Keresés

Részletes keresés

Szabóné Emőke Creative Commons License 2016.12.14 0 0 4420

Bütyök műtét utáni kimélő cipőt keresek sürgősen 37-es méretben. Siófokon műtenek 3-án és itt a környéken már nem rendelik meg az üzletben. Előre is köszönöm a segítséget.

Erzsike Elekné Creative Commons License 2016.12.12 0 0 4419

Kittus007 Szia! Most vettem észre, hogy téged műtöttek Debrecenben a klinikán november 29-én. Remélem gyógyulgatsz és sikerült cipőt is szerezni. Fáj e a lábad, dagad e és mind a két lábadat kellett műteni ? Azért érdeklődöm, mert ezen a vidéken alig hallottam ilyen műtétekről. Engem tavaly nov. 27-én a Kenézy kórházban műtöttek kalapácsujjal, márciusban pedig bütyökkel és kalapácsujjal megint, és csak a jobb lábamon. Nekem semmivel nem rögzitették, fájdogál még most is. A cipőről se tudtam, ami tehermentesített volna, így jól megszenvedtem. A bal lábamat is kellene. Gyógyulást kívánok és szivesen fogadom a tájékoztatásodat és az eredményeket, akár elek.benjaminne@freemail.hu email cimen, vagy itt is.

Mária Anna Creative Commons License 2016.12.10 0 0 4418

Elnézést rosszúl írtam Austin műtét helyett Schede bütyök faragásos műtétről szeretnék érdeklődni!

Előre is köszönöm!

Előzmény: Mária Anna (4417)
Mária Anna Creative Commons License 2016.12.10 0 0 4417

Szervusztok! Érdeklődöm,hogy Mády doktor műtött-e  AUSTIN  /bütyök faragás/ .mütéttel valakit a fórum látogatók közűl!

Legyetek szivesek segíteni és megírni,milyen lett műtét után a lábatok /tudjátok rendesen használni,nem görbűlt vissza, tudtok cipőt hordani és rendesen járni/.

Minden ezzel kapcsolatos észrevételt,megosztást előre is nagyonköszönök!

Előzmény: Marcszila57 (4416)
Marcszila57 Creative Commons License 2016.12.09 0 0 4416

szia Magdi1950,

Ne nagyon halogasd a bejelentkezést mert az ambulancián 3-4 hónapos előjegyzés van az orvosokhoz.

Szerintem nézesd meg minél hamarabb , műtét időpontját meg ráérsz megbeszélni mikor jó lesz majd neked.

Nyáron úgyse jó megműtetni a nagy melegben mert könnyebben dagad a láb, állítólag. Nekem legalábbis ezt mondták. Köszönöm a kedves szavaidat , majd irj mi van Veled.

Szia

Előzmény: Magdi-1950 (4415)
Magdi-1950 Creative Commons License 2016.12.07 0 0 4415

Szia!

Nagyon köszönöm,hogy válaszoltál.Nagyon jó a krém,meglátod szépen gyógyulnak majd a sebeid.

Tudod az igazság az,hogy eddig, nem mertem elmenni,mert még egy műtétet nem nagyon szeretnék.

A műtéteim előtt  2013  ig  anyósomat kellett ápolni,előtte a szüleimet és a hugomat.

Sajnos meghaltak,utána mentem a Mádi doktorhoz.Ő nagyon aranyos,segítőkész.Tavasszal megyek majd hozzá

a nagyobbik unokám Rómában él és dolgozik,odamegyünk márciusban,de előtte megyek megnézetem a lábaim.

A nyarat a telken szoktuk tölteni.Én 66,a férjem 70 éves.Ő segít majd megint a műtét után.

Szerintem biztos műtét lesz,mert a lábfej széle kiszélesedett,pedig szendvicsszerkezetű betétet hordok az orvos javaslatára.Széles orrú cipőt hordok.

Bocsánat,hogy ennyit írtam,ne haragudj.Neked jobbulást kívánok és vigyázz magadra.Üdv.Magdi

Előzmény: Marcszila57 (4414)
Marcszila57 Creative Commons License 2016.12.06 0 0 4414

Szia Magdi50,

Igen én is Bepanthen Plusszal kenegetem a lábam.

Mádi doktor ott van , elég sokan voltak nála mikor voltam az ambulancián, de mindegyik orvosra elég sokat kell várni mert nagyon sok a beteg. Én augusztusban döntöttem el, hogy szeretném megmütetni a lábamat és nov.11-én mütőttek, de nekem nem volt jobb előbb a mütét. 10-én feküdtem be a kórházba 11.-én mütőttek és 14-én haza jöhettem. De nem tudom, hogy ez mindenkinél igy van-e.

Előzmény: Magdi-1950 (4413)
Magdi-1950 Creative Commons License 2016.12.06 0 0 4413

Szia!

