Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.10.22 0 0 148
Tudja valaki hogy lehet több labdát csinálni???
revire Creative Commons License 2009.10.22 0 0 147
Hát pedig ez is kell az embernek! Kis kikapcsolódás, és minél nagyobb ökörség, annál jobb :D
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.22 0 0 146
Ha lenne annyi lóvém, megrendezném! vagy lepaktálnék valami nagy játékgyárral és beszereznék pár százezer labdát.. és akinek kedve van, az jöhet :D!
bizgenty Creative Commons License 2009.10.22 0 0 145
Szerintem meg elég gyökér ötlet.... Egyszer vicces meg oké, de nem bohócok vagyunk, hanem emberek!
Előzmény: bantuu (143)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.22 0 0 144
Ki szervezi meg a magyar össznépi labdainváziót? nekem is van már egy lasztim ;)
bantuu Creative Commons License 2009.10.22 0 0 143
Megnéztem a videót, hát ez oltári! Kár, hogy csak online, remélem előbb-utóbb megszervezik az utcán is... Vagy pedig tegyék kötelezővé, nem büdös, mint az autók, de sokkal viccesebb, mint a bicikli!
De most komolyan. Annyira elképzelem, hogy mindenki ilyennel nyomul a városban dolgozni, ügyeket intézni. Péntek esténként pedig a kocsma előtt egy csomó ilyen parkolna, s mikor a tisztelt törzsközönség elindul hazafele betintázva, na az lenne csak az igazi móka! :D
revire Creative Commons License 2009.10.22 0 0 142
Jaja, élőben sokkal jobb buli :D
Simán megjátszhatná aki ezt kitalálta, hogy az online után mindenhol menne élőben is, én biztos ott lennék, a jó kis félszemű vámpír labdámmal :D
Előzmény: bizgenty (141)
bizgenty Creative Commons License 2009.10.22 0 0 141
Miért lenne égő ha sokan vagyunk??? Akkora buli lenne, röhögne mindenki a másikon, élveznéd, és utána soha nem felejtenéd el, hogy egyszer régen itt pattogtál a labdáddal.:D
Ilyen lasztit kb. sportboltokban láttam, Hervisben meg Decathlon, de nagyobb játékboltokban is simán árulnak szerintem.
Jobb lett volna, ha a reg után kiküldték volna a labdát amit csináltunk:D Poénosabb lett volna...
-Moncsika- Creative Commons License 2009.10.22 0 0 140
Egyébként azt nem tudjátok, hogy hol lehet manapság kapni ilyen labdákat? Vagy ugrálóizéket... Szóval régen bármilyen valamirevaló játékboltban hozzá lehetett az ilyesmikhez jutni, de egy pár éve már nem láttam sehol. Vennék egyet a fiamnak.
betonacel84 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 139
ez igaz. :)
Azt hittem, csak én vagyok ilyen pihent, hogy egyszerre többet is legyártok. :)
Előzmény: nandika87 (138)
nandika87 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 138
Ha sokan égetik magukat egyszerre egy helyen, az annyira nem égő :D
Számomra elég ez az online kezdeményezés, így is csináltam kb. 10 hoppert :D
Előzmény: betonacel84 (137)
betonacel84 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 137
mondjuk ezt nyugodtan megteheted enélkül is. :-) De persze jobb mindent szervezett formában. Nagyobb a hatás. :)
Előzmény: bizgenty (136)
bizgenty Creative Commons License 2009.10.21 0 0 136
ez tényleg jó ötlet. lehet, hogy ha nagy sikere van az online-nak, akkor kérvényezni fogják az igazit is! ezért kell, hogy sokan vegyenek részt, mert nekem minden álmom hogy kiröhögtessem magam az utcán! :D
betonacel84 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 135
nem hiszem, hogy nagyon drága lenne.
És ugyanazokat a szemeket, meg fogakat festhetnénk rá.
Előzmény: Törölt nick (134)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.21 0 0 134
Én is örülnék, ha megkaphatnánk a labdánkat, tetszene nagyon :) de kicsi a valószínűsége :D
Előzmény: nandika87 (133)
nandika87 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 133
Kár, hogy nem lehet megrendelni a labdát, amit elkészítettünk, és majd azzal a labdával igazából is szerveznénk egy flash mobot.
Előzmény: betonacel84 (132)
betonacel84 Creative Commons License 2009.10.21 0 0 132
csinálj egy ugyanolyat te is. Tesómnak van egy ilyen hülye labdája, ennek a mintájára készítem el az online hoppert is. :)
Előzmény: candygrapher (131)
candygrapher Creative Commons License 2009.10.20 0 0 131
igen, felfedeztem, köszi! sőt, megalkottam makaróni névre hallgató gumigömbömet ;)
úgy hazahoznám :D !
nandika87 Creative Commons License 2009.10.20 0 0 130
Az előző hozzászólás valamelyikébe már be lett rakva a link, ahol létre tudsz hozni egy saját hoppert(ugráló labda). Majd küldenek egy emailt az esemény előtt, hogy melyik népszerű oldalon és mikor lesznek láthatóak a hoppereink. Természetesen több ezer labda fogja ellepni az adott oldalt és ott elég nehéz lesz megtalálni a sajátunkat :D
Előzmény: candygrapher (129)
candygrapher Creative Commons License 2009.10.20 0 0 129
úgy értem, mi ez, hol ez? mér?
candygrapher Creative Commons License 2009.10.20 0 0 128
????
Le Delire Creative Commons License 2009.10.20 0 0 127
Én pont az indexre gondoltam :D Biztos , hogy olyan lesz ahol hatalmas a látogatottság. Máskülönben mi értelme lenne....
nandika87 Creative Commons License 2009.10.20 0 0 126
Amikor létrehoztad a saját hopperedet, akkor meg kellett adni az email címedet és ott írták, hogy majd értesítenek, hogy mikor és hol fognak felbukkani a hoppereink. Mondjuk kiváncsi lennék, hogy melyik oldal lesz az áldozat :D Tipp? :)
Előzmény: Manóka191 (125)
Manóka191 Creative Commons License 2009.10.20 0 0 125
Szia!

