Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2010.01.07 0 0 684

Az igazi piramisok terméskőből, márványburkolattal készültek, és hegynyi konstrukciók voltak.

A parányok, csupán hasznavehetetlen utánzatok.

Ha valmit akarsz, húzzd fejedre a

piramist, de számolj azzal, hogy lelopták róla a márványbotítást!

 

Egy elektromos erőmű nem azonos a biciklidinamóval.

Előzmény: basinger (682)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2010.01.07 0 0 683


Igen érdekes tapasztalat, melyet a piramisodról leírtál.

Mit gondolsz, az úgynevezett "lap-piramis" is tud ártalmas dolgot csinálni ?

Előzmény: menroting (680)
basinger Creative Commons License 2010.01.07 0 0 682
Teljesen kétségbeestem. Most majd nem merem megcsinálni a piramis-kalapot. Úgysem derült ki, hogy ha nekiállnék, miből csináljam meg.
joy Creative Commons License 2010.01.06 0 0 681

Nem tudom, ki szülte ezt a marhaságot, de semmi sem igaz belőle, legföljebb, hogy kreált egy valamit, és tényleg szörnyűséget váltott ki, mert anyjuk fölháborodottan közölte: "Vagy kidobod azt a porfogó vacakot, vagy én doblak ki vel együtt!".

 

Nekem van egy piramisom arasznyi piramisom, de nem lapokból épített üres tér, hanem tömör üveg. Semmit nem csinál a kégliben.

Osztán mivel mérték a "földsugárzásokat"?

A földi mágneses teret csak egy erős mágneses tér torzítja el -közvetlen közelében.

 

"Soxakember... én is..."

Ja.

Varázsvesszőszagértő.

Előzmény: menroting (680)
menroting Creative Commons License 2010.01.06 0 0 680
Ezt az írást találtam a weben erről.Persze sokak szemében áltudományos de bárki kipróbálhatja és leellenőrízheti.

"A Kheops piramis kicsinyített mása valóban képes a földsugárzások jó részét kiszorítani. DE: ehhez lapjaival É-D irányba kell állítani, ha pedig az épület eltorzította a mágneses égtáj irányokat, akkor a Hartmann háló irányába kell hangolni. Éleik és a lapok közepe mentén, vagyis a képzeletbeli sík 8 oldala felé negatív "fejfájdító" sugárzást gerjeszt. Ez a saját erőtér nyomja el a földsugárzásokat, de helyettük ugyanolyan - sokszor erősebb - intenzitású sugárzást hoz létre, a rá jellemző irányítottsággal. A piramison BELÜL! ( de ez mérhető a piramis csúcsa felett is) van persze egy pozitív erőtér is, aminek gyógyító hatása is ismert. Ennek hátulütője, hogy a piramis környezetében viszont mindenki szenved a kívülre jutó negatív erőtértől.
( Megjegyzem, a piramissal minden szakember kísérletezett már, természetesen én is. Meg kell mondjam, hogy egy nagyjából 30 cm élhosszúságú, megfelelően tájolt piramis a földsugárzások általam akkor mért minden fajtáját eltüntette, viszont, amit helyette otthagyott az maga volt a rettenet. Elviselhetetlen volt a tér... a piramist szét kellett szedni minden nagyrabecsülésem ellenére és a garázsban végezték a lapjai. ÉS akkor még semmit sem tudtam arról a különleges és igen veszélyes sugárzásról, amit ma vertikális negativ greennek nevezünk, amit jó messzire el kell kerülni, még a szakembereknek is. Ezzel az energiával pedig mindenki kapcsolatba kerül, amikor ( jól méretezett és jól tájolt) piramissal játszadozik. Ez a forma szent, és ekként kell bánni vele.)"
Előzmény: basinger (679)
basinger Creative Commons License 2010.01.03 0 0 679

Orrom éles lesz, a f....m pedig hegyes...

Igazad van. Inkább gyártom vándorköszörűsöknek, valami összerakós formában, mint pl. a sátorvasak. Az is csak pénz.

Előzmény: menroting (678)
menroting Creative Commons License 2010.01.03 0 0 678
Szerintem nagyon rosszul éreznéd magad ott egy bizonyos idő elteltével.
Előzmény: basinger (674)
joy Creative Commons License 2010.01.03 0 0 677

Gyugottan levédheted, nem vagyok rászorulva mások 5leteire, hülyeségem velem születettek.

