Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Yogi Creative Commons License 2005.01.02 0 0 10
Egy ilyen értékű kocsinál már nem éri meg ezeket kicserélni; nemcsak a pedálgumit, hanem az ülést, a kormánykereket is nézik. És azt se nagyon nézik, hány kilométer van benne. Ami azt illeti, a 154 000 messze túl van a hihetőség határán (függetlenül attól, hogy igaz-e). Tényleg nem érdemes cserélni rajta semmit, többért eladni nem fogod, legfeljebb gyorsabban. Azt meg úgy is megteheted, hogy eleve kevesebbért adod.
Előzmény: Törölt nick (6)
pfsziksz 126 Creative Commons License 2005.01.02 0 0 8
Akasz a visszapillantóra egy Wundersájszét! :D:D:D
Yogi Creative Commons License 2005.01.02 0 0 5
Hú, soha nem szoktam, de most belekukkantottam egy pol. topikba, erre itt rögtön azt olvastam, hogy szeretném eladni a komcsimat...
De tényleg, VarázsGarázs, polírozással. Drága, de hatásos.
Milyen autó és mennyiért?
G.Atti Creative Commons License 2005.01.02 0 0 4
Egyáltalán milyen autót akarsz eladni?
mancs14 Creative Commons License 2005.01.02 0 0 3
Na.......:))))))) Ötletek vannak:) te jó ég.. kezdek félni:D
huzat Creative Commons License 2005.01.02 0 0 2
rakj a csomagtartóba pénzt (hogy csak látszólag legyen, valójában hamis pénzt, de a vevők úgy sem merik megnézni, hogy igazi-e, nehogy észrevedd, hogy bentfelejtetted, gondolják majd otthon kiszedik)
szórd be a hátsó ülést hintőporral, és vágd fel az üléseket, rakj beléjük átlátszó zacskókat, félig kristálycukorral, amik kicsit kilátszanak, mintha kábitószerrel lenne tele a kocsi, ami megdobja az autó árát
mikor találkozol a vevőkkel emelkedő tetejére állj, aztán padlógáz az elindulásnál, és mondogasd, hogy "igaz milyen faszán gyorsul?"
porszívózd ki az autót
Előzmény: Törölt nick (-)
mancs14 Creative Commons License 2005.01.02 0 0 0
Sok szerencsét hozzá:)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.02 0 0 topiknyitó

Azért nyitottam ezt a topikot, mert

nemsokára szeretném eladni a kocsimat, és

érdekelne, hogy milyen trükkökkel lehetne

-látszólag- megnövelni az értékét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!