Keresés

Részletes keresés

jahno Creative Commons License 2003.02.27 0 0 6
Nike cipőből el kezdtem szorozgatni a modelleket, de nem jutottam a végére. Valami 15 méter hosszú polc, 4 sorban, kiállítva, rá merőlegesen meg lehet leszedni. Egy hét múlva megyek, milyen infóból készüljek fel?
Előzmény: kwega (5)
kwega Creative Commons License 2003.02.26 0 0 5
A Nike és Polo Ralp Lauren Factory Store-ok mekkora területen vannak? Milyen a választék?
rumliman Creative Commons License 2003.02.26 0 0 4
jogos
az tenyleg nem outlet

ami jo meg az a lakberendezesi boltok az autopalya feloli oldalon

meg a nordfisch ;) ja, meg van lindt csokibolt is, az is jo, az se outlet :D

jahno Creative Commons License 2003.02.25 0 0 3
Azért az Outlet mellett elég sok sportruházat van, Nike meg modern Adidas cumókból akkora a választék, hogy ihajj. Itthn néztem valami cipőt 23 meg 27ezer lóvéért, ott 90 Eurót fizettem a kettőért... Válogatni kell, mert a 2 Eurós farmer nem kellene, a márkásak meg drágák, de érdemes kimenni.
Előzmény: rumliman (2)
rumliman Creative Commons License 2003.02.25 0 0 2
kb. 2-3 eve jarunk oda (bp-rol)
regen jo volt, mostanaban kicsit lepusztult

ezek nem rendes boltok, hanem outlet-ek
nagyjabol azt jelenti, hogy kiarusito helyek, a markakereskedesekben megmaradt, lejart, korabbi szezonokbol visszamaradt arukat itt arusitjak ki, ar alatt

mango-ban pl. 1 euroert mar lehet kapni noi felsot (olyan is)

a 2 ralph lauren bolt er valamit (a polo sport es a ralph lauren)

mostanaban az outlet helyett inkabb a parndorfi billa-ba jarunk kajakat vasarolni, 15-20%kal olcsobb, mint itthon es sokkal jobb minosegu/izu dolgok vannak

Előzmény: kwega (1)
kwega Creative Commons License 2003.02.25 0 0 1
A mai Blikk is cikkezett róla.
Ha ez így folytatódik, beindulnak a szervezett utak is az ország más részeiből is. Nem csak a győriek fognak kijárni...
Helyesírási Huba Creative Commons License 2003.02.23 0 0 0
Eddig 0-szor voltam itt de még bármi megtörténhet...

HH

Előzmény: kwega (-)
kwega Creative Commons License 2003.02.23 0 0 topiknyitó
A kis osztrák falucskában sok nagy ruházati cég tart fenn üzletet. Olyanok is, melyeknek nincs magyar kirendeltsége. Egy TV műsor szerint nagyon jó áron minőséghez juthat az ide ellátogató vásárló.
Ki volt már itt, mik a tapasztalatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!