Keresés

Részletes keresés

Veszpremi Creative Commons License 2009.01.06 0 0 243
Köszi.

Gyönyörűek :)
Ennél jobban már csak ugrani tudnak, Gyima maga a csoda ebben a szezonban, ránk köszöntött a NAGY OROSZ TÉL! (fene hideg is lett, a franc egye meg).

Gyima ma megint brillírozott és dobogón állt Bischofshofenben!

Még a végén el kell mennünk Planicára, megnézni Gyima hogyan repül nóvüj russzkij rekordot! :)

És akkor rajzoljuk fel az utókornak az idei négysánc első helyezettjeit:

1. Loitzl
2. Ammann
3. Schlierenzauer
4. Schmitt
5. Dimitrij Vasziljev, alias GYIMA, Minden Oroszok Repülő Cárja, az orosz csoda! 1048.1 pont.

Sarq hová tűntél ilyen történelmi időkben???

LETÁJ DIMITIJ!
Előzmény: janisch (240)
janisch Creative Commons License 2009.01.06 0 0 242
Szeva! Eltűntél, mint orosi torony a ködben! :))
Előzmény: Törölt nick (241)
janisch Creative Commons License 2009.01.06 0 0 240
A "keresztapa" és fiai :)
Veszpremi Creative Commons License 2008.12.30 0 0 239
Gyima karácsony másnapján ünnepelte 29. születésnapját, s magát és kitartó drukkereit a 4sánc első állomásán Oberstdorfban egy meglepetés 3. hellyel örvendeztette meg, 2 pont hiányzott az első helyhez! Összesen ugyanakkora távolságot ugrott Cárunk, mint a győztes Ammann, csak a pontozóbírák szőrös szívén múlott az igazán nagy siker! A 2. körben övé volt a legnagyobb ugrás. A tavalyi 4sánc összetett 5. hely után vérmes reményeink lehetnek! :))) Letáj Dimitrij! :)
Előzmény: Bubbble (238)
Bubbble Creative Commons License 2008.12.30 0 0 238
Veszpremi Creative Commons License 2008.12.30 0 0 237
Van még pár ismétlése, tessék bepótolni :)
Ma 15:30
Holnap: 8:35, 13:15 (összefoglaló)
Előzmény: hamra74 (236)
hamra74 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 236

Gyima szárnyal, kár, hogy nem láttam a tegnapi versenyt több szempontból is:-))

 

Most már tényleg meg kéne találnom a megfelelő medvealanyt, akit elnevezhetek végre Gyimának.... hehehe :-)))

Veszpremi Creative Commons License 2008.12.29 0 0 235
Gyima a dobogón áll a Négysáncon, ma 3. lett Obertsdorfban! :)))
Itt a nagy orosz tél, azaz russzkájá zimá! :)))
Veszpremi Creative Commons License 2008.01.20 0 0 232
Bizony, a szó szoros értelmében szállt, repült, majdnem egészen a harrachovi dobogóig. Azaz Platz 4, für Dimitrij Vasiljev! Letáj Gyima! :)
Előzmény: Bubbble (231)
Bubbble Creative Commons License 2008.01.20 0 0 231
a cár újra szárnyal!
Westmc Creative Commons License 2008.01.19 0 0 230
A jegyünkkel sikerült bejutnuk a fiuk közelébe. A vax akkor nem jutott eszembe, csak álltam és figyeltem, meg repkedtem, meg sajnáltam, hogy nem tudsz...jó tudom..
Nagyon el voltak foglalva a munkával, azért egy közös fotó és aláírás erejéiv sikerült Gyimát, meg az edzőt elkapom:-)), persze most így visszagondolva, annyi mindent lehetet ott volna, de akkor nem láttam a rózsaszín ködön keresztül, persze az ember mindig utólag okos, s lehet, hogy nem lesz már több alkalmam ilyenre:-(( de ez az élet..:_(
Előzmény: Veszpremi (229)
Veszpremi Creative Commons License 2008.01.12 0 0 229
Hogy sikerült ilyen közel kerülnöd? Tán te is beszálltál vaxolni? :)
Nem beszéltél velük?
Előzmény: Westmc (228)
Westmc Creative Commons License 2008.01.12 0 0 228
Üdvözlet!
Sajnos csak most sikerült időhöz jutnom, így megkésve de törve nem a Villachban készült képecskéim a családom egyik kedvenc tagjáról:


Munka közben


Szinkronban..


Csak egy picit...


A vigyor:-)


Majd az égiek megmondják..


Már megint csak a meló..


