Keresés

Részletes keresés

Nessi55 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19012

Nekem sem használt a Neoplant.

Előzmény: Icus60 (19009)
hul Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19011
ötfelezős Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19010

Még az is lehet, hogy a Neoplant nevű krémmel találkoztál böngészés közben. :)

Nekem (a Neoplant) nem használt, az biztos, de emlékeim szerint innen másnak se.

Icus60 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19009

Sziasztok!

Böngésztem és találkoztam Neoplan nevű krémmel. Használta már valaki? Egyébként a Psoriasin krémet hol lehet megrendelni?

Engem fölháborít, mikor ki akarják használni mások nyomorát. Sokan úgy vannak, mi bármit megadnánk a tünetmentességért és egyszerűen átvernek. Ezért is vagyok ilyen bizalmatlan.

Icus60 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19008

Azt, hogy milyen injekciót akar adni, nem tudom, csak azt mondta, hogy ő egy "mezei" magánorvos és nincs lehetősége biológiai kezelés elvégzésére.

Szóval nem tudom, milyen injekciót akar adni? Majd jelentkezem.

Előzmény: B.GY (19007)
B.GY Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19007

Nekem is azt mondta a dokinéni a klinikán,hogy ha nem használ a gyógyszer akkor jöhet a biológiai terápia.Az sem ördögtől való.Beszéltem ott egy sráccal aki évek óta kapja.Semmi baja tőle,utána született gyereke is.Mutatta a bőrét semmi nem látszott rajta.Vagy a Stelarát kapja vagy a Humirát azt már elfelejtettem pedig mondta :) A halakat nem próbáltam,de azon kívül elég sok mindent.Nem nagyon használt semmi.

Előzmény: Icus60 (19003)
Icus60 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19006

Köszi a választ! Hamarosan megyek a doktornőhöz, említeni fogom neki, hogy mielőtt az injekciót elkezdi, inkább próbáljuk ki a krémet és ezt a másik gyógyszert.

Ő olyan krémet szokott fölírni, amit a gyógyszertárban készítenek el, többféle krémből. Egyenlőre nem nagyon használ, bár kenem ész nélkül, mert nagyon viszket. Főleg éjszaka jön rám, majd megőrülök.

Előzmény: mr.mzsa (19004)
Icus60 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19005

Szia Babi64!

Mi volt az a kence, amitől 4 éve tünetmentes vagy? Én már annak is örülnék, ha néhány hónapra azzá válhatnék.

Előzmény: babi64 (18962)
mr.mzsa Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19004

A psoriasin krém (amerikai) sokunknak segített mostanában + a trexan gyógyszeres kezelés. Mindkettőről olvashatsz itt sokat mostanában.

Előzmény: Icus60 (19001)
Icus60 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19003

Szia B.Gy!

Köszi a választ! Örülök, hogy neked még jó, remélem így is marad! Az ajak szárazságot el is felejtettem. Hiába kentem mindenféle csodaszerrel.

Még elfelejtettem, hogy a haldokikat is kipróbáltam, háromszor félóra 3*8.000,- Ft. volt évekkel ezelőtt, nekem ez sem jött be. Az oldalamon, ahol nagyon vékony a bőr, egyszerűen szó szerint kikezdték a bőröm, sebes lett, még vérzett is.

Nem sokára megyek a dokihoz, kíváncsi vagyok, mit szól hozzá, hogy csúnyább a testem, mint mikor elkezdtük a gyógyszert. Sajnos két hónapig ő sem volt, mert műtötték. Azt mondta annak idején, mikor a gyógyszert elkezdtem, hogy utána lehet csak az injekciós kezelés. Hogy az ér-e majd valamit, nem tudom. Jelentkezni fogok. Bár kicsit féltem a májam, mert igaz, hogy regenerálódik, de azért nem kellene tönkretenni.

Előzmény: B.GY (19002)
B.GY Creative Commons License 2017.02.11 0 0 19002

Ha a Neotigason nem volt jó akkor próbálj meg más gyógyszert íratni a dokival.Én is azt szedem szeptember óta nekem jó még egyenlőre.Májfunkciós értékek pont középen vannak.Hajam nem hullik,de ha hullana se venném észre 0.3-ra van nyírva:)Talpam hámlik egy kicsit meg cserepesedik az ajkam de kibírható.Inkább ezek a tünetek,mint a sömör.