Örülök,hogy gyógyulsz.Ha már lekerült a kötés a sebet lehet kenni,persze ha a tanácsom elfogadod Bepantheplus

krémmel,lemosás után.Nagyon szépen fog gyógyulni.

Szeretném Tőled kérdezni,hogy a Mádi doki ott van még? Ő mütött engem 3 szor ,meg drótkivétel,plusz egy kis műtét is volt.Engem még a Karolina uton műtött.

Azért kérdezem,mert a  lábfej szélén egy dudor van és néha fáj,utána néztem ezt szabó bütyöknek mondják.

Nem mindig fáj,de megnézetném.Ha műteni kell hamar meg kell tennem,te sokat vártál?

Nem vagyok határozatlan csak nem tudom mi legyen.Még nem vészes.Jobbulást kívánok neked és pihenj.

Hány napig voltál bennt?

Előzmény: Marcszila57 (4412)
Marcszila57 Creative Commons License 2016.12.02 0 0 4412

Szia ,

Köszönöm a kedves sorokat. Ma vagyok 3 hetes , és nagyon szépen gyógyul a lábam, a  hegek is kezdenek lepotyogni . Az időjárásra érzékeny ilyenkor bele bele szurkál a fájdalom de nem vészes, mióta hazajöttem nem vettem be fájdalom csillapítót, sokat pihenek, felpocolt lábbal. A mütét utáni éjjel nem volt egy leányálom de fájdalom csillapítót kaptam rendesen, azóta nem vettem be. két hét múlva megyek röntgenre és ha minden rendben levehetem a tehermentesítő cipőt.

Az Üllői úti orthopédiai klinikán mütött a Bejek doktor , csak jót tudok mondani az új klinikáról és az orvosról is. Ha tudom ezt előre  hamarabb megcsináltatom .

Előzmény: Magdi-1950 (4410)
Kittus007 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 4411

Szia.Engem kedden műtöttek a DEOEC Ortopédiai klinikán Győrfi doktor által.Még csak egyszer láttam kötózéskor mikor hazaengedtek de nagyon örülök mert csodás lett.Az első 2 nap egészen szörnyű volt de ma már minden sokkal jobb.Scarf féle csavaros műtétem volt aminek külön örülök mert kevesebb az esélye a "visszaesésnek".Téged mikor műtenek?

Előzmény: Erzsike Elekné (4408)
Magdi-1950 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 4410

Szia! Hidd el mindennap jobb lesz. Én is aggódtam,hogy mikorra lesz a lábam szép.

Kitartást neked és tornáztasd a lábaid.Ha szerintem betartod az utasításokat,akkor nem lesz baj,

A klinikán csinálták a műtétet itt Pesten?

Sajnos nekem is el kell mennem megint,mert a kislábujjam fáj és szerintem  egy kicsit kifordul.A lábam szélén van egy kis csont,szerintem a talpszél,ami fáj néha.Széles orrú cipőben járok és szendvicsszerkezetű betétet hordok Mády doktor úr javaslatára. Szerinte márcsak jövőre megyek el,mert ő is megy szabira.Köszönöm előre is a választ.Üdv:Magdi

Előzmény: Marcszila57 (4407)
Kittus007 Creative Commons License 2016.11.28 0 0 4409

Üdv mindenkinek.Holnap műtenek és szeretnék lábfej tehermentesítő cipőt venni.40 -es lábam van,ha esetleg van valakinek eladó kérem irjanak.Email címem:kittyvarga27@gmail.com 

Előre is köszönöm

Erzsike Elekné Creative Commons License 2016.11.27 0 0 4408

Van e valaki, akit Debrecenbe mütöttek és hol ?

Marcszila57 Creative Commons License 2016.11.27 0 0 4407

Kedves Magdi59 és 1965én !

Köszönöm a tanácsokat, nagyon kedvesek vagytok , hogy segítettek. Még egy-két nap és levehetem a kötést a lábaimról. Remélem nem lesz semmi probléma.

Köszönöm

Magdi-1950 Creative Commons License 2016.11.26 0 0 4406

Szia!

Ha szabad tanácsot adnom,én Bepanthen plus-krémmel kentem be.

A nővérke mondta,hogy az fertőtlenít és nem szárítja ki a sebet és a bőrt.Engem is Austin módon műtöttek,a lábujjaim rendezte a doktor úr.

Azután volt HELAL és kalapácsujj műtéteim.A sebeim nagyon szépek,alig látszanak.

Talán a drótkivétel helye maradt meg egy kicsit.

Ennyivel tudtam segíte.Jobbulást kívánok neked.Üdv.Magdi

Előzmény: Marcszila57 (4404)
1965én Creative Commons License 2016.11.25 0 0 4405

Szia Marcszila57.Engem szeptemberbe mütötek  Én nem kentembe semmivel ha fürödtem nem nagyon áztattam és bövebb fehér zoknit huztamrá. nekem nagyon szép lett a vágás alig látszik.És én nem piszkáltam hagytam magátol le esni.További gyogyulást.

