Keresés

Részletes keresés

Ordas Creative Commons License 2022.12.10 0 0 2453

Sziasztok! Tönkrement egy korábbi telefonom, így ideiglenesen egy Samu A13-t használtam. egész bejött, így S21-re esett a választás.

 

Kábelen összedugva, Smart Switch-csel gondoltam klónozni a telefont. Hát finoman szólva se jött be. Adatok átmentek, de a beállítások nagyrésze nem. Teljesség igénye nélkül: háttérkép, jelző hangok (de csengőhang igen), csomó ikont nem pakolt ki, csomó programot nem másolt át. Majdnem minden app-ba újra be kellett lépni.

 

OK, bankkártyát nem vitt át, azt értem. De vibert se vitte át (de legalább ezért szólt)

 

iPhone-osok verik a nyálukat, hogy ők rádugják, oszt kész... androidnál ez nagyon nem megy. De hogy Samsungról Samsungra sem...

 

Tudtok ajánlani progit, ami tényleg klónoz?

 

 

 

 

lildiko Creative Commons License 2022.12.10 0 0 2452

De mi a bánatért kell a töltőt is variálni? Én is most vettem egy új készüléket, naná, hogy a régi töltője nem jó hozzá.

Előzmény: B Pali (2446)
M63,012 Creative Commons License 2022.11.26 -1 0 2451

Sépjónapot Mindenkinek!

Eladó szép állapotú Samsung Galaxy XCover készülékek, részletek a linken:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=163072310&t=9144197

Noémi 1983 Creative Commons License 2022.11.20 0 0 2450

Üdv. Kérdésem a hozzáértőkhöz.  Galaxi A 71 esem van SM-A715F/DS.  Miben különbözik az 716F/DS töl?

Igazábol arra lennék kiváncsi,hogy az 5G megy e mind kettőnél.  Teljesen világos ismertetőt,fórumot nem találtam róla sehol. Mint ha csak engem érdekelne:-)

GMM2 Creative Commons License 2022.11.18 0 0 2449
stanleyipkiss Creative Commons License 2022.11.03 0 0 2448

Üdvözlet mindenkinek! 

 

Afeltöltött kèpeken látható a problémám.  A bekarikázott üzenetek nagyon sokáig fent maradnak a képernyőn... Mit lehet tenni ezzel? (Galaxy S22 ultra Android 13...)

Köszönettel! Gy.

Dékány Imre Creative Commons License 2022.09.15 0 0 2447

Töltsd le a Google Play-ból  az AdBlocker for Androidot!Sok sikert!

Előzmény: Corvette22 (2444)
B Pali Creative Commons License 2022.08.10 -1 0 2446

Hát kata, én még meg is értem, hogy qva sok töltő van már  népeknél és veszélyes hulladék, legyünk ződek meg minden, de nem vettem észre, hogy a mobilok ára lecsökkent volna valahány ezer forinttal mióta ez van. Naív vagyok ugye?

Előzmény: szuri kata (2445)
szuri kata Creative Commons License 2022.08.10 -1 0 2445

ja, és a kurvinyek samsung töltőt sem ad automatikusan a bunkófonjához.

vegyed meg külön 7000 forintért

lexarom, de ne sóheroskodjanak már!

Corvette22 Creative Commons License 2022.08.07 -1 0 2444

Hogy tüntessem el a rengeteg reklámot? Figyelt kérdés

Vettem egy új okos telefont (nemnagyszám csak natúr felhasználasra)

 

Rengeteg reklám ugrik elő,

Van egy másik régi is, azon is van reklám de nem annyi sok.

 

Arra gondolok ,,Valamit túlzottan elfogadtam , mikor beüzemeltem legelső alkalommal, hogy bármit küldhetnek?

 

Hogy lehet azt kikapcsolni ha van olyan?

szuri kata Creative Commons License 2022.08.06 -1 0 2443

beújítottam egy samsung mobilt ez egyik szolgáltatónál 

igazából nem is nagyon használom, a kis kijelzője miatt, de ez mindegyik mai mobilra igaz

azonban a régebbi telefonom 4 androidja manapság már szinte semmire nem jó

ami feltűnt , bár 5000-res az akkuja elég gyorsan merül, pikk-pakk 50% van, kikapcsolt állapotban is.

a régebbi 2000-res akkus jobban tartja az áramot

attól félek megint valami szemetet sóztak rám

max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2022.07.31 -2 0 2442

Samsung S10.

