Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Varga Michael Creative Commons License 2019.06.29 0 0 80

de se eleje se hatsó hajtás sincsen,de kuplung ès sebessèg van de nem mozdul meg,ès ha ala van emelve tehermentesitve van ès sebessègbe van rakva akkor se forog meg egyik kerèk sem

 

Varga Michael Creative Commons License 2019.06.29 0 0 79

akkoe ezek szerint lehet szèt hullot a hátsó difi ès ezert nincsen hajtás?

big-dewil Creative Commons License 2019.06.29 0 0 78

lehet a hátso difi adta meg magát. valoszinüleg a diok.

 

Előzmény: Varga Michael (77)
Varga Michael Creative Commons License 2019.06.29 0 0 77

sziasztok! 

egy olyan problèmám lenne egy suzuki vitara 2000 èvi hogy el ment benne a hajtas,de viszont ha alá van emelve ès sebessègbe van nem forog a kerèk,de viszont a kerèk kattan tehát keèzzel nem tudjuk meg forgatni,ez mitol lehet?

big-dewil Creative Commons License 2019.06.26 0 0 76

Az okostelora töltsd le a waze progit. az a mobil-t is jelzi, és pontosan!

Előzmény: Joci1972 (74)
E9Matyi Creative Commons License 2019.05.22 0 0 75

Kedves veterán Vitara tulajdonosok!

 

Idén is megrendezésre kerül a Japtimers közösség nagy sikerű Tavaszi Találkozója. 
Egy tökéletes lehetőség a főként veterán korú japán járművek tulajdonosainak, hogy a mai "online" világban személyesen is megcsodálhassák egymás járművét, megnézzék az apró részleteket, megszagolhassák az adott évtizedek jellegezetes illatait, hallgassák a különféle motorok muzsikáját vagy éppen érezzék a különféle járművek időutazásokat idéző rezdüléseit. 
A barátias elhivatott légkör természetesen lehetőséget ad akár mélyre nyúló szakmai vagy éppen könnyed humoros eszmecserékre is.

 

Amennyiben jelen közösség értékes találkozóinak, eseményeinek időpontjával nem ütközik, sok szeretettel várjuk minden kedves "veterán" - Japtimer, illetve klasszikus - JapClassic járművet és tulajdonosát!

Időpont: május 25., Szombat

Gyülekező, útvonal, program, eddigi résztvevők: https://japtimers.hu/forum/viewtopic.php?f=2&t=384

Kérjük a jelentkezéseiteket az előbbi linken adjátok le a jármű típusával és az ételválasztásotokkal egyetemben.

 

Joci1972 Creative Commons License 2019.05.04 0 0 74

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy fix trafi listát tud e valaki amit fel lehet tőlteni a vitara fejegységére? Köszönöm előre is!

David Cséplő Creative Commons License 2019.04.25 0 0 73

Sziasztok! 1991-es 1.6 os Suzuki Vitarám van. Olyan problémám lenne, hogy egyszercsak megszűnt az alapjárat valamint, csak akkor tud felpörögni a motor, ha pumpálom a gázpedált, ha simán betaposom akkor olyan mintha lefulladna. Olyan érzés mintha valahol dugulás lenne a rendszerben, a kérdés csak az, hogy hol? Valakinek valami ötlet?

sons Creative Commons License 2018.12.31 0 0 72

Űdv!

 

Nem kell aggódnod,ami letört az csak egyfajta szellőző némi porszűrővel.A működését nem befolyásolja.Amúgy elektromos szelep ami ha áramot kap lezár,és így nem jut el a vákum az alulra dugott csöböl a fentre dugottba. Az ECM vezérli,sztem tök felesleges az egész. A hűtő felőli nálam a vákumos torlószelep támaszt szabályozza,én ezt már más célra használom,hisz ez egyébként mindig nyitva volt.A másiknál meg nézd meg hova megy róla a cső és tudni fogod mitvezérel. A japcsik szerettek sűrűn módosítani mindenfélét az aműgy túlbonyolított motorvezérlés,és üzemanyagellátás terén.

