Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

407 sw Karesz aug. 13. © 18174

Sziasztok. Egy kis segítségre lenne szükségem, hátha valakinek volt hasonló problémája....     407 sw 2.0 Hdi-m van és egyhusztonban jár a hűtőventillátorom, már a garázsban is hidegen, amkior ráadom a gyújtást :( Valami ötlet esetleg??? Előre is köszönöm.

maestro 60 aug. 12. © 18173

Szia!

Fi relé ügyben én segítettem,a lakásriasztókban csak kicsit vagyok jártas de hátha tudok segíteni, mi a gond?

Előzmény: Dave_407 (18162)
noselfcontrol aug. 12. © 18172

Bocs, nem Wastegate hanem VTG.

Előzmény: noselfcontrol (18160)
Hun_Fighter aug. 12. © 18171

Elnézést, hogy még nem válaszoltam, este pótolom. Kicsit meló van nálam...

Előzmény: Dave_407 (18164)
Tomma407 aug. 12. © 18170

Lent voltunk csobbani mert már ki volt mindenki!! A dijátadásról le is csúsztam! :( 

Előzmény: Zolysys (18169)
Zolysys aug. 11. © 18169

nem voltál a gép közelében ...

majd legközelebb :):):):):)

Vagy ha erre jársz :)

Előzmény: Tomma407 (18168)
Tomma407 aug. 11. © 18168

Megkaptam a névjegykártyád!! :) Kár hogy nem találkoztunk!

Előzmény: Zolysys (18167)
Zolysys aug. 11. © 18167

mert siettél haza Agárdról :):P

8120N1 SZÉLVÉDŐ DÍSZÍTÉS           8 429,00 HUF  
812389 SZÉLVÉDŐ DÍSZÍTŐKAPOCS   194,00 HUF  
812390 SZÉLVÉDŐ DÍSZÍTŐKAPOCS    232,00 HUF  
812391 SZÉLVÉDŐ DÍSZÍTŐKAPOCS    145,00 HUF  
Össz 9e ft

Előzmény: tom407 (18166)
tom407 aug. 11. © 18166

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, ma 150 körül a menetszél lekapta a jobb oldalon a szélvédőoldalán lévő gumis diszszegélyt. Mondhatni a müanyag rögzítő bolhák mint a ropi ugy törtek el. Szóval lehet azokat a patent bolhákat külön venni vagy csak egyben a szegővel. Esetleg cikkszám vagy árat tud valaki? Elöre is kösz

veres074 aug. 11. © 18165

Sziasztok kerék csavarokra keresnék chrome kupakokat ha valakinek lenne az érdekelne egy szett. 

Dave_407 aug. 11. © 18164

irtam mailt :)

Előzmény: Hun_Fighter (18163)
Hun_Fighter aug. 11. © 18163

Attól függ, mennyire bonyi a riasztó. Én nemrég helyeztem üzembe vezeték nélküli GSM riasztót 5 zónával, szintén vezeték nélküli eszközökkel (3 mozgás, 1 nyitás és 1 füstérzékelő).

Az elektronika feneketlen bugyraiban azonban nem vagyok jártas, nekem a fi relé semmit nem mond. :)

Előzmény: Dave_407 (18162)
Dave_407 aug. 11. © 18162

Sziasztok

Lakás riasztó szerelésben ki tudna segíteni nekem?

Van leírás de 1-2 dolog nem tiszta..

Köszi

u.i.: Valaki korábban segített fi relé bekötésben,azért jöttem bizalommal. :)

üdv:Dávid

Dave_407 aug. 10. © 18161

Sziasztok

Nem ide vág,de megkérdezem.

Meg tudnátok nekem mondani hogy a 806 ba mikor van a diagnosztikai csatlakozónál a váltás? Melyik modell évben?

Mert a régebbihez kell átalakító kábel az újhoz nem.

Köszi.

Túrom a netet de nem találom...

Üdv:Dávid

noselfcontrol aug. 9. © 18160

Szia betg!

Nem tétlenkedtem, kicseréltem a turbónyomásszabályzót (Pierburg). Csakhogy nem lett jó:( Ugyanúgy max 8.1 PSi-ig megy fel a nyomás. De ez is csak hidegen (kár, hogy hidegen kell húzatgatnom, de nem bírom ki) melegen 3,7-4,7 a max. A végsebesség továbbra is 150, de addig szívó dízelként sem utolsó. A kollégám Focusa valami hasonló 1,6-os HDI PSA motorral, 17.7 PSI-ig ment föl! Közbe húzott mint állat!

Tisztázzuk. A turbónyomást a motor fordulatán kívül a Wastegate geometria szabályozza csak, ha jól tévedek.  Azt meg egy vákumvezérelt kis nyomorék szelep húzgálja. Alaphelyzet, no „gyújtás”, az összekötő fent van. Motor indít, a kis kar az alsó végállásban. Ebből nekem az jön le, hogy nem szorul a geometria. Gázadásnál állóhelyzetben, (persze menetközbe nem látok a motorba), 3000 fölött is csak pár millimétert jön fölfelé. Ha forognak a kerekek, az sok ezer kis szar érzékelő mér, szuszog stb, sztem akkor sem jön föl többet. Tehát arányosan csak annyira ereszti rá a lapátokat amit mérek. Nemtom mikor van a full turbónyomás(az összekötő középállása?). Mi vezérli  a nyomás szabályzószelepet? Az ECU nyilván. De az hidegen meg melegen, csak nem ad más parancsot.  A nyomásszab szelepen van 3 cső csatlakozó és egy elektromos. Mi tud még bekavarni?

