Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
noselfcontrol 2 napja Creative Commons License 18915

Szia! Nekem a pótkerékbe ültetetett habszívacsba székelő emelő és a kütyüi zörögtek alattomosan. Kicsit be kell fesziteni az emelőt, hogy ne tudjon lötyögni.

Előzmény: nit99 (18913)
Draganovic 2 napja Creative Commons License 18914

Van egy 2008 -as OCtaviam 3 eve utolagos xenonszettel 4300 Kelvines szinhomerseklettel ( mint a gyari xenon) rejtett elektronikaval projektoros lampaban es gyari fenyszoromosoval!Bosch-nal vetitesi kep beallitva ,azota szembol soha nem villogtak!

Rendor meg nem allitott meg ha megallitott is eszebe sem jutott megnezni hogy gyari e ( lampa sorozatszama mire utal vagy bekapcsolasnal szintezes ,de nem minden tipus szintez)

Vagy figyelmetlensegbol nem tudom ,de muszakin is atment .

Persze nem a legolcsobb szett van benne ,olyan cegtol van ami 8 eve ezzel foglalkozik Magyarorszagon nem olcso ,de ugy nez ki mukodik !

Minden utolagos szett valoszinu kinai csak a dragabb jobb anyagminosegu vagy esetleg neves gyartotol is tesznek bele alkatreszt!

Pl itt van az MTEC szett ez eleg jo minoseg!Gyari persze sosem lesz ,de pl az MTEC eleg jo a halogen izzo gyartasban is!

https://www.dt-xenon.hu/xenon_szettek_75/mtec_xenon_szettek_144

En abbol indulok ki hogy egy felsokozep kategorias 3 eves autonal nem lesz fura hogy xenon-os sot egyalltalan nem is gondolna az ember hogy utolagos!

Eleve morimoto kifejezetten xenon-hoz gyartott projektor lesz beleepitve gyari lampaba (amit halogennel is lehet hasznalni persze,pl muszakin 5 perc halogennre cserelni) vetitesi kep geppel beallitva ,fenyszoromosoval igy mar keves lesz a kockazat hogy szoba kerul egy rendori ellenorzesnel!

Sokat megyek havi 3000 km -et autopalyan es esoben szinte semmit sem latok a xenon-hoz kepest es farad a szemem foleg egy 7 oras utnal!Nekem ezert fontos!

A hasznaltauto piacon xenon-os P508 nagyon ritka en keveset talaltam azok viszont masban nem feleltek meg pl ar ertek arany mas szempontok ,igy ugy dontottem megoldom azt amit lehet!

Persze tukros foncsorba eszembe sem jutna xenon-t tenni!

Előzmény: szilagyig31 (18909)
nit99 2 napja Creative Commons License 18913

Hát az enyém kupé, szóval más lesz a hiba, és nekem is határozottan jobbról -az anyós ülés környékéről- zörög. Persze meg is viccelhet a bódé akusztikája...

Egyéb ötlet?

Előzmény: dx man (18911)
kiskoma64 2 napja Creative Commons License 18912

1,6 hdi-be mennyi motorolajat vegyek?

Kellemes ünnepeket!

dx man 2 napja Creative Commons License 18911

A 4 ajtósban a kalaptartó alsó kapaszkodó karmai is okozhatnak zörgést...

Előzmény: S.Rol (18893)
betg 3 napja Creative Commons License 18910

Szia 

Holnap csörgess meg ,adatlapomon találsz elérhetőséget

/nevemre katt/

Látni kell ez másképpen nem megy.

Előzmény: Fecoo85 (18906)
szilagyig31 3 napja Creative Commons License 18909

Csak vigyázz a xenonosítással. Jártak itt többen úgy hogy olcsó kínai xenon berakása után ablaktörlőt cseréltek nem kevés pénzért, mert az elektronikát tönkretette a tré trafó.  Meg a rendőr is kiszúrja. Dörzsöltek már.

Előzmény: Draganovic (18907)
Draganovic 3 napja Creative Commons License 18908

"Se tükörbehajtás, se guminyomás mérés, se tolatóradar, se ülésfűtés, se hátsó redőny se kiegészítő fűtés"

Milyen tolatoradar kap tolato kamerat rendszamtablaba :)

Amugy elvagyok guminyomas ellenorzes nelkul :)

Kosz a segitseget .

Előzmény: szilagyig31 (18900)
Draganovic 3 napja Creative Commons License 18907

Januarban xenonositjak a lampakat morimoto projikat raknak bele!

Active felszereltseg amiket felsoroltal azon kivul sokminden van benne most nem fogom felsorolni 3 felszereltseg van a GT-en kivul az enyem a kozepso ,mondjuk az ulesfutes azert hianyzik!

Előzmény: szilagyig31 (18900)
Fecoo85 3 napja Creative Commons License 18906

Szia! 407 1.6 Hdi-m van, mostanság azt csinálja, hogy amikor gyorsitok, olyan füstöt dob, hogy borzasztó. Olyan érzésem van benne mintha meg lenne folytva a motor. Fap szürő vagy egr szelep lehet a gond?! Most csereltem olajat, szurőket, de csak meg van a jelenseg. Amikor olyanja van huz mint a nyavaja mondjuk 1700fordulatig, aztan megtorpan, vagyis mintha elfogyna az erő, és a fordulat is nehezen megy felfele. De ha lepadlózom, elkezd húzni megint, de mint egy 30éves mtz úgy füstöl... Mi lehet a baj?!