:o)

Előzmény: basinger (676)
basinger Creative Commons License 2010.01.03 0 0 676

Bár a nejem szerint bunkó vagyok, szerintem sokal több jót teszek az enberiséggel, hogy osztom az eszem és az ötleteim.

Ja, és felejtsd el a piramis-műhelyt, email-ban levédettem.

Előzmény: joy (675)
joy Creative Commons License 2010.01.02 0 0 675

Bammeg, jó 5let!

Látványos reklám lenne!

:o)))

Előzmény: basinger (674)
basinger Creative Commons License 2010.01.02 0 0 674
Szerintem kéne egy 3-4m magas piramist csinálni és ott berendezni élezőműhelyt. Fő a biztonság.
joy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 673
...néhány...késre...
Előzmény: joy (672)
joy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 672

A hamisságokra sosem voltam nyitott.

Most miért állítsak olyan dolgot, amiről tapasztalati úton magam is meggyőződtem, nem igaz?

Csupán mások butítására?

 

Nem azt írtam, hogy a lézeres élezés a humbug, hanem:

"... lézeres élű kések is méretes humbug eredményei..."

 

A reklámban úgy állítják be, mintha örökké+1 nap lenne.

Volt szerencsém kapni pár ilyen csodakést.

1-2 hét után nem szeltek, fűrészeltek.

Pár éve szert tettem néhány valóban jó anyagú késekre, és hozzájuk való fenőeszközre.

Azóta tudom, milyen az a kés, amelyik mindenkor gyönyörűen szeletel.

"...Egy jó késtitka a különlegesen tartós acél, és a kiváló fenőszerszám -meg gyakorlott késélező..."

Ezt változatlanul fönntartom, nálam gyakorlat bizonyította be.

Előzmény: calyx71 (671)
calyx71 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 671
Hát a lézeres élezéssel vitatkoznék, ugyanis a lézer csak felületi megmunkálást eredményez de azt nagyon pontosan, amíg egy általad említett fenő kő hát nem a legpontosabb felületet adja, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a mechanikus, gépi élezés, nem megfelelő hűtés esetén elégeti az anyagot, tudod, szén-vas arány, amivel az élező szerszám viszonylag nagy felületen érintkezik a pengével, a lézer meg nem.
De egyébként nem értem mitől változtál meg, ha régebben nyitottabb voltál, most meg folyton átesel a ló másik oldalára és olyan kérdésekben is intrikus vagy, ami tök egyértelmű, hogy finoman fogalmazzak.
Előzmény: joy (670)
joy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 670

Nem én állítottam, hanem az akkori kereskedők, féltudományos lapok fölkapta piramis-energiás cikkei alapján.

Szerencsére akkor még nem kellett aranyárban venni ilyen lükeségeket, egy próbát megért.

/Akkor még feltétel nélkül hittem ufonautikus ETI-kben is. :o)

 

Remélem, senki nem ül föl az ilyen csodaenergiákról szóló híreknek, ha azokat valódi tudományos kutatások, bizonyítékok nem támasztják alá.

 

Mágnese fenőkő sincs, csak szilikátos, gyémántporos, és egy jó bőrszíj.

 

A lézeres élű kések is méretes humbug eredményei.

Egy jó kés titka a különlegesen tartós acél, és a kiváló fenőszerszám -meg gyakorlott késélező.

:o)

Előzmény: calyx71 (669)
calyx71 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 669
Ez a pengepihentetés hülyeség amit állítottál, viszont létezik valamiféle mágneses élezés a mechanikában, de ennek semmi köze a piramisokhoz, vagy mégis?
Előzmény: joy (667)
joy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 668

Azt ne gondolja senki, hogy ha fejére húz egy gúla formájú csukját, már is megokosodik!

 

A próbát megelőző fejfájása elmúlhat. Ha fejére egy papír, bádog piramis tesz rövid idő múlva olyan rosszul érzi magát, hogy a megelőző állapot fejfájása hozzá képest gyönyör!

joy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 667

"...te vagy a leglelkesebb értője e témának..."

Jujj, ezt miből szűrted le?

:o)

 

Van igazságod abban, hogy, mint minden, ez is foglalkoztatott. Anno Apum olvasott róla, és sokat beszélgettük a témáról.

Az egyik vásárban vettünk egy zsilettélesítő piramist.

