapja: Matek angol fizika korrep

korrepetalas7 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 60

Én matematikából szívesen korrepetálnám írj elérhetőséget és beszéljünk a részletekről. 

Előzmény: petjóka74 (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!