Előzmény: Icus60 (19001)
Icus60 Creative Commons License 2017.02.11 0 0 19001

Sziasztok sorstársak!

Véletlenül akadtam erre a fórumra, néhány oldalt visszaolvasva döbbentem rá, hogy tényleg mennyire különbözőek vagyunk. Engem 24 éve boldogít ez a ragaszkodó "szerelem". Félek, tényleg együtt fogunk "elmenni". Mint közületek sokan, én is kipróbáltam szinte mindent. Kezdtem a Maria Treben teával. Egy évig voltam tünetmentes, de mikor visszajött, hiába ittam. Jött a Tomesa, most nem tudom hogy van, akkor a TB fizetett 50 kezelést, mégsem lettem tünetmentes. Három hét Harkány, meg sem mozdult, három hét a Holt tenger partján, tökéletesen letisztult, gyönyörű lett a bőröm, de sajnos itthon mindössze három hónapig tartott. Találkoztam ott olyan magyar nővel, aki azért költözött ki, hogy rendbe tudja magát tenni. No én erre nem lennék képes.

Tavaly májusban a bőrgyógyászom elkezdte a neotigason kúrát. Olvastam, hogy volt, aki szedte ezt. Én végül is decemberben hagytam abba, minden hónapban vérvétel, hála az égnek tökéletes maradt a májfunkcióm, viszont azon kívül minden rossz előfordult. A tenyeremről és a talpamról lehámlott a bőr, olyan lett, mint a babapopsija. Viszont amikor elkezdett hullani a hajam csomókba, akkor megijedtem. Kértem a doktornőt, hagyjuk abba, mert több bajt okoz, mint használ.

Képzeljétek, az egy hónap alatt teljesen kiújult (a gyógyszer abbahagyása után), már ott is van, ahol soha, a két oldalam elég nagy kiterjedésű és az egész karom, lábam apró pöttyös, ami lassan megnő. Szóval kétségbe vagyok esve, mert sokat jártunk gyógyfürdőkbe (Zsóri, Cserkeszőlő, Kisújszállás, Hajdúszoboszló, Egerszalók), de most nem merek menni, nem tudom a karom és a lábam eltakarni, és én is úgy vagyok, hogy utálom, ha néznek, esetleg összesúgnak. Az rém kellemetlen, inkább nem megyek. Egyébként én is próbáltam az ausztrál krémet, nekem nem jött be.

Most már olvasgatni fogom a fórumot, hátha van valakinek olyan ötlete, amit még nem próbáltam ki. Most a holt tengeri fürdősót akarom otthon a kádban kipróbálni. Sok évvel ezelőtt már csináltam ezt is, akkor nem volt jó, hátha most sikerül.

Kívánok mindenkinek tünetmentességet!

Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam! 

B.GY Creative Commons License 2017.02.11 0 0 19000

Én innen rendeltem de ez már nem használt.Pár évvel korábban még jó volt.Azt patikába vettem.

http://www.psorashop.hu/index.php?page=vasarlas

Nessi55 Creative Commons License 2017.02.11 0 0 18999

Hát a szaga tényleg olyan, mint a vasúti talpfáknak a nyári napsütésben :)

És igen, nagyon macerás is. Most lehet, hogy már nem lenne hozzá türelmem.

A Tomesával nem próbálkoztam, mert nekem a napfényre nem reagál.

Ha eredményt érsz el a Psoriasinnal, akkor lehet, hogy azt még kipróbálom, bár nekem nagy felületen van, nagyon sok kéne.

Neked mekkora kiterjedésű?

Előzmény: Nszniki (18998)
Nszniki Creative Commons License 2017.02.11 0 0 18998

Múlt nyár végén próbáltam, miután végigcsináltam a Tomesát.

Amíg jártam a Tomesára elég jó volt, jópárat el is tüntetett, de amint abbahagytam kezdtek visszatérni, akkor rendeltem meg a Psoratinex-et(elvileg ez az eredeti dr. Michael's).

Lehet nem voltam elég kitartó...de a szagát sem nagyon bírtam, meg a sok macerát.

Te is használod a Psoriasint?

Én az eBay-ről rendeltem, elvileg Febr.8-ig meg kellett volna érkeznie, még megvárom a jövő hetet,aztán panaszkodom.

