Keresés

Részletes keresés

Lucilla Creative Commons License 2013.10.11 0 0 2072

Akkor valószínűleg nem stimmel valami azzal a babakocsival. Nekem PP Veneziám van, lefektetve teljesen vízszintes, nincs semmilyen hupni benne ...

Előzmény: arpo77 (2070)
Lucilla Creative Commons License 2013.10.11 0 0 2071

Szerintem akkor nem stimmel valami azzal a babakocsival. Nekünk pp veneziánk van és az lefektetve teljesen vízszintes, nincs benne semmi kiemelkedés ...

Előzmény: arpo77 (2070)
arpo77 Creative Commons License 2013.10.09 0 0 2070

Akinek volt/van Peg Perego Venezia attól kérdezném, hogy (lehet hülye lesz a kérdés előre is bocs érte) ha teljesen vízszintesre döntöm akkor a fenékrész és a hátrész nincs teljesen egy szintben...a fenékrész egy kicsit lejjebb van így a derékrésznél érezni lehet egy ilyen kis fél centis kiemelkedést. Kérdésem az hogy ha így fektetjük bele a babát akkor nem ártunk-e a gerincének? Előre is köszi a választ!

mrs.dry Creative Commons License 2013.08.31 0 0 2069

a lemaradt képek...

 

Előzmény: mrs.dry (2068)
mrs.dry Creative Commons License 2013.08.31 0 0 2068
pannaadria Creative Commons License 2013.08.16 0 0 2067

Eladó Bébé Confort Windoo mózeskosár és  Creatis hordozó!

25.000Ft-ért

 

 

Windoo:

- mózeskosár oldalába becsúsztatható, merev hordozókarok, 

- kupola,

- lábvédő,

- biztonsági öv.

- súlya 6 kg

Színe: piros,oxigen red

Autóba rögzíthető, de a csattokat külön lehet megvásárolni (autós bekötő szett)

Szép állapotú

 

Creatis:

  • Újszülött kortól használható (maximum 13 kg-ig)
  • Bekötése: menetiránynak ellentétesen, az autó 3 pontos biztonsági övével, első vagy hátsó ülésre.
  • Tartozékok: biztonsági öv, vállpárna, csatpárna, naptető, újszülött ülés szűkítőbetét, kivehető gerinctámasz párna, energiaelnyelő betét a vázban, övvezetők, hordozókar.
  • Bébé Confort Travel System rendszerre felkészítve, az erre megfelelő Bébé Confort babakocsivázakra kapcsolható menetiránnyal szemben és fordítva is.
  • A hordozókar markolata ergonomikusan kialakított, formája a megfelelő súlyelosztást és ezzel a hordozást segíti, egy kézzel lehajtható.
  • A biztonsági öve 3 pontos, központi övfeszítős, magassága több fokozatban állítható, a baba vállánál és az öv csatjánál puha párna védi a babát.
  • A naptető levehető.
  • Az újszülött ülés szűkítőbetét magassága több fokozatba állítható.
  • A váz dupla héjszerkezetű (biztonsági információ).
  • További tulajdonságok: bölcsőfunkció, kiváló oldalvédelem.
  • A huzata pamut és poliészter, levehető és mosható.
  • Súlya: 3.9kg.

 

A babakocsi váz nem az aukció tárgya, az esetleges postaköltség a vevőt terheli!

Bendegúz76 Creative Commons License 2013.08.12 0 0 2066

Sziasztok!

 

Tudtok segíteni abban,hogy hol tudok vásárolni Bambi Boomerang babakocsihoz kerekeket?

 

Köszönöm szépen!

