Keresés

Részletes keresés

Shima29 Creative Commons License 2019.03.19 0 0 3071

XXII. kerület lesz az, ott dolgozik egy hölgy aki ezzel foglalkozik.

Előzmény: gregorr1 (3069)
[tamkov] Creative Commons License 2019.03.10 0 0 3070

Sziasztok!

Páromat szeretném meglepni egy szőrtelenítő készülékkel, mert nagyon haragszik a szőrszálakra. (karok, hónaljak, lábak, intim terület)

Túrom a netet mit érdemes, de minél többet olvasok annál zavarosabb. Azt sem tudom eldönteni milyen technológiát érdemes: elektrolízis, lézer, ips. Mindenre van pozitív és negatív tapasztalat és nem olcsók ezeke az eszközök ahhoz hogy kísérletezzünk.

Bőrszíne átlagos, (talán inkább fehér) szőrzet sötét.

Van valahol összehasonlító oldal, teszt, valós tapasztalatokkal?

 

 

gregorr1 Creative Commons License 2019.02.21 0 0 3069

Hahóóó!!!

Keresem azt a kozmetikust,aki a 3. kerületben dolgozik, és elektrolízises szőrtelenítéssel foglalkozik!

Csib. Creative Commons License 2019.02.21 0 0 3068

Sziasztok!

Nekem van egy dees IPL gépem eladó.Alig használt.ajándék bőrteszttel,védőszemüveggel magyar nyelvű cd-vel.Azért adom el mert én alkaron hónaljon használtam,és teljesen hozta a kívánt eredményt.

100000ft ért vettem,60ért adom.ha érdekel jelezd,tudok képet is küldeni a gépről.

pdani6 Creative Commons License 2019.02.19 0 0 3067

Sziasztok!

 

Tudtok ajánlani Budapesten (pesti oldal, X. VII. VIII. V. IX. stb kerületek) lézeres szőrtelenítéssel foglalkozó megbízható klinikát?

 

Köszönöm

olgicsku Creative Commons License 2019.02.19 0 0 3066

Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám lenne az egyik előttem szólóhoz, az újonnan vásárolt Philips Lumea Advanced IPL SC1997 típusú gépem jópár helyen nem hajlandó villantani - olyan helyeken, ahol fehér a bőröm és sötét a szőröm, tehát abszolút megfelel a leírásnak, pl a lábszáron a boka környéke, meg a bajszom. Pedig merőlegesen tartom, mindent úgy csinálok, ahogy kell. Szerintem túl érzékeny az érzékelője.

Hogyan lehet vajon ezt "megtrükközni",h úgy érzékelje,h villanthat?

Köszi előre is a segítséget! :)

hiper fizikus Creative Commons License 2019.02.16 0 0 3065

A hónalj szőrzet azért van, hogy ne dörzsölődjön ki a hónaljbőr a sok hadonászőstól . Persze én ezt hiába mondom nektek .

Barav Creative Commons License 2019.02.16 0 0 3064

Sziasztok!

 

Nekem Philips Lumea IPL gépem van. Előszőr a hónaljamon próbáltam ki, ott minden rendben is volt vele. Aztán a karomon és a lábamon szerettem volna használni, de ott sajnos nem érintkezett úgy a bőrömmel, hogy villantásra kész legyen a készülék. Ti jártatok már így? Szerintetek miért lehet ez? Én egyszerűen nem értem.

adrik Creative Commons License 2019.02.01 0 0 3063

Kedves xXxian!

Már biztosan kiderült, hogy mennyire jó a Remington IPL, amit vásároltál. Nagy segítségemre lennél, ha elmondanád a véleményed! 

Köszönöm szépen!!! :)

Előzmény: xXxian (3001)
adrik Creative Commons License 2019.01.25 0 0 3062

Szia! Megrendelted a DermaGene IPL-t? Ha igen, érdekelne a véleményed! :) 

Előzmény: kovita (3049)
Bursaspor Creative Commons License 2019.01.22 0 0 3061

Értem az iróniát doktor úr, de több helyen téves amit leírt, már 2-3hét után látható az eredménye, másrészt hajbeültetést fölösleges csinálni, egyrészt csak a halántékon van hajvesztés, itt egyrészt nem is csináják meg az orvosok az átültetést, másrészt eléggé ritkás és gyér eredmények születnek. Árban pedig évente 20.000 forint megy rá el (azért párévig kéne belőle spórolni hajbeültetésre :) ) A legjobb megoldás még mindig a minoxidil v a finasteride vagy a kettő együtt. Olyan sűrű és egészséges így a hajam, hogy átültetéssel soha nem csinálnák volna meg így. Viszont igen a szemöldök probléma köszönöm a válaszát. Megpróbálkozom egy klinikán a kezeléssel.