Előzmény: Nessi55 (18997)
Nessi55 Creative Commons License 2017.02.10 0 0 18997

2002 áprilisában kezdtem, és júliusban már jó állapotban voltam. Naplót vezettem, most megnéztem, mert nem emlékeztem pontosan. Mind a 3 szert használtam előírás szerint. Esténként bekentem a fejem, reggel hajmosással kezdtem. A kenőcsöt és a kondicionálót  naponta kétszer használtam a testemen lévő foltokra. Igyekeztem többet inni, ami nem mindig ment. Kb két hét múlva enyhe javulást tapasztaltam, nem viszketett és hámlott annyira. Még mindig jöttek új pöttyök, de kevesebb, és nem nőttek meg.

Elkezdtem szedni a Humet-R-t, és kb 2 hónap múlva egy homeopata orvos tanácsára egy Phönix nevű szert, illetve annak néhány tagját, ami elvileg a tisztítást segíti. Próbáltam többet mozogni, és kevesebb édességet enni, hát ez nem nagyon ment.

Hogy végül is mekkora szerepük volt ezeknek a szereknek, vagy pusztán a Michaelis készítmények is hatottak volna, nem tudom.

Kb 3 hónap alatt majdnem teljesen tünetmentes lettem, és ez az áldott állapot következő tavaszig tartott, amikor intim területen jelent meg újra. (Azelőtt ott még nem volt)

Azután lassan elkezdett visszatérni máshova is, de jóval lassabban, mint egy szteroidos kezelés abbahagyása után.

Lehet, hogy Te abban az időben próbálkoztál vele, amikor a hamisítványok voltak forgalomban?

Kíváncsi vagyok, hogy a Psoriasintól elmúlik-e, itt a fórumon jókat írtak róla.

Előzmény: Nszniki (18996)
Nszniki Creative Commons License 2017.02.10 0 0 18996

Meddig használtad, h tünetmentes lettél tőle?

Csak a krémmel kented vagy használtad a lemosót meg az olajat is?

Én 8hétig próbáltam, ahogy a leírásban szerepelt, de nem segített😞

Most várom a Psoriasint, h megérkezzen, még egy hét legalább...

Előzmény: Nessi55 (18995)
Nessi55 Creative Commons License 2017.02.10 0 0 18995

Nekem is ez vitte le először a sömört, majdnem egy évig voltam tünetmentes. Már akkor nagyon sokba került, pedig nagy kiszerelésben vettem a forgalmazótól. Amikor visszajött, újra próbálkoztam, de akkor már eredménytelenül. A bőrklinikán volt egy doktornő, aki tesztelte az eredetit az ottani betegeken, úgy tudom, jó eredménnyel. Amikor mondtam neki, hogy már nem hat, akkor azt mondta, hogy másodszor nem mindenkinek jó. Akkor még nem tudtam, hogy a forgalmazó máshol gyártatja - Ausztrália helyett Ausztriában - és más az összetétele. Azért pár tízezrest kipengettem, mire rájöttem, hogy kár vele próbálkozni...

Amikor a doki rájött, hogy hamisítják a termékét, Magyarországon letiltatta a forgalmazását, a szomszédoknál lehetett beszerezni. Pár éve újra engedélyezte itt is, ahogy írtad Psoratinex néven fut, de már 3x-os áron.

Nem próbáltam ki, nekem már vödörszámra kellene, nagyon drága, és vagy hat, vagy nem.

Előzmény: hul (18990)
B.GY Creative Commons License 2017.02.09 0 0 18994

Én vagy 4-5 éve kipróbáltam,akkor használt.Tavaly is vettem egyet,de már nem csinált semmit.Aztán nem is próbálkoztam tovább.Annyira azért nem olcsó :)

Előzmény: hul (18992)
hul Creative Commons License 2017.02.09 0 0 18993

...és írok: nézeK

Előzmény: hul (18992)
hul Creative Commons License 2017.02.09 0 0 18992

Nagyon régen volt nekem ez -az ausztrál orvos (Ausztriában élt) szerkesztette- cuccos és nagyon jó volt. Bár 20 éve is 10e körül kellett pengetni érte. Aztán eltűnt.

Olyan vagyok, mint egy bébi: felfedeztem a kanálban a mélyedést. Bárgyún nézem magam elé. Ok. most a trexan karban tart, de ki kell próbálnom.  