 

Attila

30 9 04 0000 BMWtunig.hu Creative Commons License 2013.07.24 0 0 2065

30 9 04 0000 BMWtunig.hu Creative Commons License 2013.07.24 0 0 2064

Eladó használt Quinny Buzz 3 Henrik Vibskov Limitált széria, fekete vázú jó állapotban lévő babakocsi, állat-és füstmentes lakásból

- bőr tolókar, állítható magasság
- állítható lábtartó
- állítható háttámla
- fekete alu váz
- bolygós első kereke
- adapter maxi cosi hordozóhoz
- napellenző
- pelenka táska
- bevásárló kosár
- 2 db cserélhető ülőrésszel





Méretei: 80 x 60 x 20 cm
összecsukva 15 cm magas!
Súly: 12 kg

 

Ár: 79.000.-  / új ára: 1000 euro!! /

Ma rinya Creative Commons License 2013.05.27 0 0 2063
Stokke Xplory beige babakocsi,megkímélt állapotban 169.000Ft

(unisex beige színben) fiú-lány részére is egyaránt használható, későbbi eladás vagy két különböző nemű gyerek vállalása esetén, nem elhanyagólható az előnyös beige szín.

A baba kocsinak alapból nem tartozékai,viszont pluszban külön megvásárolt kiegészítői elemei:(ezek is a teljes árban benne vannak):

- téli bundazsák
- szúnyogháló
- napernyő
- adapter (a hordozóhoz)
- Peg Peregó hordozó

Linkek:

http://www.brendon.hu/Products/Details/28646
http://www.brendon.hu/Products/Details/23160
http://www.brendon.hu/Products/Details/37670
http://www.brendon.hu/Products/Details/28682
http://www.brendon.hu/Products/Details/28688

http://www.youtube.com/watch?v=r-6wsZPtCjA

kicsinap Creative Commons License 2013.05.26 0 0 2062

Na mondjuk mi tipikusan olyan helyen lakunk, ahol alig jár autó, jobbára amúgy is az úton tolom a babakocsit (ha már arra kell fanyalodni), mert a járdák ného rosszak, keskenyek, néhol nincsenek is, néhol meg sok lépcsővel oldották meg a szintkülönbségeket...

 

A városba nagyon ritkán tévedünk be, Boldi ugye lassan 2 hónapos, de még nem voltunk ott.

Előzmény: rollller (2059)
rollller Creative Commons License 2013.05.26 0 0 2061

hat pedig van, amikor muszaj, persze lehet, h te annyira kulonleges vagy, h meg tudod oldani, h sose keveredj ilyen helyre, de ez sztem nem eletszeru:)

Előzmény: shopping basket (2060)
shopping basket Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2060

Király! :)

Túlságosan nem ismerem még a környéket, mivel csak a jövő héten fogunk odaköltözni. Egyébként nem vagyok híve annak, hogy forgalmas, benzingőzös helyen, az autók kipufogójával egy szinten tologassam a gyerekemet, hacsak nem feltétlenül muszáj. De nyilván nem az.

Néztem amúgy a Jané Nomad-ot, és tetszik (még nem élőben, úgyhogy ez egyelőre nem jelent még túl sokat). Állítólag ez a típus csak 6,5 kg, mégis egészen nagyok a kerekei, és egyben van a tolókarja. Ismeri valaki közelebbről?

Előzmény: rollller (2059)
rollller Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2059

es en meg le se irtam neked, h en tok mashogy latom ezt:) (de amugy meg nem tudom milyen kornyeken laktok, de iszonyu nem mindegy, h mikor ulteted at alacsony allasu sportkocsiba, mikor az en gyerekem neha abban van, ami erdemi tizcentikkel van lejjebb, mint a nagykereku kocsink sportulese, en tokre sajnalom, szoval ha nagy a forgalom a kornyeketeken, akkor minel kesobb erdemes sportkocsiba atrakni, inkabb a magasabb felepitesu kocsi elobb mozessel, aztan sportulessel, es ha mar kenyelmetlen neked, akkor valtani kis sportkocsira

Előzmény: shopping basket (2058)
shopping basket Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2058

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok, de most aztán még jobban össze vagyok zavarodva. :)

Átgondolom, aztán majd kérdezek.

