Keresés

Részletes keresés

tnde45 Creative Commons License 2017.03.26 0 0 4465

Kedves Teva!

Most így egy év távlatából, hogy van a lábad? Milyen cipőket hordasz? Használsz-e valamilyen betétet?

Én még mindig nem mütettem meg a lábam, de gond a cipővásárlás. Előbb-utobb muszáj lesz.

Köszönöm válaszod!

Előzmény: teva56 (4350)
Tündi0224 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 4464

Szia Itana! 

Engem a Szent Margit rendelőintézetben műtött. Már délután hazajöhettem. De van az ars medica-nál is OEP támogatás. Viszont ott ki kell fizetni a szoba napi árát , és az egy éjszakát, amit ott töltesz.  Az kb most  108000.- Ft.

Előzmény: Zellike1 (4463)
Zellike1 Creative Commons License 2017.03.19 0 0 4463

Kedves Tündi0224!

A szóbanforgó orvos dr.Szikora Gyula  263 ezer Ft-ért vállal bütyök műtétet a honlap szerint Te is ott váltál? Hol van az ahol az OEP fizeti?

Előzmény: Tündi0224 (4462)
Tündi0224 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 4462

Szia Itana! 

Nekem mind a két lábamat műtötte. Csak jókat tudok róla mondani. Nagyon jó orvos. 

Előzmény: Itana (4461)
Itana Creative Commons License 2017.03.06 0 0 4461

Sziasztok!

Érdekelne van e valakinek személyes tapasztalata Dr Szikora Gyulával kapcsolatban? Olvastam, hogy Tb-re megoldható a bütyök műtét, és rá gondoltam. 

Előre is köszönöm a válaszokat!

További szép napot!😇

1965én Creative Commons License 2017.03.05 0 0 4460

Szerintem ammenyit akarsz és tudsz. De szerintem csak a mütét után agyál.Meg lehet az se mindegy hol mütik,

Viktorinogsz... Creative Commons License 2017.03.05 0 0 4459

Sziasztok, bütyöm műtét után mennyit illik adni az orvosnak?

Judit 67 Creative Commons License 2017.03.02 0 0 4458

Sziasztok!

Nekem bütyök Wilson féle mütétem volt szeptemberben a jobb lábamon.Sajnos nemtudták másképpen megoldani fémlapocska és 5 db csavar rögzitette a lábujjamat mert szét porladt a csontom.Nem vagyok csontritkulásos előtte voltam vizsgálaton.Nekem iszonyatosan be volt dagadva a lábam 6 hétig nem tudtam terhelni.Február 10.-én vették ki a csavarokat és a fémet és akkor mütötték a másik lábam is.Jelenleg lábadozom és ennél a lábamnál csak 1 csavar van amivel rögzitették.Ez annyira nem dagadt sokat pihentetem jegelem mert a kenőcsőktől gyulladásos folyamat kezdett kialakulni.Én Curiosa gélt használtam a sebre és Flector kenőcsőt a környékére.Na ez nekem nem vált be ahogy a fürdésnél a meleg viz sem tett jót neki.Csak jegelem napi 3*10 percet nem kenegetem és langyos vizben mosom meg.Nekem ez vált be remélem tudtam segiteni ha valakinek tanácssra van szüksége nagyon szivesen segitek.Hosszú folyamat a gyógyulásig de mindenkinek ajánlani tudom nem fogja megbánni.Én nagyon szenvedtem nem tudtam cipőt felvenni és menni is alig birtam úgy voltam vele ettől rosszabb nem lehet.Szerencsémre nagyon lelkiismeretes kedves orvost sikerült találnom akinek az új lábaim köszönhetem.

Judit 67 Creative Commons License 2017.03.02 0 0 4457

Sziasztok!

Eladóvá vált 2 db 37-41-es L-XL méretezésü kezelő cipőm.Ára.3000FT/db.

