Keresés

Részletes keresés

Quantumleap Creative Commons License 2015.06.10 0 0 9016

Finoman szólva nem az elejétől. Elvégre egyesek szerint az első három évad volt igazán jó a sorozatban. És szerintem fordítva se igaz, elvégre a 7.-8. évadban nem is szerepelt.

Na de arra sem emlékeztél, hogy Jack az első évadban még nem volt özvegy? :)

Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (9015)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2015.06.10 0 0 9015

Látom most már, hogy nem teljesen az elejétől, csak nekem úgy tűnt. De már felejtek, régen láttam.

Előzmény: Quantumleap (9014)
Quantumleap Creative Commons License 2015.06.10 0 0 9014

Hogy kísérte volna Audrey az elejétől a sorozatot? Vagy csak az extra, kilencedik évadra gondolsz?

Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (9013)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2015.06.10 0 0 9013

Szerintem hiba volt Audrey-t kivégezni, aki a kezdetektől végigkísérte a sorozatot, még ha sokszor csak plátói szinten is. Szereplőket lehet cserélni, de kulcsszereplőket nem kellene.

 

Igaz, ha Jack megy, akkor már mindegy, miután egymáshoz kötődött a két szereplő. Vagy eleve így kalkuláltak, hogy Jack már biztosan nem lesz, még akkor sem, ha folytatódik a sorozat.

Előzmény: bendeguz90 (9012)
bendeguz90 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 9012

Szentségtörés kimaxolva: folytatódik a 24, de Jack Bauer nélkül

A Fox már korábban bejelentette, hogy foglalkoznak egy újabb 24-évad ötletével, de azt nem mondták a kis hamisak, hogy Kiefer Sutherland maximum lélekben lesz a stábbal, mert JACK BAUER NÉLKÜL JÖN AZ ÚJ ÉVAD. És ráadásul még az a verzió sem jött be, hogy Yvonne[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

borobogyo Creative Commons License 2015.03.07 0 0 9011

Nézem a Foxon az új évadot, de ez már nagyon gyenge, hasonlítani sem lehet az első évadokhoz. Asszem, ebből már nem lehet több bőrt lerókázni.

Da Vinci's Creative Commons License 2015.02.10 0 0 9010

Én meg függő. :)

Előzmény: Törölt nick (8861)
Quantumleap Creative Commons License 2015.01.08 0 0 9009

Most őszintén: Baj az, ha nem folytatják?

Előzmény: loucyber (9006)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2015.01.08 0 0 9008

Nekem le van mentve az SD széria, sokáig egy 80 gigás HDD-n tartottam, később kiírtam 17 db DVD-re.

 

Van hozzá egy DirList fájlom, amiből ez szűrhető le, mint "maradék":

 

-------------------------------------

S2.Documentary.avi


S3.Documentary.avi

24_Season.4_Prequel.avi
24_Season.4_Trailer.avi


24.S05E00.Prequel.avi
24.S05E00.Trailer.avi

24.S06E00.Prequel.avi

24-Redemption.avi

------------------------------------

 

Saját régebbi hozzászólásomból még ezt is kiderül:

 

24: Redemption a 6 és 7. évad közé ékelődik be.

 

Előzmény: gti16v (9007)
gti16v Creative Commons License 2015.01.08 0 0 9007

Szia,egyszer már én is újra néztem,és megint izgalmas volt....Viszont egy barátomat is megbolondítottam vele,csak elfelejtettem ,hogy az évadok közt hány átkötő rész van,mi a nevük?És melyik évadok közé esik...Köszi ha valaki segít :)

Előzmény: durkop1968 (9005)
loucyber Creative Commons License 2015.01.04 0 0 9006
Előzmény: bendeguz90 (9000)
durkop1968 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 9005

Sziasztok!

 

Az elmúlt hónapokban újranéztem az egész sorozatot. Nagyon jó volt felidézni a régi dolgokat.

 

Azt szeretném kérdezni, hogy a Chloe's Arrest-hez van felirat (akár angol) és/vagy jó minőségű videó?

bendeguz90 Creative Commons License 2014.09.02 0 0 9004

Új 24-évad jön? Minisorozat? Mozifilm?