Ammandina Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2057

Én a mózest váltanám ugyanannak a kocsinak a sportrészére, ami jól dönthető, és egy évesen eladni az egészet (mózes + sportrész) és venni egy könnyű sportkocsit, aminél már nem annyira lényeges a dönthetőség.

A második gyerekem sportkocsija volt Graco city. Nagyon szerettem.

Az első meg gyakorlatilag nem használta, amint menni tudott ment.

Előzmény: kicsinap (2055)
kicsinap Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2056

Ja, és már csak ezért sem érdemes vagyonokat költeni rá, mert lehet, hogy utálni fogja a baba az egészet, és 5 percnél többet nem lesz benne.:-) Az én másodikom mindig üvöltött benne, sokkal többet volt rám kötözve, mint a babakocsiban. Ha jó mélyen elaldut rajtam, max. akkor lehetett beletenni.

Előzmény: kicsinap (2055)
kicsinap Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2055

Szerintem jóval korábban át lehet váltani sportkocsira, az első gyereknél 8 hós korban, de a másodiknál már 7 hósan váltottunk. NEkem amúgy egyik gyerekem sem rajongott a mélykocsiért, a mostani sem, ezért is váltok, ha má nem kell teljesen vízszintesen feküdni, és annyira védeni őket az időjárástól, ki tudnak nézelődni na az a megváltás babakocsi téren.:-)

Sportkocsit csak akkor vennék használtan, ha csak egy gyerek fogja használni, mi a sajátunkat a 3 gyerekkel 6 évet használtuk összesen kis megszakításokkal, ezt egy más használt kocsi nem bírta volna ki. Megvan az még amúgy, hát kíváncsi vagyok, hogy még Boldit is kibírja-e.:-)

Közben eszembe jutott a neve is, Graco citysportline

Előzmény: Ammandina (2054)
Ammandina Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2054

Szia!

Ugyan az én gyerekeim már kinőttek a babakocsi korból, de azért elmondom, hogy én sose tudtam megszokni az esernyőre csukható kocsit. Hiába nem kellett esetleg másik gyereket terelgetni, rengetegszer kellett 1 kézzel tolni a kocsit. Csörög a mobil, egyik kezemmel kitámasztom az ovi kapuját, a másikkal tolom befelé a kocsit, szatyor, innivaló stb. Nekem a sportkocsi is lapra csukható volt pont ezek miatt.

Őszi gyereknél én vennék használtan egy merev mózeses nagyobb kerekű kocsit, aminek a sportrésze is jól dönthető, majd 1 évesen ugyancsak használtan egy kicsi, könnyű sportkocsit.

Előzmény: shopping basket (2052)
kicsinap Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2053

Szia!

Hát ugye kerék mérete az mihez képest.:-) Tény, hogy a Bergon babakocsikhoz képes kicsi. A Veneziának is ekkora volt, azt tényleg sokat használtam, mert ugye társasházban laktunk, mi is első emeleten, lift nélkül, csak úgy hozzá teszem. Most annyit nem babakocsizunk, mert kertes házban lakunk. De szoktam füvön tolni, mert az ovi felé az van, meg a játszótérre is járunk, ott is fű van. Eltolom ott is, tény, hogy nehezebb, mint a beton járdán, de igazából akkor nehéz, amikor már hetek óta nem nyírtak füvet.:-) NIncs ismerős, akinél kipróbálhatnád mennyire felel meg neked? Nagy havon mondjuk nem bírtam áttolni, de ott inkább a bolygókerék miatt azt hiszem.

Megfordítható tolásirány nem zavar, mert ugyan a Veneziánál használtam, hogy ne süssön szemébe a nap, vagy ne érje annyira a szél, de most van napernyőm, így nem süt a szemébe a nap, a szél meg már nem izgat annyira, amikor olyan viharos a szél, akkor nem mászkálunk. Na meg most képzeld e, hogy 2-3 percenként váltogatod a tolásirányt. Amúgy igazából ezen meg rakhatod fordítva be a mózest, vagy a hordozót, ha nagyon akarod, bár az sem túl életszerű, hogy a séta közben párszor megcserélged.:-)

Én inkább ettől a fajta tolókartól féltem, mert, hogy ezt hogyan lehet egy kézzel tolni, de rájöttem, hogy most már nem számít, hiszen a többi gyerek nagy, nem úgy tolom a babakocsit, hogy egy kézzel tolom a másikkal meg 2 másikat próbálok a járdán tartani.:-)

Összességében egy megbízható babakocsit akartam nem túl drágán, mert már tudom, hogy nincs sokat használva (6-7 hónap max.), és nem valószínű, hogy nálunk lesz még több gyerek.