Arról azt állította az eladó, márvány. Már eleve nem úgy nézett ki, később egyértelmű lett, hogy ügyes műkő, melynek "geometriai" közepén volt egy rés, ahova a pengét bele kellett tenni, és két hét múlva újból éles lett.

Kipróbáltam faterral. /Nekem akkor még heti esemény volt a pofanyúzás./

Egy pengét 2 hétig tároltunk benne, és "éles" lett.

Következőt a 13. nap estén stikában kicseréltem egy símán pihentetett pengével.

Apu szerint az is éles lett!

Ergo: A pengét, ha pihentetjük élesnek tűnik.

A piramis egyébként tömör volt, csak pengényi rés volt benne.

 

Formája, méretei:

http://www.fvt.hu/mattort/cikk.php?cikk=piramisok

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/G%C3%ADzai_piramisok

 

Ha megfigyeled az ókori piramisok méreteit, és az emberével összeveted, sejtheted, honnan a "piramis energia".

Akkora tömeg már képes kizárni minden meteorológiai hatást és emberi kapzsiságot.

Lám, ez utóbbi nem jött be, mert egyikben sem találtak valóban óriási kincseket, amelyeket a fáraókkal eltemettek, hogy ne nélkülözzenek a túlvilágon.

Előzmény: basinger (666)
basinger Creative Commons License 2009.11.30 0 0 666

Na, beleolvastam a topikba, nekem túl sok a vita, úgyhogy inkább egyenesen hozzád fordulnék, van pár egyszerű kérdésem, tekintve, hogy itt te vagy a leglelkesebb értője e témának.

 

Szeretnék otthon aránylag kis méretű piramist csinálni. Először is a méret: a piramis oldallapok arányai kötelezőek, ill. a szögek, vagy elég úgy nagyjából egy arányosnak kinéző piramist csinálni.

 

Az anyaga. Kartonpapírból telioldalast ragasszak, vagy bármiből csak keret-jellegűt is lehet-e csinálni, és egyáltalán miből készítsem? Ha elég a keret forma, csinálhatom szívószálból, drótból, vagy akár hurkapálcából is? Aztán az anyaga mennyire érdekes, ill. a telioldalas hatásosabb a keretnél?  A méret pedig amolyan sapka/kalap nagyságú lenne. Amikor jó pár évvel ezelőtt (20?) berobbant a magyar köztudatba a piramisenergia-dolog, még kapható volt fejre rakható méretű, erre emlékszem, láttam az újságokban. Viszont láttam a magyar lappiramis-árakat, kösz, azt inkább kihagyom.

 

Előre is kösz.

Előzmény: joy (665)
joy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 665

Hat és fél év telt el.

Hol a gyakorlati alkalmazás?

Előzmény: P_Y_R_2003 (-)
calyx71 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 664
Visszaolvastam ennek a topiknak az elejére és érdekes, hogy ezzel a sztatikus elektromossággal kapcsolatban, már Írtam valamelyik topikban, hogy a piramis forma nagyon hajaz a magnetit kristály alakjára. És azt olvastam, hogy a magnetit(mágnesvaskő)természetes mágnes. Igen kis külső mágneses tér is felmágnesezi, és a csúcspontokban elhelyezkedő atomok szerkezete miatt válik tulajdonképpen mágnessé.
Kérdés, vajon bármilyen anyagból lehet magnetitkristálymágnesességet csiholni?

Azon gondolkoztam, hogy ha a legendák szerint Nagy Titok van a piramisban elrejtve, meg hogy "Minden fél az időtől egyedül csak az idő az ami fél a piramisoktól" Forrás:(Arab legendák a piramisokról.) Szóval mi van akkor, ha nincs ott semmi, hanem maga piramis a titok, és hogy mire lehet használni, azért ha tényleg egy óriási mágnes lenne, vajon milyen erős mágneses térrel rendelkezne, vagy milyen célt szolgálna?
Esetleg, ha megváltozna Föld mágneses tere, akkor talán ez nyújtana védelmet az intersztelláris "szél" ellen, vagy már volt is ilyen funkciója? Lehet, hogy érdemes lenne megnézni a leírásokban, hogy volt e a piramisok körül, illetve fölött különleges fény(aurora borealis) hiszen ha átvenné valamelyik mágneses pólus funkcióját, akkor az északi fény ott jelentkezne. Szerintem, mármint a nagy piramist, lehet,hogy "be lehet kapcsolni" valamilyen módon, végül is hiányzik a tetejéről valami, asszem. Egy csúcskő~vagy mi. Hát ennyi illetve olvastam arról is, hogy Ausztriában árultak régebben papírból készült piramisokat, amik kiélezték a zsilettpengéket. Érdekes az is, hogy magnetit kristályokat az Alpokban lehet találni. Hm. Hát nekem egyenlőre ez nem sikerült, inkább még életlenebbek lettek. De már nincs is talán ilyen pengém többélűt használok, az meg nem olyan, szóval eléggé sötétben tapogatózok de csináltam egy kis összeállítást, ha van kedvetek nézzétek meg.