Van akinek "piszkos" a munka:-)
Veszpremi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 224
5. lett Cárunk a 4sánc összetettben, és kis szerencsével még akár dobogóra is állhatott volna. De ne legyünk telhetetlenek, itt van a NAGY OROSZ TÉL! :)
Előzmény: pilcher (223)
pilcher Creative Commons License 2008.01.07 0 0 223
Ahonen fenomenális, senki nem vitatja, de azért nekem legalább akkora örömöt okozott a négysáncversenyen Gyima és az ifjú Denis szuper teljesítménye! Remélem ez csak a kezdet, és okoznak még jónéhány meglepetést a sok fiatal labancnak.:) Letáj Dimitrij!
Vincze Vilmos Creative Commons License 2008.01.04 0 0 222
Jaja !
Előzmény: Veszpremi (221)
Veszpremi Creative Commons License 2007.12.03 0 0 221
Letáj Gyima, letáj!
Előzmény: Vincze Vilmos (220)
Vincze Vilmos Creative Commons License 2007.12.03 0 0 220
Hajrá Gyima!!!!!!!!!
ML2-Tuji Creative Commons License 2007.08.01 0 0 219
Sziasztok!!!!!!
Közeledik az augusztus 11-12-i hétvége, remélem minél többen tervezitek, hogy lejöttök a kőszegi illetve a Mürzzuschlagi versenyekre!!
Ott lesz a Síszövetség elnöke, magával hozza Kovács KOKO Istvánt, lesz Opel és Chevrolet bemutató, Íjászat, Sáncfesztivál Retro discoval, ja és lesz síugró verseny is!!
Vasárnap Mürzzuschlagban újra léceket csatolnak: Fischer László és Kelemen Zoltán!!
Itt szeretném felhívni a figyelmét a régi síugróknak, hogy várjuk őket a versenyre, mint versenyző is, felszerelést tudunk adni, edzési lehetőség a jövő héten minden nap lesz és a szombati napon egész nap lehet edzeni!! Merjetek nevezni!! Várunk bennetek, segítsetek, hogy minél színesebb legyen a verseny és ez segíthet a síugrásnak!!!
Várom a jelentkezéseteket!
Részletek megtalálhatóak a www.siugraskoszeg.hu oldalon az aktuálisban, ha valaki nem találja, az hívhat 06-30-9571-506.
Csao
Tuji
gazza87 Creative Commons License 2007.04.18 0 0 218
Nagyon tecc a halálfej :D
Előzmény: csecsaba2 (217)
csecsaba2 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 217

Ja, ezt még nektek lőttem Sapporoban!

 

Vacsi közben:

 

 egyen pulóver volt az orosz válogatoton, persze a kép alatt a saját névvel.
Hélia Creative Commons License 2007.03.29 0 0 215

 :-)

 

pilcher Creative Commons License 2007.03.27 0 0 214
Tényleg, Őt kihagytam, bocsánat! Szerintem számára is meglepetés volt, hogy milyeneket ugrott! Már a beülőben ... vagyis a rajtszékben:) is mindig fülig ért a szája. Hát Steiertnek pár éven belül kinéz valami komoly russzkij, fél mellkast eltakaró, húszkilós csilli-villi kitüntetés...:)
Előzmény: Veszpremi (213)
Veszpremi Creative Commons License 2007.03.27 0 0 213
De ne feledkezz meg Ilja Roszljakovról sem, az idény második részének tán a legnagyobb meglepetése volt számomra, hogy milyen jól ugrott! Van benne is fantázia!
Előzmény: pilcher (212)
pilcher Creative Commons License 2007.03.27 0 0 212

Hát, Cárunk kissé elfáradt a szezon végére, de nem haragszok érte, mert nagyon-nagyon bíztató formát is mutatott a szezonban, Steiert-mester pedig folytatja áldásos tevékenységét, és így Dimi okozhat ám meglepetést jövőre.

Aminek igazán örülök, az a másik Dimi és az ifjú Denis szerintem óriási fejlődése. Avatatlan szemmel is egész egyszerűen szépen ugranak. Ráadásul még elég nagyokat is, bár Ipatov esésénél kissé megállt bennem az ütő. De milyen aranyos feje van a sisak alatt!:))

Már csak Ildar (majdnem így hívnak:)) ugrásait kellene összerakni, helyrepofozni, hogy csapatban is jó esélyük legyen.

 

Westi anyuka örökbefogadását követően tökéletesen nyugodt vagyok a jövő évi szezont illetően. A hátország tökéletes, a szezon kezdetéig elvégzett szakmunka pedig meg kell, hogy hozza az érmes eredményeket!

Hajrá jövőre is Kreml-csapat!!!:)

Veszpremi Creative Commons License 2007.03.26 0 0 211

Na, tudtam, hogy benned bíz6om, hozod majd a képeket a Kremlről! :)))

 

Ha olyan jó anyukájuk leszel, mint a kis labancoknak, akkor nincs miért aggódnom, jó kezekbe kerültek fiaim! Az enyémek is? Hogy van ez, most már rokonok is lettünk, vagy mijafrancez? :DDD

 

Na meg a russzkijjj lécek is csak előkerültek, igaz nem nagyon működtek varázsszőnyegként, de hát majd az is eljön. Nagy orosz tél volt ez is, de lesznek itt még sokkal nagyobb orosz telek is ám! :))) Tán már jövőre jön a bálsája russzkájá zimá! :)

 

Letáj Dimitrij, minden oroszok Cárja! :))))))))))

Előzmény: Westmc (209)
Westmc Creative Commons License 2007.03.26 0 0 210
Előzmény: Westmc (209)
Westmc Creative Commons License 2007.03.26 0 0 209
Egy pár frissebb képecske Gyimáról, s társairól. Az orosz csapatra már nagyon ráfért Wolfi segítsége, sajnos a szezon végére egy kicsit elfáradtak, de mindenképpen jó látni a fejlődésüket. A talajfogás kérdésében apának még lesz munkája, de a mami bízik benne. Igen, örökbe fogadtam az orosz gyerekeket, hiszen szükségük van anyára is:-))
Gyima
Veszpremi Creative Commons License 2007.03.22 0 0 207
A 7 kérdése "kicsit" módosult: hová tűntek a Kreml sílécei? Egyelőre nincsenek meg Planicán, emaitt a mai kvali is halasztódik holnapra! Hogy ebben az idényben még mi fog megtörténni?! :)
Előzmény: Veszpremi (206)
Veszpremi Creative Commons License 2007.03.21 0 0 206
A hét két kérdése:
1. Ki lesz a legjobb russzkij repülő Planicán (Gyima, kis-Gyima, Denis).
2. Lesz-e és ki ugor új russzkij rekordot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!