Előzmény: B.GY (18991)
B.GY Creative Commons License 2017.02.09 0 0 18991

Nekem csak először használt a Psoratinex aztán már nem.Olvastam én is hogy ugyanaz a krém mindkettő.Állítólag az apja sömörös a Tirant bácsinak,neki találta ki :)

Előzmény: hul (18990)
hul Creative Commons License 2017.02.09 0 0 18990

Figyeljetek, egy újszülöttnek minden vicc új. Jelen esetben én vagyok a bébi.

Megtaláltam ma itthon azt a kenőcsös tubust, ami nekem a trexan előtt egyáltalán használt: Dr Michaels terméke ps.re. Ez az a termék, amit annyit kerestem, még Bécsben is meg mindenfelé. 

Basszus ez ugyan az!! 

http://psoratinex.hu/dr-michael-tirant.html

"A Dr. Michael's termékcsaládot - amit 2010-ig Dr. Michaels néven ismerhettünk - Dr. Michael Tirant fejlesztette ki, a fejlesztés fókuszában az állt, hogy természetes anyagokat felhasználásával állítson elő hatásos ellenszert a psoriasis és az ekcémás bőrproblémák kezelésére.

A termék 2001 és 2009 között volt először forgalomban Magyarországon, Dr. Michaels néven. Az eredeti recept alapján készült ausztrál termék azonban lekerült a magyar patikák polcairól, és ugyanazon a néven egy, az eredeti terméktől eltérő összetételű és gyógyhatással nem rendelkező kozmetikum jelent meg a gyógyszertárakban.

A megkülönböztethetőség érdekében most PSORATINEX® néven kerültek a hazai gyógyszertárakba a pikkelysömörtől szenvedő betegek által már régóta visszavárt, hatásukat már bizonyított termékek, melyek az eredeti recept és gyártási technológia szerint készülnek." 

B.GY Creative Commons License 2017.02.09 0 0 18989

Szólok öcsémnek hogy igényelje vissza. Colitis ulcerosája van meg Crohnja. Megyek úgyis a bőrklinikára jövő hónapban.Megkérdezem a dokinénit lehet-e valamit tenni az érdekemben :)

Előzmény: mr.mzsa (18988)
mr.mzsa Creative Commons License 2017.02.09 0 1 18988

Nagyon sok betegség után jár adókedvezmény, BGY jól tudja jár az ízületi gyulladással járó ps-ra is, én is igénybe veszem már 2010 óta. 

Nekem a reumatológus szakvéleménye alapján a házi orvos adta az igazolást, ennek a másolatát kell a bevalláshoz csatolni. Nekem is a elkészíti a munkáltatom a bevallásomat, a kedvezménnyel együtt. 

Előzmény: Chimney (18985)
Lolliii Creative Commons License 2017.02.09 0 0 18987
B.GY Creative Commons License 2017.02.06 0 0 18986

Volt itt róla szó régebben.Állítólag csak az ízületi gyulladással járó sömörre jár.Régebben megnéztem valahol a betegségeket amikre igénybe lehet venni.A mezei psoriasis vulgaris nem volt közte.

Chimney Creative Commons License 2017.02.06 0 0 18985

Sziasztok, újra itt. 3 hétig voltam Tájföldön.....vártam a csodát, hogy akkor most tuti elmúlik és szép lesz a bőröm.

Hát nem :-( 

Talán picit szebb, de azt, ami régebben volt, hogy 1-2 hét tengerparttól teljesen elmúlt most nem lett.

Úgyhogy holnaptól megint megpróbálom a Neotigasont de csak napi 1-et, hátha a száj szárazság nem lesz olyan gáz illetve elkezdek egy liszt és cukormentes diétát.....majd beszámolok.

Más: van olyan, aki adócsökkentést vesz igénybe a betegsége miatt? A munkahelyemen a bérszámfejtő szólt, hogy szerinte ez nekem járna.

hul Creative Commons License 2017.02.06 0 0 18984

Elsőre 1db/2,5 mg-os tablettát, majd két szemet, hetente. Három havonkénti vérképpel. Kb. 10 hónapig.

Ma pedig heti 0,3 ml=15 mg injekcióban. Hat havi vérképpel.

Előzmény: napalm. (18983)
napalm. Creative Commons License 2017.02.06 0 0 18983

Heti mennyi Trexánt szedsz? (szedtél)

Mert alighanem azóta lövöd magad.

Előzmény: hul (18971)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!