Én csináltam egy labdát :D sztem nagyon aranyos lett... de hogyan fogom megtalálni a világhálón?
Előzmény: Le Delire (124)
Le Delire Creative Commons License 2009.10.20 0 0 124
Halihó!
Én egy olyan flash mobot ajánlok nektek, amivel nem is kell otthonról kimozdulnotok, mert online megy az egész. Pattogós labdákat kell csinálni, tök édesek, Barcelonában ezt megcsinálták élőben:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=k5ZGuoYyKe4" target="_blank">Videó</a>
Gyertek és regeljetek, hogy minél többen legyünk és létrehozzunk egy inváziót egy oldalon.
Hopper Invázió
kisbergics Creative Commons License 2008.10.18 0 0 123
The Day of Freeze!
Rohanó világunkban, néha bizony jól esne egy pillanatra megállni. Hamarosan Te is részese lehetsz egy ilyen pillanatnak. Neked, és Barátaidnak nem kell mást tennetek, csak gyertek el 2008. október 20.-án (hétfő) Pécsen a Széchenyi-térre, és környékére. Tervünk, a már számtalan Nagyvárosban véghezvitt rendezvények ötletén alapul: Aki csak teheti, pontban 15: 00-kor, a harangszó megszólalásával egy időben, a neki leginkább látványosnak, vagy viccesnek vélt mozdulatba dermedve álljon (fagyjon) meg 1 perc erejéig.
Ahhoz, hogy minél többen alkothassuk meg, ezt a rendkívül látványos megmozdulást, azaz megfagyást, kérünk benneteket, szóljatok barátaitoknak, ismerőseiteknek, hogy többen, és többen vehessenek részt benne, hiszen a hatás csak így lehet garantált!
Ja, és ne feledd! Egy hatalmas közösségi élmény, mindössze Egy perc alatt!
Példaként, és az ötletekhez, íme pár videó:
http://www.youtube.com/watch?v=PupR5V9aE2s
Hyper Flash 50 Creative Commons License 2008.09.04 0 0 122
Flash Mob!