Előzmény: betg (18885)
szilagyig31 3 napja Creative Commons License 18905

igen, keress rá itt a fórumon. kb 15 hozzászólással előttről.

Előzmény: Fecoo85 (18903)
S.Rol 3 napja Creative Commons License 18904

Holnap a világosban ránézek mindenképp, bár az anyós oldalról jön a hang ami ugye a jobb oldala, de kitudja, hátha :)

Előzmény: doominogame (18901)
Fecoo85 3 napja Creative Commons License 18903

"Betg" egy felhasználó?!

Előzmény: szilagyig31 (18902)
szilagyig31 3 napja Creative Commons License 18902

Jellemzően egr csinál ilyet, de egy diag jól esne neki. Keresd betg-t.

Előzmény: Fecoo85 (18899)
doominogame 3 napja Creative Commons License 18901

A bal hátsó részen van egy műanyag fedelű biztosíték doboz a csomagtartóban a bal fal mögött. Az ugrál, 99%. Nekem is az ugrált. Eredetileg 4 fül szorítja a helyére a fedelet, de nekem mind törött.

szilagyig31 3 napja Creative Commons License 18900

MOTOR TURBO DÍZEL DW10CTED4 FAP

Ez egy eléggé alap 508 :)

Se tükörbehajtás, se xenon, se guminyomás mérés, se tolatóradar, se ülésfűtés, se hátsó redőny se kiegészítő fűtés.

De 508! :)

Előzmény: Draganovic (18894)
Fecoo85 3 napja Creative Commons License 18899

Sziasztok! 407 1.6 Hdi-m van, mostanság azt csinálja, hogy amikor gyorsitok, olyan füstöt dob, hogy borzasztó. Olyan érzésem van benne mintha meg lenne folytva a motor. Fap szürő vagy egr szelep lehet a gond?! Most csereltem olajat, szurőket, de csak meg van a jelenseg. Amikor olyanja van huz mint a nyavaja mondjuk 1700fordulatig, aztan megtorpan, vagyis mintha elfogyna az erő, és a fordulat is nehezen megy felfele. De ha lepadlózom, elkezd húzni megint, de mint egy 30éves mtz úgy füstöl... Mi lehet a baj?!

szilagyig31 3 napja Creative Commons License 18898

1920QP NAGYNYOMÁSÚ DÍZEL SZIVATTÚ ÚJ DELPHI FRANCE -

1980L3 MOTOR BEFECSKENDEZŐSZELEP DELPHI FRANCE -

Ennyi...

Előzmény: Draganovic (18894)
Renegade101 3 napja Creative Commons License 18897

sziasztok

Nekem pl a hátsó pótféklámpa műanyagja szabadult el és az okozott ilyen galibát nem biztos, de egy próbát megér...

nit99 3 napja Creative Commons License 18896

Hehhe, nekem is ugyanez a gondom. Kíváncsi vagyok mi lehet az. Valaki mondta a kézifék bowdenét, de azt megnéztem és nem. Közben meg szét@sz az ideg mert az autó amúgy kellőképpen csöndes...

Draganovic 3 napja Creative Commons License 18895

Koszi akkor semmi zavar nem lesz se forrosodas ezer kosz!

Előzmény: Zolysys (18892)
Draganovic 3 napja Creative Commons License 18894

Szia az utolso 8 szam 

Alvazszam:

BL067335

Ezer koszonet en ket hete nyomozok utana a neten de semmit sem talaltam!

Előzmény: szilagyig31 (18889)
S.Rol 3 napja Creative Commons License 18893

Helló!

Lehet kicsit butának fog tűnni a kérdés, de van olyan konstrukciós hibája a karosszériának, amitől zöröghet benne valami? vagy esetleg egyedi a problémám? Csak mert a helyzet az, hogy az anyós oldalon a B oszlop környékén, esetleg a hátsó ajtónál (vagy abban) kicsit kátyúsabb utaknál zörög valami és hosszabb távon piszkálja a fantáziám, hogy mégis mi lehet. Egyértelműen nem a fűtőmű, kicsit tompább hang.. nemtudom mi.. Csomagtartót már kipakoltam hátha valami csavarhúzó vagy villáskulcs rázkódik benne, de nem... 

Zolysys 3 napja Creative Commons License 18892

Igen birja

Előzmény: Draganovic (18891)
Draganovic 3 napja Creative Commons License 18891

Ertesz valamennyire az elektronikahoz a DRL gyari az p13w 13 wattos izzo en rendeltem ( CAN-BUS)LED -et p13w 20 wattosat birni fogja szerinted a 7 watt kulombseget?

Biztositek vezetekeles stb.

Draganovic 3 napja Creative Commons License 18890

Koszi estere meg lesz mert most hatso fekbetet ,tarcsa cseren van!

Kosz a segitseget!

szilagyig31 3 napja Creative Commons License 18889

Valószínűleg Delphi lesz de küldj vázszámot. utolsó 8 szám elég

Előzmény: Draganovic (18887)
Hun_Fighter 3 napja Creative Commons License 18888

Az én 2008-as SW-mben már Delphi van. Sokba is fog kerülni.

Előzmény: betg (18883)
Draganovic 3 napja Creative Commons License 18887

2011.11 havi peugeot 508 2.0 163 LE HDI motorban milyen lehet Delphi vagy Bosch? A 2.2 GTI ben Bosch van!

Előzmény: Zolysys (18879)
Draganovic 3 napja Creative Commons License 18886

Mint a DELPHI?

Előzmény: betg (18885)