Előzmény: shopping basket (2052)
shopping basket Creative Commons License 2013.05.24 0 0 2052

Szia!

Köszi a választ!

Ami miatt a leinkább bizonytalan vagyok, az a kerék mérete. Nem szándékozom földúton tolni a kocsit, de szeretném, ha inkább több útviszonyra is megfelelő legyen a kerék, semminthogy aztán emiatt ne mehessünk különböző helyekre. Egy társasház első emeletére költözünk a jövő hétvégén, amennyire emlékszem, normális járdák vannak arrafelé, de az párom pilóta, így sokat vagyunk különböző füves reptereken például, és nem tudom, olyan terepen elmegy-e a Pliko. Mekkora kereke van? Képeken sokszor olyan kicsinek tűnik, aztán meg élőben volt már, hogy meglepődtem, hogy milyen nagy (legalábbis ahhoz képest).

Az, hogy egy babakocsinál nem változtatható a tolásirány, az neked nem jelent(ett) problémát? A Venezia ugye ebből a szempontból jobb volt. Néztem az Uno-t is, egy újat a Brendonban, de valahogy olyan nyeglének találtam, főleg 100 ezerért...

Mostanában arra is hajlok, hogy vízszintesig dönthető sportkocsi + puha mózes, de ilyet még nem annyira találtam (nem is nagyon kerestem mondjuk).

Ezt is néztem, de nem ismerem ezt a márkát, és élőben sem láttam még a kocsit: http://www.brendon.hu/Products/Details/37916 Mindenesetre arra hajlok inkább, hogy valami márkásabb babakocsi kellene használtan, mert az új noname-ek minősége (stabilitás, anyagok, stb.) nálam sok esetben nem viszi át a lécet, hiába adják jó áron.

Előzmény: kicsinap (2051)
kicsinap Creative Commons License 2013.05.23 0 0 2051

Szia.:-)

Mi kertvárosba lakunk, nem a legjobbak a járdák. Az első három gyereknél PP Veneziám volt, azt már nem gyártják. POntosítok. Az első gyerenél még nem itt laktunk, hanem társasház emeletén, és szempontvolt, hogy viszonyag könnyű legyen, valamint az akkori kicsi autónk csomagtartójába beleférjen. Aztán volt testvérkocsink, de az neked mostnem érdekes, de emiatt eladtunk a PP Veneziát.

Most egy olyan PP Plikot vettem mózessel és hozzá adták a hordozót is. Használtan vettem, egy gyerek használta, egészen jó állapotban van, és 30 e Ft volt. Szóval szerintem érdemes használtan körünézni.

Az én eddig tapasztalatom az, hogy a mélykocsit nagyon rövid ideig használja az ember, max. 6 hónap, utána mindegyik gyerekem ment egy könnyű sportkocsiba, amit viszont szétnyúztunk. Nekünk az első háromnál Graco city valami volt, már nem emlékszem a nevére, és azt sem tudom létezik-e még, mindenesetre kis szerelgetésekkel mind a három gyerek használta és nagyon sokat.

MIlyen terepen akarod tolni? Földúton?

Őszi-téli babánál az, hogy rá lehet kapcsolni a hordozót szerintem nem lényeg, mert nincs elég védetten a baba. Max. ha bevásárolni akarsz vele menni vagy ilyenek, de én mondjuk télen nem nagyon mennék egy ilyen kicsivel tömeg boltokba ha nem muszáj, meg akkor is öltöztetni-vetkőztetni kell, és máris elveszik az előnye, hogy nem kell a babát ki-beszedegetni.

