Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
HZ2 6 napja Creative Commons License 18347

Acél vagy alu? Új vagy használt érdekel?

Előzmény: Werewolfbug (18345)
atus21 6 napja Creative Commons License 18346

Sziasztok!

Az alábbi képen látható vezetőoldali szellőző takaró elemre lenne szükségem HYW Alu brunito színben. Lenne valakinek összeköttetése, aki tudna nekem segíteni emberi áron hozzájutni?

Werewolfbug 6 napja Creative Commons License 18345

Sziasztok!

Téli gumit veszek, ezt néztem ki:

Hankook 205/60R16 96H W310 XL

Ehhez vennék felnit.

De milyen paraméterekkel kell vennem? Milyen tól-ig értékekkel fér bele?

A gyári az ez ha jól tudom:5x108 6,5x16 ET:44

De totál nem értek hozzá, szóljatok ha hülyeséget írok.

A kérdés tehát, hogy mekkora felnit vegyek? milyen méreteket keressek?

Köszi!

tom407 6 napja Creative Commons License 18344

Köszönöm a választ., de nekem nem az a problémám, hogy nem működik nincs benne és szeretnék bekötni egy egységet. Ezért kellene a BSI-től a kapcsolási rajz, hogy vezetékelni tudjak. Köszönöm mégegyszer. Tamás

Előzmény: doominogame (18332)
lisalisa1 szept. 9. Creative Commons License 18343

Köszi rájuk leltem.....

Előzmény: noselfcontrol (18336)
szilagyig31 szept. 9. Creative Commons License 18342

Ha ez az alvázszámod 21133879 akkor SD7C16 van benne.

6453 WZ

6487 03

6487 80

Előzmény: HZ2 (18338)
szilagyig31 szept. 9. Creative Commons License 18341

Ezt olvassad meg, itt mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban.

http://vallalkozasinditasa.info/kulfoldrol-rendelt-termekek-utan-vam-es-adofizetes-2014/

Előzmény: murasake (18340)
murasake szept. 8. Creative Commons License 18340

Egyszer már szó volt erről a daylight lámpákról, végül is megvette valaki? Vajon mennyi lehet erre az itthon fizetendő költség (vám+áfa)?

http://jdmautolights.com/peugeot-projector-headlights-p-1665.html?osCsid=ff4b8be28ff1410b97d8f13f105c99ff

Sala1979 szept. 8. Creative Commons License 18339

Üdv.

Köszönöm az ötleteket a problémàval kapcsolatban. Úgy néz ki nàlam is egy vezeték okozza

a leàllàst. Csere és kiderül pàr napon belül.  

HZ2 szept. 8. Creative Commons License 18338

Sziasztok!

Hogyan lehet hozzáférni a klímakompresszorhoz? Szeretném leolvasni a típusát, de ha jól látom a generátor pont takarja a kompresszort...

Ötlet?

HZ

Magnus1234 szept. 8. Creative Commons License 18337

Ugyan nem PUG hanem Renault-ban volt nekem ilyesmi.

A problema oka egy reszben szakadt kabel volt a komputer fele.

A ha epp rendesen erintkezett akkor minden hibatlan volt aztan teljesen kiszamithatatlan modon barmikor megallt az auto.

Bevittem szervizbe es ott par ora alatt sikerult ratalalniuk a hibas vezetekre utana kb. 5 perc volt javitani.

A muanyag also vedolemez fent van, nem torott? Ha nincs akkor a teli idojaras elegge megviseli a kabeleket amelyek alul futnak.

Előzmény: Sala1979 (18324)
noselfcontrol szept. 7. Creative Commons License 18336

Szia!

Próbáld meg az Ecseri Pözsó bontót, korrekt, szolgálatkész a fószer.

2233 Ecser, Ady Endre utca, Ipartelep Nyitva tartás:Hétfőtől - csütörtökig 9:00 - 17:00   Pénteken: 9:00 - 16:00

Telefon:+36-20-271-8666

Előzmény: lisalisa1 (18320)
Zolysys szept. 7. Creative Commons License 18335

COM2k - kapcsoló modul a kormány alatt - irányjelzők, világítás, rádióvezérlés, ablaktörlés, tempomat

Csak és kizárólag az index lámpák felé menő ágra köss bármit is

Előzmény: doominogame (18334)
doominogame szept. 7. Creative Commons License 18334

Esküszöm nem teszek olyat. De csak mert nem tudom, mi az!

Előzmény: Zolysys (18333)
Zolysys szept. 7. Creative Commons License 18333

a COM2-k ba bele ne nyúljál!!!!!!!

az CAN kommunikációban van maga a sebesség jel.. Hogy ezt hogyan fogod megoldani....

Előzmény: doominogame (18331)
doominogame szept. 7. Creative Commons License 18332

Próbálok segíteni ülésfűtés ügyben saját tapasztalat alapján.

Rajzom nekem sincs, de elmondom, hogy van az ülés alatt egy fekete dobozka, abba mennek bele a drótok. Belemegy a 12 volt + és a test. Belemegy 3 szál a fokozatkapcsolóról, 2 szál a támlából (fűtés), 2 szál az ülőlapból (fűtés) és még 2 szál az ülőlap hőérzékelőjéből. Tapasztalat szerint 99%, hogy az ülőlap fűtőszála van elszakadva (nekem is). Mivel a támla és az ülőlap sorba van kötve, így egyik sem fűt. Sajnos az ülőlapban a bőr, a szivacs és a fűtőszál egybe van ragasztva, csak rongálással bontható. Ki kell venni az ülést, levenni az ülőlapot, majd multiméterrel kimérni a fűtésszálat. Ha az ellenállása végtelen, akkor szakadt. Egy fórumtárs véleménye szerint egy éles szikével szét lehet fejteni a rétegeket addig, amíg meg nem lesz a szakadás. Forrasztás, majd valami anyaggal be kell burkolni a forrasztást, hogy ne törjön el megint a súlyunktól, valami fújható ragasztóval megragasztani, majd mehet vissza minden. Nem egyszerű. Én kivettem az ülést, van vagy 30 kiló. Szánj rá egy nyugodt napot. Én is azt teszem hamarosan.