 

A "USB controlled by" opciót akarom átállítani: jelenleg "This device", a cél, hogy "Connected device" legyen. De átállításkor marad a régi beállítás, a szöveg pedig "Couldn`t switch".

 

Enélkül pedig nem engedi a fájlmásolást a számítógépről a telefonra.

dorian85 Creative Commons License 2022.07.19 -1 0 2441

Sziasztok, 

Segítséget szeretnék kérni, aktivalva lett az esim a céges telefonszamomra egy Samsung s20 készüléken, a számom nem küldi el hivaskor, a Telekomnal be van kapcsolva az úgyintéző szerint. A hivasbeallitasoknal viszont csak a fizikai sim nel van lehetőség beállítani hogy elküldje a számom, az e sim nincs is benne a kiegészítő szolgáltatásokban. Valakinek valami ötlet? 

kelso82 Creative Commons License 2022.07.08 0 0 2440

Durva tevedesem volt, idokozben rajottem.

Miutan juli 1 utan is gond nelkul tudtam wifin csatlakozni , elgondolkodtam... :D

 

A 3g/4g tortenet az a kulso modem/wifi nelkuli mobil internyetre vonatkozik.

 

En megusztam most ezt, viszont nem tudom azokkal az emberekkel mi van akiknek a telojuk nem keped a 4gre.

Azok viszont kenytelenek keszulek-cserehez folyamodni.

 

kelso82 Creative Commons License 2022.06.30 0 0 2439

Szeretnem megtudni, h ez a telibevert TréKom 2 napon belul elertekteleniti az sm t230 samsung gal tab 4es tabomat a 4g atallassal ,avagy sem.

Mert ugy hiszem, h ez a gep csak 3g-re kepes. 

 

Megneztem par oldalt pl gsmarena ennek a tabnak a teljes specifikaciojat es mindent felsorolnak, ezt kiveve.

 

4g nincsen sam gal tab 4esen?

 

A TréKom tovabba juli 1.tol az hbo viditarat is beszunteti.

Ebbol vagy szolgaltato valtas lesz vagy feljelentes :)

 

Kiperlek beloluk egy 4g kepes keszuleket :D

H_G Creative Commons License 2022.06.18 0 0 2438

Kamerát bekapcsolva kell, jobb felső fogaskerék ikon -- Hátsó kamera -- Képméret.

 

Előzmény: tibor200 (2437)
tibor200 Creative Commons License 2022.06.13 0 0 2437

sziasztok kisebbre állítanám a Samsung A10 kamera felbontását : nem találom sehol , ha van is nagyon eldugott helyen van. Vajon hol lehet ?? Beállításoknál néztem a kamerát bekapcsolva is néztem, nem tudom hol lehet.

H_G Creative Commons License 2022.02.20 0 0 2436

Csak te tudod, mi fontosabb neked. A 9 egy igazi Note, igényes fém-üveg anyaghasználattal, nagyon jól néz ki, főleg az Ocean Blue és Cloud Silver szinekben. Van sztereó hangszóró, jól működő fizikai ujjlenyomatolvasó. (Ez viszont elég rossz helyen, a hátlapon közel a kamerákhoz.) A nyitó ára duplája volt a 10 Lite-énak, meg is látszik.

 

A 10 lite teljesen A szériának néz ki, mint ahogy tényleg az A 81 házába tették, full műanyag. A fehér változat látványos, csak kicsit bazári a színjátszás, a többi színben elég jellegtelen. Ronda képernyőlyuk van a szelfikamerának és az első generációs ultrahangos ujjlenyomatolvasó lassúbb és megbízhatatlanabb a fizikaiaknál. Van FM rádió és 3.5-ös jack, a hangszóró viszont monó. De Note-hoz méltó kijelzőt és jó kamerákat kapott, S 10 színvonalút (de a Note 9 S 9-nek megfelelő kamerája se rossz egyáltalán). Nemrég kapott Android 12-t, mig a 9, azt hiszem, leragadt Androidból is a 9-nél. (Amivel szerintem nincs baj.)