"http://www.youtube.com/watch?v=WuH7J4CoLc0"
basinger Creative Commons License 2009.11.20 0 0 663

Kisméretű, fejre rakható piramisról szeretnék szakértővel beszélni - vagy legalábbis olyan valakivel, aki jártas a témában. Lappiramisból készült csákó nem érdekel.

menroting Creative Commons License 2009.07.17 0 0 662

Olajmaffia. Az utolsó olajcseppel majd átírják vízzé.

Előzmény: Mirdad (661)
Mirdad Creative Commons License 2009.07.17 0 0 661

 

  Eltűnnek a "zakadémiai" süllyesztőben, mint Tesla, vagy mások zseniális találmányai ;)

Előzmény: Mirdad (660)
Mirdad Creative Commons License 2009.07.17 0 0 660

 

  Ki ne szeretne ilyet?! :)

 

  http://www.youtube.com/watch?v=Hs4GXH5Q3Rk&feature=related

 

 

  Miért nem tudunk ma ezekről semmit? ;) Gondolom megvették a japcsókat kilóra,

csak ne legyen jó levegő és szaladgálhasanak tovább a "todományos" benzinbűzök ;)

 

  Itt azt mondják 7x hatékonyabb ez a magnetikus hybrid elvű, mint a hagyományos

robbanómotor:

 

  http://www.youtube.com/watch?v=NUXhJZZRUIg&feature=fvw

 

 

Előzmény: ximix (658)
ximix Creative Commons License 2007.12.29 0 0 658
Üdv

A keresöben a mágnesmotor szó beirása után a te hozzászolásod is elökerűlt így örömhírt közlök veled


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DBtEU9AQC_A" target="_blank">LINK</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SAYw4b4FE-8&feature=related" target="_blank">LINK2</a>
LINK3
Előzmény: predi (18)
Agnoszticizmus Creative Commons License 2006.09.01 0 0 657
Siemens, úgy mint a telefon, nempedig Siemans. Csak nem Herbie Brennan: Az ókori Egyiptom titkos története? Mert annyira hasonlított rá, de nem az...
Előzmény: P_Y_R_2003 (0)
én sem Creative Commons License 2006.07.23 0 0 656

Félek ez azt jelenti, h nem gadagszom meg a mutogatásából... :-)

Kellemes vasárnap délutánt :-)

Előzmény: masin111 (655)
masin111 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 655
Nekem meg egy "amőba" alakú folddarabom van ami nem fagy keménnyé, de nincs benne semmi ezoterikus.

Egyszerűen olyan helyen van. Az épületek elrendezéséből fakadóan "megvédik" a fagyástól.
Előzmény: én sem (654)
én sem Creative Commons License 2006.07.21 0 0 654
Sziasztok!
Olvasgattam a topicot, és eszembe jutott róla, hogy szüleimnél, falun tavaly, - kertes ház, persze, - a hátsó udvarban épitettek egy "szint", ami arra szolgál, hogy a felesleges dolgokat oda berakják. Ennek az épitménynek egyetlen oldala sincs, - csatlakozik ugyan más épületek oldalához, de sajátja nem van. Szóval apukám mondta, hogy van egy háromszög alakú kis földdarab, ami a legkeményebb télben sem fagyott meg. Ez az egyik tartóoszlop alatt van. A szin felépüléséig nem vette észre, hogy iylen "különösen" viselkedett volna, az immár sárban tocsogó kis földdarab.
Segitsetek, milyen energia lehet ott? :-) Ki tudnám-e hasznositani, és ha igen meggazdagszom-e belőle? :-)
Felhivom figyelmeteket, hogy a háromszög a piramis kétdimenziós változata! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!