Keresés

Részletes keresés

reckon Creative Commons License 2008.06.12 0 0 5663
RIP

2004-2008
Matt Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5661
nem kellene módosítani a topikleírást? :)
Kcsita Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5660
A SportTV-n kupameccsek lesznek, illetve Champinshop találkozók. Az Eurosport2-n lesznek a PL-meccsek.
Előzmény: slive (5656)
gugugaga Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5659
én igen :-)
Előzmény: slive (5657)
Espé Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5658
csak majd ha kiesnek a chamiponshipbe.
Előzmény: slive (5656)
slive Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5657
És akkor mindenki átmegy innen a Fulham fórumra ?:)
slive Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5656
JAh ...szoktak a Sport 1-en Fulham meccseket nyomni? Mert mostantól jó lenne majd .)
slive Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5655
Fulham :)
slive Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5654
Valszeg azért döntött igy mert itt tuti a kezdő helye , mert mondjuk az
Evertonnál vayg a Benficánál lehet hogy kispadoznia kellett volna..

Ebből a szempontból megértem , én a 3 + 1 -en döbbentem meg,
ez gyakorlatilag azt jelenti hogy innen fog nyugdijba menni kis tulzással.

Én azt vártam volna hogy lesz pár jó éve egy komolyabb csapatban..
nem hiszem hogy itt bármit is fog még fejlődni, ...

Remélem azért van a szerződésnek olyan pontja , hogyha kiesik a Fullham
akkor szabadon leléphet .. (okulva a WBA-szerződésből)...

angyalhentes Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5653
Dekodolom.

"A Fulham mellett végül az döntött, hogy rajtuk egy kicsit mindenkinél jobban éreztem azt, hogy akarnak"

Ertsd: ok ajanlottak a leghosszabb szerzodest.

"A Fulham egy rendkívül patinás, nagy múltú klub, amelyről az elmúlt 48 órában nagyon jó benyomásokat szereztem."

Azon kivul, hogy jatszottam ellenuk, tegnapelottig gozom nem volt rola, kicsodak.

"A csapat játékstílusa is fontos volt a döntésemkor, hiszen a Fulhamra a "játszós" foci a jellemző, és ez azt hiszem jobban passzol hozzám, mint más kérők játékstílusa."

Ugyan a Fulham termeszetesen nem jatssza igazibol a focit, de az edzo szabad posztot igert nekem.

Azert annak orulok, hogy nem derult ki rola, hogy gyerekkent mar a pecsi panelban is Ray Lewington jatekat csodalta annak idejen a harmadosztalyban. :)
Előzmény: slive (5652)
slive Creative Commons License 2008.06.11 0 0 5652
Hi !

Pepsifoci.hu

Gera = Fullham 3+1 év !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagy-nagy szomorúságot érzek .. nagyobb csapatba vártam ..


Gera nyilatkozata :

Nagyon boldog vagyok, és nagy nyugalmat érzek, hogy végre eldőlt a sorsom. Nem kis nyomás volt rajtam, hiszen az egész életemet meghatározó döntést kellett hozzak. Több csapattól is volt nagyon komoly ajánlatom, és nem volt egyszerű a választás. Azt mondtam magamnak korábban, hogy oda kell menjek, ahol a legjobban akarnak, de ez a szempont sem könnyítette meg a helyzetemet, hiszen szerencsére több olyan klub, és olyan edző volt, ahol nagyon szívesen láttak volna, és marasztalt a WBA is.

A Fulham mellett végül az döntött, hogy rajtuk egy kicsit mindenkinél jobban éreztem azt, hogy akarnak. Nagyon szimpatikus az edzőjük, akivel többször is beszéltem, és azt éreztem, hogy számít rám, és nagyon szeretne a csapatában látni. A Fulham egy rendkívül patinás, nagy múltú klub, amelyről az elmúlt 48 órában nagyon jó benyomásokat szereztem.