Marcszila57 Creative Commons License 2016.11.25 0 0 4404

sziasztok,

november 11-én mütötték mindkét lábamat,  austin módszer szerint, a lábam szépen gyógyul ma kivették a varratokat is. Segitséget szeretnék kérni , a seb szép, pár nap múlva levehetem a kötést is. Ti utána kentétek valamivel, csak raktatok rá kötést stb . teljessen tanácstalan vagyok , félek nehogy elfertözödjön vagy valami baja legyen. Várom a válaszotokat ....

Magdi-1950 Creative Commons License 2016.11.25 0 0 4403

Szia!

Jövő héten megyek,mert most unokáztam.

Tudod egy nyugdíjas sosem ér rá magával foglalkozni.Üdv.Magdi

Előzmény: daffyka11 (4402)
daffyka11 Creative Commons License 2016.11.23 0 0 4402

Kedves Magdi 1950! 

Voltal mar az orvosodnal? Mitt mondott a szabó bütyökkel kapcsolatban? Meg műti?

Előzmény: Magdi-1950 (4401)
Magdi-1950 Creative Commons License 2016.11.23 0 0 4401

Kedves Réka!

Osztom a véleményed,engem 4 szer műtött a lábammal,szépek lettek a lábaim.

A doktor úr és a nővérek is rendesek,segítőkészek voltak.Engem még a Daróczi uton műtöttek.

Most megint kell mennem,mert a kislábujjamnál  szélesedik a lábam lehet szabóbütyöknek hívják.

Remélem a doktor úr segíteni fog. Te is vigyázz magadra :Magdi

Az igazság az,hogy reumatoid artritisszel küszködök és ezért a kezeimmel is gond van.

Az ORFI-ba járok az Ormos dokihoz.Daganatellenes gyógyszert szedek.Mády doktor úr nagypn sokat segített a betegségem javalásában.

Előzmény: Réka 88 (4400)
Réka 88 Creative Commons License 2016.11.19 0 0 4400

Kedves Mindenki!

Nagy szeretettek ajánlom Mády doktor urat és az új Ortopéd Klinikát. Szuper doki, szuper személyzet, fájdalom mentes műtét és gyógyulás, gyönyörű végeredmény!!! :-) 

Elvira70 Creative Commons License 2016.11.19 0 0 4399

Tündi0224!

Itt folytathatjuk:papp.l@chello.hu

Kíváncsian varom a részleteket!

1965én Creative Commons License 2016.11.17 0 1 4398

Sziasztok.Most voltam orvosnál december20-án veszik ki a csavarorokat meg a drotot a lábambol lesz még egy szenvedés remélem utána minden jó lesz. Mindekinek jobbulást és kitartást.Hétfőtől lehet dolgozni.

Tündi0224 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 4397

Szia Elvira 70!

Nagyon jól vagyok!  Emailban mindent leírok részletesen.

Előzmény: Elvira70 (4380)
1965én Creative Commons License 2016.11.15 0 0 4396

Nekem van eladó tehermentesit cipó 1db.3000ft. Ha valakit érdekel irjon emil cimet. mindekinek jobbulást.

Én13 Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4395

Kedves Kármen 93! Ma vagyok 5 napos! Igazad van tegnap óta szinte alig fáj a lábam! Végre! Jegelem én is és tényleg nagyon sokat segít! Apranaxot szedek fájdalom ellen de már csak este veszek be egyet hogy nyugodtabban tudjak aludni! Szombaton megyek varratszedésre! Alig várom hogy levehessem a kötést és gyönyörködjek végre a szép lábaimba! Mikor a korházba átkötötte leírhatatlan volt amit láttam☺ Köszönettel tartozom itt mindenkinek!! Erőt kitartást és elhatározást adtatok nekem!!!!!!!!

Előzmény: Kármen93 (4394)
Kármen93 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 4394

Kedves Én 13!

Engem október 26.án műtöttek, az első éjszaka a kórházban szörnyű fájdalommal telt nekem is hiába kaptam fájdalomcsillapítókat! Az Appranax használt egyedül amit másnap itthon vettem már be! A jegelés is sokat segít és a polcolás is fontos.A 4. naptól elviselhetőbb szerintem a fájdalom 😊 Mára már csak a kiálló drót idegesítő.. 

Előzmény: Én13 (4383)
Oldamsterdam Creative Commons License 2016.11.14 0 0 4393

Az eladásra kínált tehermentesítő cipőim elkeltek.

1965én Creative Commons License 2016.11.12 0 0 4392

Akkor azért az nem semmi nekem böven elég volt egy  holnap lesz 2honapja és még mindig dagat a nagylábujjam.

Én13 Creative Commons License 2016.11.12 0 0 4391

igen mindkettőt!!

Előzmény: 1965én (4390)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!