Keresés

Részletes keresés

Tdangi Creative Commons License 2010.11.30 0 0 244

Ha szeretnéd Te is kipróbálni magad mint Megasztár, akkor nézed meg ezt az oldalt: http://karaoke-jatek.hu és próbáld ki te is Megasztár Karaoke játékot! A oldalon meg is rendelheted! Nagyon jó, én már játszottam vele és szuper bulit lehet csinálni vele otthon is! Nyerni is lehet vele, erről részleteket az oldalon találsz! Nézd meg és próbáld ki! Megéri!

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.05 0 0 243

Sziasztok!

 

Kiírom ide is, ha valakit érdekel:

 

-Zenei alapok szerzése (műfajtól és stílustól függetlenül)
-Filmek, reklámfilmek zeneszerzése
-Midi fájlok szerkesztése, írása
(Midi mixek, hangszíncsere, transzponálás,tempováltás...)
-Karaoke zenék, videók készítése-nei alapok hangszerelése
-Remixek készítése
-Ének és hangszeres felvételek, reklámspotok elkészítése

 

Aki szeret énekelni és szeretne saját dalokat bátran vegye fel velem a kapcsolatot! :)

 

www.strmusic.uw.hu

tomi0606@freemail.hu


 

 

haraszi Creative Commons License 2010.05.31 0 0 242
Szia tomi 10000 a multkor neked irtam midi kéne nekem kábé husz darab ha aktuális akkor írj légyszives ide. atis41@citromail.hu
Előzmény: dinababa1982 (227)
haraszi Creative Commons License 2010.05.28 0 0 241
Sziasztok üdv mindenkinek föleg neked midi zseni nagyon jo hir hogy midikkel foglalkozol abban az árban kéne tiz darab számomra.Várom a válaszodat és ha van közös nevező azonnal küldöm az audiokat és a kottákat. Az elérhetőségem ímail... atis41@citromail.hu.Előre is köszönöm.Tisztelettel.Pap attila.
Előzmény: tomi10000 (228)
Szupport Creative Commons License 2010.04.09 0 0 240
Szalma_láng vagyok.
Elegem van az INDA-ból, 1 év alatt másodszor tiltottak le SPAM küldés gyanúja miatt.
A röhej, hogy egyszerre 2 embernek ugyanazt a levelet nem küldtem el és összesen van kb. 200 levelem.
Se akkor, se most azt sem mondták ukkmukkfukk.
Ha valaki keres akkor a szalmafire@gmail.com címen megtalál.
(Ez is spam.)
Előzmény: Szalma_Láng (239)
Szalma_Láng Creative Commons License 2010.03.31 0 0 239
Az oldalamról egy újabb magyarítás : Hofi - Piál a Föld tölthető le.
Sajnos nem passzol hozzá teljesen a zene, ezért pár helyen eltértem az eredeti szövegtől.
Illetve egy helyen nem értettem az eredeti szöveget, észre fogjátok venni.
Szalma_Láng Creative Commons License 2010.03.25 0 0 238
Ha midi és pénzes akkor Greg, a különbség összehasonlíthatatlan a másik gyárhoz képest.

A kedvenceim viszont azok a lelkes zenészek, akik napokig finomítgatják a midit, hogy a legrosszabb technikán is élvezhetően szóljon, ráadásul a kedvenceiket (réteg zenét) készítenek. Őket nem tudom név szerint dicsérni, mert általában nem szerepeltetik adataikat a midiben.

Gregmidinek egy javaslat:

Mivel zenéhez nem értek, de a szöveget szívesen rákalapálom a vezetőhangra (lásd néhány magyarításomat az oldalamon), ezért midiért cserébe ráírom a szöveget.
hamvasszirom Creative Commons License 2010.03.14 0 0 237
Tudom, nem leszek népszerű attól, amit most leírok. Ha már semmiképp nem tudjátok a netről lehorgászni a keresett dalokat, vagy nem sikerül csere-berélni, akkor, had javasoljam, hogy gondoljátok meg, honnan vásároltok midit, karaoke-t! A Greg midi stúdiónak évtizedes midigyártó multja van. És a szinvonal sem akármilyen.  És azért valljuk csak be, hogy rengeteg csapnivaló midi kóborol a neten. Ha nem tudjátok beszerezni az éppen aktuális dal alapját, amit valljunk csak be, hogy nem egyszerű, akkor legalább vásároljatok garantáltan megbízható helyről! Leszögezem, nem vagyok a greg midi stúdióban anyagilag érdekelt, csak szimpla hétköznapi midigyűjtő és nagyritkán a greg weboldalon vásárló. Üdv: mindenkinek!
Hamvasszirom
jani56 Creative Commons License 2010.03.08 0 0 236
Tomi 10000. Kérlek adj egy elérhetőséget!
Greg Midi Creative Commons License 2010.02.25 0 0 235

A midifile egy 3 eft-os vagy egy alaplapi hangkártyával, sőt egy 300.000Ftos hangkártyával sem fog úgy megszólalni, mint egy hangszeren. A midi hangszerre készül, hogy te betölthsed egy DVD-be, ahhoz le kell játszani egy profi hangszeren, azt felvenni, majd egy videó programmal felíratozni. De még nagyon sok minden kell itt is a profi megszólaláshoz, studió eszközök, masterezés, és sok-sok munka vele.

Ha ezt készen szeretnéfd megkapni, akkor 2 választás van, vagy veszel kész karaoke DVD-ket (sok bolt forgalmaz ilyet), vagy megrendeled pl. tőlünk. Sajnos mi

nem tudunk cserélgetni, nem tudjuk ingyen adni, de gondolom te se kapod ingyen a

kenyeret. De ha már annyi midid van, akkor rengeteget dolgoztál velük, és tisztában

vagy vele, hogy mennyi munkával is jár ez.

Előzmény: dinababa1982 (227)
Greg Midi Creative Commons License 2010.02.25 0 0 234

Engem nagyon is érdekel az ajánlatod, azt írod 10db a minimum. Akkor rendelnék 1000db-ot, meglátjuk, hogy mennyire megy a midiírás. Sajnos a hangszerelőim ennyiért a szöveget se írják le. Igaz, tovább tart megtanulni zenélni, mint elvégezni egy orvosi egyetemet... Várom jelentkezésed :) www.gregmidi.hu

Előzmény: tomi10000 (228)
SajtFondue Creative Commons License 2010.02.13 0 0 233
Nem is akarom! Tv vagy kepernyo + kihangositas! ;-) A karaoke az legyen karaoke!
Előzmény: tomi10000 (232)
tomi10000 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 232
Persze hogy menne. Bármilyen hangnemben, és van lehetőség néhány stílusra is, lehet standard, lehet akkusztikus, lehet technos, pop-os. Lényegében Neked mp3 zene kell, amire aztán énekelhetsz. Persze a kfn. kiterjesztést (ha már megcsináltad) azt nem tudod asztali dvd-n futtatni.
SajtFondue Creative Commons License 2010.02.13 0 0 231
Engem csak az instrumental zene erdekelne (jobb esetben a vokalokkal), majd en magam csinalnek beloluk kfn karaoket. Ez is menne?
Előzmény: tomi10000 (230)
tomi10000 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 230

A szinkron szöveg azt jelenti, hogy a zenéhez fut, és olvashatod.

Asztali dvd-vel tv-n.

Vokált nem tudok beletenni, legfeljebb (pl. a kórus helyett) St.Chor, vagy Coir Aash

effektusokat.

Tudok részletet küldeni - persze butított minőségben, hiszen ezek a formátumok elég nagy kiterjesztésűek.

SajtFondue Creative Commons License 2010.02.12 0 0 229
Szia! Mit takar a szinkron szoveg? Vokalokat is teszel bele?
Előzmény: tomi10000 (228)
tomi10000 Creative Commons License 2010.02.12 0 0 228

A midi az nagyszerű dolog ha valaki ért hozzá.

Egyébként nekem ez hobbi.

400 Ft/dal, de mint említettem min. 10db. amihez hozzáfogok.

Természetesen szinkron szöveggel és jó hangminőséggel.