Előzmény: tom407 (18328)
doominogame szept. 7. Creative Commons License 18331

http://www.ebay.co.uk/itm/271172808394?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ez a cucc az.

Szerintem ha az index körökbe bekötöm a dolgot, az nem fogja zavarni, mert nem fogyasztó, csak egy jelet küld.

A sebességjel meg persze hogy a CAN buszon van. Erről kap leágazást a km óra, a rádió meg a tempomat, az elektromos szervo, meg a fene tudja még mi. Erről szintén csak egy jelszint menne az új holmiba. Szerintem a sebességjel pont úgy van megtervezve, hogy megkaphassák különböző eszközök, akárhány. Hiszen amelyikben nincs tempomat, vagy elektromos szervo, az is működik.

Ha meg valamit háborog a rendszer, legfeljebb kikötöm. Nem félek tőle. Egyenlőre még én vagyok az ő gazdája, nem fordítva. Uff.

Előzmény: Zolysys (18329)
Zolysys szept. 7. Creative Commons License 18330

Jah és egy intelligens hálózatba csak úgy benyúlni... :) :P

Előzmény: doominogame (18327)
Zolysys szept. 7. Creative Commons License 18329

Indexet a BSI ről le tudsz szedniy linket :)

Sebesség jel a CAN hálózaton van....Nemigen férsz hozzá... szerintem.. Cuccról dobjál már egy linket :)

Előzmény: doominogame (18327)
tom407 szept. 7. Creative Commons License 18328

Hello!

Teszek még egy utolsó próbálkozást, hátha mégis megszán valaki és feltölti nekem az ülésfűtés kapcsolási rajzát. Ha nem --nos akkor megint kifagy a fenekem a télen ha hideg lesz. Üdv Tamás

doominogame szept. 7. Creative Commons License 18327

Üdv néktek!

Konkrét segítség kellene.

Vettem egy sávtartó rendszert a gépembe. A tükör mögé kell feltenni a kütyüt, figyeli a sávokat, a forgalmat előtted és sípol meg beszél, ha kitérsz vagy ha utolérsz valakit vagy ha lámpánál elmennek előled. Ehhez viszont kell neki a kétoldali index, mint bemeneti jel, mert ha index-szel váltasz sávot, akkor nem szól. Meg kell bele sebességjel is. Honnan tudom ezt legegyszerűbben neki odaadni? Melyik kötegben van és milyen színű a drót? A sebességjel szerintem van a rádió kötegében, az indexet meg levehetem az index karról? Kötött már be valaki ilyet?

betg szept. 6. Creative Commons License 18326

Szia

Én találkozta már ilyen problémával de megoldás nem volt , mondtam az ügyfélnek hogy rontsa el rendesen , azóta eladta .

A rendszer bonyolultsága miatt erre a hibára rátalálni közel lehetetlen amíg nem állandósul.

Előzmény: Sala1979 (18324)
turigabi szept. 6. Creative Commons License 18325

Sziasztok. 

Van köztetek, aki miskolci, nyíregyházi vagy esetleg debreceni?

Előre is köszi

Sala1979 szept. 6. Creative Commons License 18324

Üdv,

Fórumtársak segítségét kérném:

Tegnap, ill két nappal korábban olyan jelenséget tapasztaltam a 407 -en ( 2,0 hdi )

menet közben a fordulatszám leesett 0-ra. Az autó megállt. Semmi sárga, ill piros lámpa, semmi hibaüzenet. Utána egyből próbáltam indítani sikertelenül.

4-5 próbálkozás után sem indult. Kb fél óra múlva pöccre indult, mintha mi sem történt volna. Egyből bementem szervizbe,  computer-  semmi hibaüzenet!!

Tanácstalanság.

Tapasztalt-e már valaki hasonlót. Ha igen merre kell keresni a hibát?

Köszönöm.

Tomma407 szept. 5. Creative Commons License 18323

Van eladó tetőcsomagtartó sedánhoz ha valakit érdekelne!! 

uhz szept. 5. Creative Commons License 18322

Latom, megromlott :)

Előzmény: szilagyig31 (18321)
szilagyig31 szept. 4. Creative Commons License 18321

Ez egy Júniusi kérdés volt :)

Előzmény: uhz (18319)
lisalisa1 szept. 4. Creative Commons License 18320

Sziasztok!

1.6 hdi-hez lenne szükségem bontott alkatrészekre.

Pl:víz,klíma,turbó hűtő,lökh merevítők,homlokfal...,bölcsö kp egész eleje lámpák és lökhárító nélkül.

Korrekt bontót tudtok......

Előre is köszönöm a gyors választ és a telszámokat is !!!!

uhz szept. 4. Creative Commons License 18319

Talan... Mire vagy kivancsi?

Előzmény: szilagyig31 (17715)
betg szept. 3. Creative Commons License 18318

Szia jővő héten megyek

Bristol környékére diag mindig van nálam , az adatlapomon találsz elérhetőséget.

Előzmény: doominogame (18316)