Ahány nap, annyi pletyka a 24 körül, most egy posztban megpróbáljuk összeszedni hol tartunk. Minisorozat? - a Fox elnöke nagyon szereti Jack Bauert, a Fox Networks vezérigazgatója, Peter Rice szintúgy. A legutóbbi félévad, amit event seriesnek tituláltak, a vártnál ugyan nem[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.28 0 0 9003

...érdekes...Mi van Freddie? Nem megy a szekér? Győzike szintre emelkedünk? XD >>>  

"A '90-es évek tinihorrorjaiból és vígjátékaiból kihagyhatatlan, mára viszont totálisan elkallódott Freddie Prinze Jr. meglepő visszaemlékezésben szidta Kiefer Sutherlandet a hétvégi Comic Conon (2009-ben ugyanis együtt forgatták a 24 utolsó évadát):

"Benne voltam a 24-ben, szörnyű volt. Minden pillanatát gyűlöltem, Kiefer pedig a legtehetségtelenebb fickó a világon. és ezt nem csak úgy mondom, szemtől szemben is vállalom, és úgy gondolom, mindenki más, aki dolgozott már vele, ugyanígy gondolja.

A 24 után döntöttem úgy, hogy kiszállok az iparból, és átigazoltam inkább a pankrációba, hogy Vince McMahonnak dolgozzak. Jézus ereje, hogy az milyen őrült meló volt! Vince még Kiefernél is szörnyűbb. De vele legalább lehetett úgy dolgozni, hogy közben nem kellett levennem a cipőmet, nehogy magasabbnak tűnjek. Szóval ha legközelebb bárki azt akarja, hogy Kieferrel dolgozzak, toljon alá egy gyömölcsösládát, különben nem megyek!"

Az egykori sztár egyébként a Disney új Star Wars-rajzfilmje, a Rebels sajtótájékoztatóján mesélte el ezeket (ő lesz a cowboymentalitású Jedi-mester hangja, de erről majd úgyis írunk egy külön posztot), és egyáltalán nem tűnt úgy, hogy viccelt volna. Ami azért érdekes, mert az idei Comic Conon a szomszédban a 24-nek is volt pódiuma, ahol a 24: Élj egy új napért!-szériát promózták, és nem zárkóztak el egy mozifilmtől sem, és ott Sutherland egy szóval sem említette, hogy bármikor is balhéja lett volna Freddie Prinze Jr.-ral, sőt, 2009-ben nagyon jókat nyilatkozott a közös munkáról."

 

[Forrás: comment.blog.hu ]

Quantumleap Creative Commons License 2014.07.27 0 0 9002

Én Chase-t is viszontlátnám, attól, hogy az egyik keze már nem 100%-os, még egy akcióban részt vehetne alkalmilag. :) Vagy felbukkanhatna Richard Heller, és okolhatná Jacket Audrey haláláért.

Olyanra amúgy már gondoltam, hogy ha létrejönne a Kate Morgan-es spinoff, akkor abban érdekességképp felbukkanhatnának egyes az anyasorozatból (nem halállal) kiírt szereplők.

Előzmény: Paraszt Jakab (9001)
Paraszt Jakab Creative Commons License 2014.07.27 0 0 9001

Figurák a korábbi részekből: pl. mi lett Palmer elnök öccsével, aki ugye a 6. évadban volt elnök? Én úgy emlékszem, nem halt meg, csak eszméletét vesztette, sokk etc. Utána egy árva szót nem szóltak róla. Ha így volt, ő is előjöhet még. Bár ha nem, akkor is... :-)

bendeguz90 Creative Commons License 2014.07.25 0 0 9000
pitti Creative Commons License 2014.07.23 0 0 8999
Quantumleap Creative Commons License 2014.07.22 0 0 8998

Persze, igaz. Manapság már lassan csodának számít, ha valamit képesek időben befejezni és végleg lezárni, és nem húzzák le a bőrt az utolsó szőrszálig. :(

Előzmény: pitti (8997)
pitti Creative Commons License 2014.07.22 0 0 8997

Mér, mondta, hogy nem vállalja??

Szerintem van az a pénz...

Előzmény: Quantumleap (8996)
Quantumleap Creative Commons License 2014.07.22 0 0 8996
Ha Sutherland nm vállaljae akkor nem lehet, legalábbis nem ővele a főszerepben.
Előzmény: pitti (8995)
pitti Creative Commons License 2014.07.22 0 0 8995
Előzmény: Quantumleap (8994)
Quantumleap Creative Commons License 2014.07.20 0 0 8994
Ha megölték, akkor sehol sem ül.
Előzmény: pitti (8992)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.20 0 0 8993

A lehető legjobb lezárást az 5. évadban kaptuk meg.Teljesen ledöbbentem anno. Na ott kellett volna befejezni. De hát ugye pénz beszél...