A csapat játékstílusa is fontos volt a döntésemkor, hiszen a Fulhamra a "játszós" foci a jellemző, és ez azt hiszem jobban passzol hozzám, mint más kérők játékstílusa. El szeretném mondani, hogy a WBA-nál is nagyon jól éreztem magam, jól esett a ragaszkodásuk, de úgy éreztem, hogy négy év után váltanom kellett. Köszönöm a szurkolóknak, a játékostársaknak, az elnöknek, és az egész klubnak mindazt, amit az elmúlt négy évben kaptam tőlük.
Káposztás bableves Creative Commons License 2008.06.10 0 0 5651
a meccs legjobbja címre gondolt biztos....
Előzmény: gugugaga (5650)
gugugaga Creative Commons License 2008.06.10 0 0 5650
LOL
ezt még nem is hallottam :-))
Előzmény: angyalhentes (5647)
angyalhentes Creative Commons License 2008.06.09 0 0 5649
Nekem gozom sincs, csak leirtam, mi jut eszembe, ha azt hallom, hogy valaki a Fujlhambe igazol.
Előzmény: Törölt nick (5648)
angyalhentes Creative Commons License 2008.06.05 0 0 5647
A Fulhambe igazolasrol nekem mindig Radzinsky jut eszembe, amikor kijelentette, hogy o a Fulhambe igazol az Evertonbol, mert "I want to win trophies".

Ilyenkor mindig ramjon a rohoghetnek.
Előzmény: zeuszka (5646)
zeuszka Creative Commons License 2008.06.05 0 0 5646
Mint tudjuk, Zolinak klassziscsapatban kell játszani, hát tessék.
Előzmény: angyalhentes (5645)
angyalhentes Creative Commons License 2008.06.05 0 0 5645
Ez alighanem rosszabb, mintha maradt volna.
Előzmény: kecsege69 (5644)
kecsege69 Creative Commons License 2008.06.05 0 0 5644

Fulham? Hát ez meg mire jó...

Mondjuk mindig lesz jegy a meccseire, és nem kell Londonból Birmingham-be vonatozni. Köszi, Zoli ;-)

Egyébként nem nagyon érteném a cserét.

 

angyalhentes Creative Commons License 2008.05.21 0 0 5643
De nem lesz tobb, nyilvan.
Előzmény: Káposztás bableves (5642)
Káposztás bableves Creative Commons License 2008.05.21 0 0 5642
ha németh sanya azt mondja, hogy menj fiam portugáliába , mert onnan több a tized, akkor menni fog
Előzmény: ChrisRea (5641)
ChrisRea Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5641
Ha marad kb Gera várható zenitje addig kitart mint kb a WBA a premiershipben.

Nem jött neki össze a világhirnév, de hogy feljutatta a csapatot azt senki nem tudja elvenni tőle.

BAJNOK ! Másképp hangzik mint hogy idén se estünk ki...

(ha belegondolok Gera most van a csúcson, mindent összevetve ezt már nehéz lesz überelni)

Plusz gyerekkel stb csak megtelepedett már albionban.

ChrisRea Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5640
pont azért mondtam hogy irjon alá 2-3 évre !

mert nagy átlagban ennyi van hátra (4 max) a karrierjéből a Premiershiben (várhatóan 2-3 év a WBA kiesésig) Igy bebiztositja magát a "nyugdijig"(fizetés).

Ha meg nagyon menne vele a szekér még tündökölhet némi szerencsével pl egy Evertonban.


Inkább legyen nagyhal egy kiscsapatban, WBA jó pénzért, mint epizódista a nagy vizben.
ChrisRea Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5639
Egy 37 éves kapus még javában válogatott Seaman is 39 vonult vissza a válogatottból és 41 évesen a klub focitól is.

3-4 év reális .

29 meg ugyancsak 4 évre van 33-tól ami ha keresgélünk már a játékosi karrier olyan felső határát súrolja mint egy legendává vált Ryan Giggs 34.

Aki a valaha élt legtöbbet pályára lépett ManU játékos lesz a BL döntő után.
Keane 36 már két éve edző stb.