Előzmény: bagi23 (70)
Skodri84 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 71

Ez a bemelegedve, sebességből kivéve először néha leállós téma engem is érdekelne. Nekem is csinálja. 1.6 16V. Valakinek tuti recept rá? A cserélgessünk ki sorba mindent dolgot én is tudom :) Tuti, hogy egy valami okozza, ha ilyen gyakori hiba.

bagi23 Creative Commons License 2018.12.09 0 0 70

Előzmény: bagi23 (69)
bagi23 Creative Commons License 2018.12.09 0 0 69

Sziasztok.Segítsèget szeretnèk kèrni,a bekeretezett alkatrèsszel kapcsolatban,hogy mi a szerepe,mert ma sikerült letörnöm az egyiket.

1.6 8v 1995.

Bendeguuuz. Creative Commons License 2018.12.04 0 0 68

megoldodott Valakinek az alapjarat probléma? Köszönöm!

Bendeguuuz. Creative Commons License 2018.09.07 0 0 67

gondolom, már nincs meg :)

 

Előzmény: Pavel (19)
írásszakértő Creative Commons License 2017.09.20 0 0 66

Üdv. Mindenkinek! A Suzuki Grandommal ugyan ez a helyzet, seb.váltásnál leáll a motor, és akkor is ha kereszteződésnél vagy lámpánál meg kell állni. Bal lábam a féken, - rendellenesen- jobb a gázon és fék-gázzal váltok sebességet, ill. üresből - indulásba. Nagyon kérem ha valaki tudja már hogy mi az oka, hová kell vinni hogy meg is tudják ezt szüntetni, hát nekem életet ment! :-) Ezer köszönet előre is!

zollltán Creative Commons License 2017.09.18 0 0 65

Szia. Én is ugyanezzel problémával állok szembe és érdekelne mi okozza a leállást.

Köszönöm.

Előzmény: patkolttojas (64)
patkolttojas Creative Commons License 2017.09.06 0 1 64

Sziasztok! Segítséget kérnék a következő ügyben. Kölcsön kaptam egy Vitara 1.6 benzines 2000 évjáratú járgányt, mert nagyon kellett menni valahova. A tulaj mondta, hogy néha le szokott állni a motor, de észere fogom venni, mert elmegy a szervó. Nála ritkán fordul elő, mert nem megy hosszabb távon sehova, legfeljebb ritkán. A jelenség természetesen bekövetkezett, sőt állandósult akképpen, hogy amikor bemelegszik a motor (10 perc is elég) még sebesség váltás közben is képes leállni a motor, Eleve nem dinamikus, emelkedőt utálja, és egy piros lámpa a halála, mert tiszta amatőrnek néznek az állandó indítgatástól. Szóval nagy segítség lenne, ha valakinek volna ötlete mit nézzek meg. Olyan a jelenség, mint régen a a karburátorban az alapjárati fúvóka dugulás. Igazán nem akarom nagyon szétberhelni, ezért kérdek előtte.

Nagyon megköszönném az építő jellegű tanácsokat!

Senye Creative Commons License 2017.04.27 0 0 63

Hi!

 

Continental Contiecocontact 5, 215/55R17 négy új prémium gumi közel féláron eladó, 105.000 Ft! Szalonautóról leszedve.

 

sziki1@freemail.hu

 

Üdv

moltamjan Creative Commons License 2017.04.24 0 0 62

Sziasztok!

 

Grand Vitara fórumról tud valaki?

 

2006-os Grand Vitarával kapcsolatba lennének kérdéseim 2.0 benzin.

 

Köszi

hunter2000 Creative Commons License 2017.03.27 0 0 61

Hello

91-es Vitarához keresek map szenzort, pcv szelepet, autómata szivatót!

Aki tud kérem segítsen!

Köszi

tamast2 Creative Commons License 2017.03.20 0 0 60

Itt nincs senki. A Vitara klubba miért nem lehet regisztrálni? Vagy legalább a fórumot olvasni?

