Keresés

Részletes keresés

anarchoid Creative Commons License 2004.11.03 0 0 73
1 kerdes csupan,


Le lehet tenni a lantot ?
the praetorian Creative Commons License 2004.11.03 0 0 72

Hihetelenul elszomorito volt, ahogyan Vitray Tamastol meg sosem hallott modon vagdalkozott a forumos beszolasokra. Vagy valaki felvilagosithatta volna, hogy mire szamithat itt, vagy pedig tenyleg valami nagyon nem jon ossze neki mostanaban es attol ilyen flusztralt szegeny...

bibercalmero Creative Commons License 2004.11.03 0 0 71
Ez nem tus, hanem bizonyitvany. Egy "higgadt, bolcs" oregnek beallitott ismert ember bizonyitvanya. :-(
Előzmény: Matyika_ (50)
fdomi Creative Commons License 2004.11.03 0 0 74
Tisztelt Vitray úr!

Nagyon sok éve élvezem az ön szerepléseit, közvetítéseit a televizióban, nem csak a sportközvetítéseknél hanem vetélkedőknél stb. De sajnos csatalakoznom kell azokhoz a hozzászolókhoz, akik az athéni olimpia közvetítését kifogasolták. Én is elképedve néztem/hallgattam a az asztalitenisz meccset amikor a kanadai lányt annyira leszolták, amikor annyira nacionalista-soviniszta hangot ütött meg a müsörvezető, hogy már-már elérte azt, hogy szinte a kanadai lánynak szurkoljunk, csakazértis, hogy ne jobb belátásra térjen! :( És nem ez volt az egyetlen ilyen eset, nagyon sokszor volt elfogult és egyoldalú. A dopping ügyekben is ugy gondolom, az MTV-nek semlegesebbnek kellett volna maradnia, közszolgalatiságát szem elött tartva. Nem tudom olvasta-e az interneten keletkezett forumokat erről a témáról, többek között itt az index.hu-n, ezekben kiderül, hogy egyáltalán nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel!

Egyébként én személy szerint örülnék, ha látnám Őnt még a képernyőn!

Sok egészséget és jót kívánok őnnek!
carby303 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 70
nem a bunkosag itt a kerdes, hanem az, hogy valszeg ez az ember mar hozzaszokott ahhoz, hogy mindig csak szepeket mondanak neki. eljon ide, azt hiszi mindenki imadja, es akkor szembesulnie kell nehany bunkosaggal, nehany marhasaggal, es nem birja feldolgozni, hanem egyszeruen lelep
Előzmény: Törölt nick (67)
gemgeza Creative Commons License 2004.11.03 0 0 69
Eloszor is szeretnek gratulalni a Legyen On is Milliomosban elert sikerehez! 3 milliobol 1.5-ot hazavinni a masik felet meg az alapitvanyanak utalni szep dolog. Es mindezt 30 percert! Kicsiny hazankban sokan dolgoznak havi 53e forintert napi 8 ora,heti 5 nap, havi 12 honapban. A 1.5 milliot en 2 ev kemeny munka alatt keresem meg felsofoku vegzetseggel 6 eves munkaviszonnyal. Mi a velemenye errol?
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.03 0 0 67

Hát igen... ha valaki kultúrált módon kérdez az már "nyal". Bunkónak lenni - ahogy itt néhányan előadtátok magatokat - mondhatni "trendi".

Szégyellheti magát a pógárságunk. :-(

Előzmény: carby303 (63)
Mekk Felelek Creative Commons License 2004.11.03 0 0 66

Kedves Tanár Úr!

 

Mikor tervezi végleges nyugállományba vonulását?

 

(Chrudinákot erre hivatkozva küldte el Rudi úr, akit "főtanácsol").

peregin Creative Commons License 2004.11.03 0 0 65

Egyetértek!!!!!!

 

Ilyen hülyeségekről faggatni hogy volt-e a Vitray Tamás belügyes vagy nem egyszerűen nevetséges!!!

És amikor elkezdtek az emberek normális kérdéseket feltenni akkor meg elment már, mait szintén nem értek. 1 óránál többet azért szánhatott volna a dologra, hoy érdemi kérdésekre is válaszoljon.

A kommunista üldöző forumozó társunknak meg csak gratulálni tudok, szerencsére már kimoderálták.

 

Előzmény: CharlieDrop (59)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.03 0 0 64
a nimbusz nem arról szól, hogy belerúx a sz@rba, hanem hogy átléped azt....
Előzmény: Nemkibic (60)
carby303 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 63
mi van?? elhuzott?? igazad van, vicc. magyarorszagon, ha vk tulel mindent, akkor csak nyalizni lehet neki. lasd kutya ur, meg lenke neni...vitray tamas egy nagy lenke neni!!!
Előzmény: CharlieDrop (59)
simo2001 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 62

Tisztelt Vitray Úr!