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2019.01.22 0 0 3060

A minoxidil tartalmú szesz a férfias (androgen) hajvesztés szere. Az álhatatos, kitartó emberek csodaszere. Négy hónap után dolgozik és egész életünkben használni kell, de az eredmények tényleg kiválóak. Lényegében egy milliós nagységrendű hajátültetést is meg lehet vele spórolni. Azonban a kezelés elhagyásával (kitartás) a szőrzet is kihullik. Ez vonatkozik a kérdésére is, aszemöldök szörzet is megritkul, ha abbahagyja az ecsetelést. De valószínű ezt nem akarja.

A férfiaknál a szőrtelenítés az erősebb szőrzet miatt több időt (másfél év) és kezelésszámot (8-12) vesz igénybe. A szőrzet csknem teljesen, 90%-ban eltűntethető. Időszakosan (1-5 év) fenntartó kezelés szükséges. Az SHR technológiát általában a nagyobb kiterjedésű területeken alkalmazzuk.

 

Kádárdr            

Előzmény: Bursaspor (3059)
Bursaspor Creative Commons License 2019.01.22 0 0 3059

Tisztelt Dr Kádár,

 

Férfiként a hajhullásomra elég jó eredménnyel minoxidilt használok, viszont a szemöldököm is megvastagodott tőle. Szeretnék egy szőrtelenítő kezelést a szemöldökeim között középen, illetve a szemöldök felső részét, hogy ne legyen olyan vastag. Milyen kezelést ajánlj? Shr? Minoxidil használata mellett, ami fokozott szőrnövekedést okoz is használ-e a kezelés? Mennyi ideig tart a tartós szőrtelenség? Ezzel rendkívül sok egymásnak ellentmondó információt olvasok. Van aki azt írja 3-4 év, van aki azt, hogy örökre, van aki szerint pedig ezek a kezelések nem is használnak. 

 

Köszönöm válaszát.

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2019.01.12 0 0 3058

Ne haragudjon, de egyrészt itt fórumon nem páciensvadászat, hanem általában népművelés miatt írok. Másrészt látatlanban semmilyen szakmában nem  adnak ajánlatot.

 

Előzmény: pdani6 (3057)
pdani6 Creative Commons License 2019.01.12 0 0 3057

Koszonom, hozzavetoleges arajanlatot kaphatnek emailben?

palykadaniel@gmail.com

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (3056)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2019.01.10 0 0 3056

Nőknél 6-8, míg férfiaknál 8-10 kezelés.

 

Kádárdr

Előzmény: pdani6 (3055)
pdani6 Creative Commons License 2019.01.10 0 0 3055

Üdv.

 

Érdeklődni szeretnék lehetséges e arc végleges szőrtelenítése (szemöldök körül, szem alatt szakállvonal felett).

Világos bőr, sötét szőr.

 

Hozzávetőlegesen hány kezelésből áll és milyen időintervallumonként kell ismételni?

 

Választ előre is köszönöm.

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2018.12.08 0 0 3054

Arra gondoltál már, hogy megkérdezd azt, aki téged kezel?

Előzmény: likudo (3053)
likudo Creative Commons License 2018.12.06 0 0 3053

Aestheticában voltam kezelésen, most szeretném folytatni. Mikre kell figyelni az IPL-nél? Melyik módszer a jó?

Gábor Somfai-Kiss Creative Commons License 2018.11.27 0 0 3052

Korsós Katikánál (József A. utca.) volt a párom, begyulladt a bőre. A pénzt persze nem kaptuk vissza.

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2018.11.11 0 0 3051

Hogy miért nem szőrtelenítünk a herezacskón és a hímvesszőn, annak több oka van.

 

-nincs rá igény, férfi fanszőrzet (nem herezacskó!) szőrtelenítést jó, ha egy évben egyszer végzek,

 

-a herezacskón és a hímvesszőn alig van szőrzet, az is nagyon elszórtan. Könnyen borotválható. Minek drágán lézerezni?

 

-de a leglényegesebb: a lézeres szőrtelenítés erős hőbehatással jár, bár nagyon rövid ideig, de mint tudjuk, a here azért van kívül a testünktől külön kis zacskóban, hogy hűvös maradjon. Már kisebb hőhatásra is a spermium termelés károsodhat. Elég, ha valaki sokáig feszes farmert hordva tartja melegen a heregolyóit. Általában a fiatalabb emberek szőrtelenítenek, így a nemzőképes férfiak a hőhatás miatt fokozottan ki vannak téve, hogy visszafordíthatatlanul károsodik a spermium termelés. Magyarán, a szőrtelenítésnél erősen fennáll annak a veszélye, hogy meddővé tehetünk valakit. És ezzel nem játszunk. A lézerfény 2-4 mm-ig hatol a bőrbe, a herezacskónál a bőr vékonyabb, tehát a veszély nagy és egy normális orvos sem kockáztat egy pert, egy műhibapert! Nem vesszük lejjebb az energiát, hanem kerek perec elküldjük a pácient.

 

Kádár László dr.

Előzmény: Alfred01 (3050)
Alfred01 Creative Commons License 2018.11.10 0 0 3050

Tisztelt Kádár Doktor Úr!