Üdv. tomi10000

 

dinababa1982 Creative Commons License 2010.02.12 0 0 227
uhhh hát köszi a felvilágosítást,de azért ennyire nem szeretnék belemászni csak a cserkőceimnek akartam,de sajna majdnem mind karaokeszám midi-be van meg,és az istenért nem tudom hogy írjak ki lemezre hogy a dvdbe betéve le tudjam játszani,mert mikrofonjuk van,meg a rendes bolt karaoke dvd-vel megy is...csak ez a midi ne volna:(amúgy mennyiért csinálsz dalokat?:)
Előzmény: tomi10000 (226)
tomi10000 Creative Commons License 2010.02.12 0 0 226

Kedves Dinababa!

Kell hozzá a Karafun profi változata kb. 20.000.-Ft, kell hozzá egy szinti, ha nincs akkor a Virtual Sound Canvas 11.500.- Ft, kell egy konvertáló progi ingyen van, meg néhány éves gyakorlat. Én ezzel több mint 10 éve foglalkozom. Ha Neked kellenek dalok, (szinte bármelyik) szívesen elkészítem a kért hangnemben, persze nem ingyen. És minimum 10 dal. Egy lemeznyi...

dinababa1982 Creative Commons License 2010.02.11 0 0 225
sziasztok olyan programot keresek amivel kar,midi fáljaimból tudnék asztali dvd-én lejátszható avi vagy bármilyen videó formátumot.

asztali dvd-én lejátszani természetesen úgy hogy a szövegrész ugyanúgy léptetve jelenjen meg
Szalma_Láng Creative Commons License 2010.02.06 0 0 224
Elkészült egy magyarításom. Ugly Kid Joe - Cat's in the cradle Zorán - Üres bölcsőt ringat a Hold fénye Akit érdekel a http://midi.mindenkilapja.hu oldalról letöltheti. Technikai korlátok miatt otthon midire karaokezgatok. A buli kedvéért az Ultrastar-ban szoktunk versenyezni, ha elég részeg a csapat, de a kfn és az flv dalokkal sincs gond, ha más hozza a technikát. Magyar kfn-hez a freebit-et ajánlom, flv-t pedig a teasztár-on lehet a legtöbbet találni.
geri72 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 223
Minta http://www.youtube.com/watch?v=oaEoGuIE4lw
SajtFondue Creative Commons License 2010.02.04 0 0 222
En igazabol kfn-ben utazom, de ha kuldesz egy mintat azt megkoszonom! Hatha kedvet kapok hozza! ;-)
Előzmény: geri72 (221)
geri72 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 221
A 90%-a avi. A többit most fejből nem vágom, de én VLC PLAYER-rel nyomatom őket, és az mindet viszi.
Kérésre küldök listát, vagy mintát. (a youtube-on van fenn)
SajtFondue Creative Commons License 2010.02.04 0 0 220
Szia! Milyen kiterjesztesuek a magyar klippjeid?
Előzmény: geri72 (219)
geri72 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 219
Sziasztok!

Több mint 500 magyar, és több ezer külföldi karaoke klippjeimet (Klip)cserére, illetve eladásra bocsájtanám. (nagyon jó minőség,,,NEM MIDI, ja és az áraktól sem vagyok elszállva)
Aki érdeklődne, itt megtalál: filotasgergely@gmail.com
kopass Creative Commons License 2010.02.03 0 0 218
a palinka dal karaoke valtozatban kellene
MidiTom Creative Commons License 2010.01.26 0 0 217
Miért mondod ezt? Elég jól pörög most a Midi Fórum.
Előzmény: Bubu papa (216)
Bubu papa Creative Commons License 2010.01.26 0 0 216
Senkit nem érdekel midi.
SajtFondue Creative Commons License 2010.01.16 0 0 215
Szia!! ;-)) Kicsit ritkabban vagyok mostanaban, ebben a sielos, csalados idoszakban, de egy-ket heten belul gozerovel visszaterek a kfn vilagba!! ;-)
Előzmény: freebit.hu (214)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!