 

Az alábbi kérdéseim lennének Önhöz:

1. Többször "hagyta" már abba! Most tényleg végleg? Miért?

2. Lát még esélyt az MTV talpra állítására?

3. Megvan elégedve a jelenlegi vezetéssel? Ha nem, kit tudna elképzelni "nyerő" TV-elnöknek? Friderikusz ebben a szerepben Ön szerint befutó lehetne?

Köszönettel, Simon Gábor, Bp.

tomp Creative Commons License 2004.11.03 0 0 61

 

Kedves Tamás, csak talált egy kivételt, persze ez még így is 95% Komlósi javára :)

Azt meg ugye nem gondolja, hogy a Napkelte-féle belterjes és színvonaltalan vetélkedő összehasonlítható a régi TS vetélkedőkkel, amik Gyulait, Knézyt, stb kinevelték?

 

Előzmény: Vitray Tamás (54)
Nemkibic Creative Commons License 2004.11.03 0 0 60

Hát sok értékelhető választ nem kaptunk. De legalább elfogadta, hogy Csisztu közvetítése egy nagy kicseszés volt a nézőkkel.

A "kényes" kérdések mintha ott sem lettek volna.

Hát ennyit a nimbuszról...

CharlieDrop Creative Commons License 2004.11.03 0 0 59
Isten ments, hogy bárkit is megbántsak, de ez az egész egy vicc volt....

Vitray Tamás Creative Commons License 2004.11.03 0 0 57

Úgy gondolom mind életkora, mind szakmai teljsitménye, mind pedig gondolkodásmódja alapján alkalmas az MTV Rt sportfőnökének.

 

Köszönöm a kérdéseket. Viszontlátásra.

Előzmény: VERÉB (27)
HomeLAB Creative Commons License 2004.11.03 0 0 58
Tisztelt Vitray úr! Szeretném Önnek megköszönni mindazt az áldozatos munkát, melyet évtizedeken keresztül végzett a mi szórakoztatásunkra. Tisztelem humánumát és empátiakészségét - remélem, azt a szót, hogy "riporter" nem a rózsagyurikkal, szulákandreákkal és hasonló ...... azonosítják, hanem Önnel.
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.03 0 0 56

mondana néány szót az örökös tagságról ?

nemcsak a magáéról, hanem a többi díjazottról is !

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.03 0 0 55

Tisztelt Vitray úr!

 

Minden nagyrabecsülésem az Öné, de ha megengedi, nem kifejezetten személyére vonatkozó kérdéssel keresem most meg.

 

Az olimpiai játékok idején készített esti összefoglalók egyikében az egyik -sajnos nem emlékszem melyik- ökölvívó mérkőzés kapcsán esetlegesen megtörtént félreértésre hívta fel a nézuők illetve a többi kommentátor figyelmét, amikor a mérkőzés során úgy tűnhetett, hogy a ringben a játékos teljesen másként értékelte helyzetét, mert a pontzás állásáról kívülről téves információt kapott vagy kaphatott. S minderre az eredményhirdetéskor derült fény -legalábbis úgy tűnt a bejátszott képekből - s mindez, illetve a meglepetés a ring mellett segítő Kokón is világosan látszott. Akkor, aznap este azzal lett az eset lezárva, hogy a követő napokban visszatérnek rá és kiderítik, mi is történt valójában. Annak ellenére, hogy sokszor néztem a műsorukat, nem találkoztam újra ezzel a történettel, s azóta sem hallottam erről.

Sikerült-e kideríteni, hogy mi is történt a sportolónkkal, valamint a segítőivel, mi okozhatott félreértést?

 

Tisztelettel és jókívánságokkal:

robitcar

Vitray Tamás Creative Commons License 2004.11.03 0 0 54
Dézsi Zoltán a Nap-tévé sportriporter kerestetik műsorának győztese, első dijként nyerte szerződését. ő nem járt komlósihoz.
Előzmény: tomp (24)
Vitray Tamás Creative Commons License 2004.11.03 0 0 53
Ekkora marhaságot! mondja nem szégyelli megkérdezni is.
Előzmény: körömpörkölt (22)
Paganini7 Creative Commons License 2004.11.03 0 0 52

Tanár úr, nyugtasson meg, hogy nem ment el a kedve ettől az egésztől, még nem keseredett meg (már ami a szakmát illeti).

Elképzelhetetlen, hogy újra tanítson, hogy újra működjön a -többek között- Knézyt is oktató Vitray- műhely? Kérem ne tartson komolytalannak, tanítvánnyal már nem foglalkozna? Vagy meggyőzhető?

 

Előre is köszönöm válaszát...

Vitray Tamás Creative Commons License 2004.11.03 0 0 51

1. négyesre

 

2. most is azt mondom, gusztustalan volt.

 

3. az olimpia után és jelenleg is ez a helyzet, napi 3x3 perc sporthir maradt a sportfőszerkesztőség helye a struktúrában. néha-néha egy-egy közvetitéssel. ezek a fiuk pedig jó képességű sportkommentátorok. a Sport 1 és 2 csatorna pedig felvevő piac. persze hogy elmentek. igazuk volt.