Kérdések?:-)

 

Előzmény: shopping basket (2049)
shopping basket Creative Commons License 2013.05.23 0 0 2050

Senkinek semmi tapasztalata, véleménye nincs? :)

Előzmény: shopping basket (2049)
shopping basket Creative Commons License 2013.05.19 0 0 2049

Véleményekre, tapasztalatokra lenne szükségem!

Amíg nem kellett éelsben keresgélgem, az volt a tervem, hogy majd nagykerekű babakocsink lesz, most azonban, hogy elkezdtem őket nézegetni, mindegyiket nagy batárnak találom.

Október végén születik a babánk, és szeretném, ha eleinte mózesben lenne (az mindegy, hogy merev, vagy puha, azt hiszem), majd - a tél elmúltával - sportrészben.

Volt egy olyan tervem is, hogy olyan babakocsit szeretnék, amihez csatlakoztatható az ajándékba kapott használt Römer Baby-Safe hordozónk, de fogalmam sincs, ez valóban fontos szempont-e, mivel nem szándékozom hordozóban tologatni a babát, max. akkor, ha nagyon muszáj (csak nagyon rövid időre).

Tetszik a Britax B-Smart, és ez elvileg vízszintesig dönthető, tehát egy puha mózessel még jó is lehet, élőben azonban még nem láttam a kocsit, így nem tudom, milyen valójában. Ezen kívül újonnan a kettő min. 100 Ft, amennyit nem biztos, hogy szánnék rá, használtan pedig nem nagyon látok olyat, ami megfelelne (főként lila és fekete van, de én egyrészt uniszex színűt keresek, másrészt nem akarok fekete babakocsit).

Nagyon tetszenek a PP Pliko típusú sportkocsik, de félek, hogy kicsik a kerekeik, mert jó lenne, ha minden terepen el lehetne tolni a kocsit, ezenkívül ezek mindenképpen csak merev mózessel felelnek meg az én igényeimnek, ami már megint elég drágán jön ki.

 

Kicsit hosszúra sikerült, de a lényeg, várom a tanácsokat, főleg az őszi-téli babák szüleitől.

Milyen kocsitok volt, mik voltak velük a tapasztalatok, mit vennétek most, ezen tapasztalatok birtokában?

aaaaa2 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 2048

Eladó egy jó állapotban levő használt babakocsi. Bács-Kiskun megyében. Érdeklődni a szacsa1995@gmail.com-on lehet.

Irányár: 20.000FT

aaaaa2 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 2047

Eladó egy jó állapotban levő használt babakocsi. Bács-Kiskun megyében. Érdeklődni a szacsa1995@gmail.com-on lehet.

Irányár: 20.000FT

pscholes Creative Commons License 2013.03.07 0 0 2046

Eladó maxi cosi cabrioFIX (0-13 kg) autósülés-hordozó  19.000 ft.

 

Kérésre küldök képet

 

06 telenor 23 100 51

gyib2 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 2045

Vadi új Gracco Quattro Duo Tour sötét (fekete) unisex vadi új, sosem használt , original dobozos TESTVÉR babakocsi eladó féláron! IÁ: 59000Ft

Bp. XI . ker

T: 30- kettőhuszonöt-2714

Krisztina Szalai Creative Commons License 2013.02.26 0 0 2044
Eladó egy jó állapotban lévő Touragoo márkájú,és Track tipusú babakocsi! Kétoldalról tolható,3fokozatban dönthető háttámla,5pontos biztonsági öv,nagy kerekei miatt könnyű tolni még rossz útviszonyok mellett is! Érdeklődni lehet telefonon a 06705050539-es számon az esti órákban,vagy emailben a kittike0212@freemail.hu címen egész nap!
Demo78 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 2043

A babakocsi elkelt,köszönöm.

Előzmény: Demo78 (2039)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!