Érdeklődn tel.+3630 2158833 

Pancsura Creative Commons License 2017.02.27 0 0 4456

Kedves Fórumosok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy a műtéti heg gyógyulásának elősegítésére kinek milyen tapasz vált be? Anyukám készül műtétre, keloidra hajlamos, fél, hogy nagyon hipertrófiás lesz a vágás helye (kiforrja magát). Mikortól lehet a tapaszt feltenni? Varrat kiszedése után pár nappal már el lehet kezdeni a használatát? Előre is köszönöm a válaszokat!

satran Creative Commons License 2017.02.23 0 0 4455

Sziasztok, ti hogy oldjátok meg a zuhanyzást? Mert én már nagyon unom 3 hete a lábzsákba,zacskoba valo tusolást. Mert hogy a drót vége kilóg ,nehogy elfertőzzem?!? Vagy érhetné víz ha utána le betadinozom? Köszi. 

Előzmény: satran (4451)
Viktorinogsz... Creative Commons License 2017.02.21 0 0 4454

Aha! Köszi.

Előzmény: 1965én (4453)
1965én Creative Commons License 2017.02.21 0 0 4453

Szia. A drottot nekem azért tették bele hogy jobban egyenesicse a nagy láb ujjat de ezt nem mindekinek tesznek bele nekem ez is volt meg csavar.amig kinem veszik addig nem tudod hajlitani a nagy lábujjadat.Nem egy kellemes érzés.

Viktorinogsz... Creative Commons License 2017.02.20 0 0 4452

Sziasztok, itt új vagyok. Márc 31 én műtik a már vagy 20 éve fájó lábujjamat. Mi az a drót amiről beszél itt mindenki?

satran Creative Commons License 2017.02.20 0 0 4451

Sziasztok,február 16-án voltam varratszedésen nem folt fájdalmas mivel csak két öltés volt benne és  cérna bőr alatt volt ,tehát csak kihúzta, a drótra viszont március 14-ét modott tehát addig cipőt nem tudok felvenni, munka kilőve.Reggelre szépen felszívodik a lilulás ,de amit többet járkálok vele megint szép szines a lábam. Fájni nem fáj csak ha valami be be akadok vagy rosszul mozgok,mivel a nagylábujjam ,lábfejem nem hajlik.Én egyenlőre enyit tudok leirni a tapasztalatok alapján. Szép napot!

Előzmény: satran (4445)
1965én Creative Commons License 2017.02.18 0 0 4450

Szia Ani001.Az elöb irtam csak neked nem válaszoltam.Nekem is az egyik lábam mütöték nekem 6hétig kellet a kezelöcipőt hordani utána fokozatosan terhelhettem mivel én inkább állo munkát végzek 9hétig voltam itthon. De ha föltüdöd rakni akkor szerintem nem lesz gond.De az biztos türelem kell.Sok sikért a mütéthez.

1965én Creative Commons License 2017.02.18 0 0 4449

Sziasztok.Lenne egy kérdésem engem szeptemberbe mütöttek decemberbe vették ki a csavart meg a drotot és még mindig be van dagadva a lábam meg a nagy lábujam is a cipö meg kidörzsölte a bütyök helyét.Én eddig türelmes voltam de már nagyon unom.Várom a válaszotokat ki hogy van.Kezelöcipőm még elado.Ha valakit érdekel hívjon.06704664068.1db 38-39es.

Ani001 Creative Commons License 2017.02.17 0 0 4448

Sziasztok!

Valaki tudna nekem tanácsot adni? Árilisra kaptam időpontot a bütyök műtétre. Szinte mindenkinél azt olvastam, hogy mind két lábát egyszerre műttette így megértem, hogy akár 5 hétig is csak a lakásban botorkált, hiszen egyik lábára sem állhat rá. Nekem szerencsére csak az egyik lábamat fogják műteni. Az orvos szerint műtét után 8-10 nap múlva veszi ki a varratot. Csavart is fog belerakni a Doktor Úr amit 3 hónap múlva vesz majd ki. Teljes mértékben ülőmunkát végzek. Szerintetek mikor tudok majd visszamenni dolgozni? Lehetséges, hogy 2 hét múlva mehetek, hiszen egyik lábamra rá tudok nehezkedni. Akár mankó is szóba jöhet, de szerintem 5 hetet tuti nem tolerálnának a munkahelyen :(

A válaszaitokat köszönöm :)

Ani001 Creative Commons License 2017.02.17 0 0 4447

Szia lemarcsi55!