Előzmény: szabika_ (21)
Matyika_ Creative Commons License 2004.11.03 0 0 50
touché
Előzmény: Vitray Tamás (30)
Vitray Tamás Creative Commons License 2004.11.03 0 0 49
Az újság nem irt igazat.
Előzmény: szabika_ (19)
Vitray Tamás Creative Commons License 2004.11.03 0 0 48
A könyv szinvonalából itélve nem nagy baj.
Előzmény: agasssi (17)
Vitray Tamás Creative Commons License 2004.11.03 0 0 47

Amikor két évvel ezelőtt visszakerültem, sportfőszerkesztő lettem, megmondtam: akinek nem tudok kenyeret adni, attól nem veszem el. a két év alatt csak olyan távozott, aki maga talált jobb megoldást. én mindvégig, beleértve az olimpiát is, a kapott anyagból válogathattam.ebbe még az is beletartozott, hogy a rendkivül tehetséges Méhes gábort az akkori elnök "jóvoltából" nem engedk felvenni.

 

az olimpiai csapatba igy kilenc újonc került.

Előzmény: akottyabotko (16)
pee Creative Commons License 2004.11.03 0 0 46

Tiszelt V.T.!

 

1. láttam a Vágó (milliomos vagy mi) műsorában 2 hete szombaton vagy mikor. Kedvetlennek tűnt, sőt, smokknak. Mi volt az oka?

 

2. Egyáltalán nem tetszett, hogy lefikázta a közönséget (Vágó ajánlotta, h kérdezze meg a stúdió behívott nézőit vmelyik feladatnál). Mert legyenek azok hülyék, de éppen öntől nem várható el, hogy ezt ilyen stílusban megengedje magának.

Az imázsa "a bölcs öreg" felé is tendálhatott volna, de meglátásom szerint valahogy elromlottak a dolgok maga körül. Ezt látom az arcán, a viselkedésén. Valami nem sikerült az életében. De akkor legalább ne vigye a képernyőre.

 

Szóval a kiemelkedő műveltség (sem) nem jogosít fel semmire. Ugyanúgy lehetek attül még akár szemét gazember is. Lásd Lukács vagy Szabó Lőrinc. Vagy Villon.

 

3. Mi a véleménye arról, h az szadesz és a maszop híveinek nem tanácsolja, hogy kettős állampolgárságot szavazzanak a határon túl élő magyaroknak?

 

köszönöm

és azért bírom az értelmes palikat

pee

 

 

 

Vitray Tamás Creative Commons License 2004.11.03 0 0 45

Az elmúlt olimpiákon sok évre visszamenően általában az egzik kommentátor én voltam a megnyitón. megvallom, sosem szerettem, különös képpen azóta, hogz showműsorrá alakitoták azt, ami egykor egy nagy sportünnep ünnepélyes megnyitása volt. Úgy gondoltam, végre legzen először akkor egy női hang is, akinek bionnyal sokkal nagyobb a fogékonysága a show jelleg iránt. igy lett a már közl két évtizedes tapasztalattal rendelkező Csisztu Zsuzsi az egyik. Faragó Richárd pedig a csapat egyik legfelkészültebb agja, akiben bizonyos voltam, hogy nem locsog, tényszerű, informativ lesz a közvetitése.

 

Amit elhibáztam: én arra a csisztu zsuzsira emlékeztem, aki egykor az MTV sporosztályán kezdett és elfeledkeztem a kereskedelmi tv-nél töltöt évekről, amelyek felszinessé tehetik az embert. sajnálom, az én hibám.

Előzmény: gabus08 (14)
peregin Creative Commons License 2004.11.03 0 0 43

Tisztelt Vitray úr!

 

Mint a tűzhöz közel lévő embertől szeretném kérdezni a következőket:

 

  1. Bár biztosan sokszor feltették már a kérdést, de mégis föltesezm: mi a véleménye a labdarúgés Mo.-i helyzetéről. Nem lenne ésszerűbb ön szerint egy amatőrbajnokságot felállítani  a jelenlegi "professzionális" helyett ahol sok meglehetősen lusta ám annál jobban kereső focista és még több pénzéhes "focioligarcha" nyeli el a pénzeket akik csak saját gazdagodásukkal és nem a foci jövőjével foglalkoznak.
  2. Úgy tudom felállítottak egy Nemzeti Sporttanácsot (azt hiszem így hívják) melynek ön tagja, ha jól tudom vezető tisztviselője is. Ez a szervezet sok feladat- és hatáskört von el a MOB-tól, mely eddig egyedül foglalkozott a különböző sportágaknak szánt pénzek elosztásával. Mit vár ön ettől a szervezettől és mik a személyes célkitűzései?

 

Váaszait előre is köszönöm, és jó egészséget kívánok további munkáihoz is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!