 

 

Előzmény: jicsin (2435)
jicsin Creative Commons License 2022.02.20 0 0 2435

Hi!
A Sam Note8 telefonom kezdi feladni a működést (40% elérése után 1 perc 0% akku, Bixby gomb kiesett ...)
Csere időszerű lesz rövidesen. Kérdés Note 10 lite vagy Note 9 a jobb választás ? Kösz.

kelso82 Creative Commons License 2022.02.11 -1 0 2434

Regebben nem volt olyan, h nem elegendo a bejelentkezes a yt fiokoddal, hogy megtekints egy korhataros videot.

Par honapot hagytam csak ki es azelott is volt olyan, h be kellett jelentkezni mert 18+os volt a video.

 

Egyebkent az is van kiirva (es volt mindig is) hogy "jelentkezz be a video megtekintesehez" most is ez van kiirva ,nem pedig hogy utana meg kuldozgessel fenykepeket a szemelyidrol..:D egyszeruen dobbenet.

Ezt az opciot nem ajanlotta fel, hogy bankkartya. De mert is kene megadnom a bankkartya adataimat. (Teszem hozza h nem rolam van szo,mert speciel a gugli fiokomban meg van adva es vasaroltam is mar play aruhazban) de ha valaki mondjuk nem akarja megadni?

 

Ez mi mar?? Fel nem tudom fogni h a sok gyepesedett agyu miert erzi kenyszernek az ujabb es ujabb okorsegek bevezeteset...

Előzmény: H_G (2433)
H_G Creative Commons License 2022.02.05 0 0 2433

Van olyan opció is, hogy a bankkártyádról vonnak le 1 Ft-ot, vagy az már megszűnt? Régebben használtam és úgy teljesen gyors volt.

 

Előzmény: kelso82 (2432)
kelso82 Creative Commons License 2022.02.05 -1 0 2432

Kedves forumtarsaim, lerakom a hajam magam melle!

Ez a vilag tenyleg szepen lassan kezdi elveszteni az eszet, gondolom most a guglira gondolok mert youtube problema lepett fel..

 

Par honap kihagyas utan kicsit gondoltam ytozok kicsit androidon (telo es tablet is)

Beleutkoztem egy korhataros vidibe,jo mondom bejelentkezem. Jelenleg a 40. Yeletevemben jarva nem ferek hozza a korhataros vidikhez :DD

Fenykepes igazolvanyrol ker fotot is bekuldeni aminek elbiralasa "gyors" ,akar csak par napot vesz igenybe:D

 

Ezmiez? Miota van ez az agyrem a youtubenal?

 

Meg ha kuldenek is be a marhaknak fenykepet az jogsimrol, tobb napig nem tudom megtekinteni a videot mire el lesz biralva?

 

fiest Creative Commons License 2022.01.04 0 0 2431

Üdv! adott egy samsung galaxy s6 aminek betörött a kijelzője  szeretném menteni a rajta lévő dolgokat ha lehet de nem gondolnám hogy megjavittatom a kijelzőt. most semmit nem mutat.  a töltést veszi. az alsó gombok működnek a led kéken villog. milyen progi kell hozzá ? feloldani nem tudom igy. viszont a sz.gép a telefonon szeretné a feloldást amit nem tudok megtenni igy.Van valami ötletetek?

 addig nyomkodtam hogy most a sz.gép  irta mikor rádugtam hogy helyreállitási módban van a telefon.

imre2018 Creative Commons License 2021.11.11 0 0 2430

Hello.Segitséget szeretnék kérni.Van egy Samsung Galaxy A7 2018 as kiadásu,a problémám az lenne,hogy szolgáltot váltottam és küldtek uj kártyát is.  Az a probléma,hogy van pár telefonszám amit ha tárcsázni akarok,akkor automtikusan Francia vagy Lengyel előhivószámot rendel hozzá a telefon.Nézegettem a beállitásokat is,nem találtam semmit sem ami el lenne állitva.Nem tudom számit e az valamit,hogy kint vagyok most jelenleg Ausztirában esetleg ha bezavar e ez a szolgáltatásba,vagy nem tudom.Valaki tudja esetleg,hogy mi lehet a baj?

Törölt nick Creative Commons License 2021.10.20 0 0 2429

Sziasztok!