Nézzük a dolgok pozitív oldalát: legalább az alkotóknak van munkájuk.

Előzmény: Quantumleap (8991)
pitti Creative Commons License 2014.07.20 0 0 8992

Biztos, hogy lesz valamilyen folytatás. Így nem lehet lezárni a sorozatot, hogy Jack az orosz börtönben ül. Muszáj, hogy valami más vége legyen. Hogy ez csak egy újabb bőr lehúzás lenne, sajnálnám. De mindenképpen folytatni kell. Szerintem...

Quantumleap Creative Commons License 2014.07.20 0 0 8991

Hát, azt én sem értem, hogy egyesek miért örülnének, ha most további rókabőrhúzogatások jönnének éveken keresztül. Nem jobb lezárni a dolgot végre? Lehet, hogy bennem van a hiba, túl konzervatív vagyok, de én sose tudtam úgy nézni egy sorozatot, hogy "Felőlem még akár húsz évad is készülhet, én akkor is nézni fogom, mert feltétel nélküli rajongó vagyok." Nem véletlen, a South Parkra se vagyok kíváncsi úgy kb. a 6. évada óta (bár ott az egyes karakterek magyar szinkronhangváltásai is belejátszottak).

Előzmény: Törölt nick (8989)
Quantumleap Creative Commons License 2014.07.20 0 0 8990

Ez a fajta hőstípus a mai, antihősökkel, Walter White-okkal teli tévés világban olyan, mint Orbán Gáspár a vb-döntő díszpáholyában, az ember nézi, nézi, de nem érti mit keres ott.

Hazaszeretet ide vagy oda, Jack Bauert is antihősnek tekintik. Legalábbis én több olyan antihero top 10-et láttam, ahova símán rákerült olyanok mellé, mint Walt White, Tony Soprano vagy Vic Mackey. De ő nyilván kivételes, mert ő mindig jó ügy érdekében csinál durva, olykor megbocsáthatatlan dolgokat.

A befejezést illetően, én amondó vagyok, hogy így kellene ezt hagyni, és mindenki azt fantáziál a továbbiakat illetően, amit akar. Aki Jack halálát szeretné, azt ezt könyveli el, aki pedig további kalandokat, az amazt a verziót szögezi le magának. Nég nem láttam végig a Sopranost, jól tudom, hogy annak is valami efféle, nem egyértelmű befejezése van?
A KAte Morgan-spinoff jöhetne, de úgy, hogy ha abban Jackről már szó sem esik (lássuk be, elég méltatlan lenne egy leaágazó szériában szóbeli említésből megtudni, hogy meghalt), és a raltime formátumot sem erőltetik. Esetleg érdekességképpen felbukkanhatnának benne olyan karakterek, akiket régebben a 24-ben láttunk, és nem halállal távoztak a show-ból.

Előzmény: loucyber (8988)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.19 0 0 8989

Korrekt kritika. Vicces az egészben az, hogy akinek a halálát nem láttuk , az még simán visszatérhet... Ergo: talán lesz egy 10. évad is, de annak kéne a legutolsónak lennie ... de komolyan...   

...Viszont ha Jack egy macska , akkor ellőte az összes életét (értsd: 9 évad)...

Előzmény: loucyber (8988)
loucyber Creative Commons License 2014.07.18 0 0 8988

Quantum: itt van Neked JB-halálelmélete, a téves "silent clock" értelmezéssel. A rajongók a folytatást látják ebben a végben és persze követelik is ezerrel.

http://comment.blog.hu/2014/07/18/szevasz_jack_jo_volt_veled?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2014_07_18&utm_campaign=index

Előzmény: loucyber (8987)
loucyber Creative Commons License 2014.07.16 0 0 8987

Szerintem is elég pörgős volt.

 

Az alkotók és a közönség sem bírja (majd) abbahagyni. Ez még akár jó is lehet.

 

Kérdés, hogy a nézettség mit mutat. Ez a kapitalizmus vastörvénye.

 

Quantum merre vagy?

Előzmény: gti16v (8986)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!