Sztár ügyfeles Creative Commons License 2017.02.09 0 0 59

Sziasztok!

Vadi új vagyok,viszont idősebbik Vitaránk 2008-as!

A következő butaságot produkálja:

A fordulatszám mérő random módon mutat vagy többet,

vagy kevesebbet!

A motor normálisan forog ,csak a műszer jelez rosszul!!

Kiváncsi vagyok ,csak nekem jutott a megtiszteltetés vagy láttatok már ilyet?

Mi lehet a gond?

Előre is köszi a válaszokat!

 

Lego 24 Creative Commons License 2017.01.08 0 0 58

Sziasztok! 
Lenne egy kérdésem hátha tud nekem valaki segíteni.
Van egy 1990 es 3 ajtós 1.6 benzines vitarám. 2,5 éve van nálam hibátlanul működik.
Viszont most pár napja olyat csinál hogy amikor gurulok vele sebeségben 50 60 70 80 km/h
de ez igazából mindegy kiteszem üresbe vagy sebességet váltok közben a motor
néha néha nem áll vissza alapjáratra hanem olyan 1500 fordulaton forog.
Gázbovdent néztem nem szorul meg sehol. Eddig ezt egyszer sem csinálta. 
Előre is köszönöm a segítségeteket. 

 

jollép Creative Commons License 2017.01.05 0 0 57

Ja, úgy oké. Sima 4wd-ben , lock nélkül nincs semmi baj. A  feszülést szerintem az okozza, hogy a hajtásláncban ilyenkor 3 diffi is részt vesz (mert van ügye egy középen is) és ezeknek a "sperr"-je  már kelt annyi ellenállást, hogy kanyarban esetleg nyikorog a kerék vagy csúszós úton kicsit tolja az elejét lassú kanyarban. ( OFF: de érdekesség- amikor építkeztünk, a jó öreg KAMAz-ok vitték a földet az alapásásnál, a sáros, ragadós aszfalton ne'adjisten, hogy kanyarodni tudott volna aKAMAz, csak tolta az orrát - hátul két sperrdifi büntetett..:)

Előzmény: C8 misi (56)
C8 misi Creative Commons License 2017.01.03 0 0 56

Üdv!

4wd - állásra gondoltam kifelyezetten.

Ennek a típusnak az elsőkerekagynál lehet kapcs. az öszkereket.

 

 

 

jollép Creative Commons License 2017.01.02 0 0 55

Szerintem száraz úton nem is szabad vele fordulni./ 4 H lock/  Ez egy diffizár. Sima állandó 4wd-vel szabad,nem tudom ezeken a régi modelleken állandó -e az összkerék? /vagy kapcsolható/

Előzmény: C8 misi (54)
C8 misi Creative Commons License 2017.01.01 0 0 54

Üdv Vitarások BUÉK mindenkinek!

Én egy 1991 évjáratú ponyvás 3 ajtós vitara tulajdonos vagyok.

Keresek a technikához, fellépőt és ami ennél fontosabb lenne az egy tetöcsomagtartó!!!!!

Ha tudnátok segíteni kérem írjatok email-t.

lazarmihaly@citromail.hu

30/289-83-04.

 

Még egy kérdésem lenne!?!?

Ha terepbe rakom és szűken fordulok úgy érzem szorúl az egész autó

Ez természetes?????

vakond63 Creative Commons License 2016.12.08 0 0 53

Üdv Zé vennék én is egy pp-ét milyen magas a hasmagassága-és milyen mitor van benn köszi

Előzmény: Zé Ügynök (23)
Gábor Babicska Creative Commons License 2016.12.05 0 0 52

Sziasztok, 1999-es  öt ajtós Grand Vitarához keresek jobb és bal oldali küszöböt hol lehet ilyet beszerezni? 

kogazdag Creative Commons License 2016.11.24 0 0 51

Milyen tapasztalatra vagy kiváncsi? 2800 km-t ernyő tapasztalatom van, 2016 októberi az autó

Előzmény: arpad-lajos (36)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!