Gyere el a rábaközi Szany faluba Szeptember 7.-én 6 órakor a polgármesteri hivatal elé, szálj fel a buszra, majd kérj jegyet Pestig! Miután a buszsofőr azt mondja h nem Pestre megy, tapsold meg majd szálj le a buszról!
Utána szépen menj haza!
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.13 0 0 121
Azért valaki mondja már meg nekem, hogy az ilyen marketingbaszásoknak mi a tosz köze van a flashmobokhoz? Mióta flashmob az, ami valamit reklámoz vagy valamire felhívja a figyelmet? Az a flashmob, aminek egy célja van: megdöbbenteni a szemtanúkat. Milyen flashmob az, ahol az emberek beülnek egy söröző-étterembe a buli után? Hová tűntek az igazi flashmobok? Hova fajult ez az egész? Divatszót csináltak a flashmobból az ilyen kezdeményezések, mint ez a február 29-i is. Szégyen és gyalázat.

És én még azon gondolkoztam, hogy újra szervezni kezdek sok év után. Hát egy bazinagy kőcsákányt. Kár éte. Nagyon.

Flashmob igazán
maxernst2002 Creative Commons License 2008.02.27 0 0 120

A mai postával jött:

Villámakció (flashmob) Budapesten a pécsi radar ellen!

2008. február 29-én, pénteken 17 órától flashmob lesz Budapesten, a nyugati téri villanyóránál a tubesi radarépítkezés ellen.

-------------------------------------------------------------------------------

 

---------------------------------------------------

A több szakértő által is feleslegesnek ítélt beruházás nyomán, egy ún. egészségügyi erdőben, a város ivóvízellátását biztosító mecseki karsztba alapot ásva, ill. pár száz méterre a lakóövezettől (és 4 km-re Pécs központjától) egy nagyhatósugarú Nato lokátort terveznek, annak ellenére, hogy a radarnak van számos alternatív helyszín-lehetősége is, olyanok, amelyek lakóhelytől és védett természeti övezettől távol helyezkednek el.

 

A flashmob arra kívánja felhívni a figyelmet, hogy senkit sem szabad célponttá tenni semmiféle megfontolás alapján.

 

Pontban ötkor magasba emeljük a Mecsek hegység egy részletének (ahol a Tubes van) nagyított képét. A kép köré fakultatív pózban lehetne elhelyezkedni, mint áldozat, és addig kellene mozdulatlanul maradni, amíg a táblák fent vannak (kb. 5 perc). Ha tudsz, hozz magaddal kabátra tűzhető, papírra rajzolt céltáblát.

 

A flashmob után minden érdeklődőt szívesen látunk 18 órára a Sirályban (VI. Király u. 50.), ahol előadáson és vetítéseken mutatjuk be, hogy a radar nem véd meg semmiféle ellenségtől (pl. arról, hogy kb. 500 km-re képes ellátni, de azt nem képes megállapítani, hogy ellenséges szándékkal érkezik-e a repülő, arról nem is beszélve, hogy ha csak a város fölött pásztázik, akkor a sugarak alatt észrevétlenül berepülhet egy gép...).

 

Figyelem! A flashmob aktualitását az adja, hogy a Tubesen már megindult a területrendezés.

 

Kérlek, hogy terjeszd ezt a felhívást, és gyere el

pénteken 17 órára a Nyugatihoz!

 

A szervezők

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.19 0 0 119
Mostanában van valamerre flashmob? Vagy valaki még szervez mostanság? Jo lenne ha lennének! Én szivesen benne lennék, szeretem. Egyre kevesebbet hallok róla az utobbi időben... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!