Keresés

Részletes keresés

_Reku_ Creative Commons License 2007.06.09 0 0 13
Előbb az érdekelne, hogy milyen körülmények között érzik jól magukat, mit esznek meg, mennyire kell nekik hideg, sötét és párás hely, mert mielőtt szereznék egyet, a helyét kéne megcsinálnom.
Előzmény: _Reku_ (12)
_Reku_ Creative Commons License 2007.06.08 0 0 12
Ja, almacsigám is van pár.
Előzmény: _Reku_ (11)
_Reku_ Creative Commons License 2007.06.08 0 0 11
Na igen, erre a kékre gondoltam :) Van egy achátcsigám amúgy, most is itt mászik a kezemen, alig tudok írni tőle :)
Az ismerősöd nem tudna nekem adni kéket?Pesten lakik?
Előzmény: OG1 (10)
OG1 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 10
Szia! Erre a fajra gondoltál? Nekem egyik ismerősömnek van ebből 60 darab példánya. Ami már (házi) szaporulatm, nem védett! Egyébként vizicsigát is nagyon jó tartani. Kezdőnek az almacsigát ajánlanám!
Előzmény: _Reku_ (5)
OG1 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 9
Te neked vannak csigáid? Mert én a közönséges éti csigát, a dunai vakcsigát, tobzoscsigát szaporítom!
Előzmény: _Reku_ (8)
_Reku_ Creative Commons License 2007.06.08 0 0 8
Igen, itt írtam egy órája, hogy az, és akkor nem tartok olyat.
Előzmény: OG1 (7)
OG1 Creative Commons License 2007.06.08 0 0 7
biocs! De az védett csigafaj! Próbálkoz másik fajjal. Sorry!
Előzmény: _Reku_ (5)
_Reku_ Creative Commons License 2007.06.08 0 0 6
Oh mégse, most látom, hogy védett.Erre nem gondoltam, mert egy honlapon azt írták, tízméterenként lehet találni.Dehát akkor nem fogok inkább.
Előzmény: _Reku_ (5)
_Reku_ Creative Commons License 2007.06.07 0 0 5
Hello!
Mostanában, hogy van egy achátcsigám, olvasgatok a csigákról, így bukkantam rá egy hazai csigára, amit kék meztelencsigának hívnak, a Zemplénben él.Van valaki, aki tudja, hogyan kell őket fogságban tartani?Annyit találtam, hogy gombát esznek.
Beleszerettem ezekbe a csigákba, jó lenne szerezni egy-kettőt.Ha valaki már tart, és vannak kicsik, szívesen elfogadnék belőlük.
Ha nincs senkinek, kénytelen leszek magam menni a Zemplénbe :)
merdzsoo Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4
Sziasztok! Nekem van két aranyos afrikai óriáscsigám, de egyszercsak lett sok kis golyócska aztán sok kis csigaházacska, és mos van már sok kis óriáscsigu, úgy kb 1-2 cmesek.. Édik nagyon.. De van vagy 50.. Úgyhogy bárki bármikor átjöhet egy- egy darabért:) Egy kifizetődöbb ha nem akarsz úgy járni mint én:) De vihecc többet is. A kifejlett példány 15-20cmesre nő meg, a háza is kb 10 cm körül van.. De csöndes aranyos nem büdös és minden zöldet megeszik.. Budapesten vannak a csiguk! Emilt írjatok ha érdekel valakit! merdzsoo@citromail.hu
Lazza41 Creative Commons License 2006.10.11 0 0 3
hello!


Én vörös csigáról szeretnék minnél többet megtudni aki tud róla valamit vagy tudja hol lehet megnézni az dobjon már 1 mailt.

köszi
dianasa Creative Commons License 2006.07.04 0 0 2
szia. nekem is lesz nemsokára két achát csigám, achatina achatina.
nagyon aranyosnak találom ezeket a jószágokat.
neked mi a tapasztalatod???
pappnelli Creative Commons License 2004.06.03 0 0 1
Én épp fordítva tapasztaltam: ha motiválva érzik magukat (medence, kaja, szerelmük), meglepően gyorsak tudnak lenni. Már ahhoz képest, amire az ember a csigáknál számít...:-)
Előzmény: Snakeins (0)
Snakeins Creative Commons License 2004.06.03 0 0 0
A csiga alig gyorsabb 0-nál.
pappnelli Creative Commons License 2004.06.03 0 0 topiknyitó
halihó! szeretnék tapasztalatokat cserélni csigákat tartó egyénekkel. Nekem achátcsigáim vannak, immár több, mint 40 darab, úgyhogy ha esetleg valakinek kellenek, szívesen adok:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!