May 11, 2008 Ryan Giggs came on as a substitute for Park Ji-Sung to equal Sir Bobby Charlton's record of 758 appearances for Manchester United. Giggs scored the second goal in that match, sealing the League title for United and also marking the tenth time he has won the FA Premier League trophy. Ryan Giggs will break the record of most appearances in a United shirt if he features in the Champions League Final against Chelsea on 21 May 2008 in Moscow, Russia.










Előzmény: Everred (5622)
angyalhentes Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5638
Bocsanat, az "ezen a nyaron" helyett termeszetesen "jelenleg" olvasando.
Előzmény: angyalhentes (5637)
angyalhentes Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5637
Megmondom, mi van, mert en tudom.

Moyes azt mondta, hogy a keret bovitese nem az elsodleges prioritas ezen a nyaron.

Ami egeszen pontosan semmit nem jelent, meg ugy se, ha figyelmen kivul hagyjuk Moyesnak azt a szokasat, hogy siman kepes behazudni barmit, ha ez javitja az eselyeinket, hogy csendben bizniszeljunk.
Előzmény: HolteEnd (5634)
HolteEnd Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5636
Ezt nem tudom, olyannal ritkán találkozom, de a Liverpool Daily akármi hivatalos goodison-i forrásra hivatkozik. Persze ilyet simán csinál a Sun is, szóval még valóban bármi lehet, de azért már ilyen hírek is megjelentek.
Előzmény: Bluenose (5635)
Bluenose Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5635
Mármint hivatalos Everton forrás biztos, hogy nem cáfolt ilyet, úgy értettem.
Előzmény: HolteEnd (5634)
HolteEnd Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5634
Hát én meg igen. Sőt, az igen jóhírű pepsifoci.hu is közölt cikket erről, igaz, hogy nem Moyes, hanem Stapleton cáfol:

Cáfolják a Gera-Everton házasságot

Szombati angliai és hazai sajtóhírek szerint Gera Zoltánt már csak egy orvosi vizsgálat választja el attól, hogy az Everton játékosa legyen. Az ügyről a pepsifoci.hu is beszámolt, de már korábbi hírünkben is fenntartásokkal kezeltük az információt, kiemelve azt is, hogy a játékos idehaza tartózkodik, és legkorábban júniusban térhetne vissza Angliába, emiatt az ügynek megkérdőjelezhető a valóságalapja. Nos, azóta hivatalos források is megerősítették, hogy a lapinformációk tévesnek bizonyultak. A játékos angliai ügynöke, Sam Stapleton ugyanis cáfolta az Everton érdeklődését.

Mint ismert, Gerának a szezon végén lejárt a szerződése a West Bromnál, a hétvégén pedig angol és magyar források tényként közölték, hogy a magyar játékos és az Everton megállapodott egymással és Gera Liverpoolban folytatja pályafutását.

A szombati hírek szerint a WBA közönség kedvencének már csak egy orvosi vizsgálaton kellett volna átesnie ahhoz, hogy létrejöjjön a megállapodás a két fél között. Az angol sajtó szerint azonban már Goodison Park közeli források is azt jelezték, hogy David Moyes menedzser nem tartja aktuálisnak Gera leigazolását, akit egyébként a lapok a Benficával is összeboronáltak.

Jövőjével kapcsolatban az Angliában Magic Magyarnak becézett játékos az Express & Starnak annyit mondott, több lehetősége is van, ezért megvárja a számára legmegfelelőbb ajánlatot.

pepsifoci.hu
Előzmény: Bluenose (5633)
Bluenose Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5633
Hát én nem olvastam ilyet.
Előzmény: HolteEnd (5632)
HolteEnd Creative Commons License 2008.05.20 0 0 5632
Nem találom az eredetit, csak ezt a hivatkozást, de ennek az eredetiét - vagy legalábbis egy bővebb formáját - olvastam:

http://www.grandoldteam.com/forum/showthread.php?t=6976&
Előzmény: HolteEnd (5631)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!