Tudnál nekem adni egy elérhetőséget amin elérlek. Rengeteg kérdésem lenne hozzád, engem is Berczi doktor úr fog műteni tavasszal. Nagyon megköszönném.

Üdv: Ani

Előzmény: lemarcsi55 (2912)
1965én Creative Commons License 2017.02.12 0 0 4446

Szia Satran. Nekem is drotozták meg csavarozták a mütét után de én csak annyit éreztem hogy nem tudtam hajlitani a nagylábujjam  Három hónap után  vették ki és én kezelöcipöbe járkáltam.Varatommal nem volt problémám,Én Ennyit tudok hozzá szólni nem hiszem hogy sokat segitettem.Sok kitartást.

satran Creative Commons License 2017.02.12 0 0 4445

Sziasztok!

Február 6-án volt a bütyök műtétem,epidurálisan érzéstelenítettek. Semmi gond nem volt, 9-én engedett haza az orvos a korházból. Kicsit vérezget azóta is a felső varrat mellett,napi egyszer kötést cserélek , doki szerint ez normális. A nagylábujjam nál a köröm alatt kilóg a drót. Arra 3-4 hetet mondott. Kezelő cipöt nem ajánlott,csak h ne terheljem meg, csak a kötelezőket mozogjak. A műtét helye egyátalán nem fáj viszont a lábfejem ahol a drót feszíti ott elég durván,meg a talpamon a bolt ívnél. Volt már hasonló valakinél?Köszönöm.

Paplanka123 Creative Commons License 2017.02.10 0 0 4444

Sziasztok!

nekem 5 hete volt "mutató" lábujj korrekcióm. Jövőhéten elvileg kiveszik a drótot. Az elmúlt pár napban nagyon dagadt volt a lábujjam, és sajgott is, most kicsitt jobb. De most aggaszt, hogy a körömtől indulva elkezdett lehámlani a bőr, így pedig egy kis kráter látszik, gondolom a drót végénél. Ez nem probléma? leragasztom persze, mert az az utasítás...csak másnak is volt ilyen? Tartok attól hogy el ne fertőződjön ez alatt a pár nap alatt... kicsit ijesztő egy lyuk :D

mindenkinek kitartást és sok türelmet kívánok, mert ezekhez a beavatkozásokhoz ez a kettő nagyon kell.

Hanna50 Creative Commons License 2017.02.08 0 0 4443

Bocsánat.. :) Helyesbítenék, Heves vagy Pest-megyében.. :)

Hanna50 Creative Commons License 2017.02.08 0 0 4442

Sziasztok! :) 

Tudtok esetleg nekem segíteni, hogy Heves megyében melyik kórházba érdemes menni bütyök műtétre? Végre rászántam magam, viszont tapasztalatlan vagyok úgy orvos és kórházzal kapcsolatban egyaránt.

Segítségeteket előre is köszönöm.. :)

Mária Anna Creative Commons License 2017.01.19 0 0 4441

Szerencsés vagy,neharagudj egy kicsit irigyellek és az  orvosod is nagyon jó lehet! Én nagyon sokszor alig tudok menni.Mindig a legrövidebb utat választom. Most megyek a prof.hoz vissza,már teljesen bebeszéltem magamnak biztosan a korom miatt van hogy nekem nem sikerűlt!

Előzmény: zsgyuricza (4440)
zsgyuricza Creative Commons License 2017.01.14 0 0 4440

Sziasztok,

mindenkinek sok sikert kívánok a műtéthez! Nekem a jobb lábamat műtötték Budapesten a volt MÁV (most már Honvéd) kórházban. Dr. Batyalik volt az orvosom. A lábam rendben van, tudok sportolni és nem fáj, nem nyomja a cipő.

A műtét után szükséges volt kezelő cipőt hordanom, azonban erre már nincs szükségem. Én 5300 Ft-ért vettem, 3000 Ft-ért továbbadnám, ha valaki készül a jövőben műtétre. Kérlek keressetek a 30-454-7542 számon ha érdekel.