Tudom, hogy megyek majd hozzád, de hadd jáccak még vele. Amíg le nem gurítom a Völgyhídon.

doominogame aug. 8. © 18159

Elment az emil.

doominogame aug. 8. © 18158

Ja hogy

Vehicle

Identifier

Number?

Kűdöm. Itt jó?

VF36ERHRH21201260

De megy emilben is.

Előzmény: omada (18157)
omada aug. 8. © 18157

Alvázszám

Előzmény: doominogame (18156)
doominogame aug. 8. © 18156

Hogyne. Mi az a VIN?

Előzmény: omada (18155)
omada aug. 8. © 18155

Írj egy VIN-t mailban és küldök neked rajzot.

Előzmény: doominogame (18154)
doominogame aug. 8. © 18154

Üdv!

Esetleg tudná valaki a műszercsoport csatlakozójának lábkiosztását? Vagy egy forrást hozzá?

gedra aug. 7. © 18153

Üdvözlet Mindenkinek!

Tud-e valaki hozzáértő mestert, aki a motorvezérlőt be tudja mérni, esetlegesen ki is javítja.ME7.4.7 Bosch vezérlőröl van szó, V6 3.0 benzines erőforrás.Előre is köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel Gédra.

betg aug. 6. © 18152

EGR ??

Diag kéne neki, FAP is lehet szar meg még sok minden más ezt így nem lehet megmondani.

Előzmény: Hundred80 (18146)
gun111 aug. 6. © 18151

Sajnos nem jó hozzá... :-(

Előzmény: mroland78 (18112)
Hundred80 aug. 5. © 18150

Szia . Zolysys Mester segített hozzá a 7 colos nagy kijelzőhöz ,valamint a régi felkerült a  müszerfal tetejére  az is gyári keretben majd csinálok képet holnap.

Előzmény: doominogame (18149)
doominogame aug. 5. © 18149

A kijelzők beépitve

Milyen kijelzők? Érdekelne...

Előzmény: Hundred80 (18146)
Zolysys aug. 5. © 18148

a navteq spec konvertert használ a téképekhez...

Szerintem a PSA így kérte.. Bár érdekesség: Ha kiveszed a fizető utakat és beállítasz pl egy Szigetvár uticélt egyből dobja hogy nem tudja megtervezni.. minth nem ismerné a pályán kívüli életet.. Térképet lehet okosítani... csak időm nincs rá :)

Előzmény: Hun_Fighter (18147)
Hun_Fighter aug. 5. © 18147

Nem néztem még Nissan navit. A 407-hez képest viszonylag kevés viszonyítási alapom van navi ügyben, céges utakra szoktam Mondeoval, Passattal, vagy A6-al menni, de azok is csak félig-meddig összehasonlíthatóak a 407-el, mert a Ford, a VW és az Audi új, a 407 meg már 5 éves elmúlt. Nekem igazából a PUG navival semmi bajom nem lenne, ha ismerné a fizetős utak/autópályák fogalmát, meg ha kicsit több POI lenne. Bár az inkább a térkép hibája, nem a programé, de az egyszeri felhasználónak a kettő egy és ugyanaz. Azért az vicces, hogy ha nem akarok autópályázni, akkor elő kell vennem a mobilom és bekapcsolni a Navigont.

Viszonyt egy dolgot nem értek kristálytisztán. A Navteq térképeit részben, vagy egészében használják más naviszoftver gyártók is, ott miért ismerik az autópályákat? És ha ott igen, a PUG-nak készült térképeken miért nem? Vagy esetleg adhatnának ki egy ingyenes konvertert, hogy a normális Navteq térképeket át lehessen kódolni olyanra, amit az autó rendszere is tud kezelni. A fejlesztők sem csinálják másképp, amikor ugyanazt a szoftvert több platformra is kiadják: Átkódolnak.

Előzmény: Zolysys (18145)
Hundred80 aug. 5. © 18146

Sziasztok. Kérdezném a hozzáértőket, hogy 1.6 hdi 2000 fordulat körül kicsit akadozik + fekete füst a fölött viszont rendesen megy  volt regenerálás  (gépre rakva) de 1 óra mulva ugyanaz ujra részecske szürő hiba,kérdésem az lenne érdemes tisztitatni vagy letiltatni vagy venni kell 1 újat? Ja és volt emellett olyan hangja föleg gázadásnál mint mikor a sima dizelem porlasztoi haldokoltak.

A kijelzők beépitve majd dobok fel képet, belül csiilivili csak a segge füstöl )

Zolysys aug. 5. © 18145

mert mint tudjuk a 407 be nem lehet berakni mivel 2 DIN es rendszer :)

Viszont egy kérdés: Néztél már meg pl Niss QQ navit? na az a borzalom.... :)

Előzmény: Hun_Fighter (18144)