 

Én férfiként szeretnék megszabadulni a nagyon erős fanszőrzettől.

 

Ön egy korábbi hozzászólásban írta, hogy „Férfiaknál a herezacskó, a hímvessző és a fülcimpa ( ezt nehezen de lehetséges) kezelése nem ajánlott.”

 

Ez azt jelenti, hogy a hímvesszőn és a herezacskón szőrtelenítést nem vállal egyáltalán, vagy azt, hogy a kezelés esetleg az átlagosnál több alkalmat vesz igénybe és a kényes területen az átlagosnál több kellemetlenséget jelenthet a kezelés a páciens számára? Részemről teljesen elfogadható volna, ha intim területen pl. a szokásoshoz képest több, „kisebb erősségű” kezelésre kerülne sor. Ez lehetséges lehet?


Előre is köszönöm a válaszát!

 

kovita Creative Commons License 2018.09.30 0 3 3049

Sziasztok!

Véleményt szeretnék a DermaGene Quartz 5in1 IPL szőrtelenítő gépről. A leírás alapján jónak tűnik, de csak két helyen rendelhető meg, így kicsit óvatos vagyok.

john00 Creative Commons License 2018.09.26 0 0 3048

Köszönöm szépen, hogy válaszolt!

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (3047)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2018.09.11 0 0 3047

"Nem tudom eltitkolni, hogy ez szégyenletes téma, így számolok mérlegelési jogkörrel és szakmai szolgáltatással számomra" Értemlezést kérek, mert nem értem ezt a mondatot.

 

Férfiaknál a herezacskó, a hímvessző és a fülcimpa ( ezt nehezen de lehetséges) kezelése nem ajánlott.

 

Sebész szokott küldeni férfi pácienst, hogy farvágányban lévő, többször műtött cisztát körülvevő területet szőrtelenítsem.

john00 Creative Commons License 2018.09.11 0 0 3046

És mi a helyzet a lézeres szőrtelenítéssel a férfi intim helyeken? Találok szakembert Budapesten? Nem tudom eltitkolni, hogy ez szégyenletes téma, így számolok mérlegelési jogkörrel és szakmai szolgáltatással.számomra

Liza101 Creative Commons License 2018.09.06 0 0 3045

Kedves Doktor Úr!

Köszönöm szépen, hogy válaszolt. 

Nagyon jó lenne, ha meg tudnék szabadulni a benőtt szőröktől. 

 

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (3044)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2018.09.05 0 0 3044

Kedves Liza!

 

A szőrbenövés állandósult gyulladást okoz, annak minden következményével (heg, maradvány pigmentáció, bőr egyenetlenség). A lézeres szőrtelenítésnél az okot szűntetjük meg, nem lesz szörbenövés, mert nincs, nem lesz, ami benőne, így a gyulladás is “magától” elmúlik. Ugyanakkor ezt a folyamatot egy másik erő is segíti, maga a lézer bőrre kifejtett hatása. A bőr felfrissül, megújul, gyönyörű lesz. Sokan nem a szőrtelenítés miatt jönnek, hanem a benövés miatt. Tehát a hatás hármas, a szőr eltűnik, a benövés megszűnik és a bőr megszépül.

 

A meglévő, aktuális szőrzet megég, a szőrtüsző elsorvad. Kb. 10-21 nap után az "élettelen, gyökértelen" szőrszál kipotyog. Azért írtam, mert amikor ELOS IPL-lel dolgozom, úgy 10 nap alatt hullik kia aszőr, míg ELOS dióda után kb. 14 nap és alexandrit után pedig 21-ra hullik ki. Ezeket a kezeléseket egy meghatározott séma alapján váltogatom.

 

További info: https://szordoki.hu/benott-begyulladt-szor/

 

Kádárdr

Előzmény: Liza101 (3043)
Liza101 Creative Commons License 2018.09.04 0 0 3043

Tisztelt Kádár Doktor Úr!

 

Én a szőrbenövesek miatt vállalkoznék a lábaimon lézeres szőrtelenítésre. Az Ön rendelőjére gondolnék. 

Kérdésem az lenne, hogy a korábbi benövések utáni hegekre (nemcsak foltok, hegek) hatással van-e a kezelés. Ha nem, akkor van-e más mód ezek javítására? 

A meglévő aktuális benövéseken tud a kezelés segíteni?

Az nem egyértelmű számomra, hogyan szűnnek meg a benövések, hogyan tud azokbol kipotyogni a szőr.

Köszönöm, ha válaszol.

Liza

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (3041)
mm19 Creative Commons License 2018.08.18 0 0 3042

Sziasztok!

Budapesten hol érdemes végleges szőrtelenítésre bejelentkezni? Sajnos annyi rémtörténetet hall az ember, hogy már abban is elbizonytalanodik, hogy egyáltalán megéri-e belemenni. Elsősorban az Aesthetica Orvosi Központ és a Medaid Clinic Budapestből származó tapasztalatok érdekelnének. 

A válaszokat előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!