Üdv,

Zsófi

Magdi-1950 Creative Commons License 2017.01.09 0 0 4439

Szia! Ne félj a dokitól nagyon rendes,volt olyan mellettem az első műtétemnél,akit már másodszor műtött.

Én is félek,mert a kislábujjam nem az igazi,de majd elmegyek.Jelentkezz be,mielőtt beutalót kérsz.

Az Üllői uton vannak most.Vigyázz magadra.

Én is mindig kifogásokat találtam.De mire időpontot kaptam az első alkalommal anyósom kórházba került és mondta menjek ,ha a műtét mellett döntöttem minél hamarabb,de már adott is egy időpontot.

Igaz van most más is ,aki csinál ilyen műtéteket.Nézd meg a honlapukon.Üdv.Magdi

Előzmény: Mária Anna (4438)
Mária Anna Creative Commons License 2017.01.04 0 0 4438

Szia!Nagyon köszönöm a segítséget a döntéshozatalba,megfogadom a tanácsod és felkeresen és megmutatom,kikérem a

véleményét és,hogy mit lehet,

tud vele kezdeni.

Nincs nagy reményem,nagyon elvagyok keseredve.Én is 66 éves leszek és nagyon kellemetlen,hogy így néz ki a műtét után a lábam.

Remélem nem leszek kidobva,de meg kell tennem, a találkozó után megírom,hogy mire jutottam.

Mégegyszer köszönöm!

Minden jót és nagyon jó egészséget kívánok!

Üdv. Mária Anna

Előzmény: Magdi-1950 (4437)
Magdi-1950 Creative Commons License 2017.01.04 0 0 4437

Szia! Nagyon sajnálom,hogy így jártál.Menj vissza hozzá.Nekem már nagyon ronda volt a lábam,alig tudtam menni.

Most a két lábam szélén a csont fáj,valószinű ez szabóbütyök.Feltétlen el kell mennem hozzá.

Javaslom minél előbb keresd fel.Ez fájni fog neked.,főleg nyáron. 

Kérj időpontot,addig is,míg nincs beutalód. Tudom nem mindegy ez,de ne várj addig,mig nagyon csúnya lesz.

Üdv.Magdi    Én 66 éves vagyok,de még szeretnék szép lábakat.Artritisem is van a kezeimben és a lábujjaim is fájnak.

Előzmény: Mária Anna (4436)
Mária Anna Creative Commons License 2017.01.03 0 0 4436

Kedves Magdi köszönöm,hogy válaszoltál és nagyon örülök,hogy szép lett a lábad,sajnos az én lábaim nagyon csúnyák lettek.

2012.okt. műtötte a Dr.úr egyszerre mind a kettőt. Szerdai nap feküdtem be és csütörtökön műtött,pénteken kezelőcipőbe haza engedett.Austin műtétet tervezet és végűl is Schede műtét lett a vége.Az Ő eljárássával műtött. A jobb láb rendben van a bal lábamon visszagörbűl és nyomja a mellette levő lábújjat és nagyon csúnya.Nyitott szandál vagy papucs viselésnél furcsa a két különdöző állású lábfej.Sokan rá is kérdeznek,hogy miért ilyen,miért nem műtetem meg.Válaszom,hogy műtött akkor még nagyobb a csodálkozás. Nem tudom mi tévő legyek,visszamenjek-e hozzá?  Kengyelt én is használtam,reggel szép volt,pár óra múlva visszaált.Mostanába nem használom mert éjjel felébredek,hogy fáj a lábújjam és le kell vennem.Még azt sem mondhatom,hogy kevés hálap.....adtam,sőt az Ő szavit  idézve azt mondta ez sok is.

Úgy látszik csak én vagyok ilyen szerencsétlen és csak nekem nem sikerűlt!Én is mindent úgy csináltam ahogy mondta és mégis így jártam!

Kérlek írd meg Te mit tennél, visszamennél?

Válaszod előre is köszönöm! 

Előzmény: Magdi-1950 (4431)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!