Van egy Samsung Galaxy A8-m

 

Az a gondom, hogy pár hónapja a 4 Gigás memóriája kb óránként megtelik, s lelassul. Nem győzöm törölni.

Azelőtt nem csinált ilyet.

Mi lehet az ok?

mmormota Creative Commons License 2021.10.14 0 1 2428

Úgy tűnik, a gyárilag telepített telefon app a Samsung saját programja, és nincs benne sorrend választás. Feltettem a Google saját telefon app-ját, ebben ki lehet választani a sorrendet, és jól működik.

Előzmény: mmormota (2427)
mmormota Creative Commons License 2021.10.14 0 0 2427

Samsung A52S 5g telefonom van. A telefon névjegyzék keresztnév szerint rakja sorba a neveket, nem találok lehetőséget a rendezés átállítására. A szöveges üzenetekben viszont normál sorrendben van a névjegyzék.

Tud valaki segíteni?

 

Törölt nick Creative Commons License 2021.09.12 0 0 2426

Segítsetek, egy ismerős most vett egy A52est és a kijelzővel leet valami. Ha fényképezni akar, akkor a kép olyan, mint amikor régen a fényképeknek a negatívja, de az egész kijelző ilyen. Mi lehet a hiba? Vagy gyári hibás volna?

kisenber Creative Commons License 2021.07.02 0 0 2425

elakadtam!!

 

Problémám:

 

a t-online.hu végű leveleimet csak az asztali gépen tudom kezelni, a galaxy a50-en nem. mit tegyek, hogy elfogadja a pop3 és smtp beállításokat, ugyan is mindig azt jelzi" nem sikerült csatlakozni a szerverhez"

 

ezt a választ kaptam, de eddig is ezekkel a paraméterekkel dolgoztam

 

Szia! A beállításokhoz az alábbi adatok szükségesek:

Bejövő levelező szerver (POP3): mail.t-online.hu (Port: 110)

Kimenő levelező szerver (SMTP): mail.t-online.hu (Port: 25)

Felhasználónév: a @t-online.hu végződésű e-mail esetén a szerződéseden az e-mail címnél feltüntetett bejelentkezési azonosító.

Jelszó: a kapott, vagy beállított jelszó.

 

 

Ha a készüléked nem fogadja el ezeket, akkor érdemes lehet néhány gyártói fórumon vagy csoportban, esetleg közvetlenül a gyártó elérhetőségén érdeklődni.

MOST SE MEGY!! holtta gmail, yahoomail, freemail, citromail remekül megy!!!

BMWr65 Creative Commons License 2021.06.30 0 0 2424

Üdv Mindenkinek!

Kérlek benneteket, hogy ötlettel segítsen aki tud.(de ne azzal,hogy dobd ki mert ezt én is tudom). Galaxi A21S telóm van.

A rendszer már korábban jelzett,hogy frissítések állnak sorba végezzem el. Nem foglalkoztam vele,majd pénteken (jun 25) 

úgygondoltam,had menjen. Késő este volt nem nézegettem, csak másnap kellett volna egy sms-t küldenem. Nem bírtam megírni mert megjelenet egy szürke inzertbe az üzenet, hogy multimédiás átalakítás folyamatban. Ezzel nincs is baj,ha kell hát alakítsa (eddig nem emlékszem ilyenre). A gond az, hogy ez az üzenet nem tűnik el akármit csinálok.Nem tudom megírni az sms-t mert takarja a billentyűket. Akkor tűnik el ha kikapcsolom a telót és újra indítom. Most az történt, hogy felhívtam egy számot majd kicsöngés közben kiírja ebbe a szürke inzertbe,hogy hívás átirányítás. Majd ott hagyja nekem mint eb a .......-t. Tippet szertnék tőletek kérni olyat ami használható, ismerősök azt mondták (persze ilyenük még nem volt csak tudják) hogy valami gyári visszaállítást csináljak. Halvány gőzöm sincs róla mi az de az okosok tudják, hogy egy csomó adatom el fog veszni. Nem szeretném de ha ez az ára hogy jó legyen,(megszerettem) ám legyen,De hogy csináljam????

Ha tud valaki segíteni előre köszönöm. T:   BMWr65

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!