Keresés

Részletes keresés

Charlie Gordon Creative Commons License 2002.12.09 0 0 23
Derszu Uzala : Mi a tiéd típusszáma ? Én is Thomas-ban gondolkodom, van legalább 4-5 típus, még nem döntöttünk el hogy melyik legyen.
Előzmény: Törölt nick (20)
noidea Creative Commons License 2002.09.26 0 0 22
Nekünk Philips Triatlon van, tökéletes, és 55 körül van az ára. Vízzel, szárazon meg, jó a mosószerkompresszorja is, "anyagból" van az egész, stb. Ügynökök árulnak 400-ért is. Biztos jobb. De hogy arányosan ennyivel, azt nem hiszem el.

A legjobb meg néhány hálózatban az, hogy úgy lehet részletre venni, hogy előre fizetgetsz, és csak akkor kapod meg, ha mindent törlesztettél :-) Ez hihetetlen :-) Azt hiszem, ráadásul pont a Zepternél (de ez nem 100%)

FOCUS Creative Commons License 2002.09.26 0 0 21
Pár hete kínálgatott egy ügynök valami frankó takarítógépet. Adott videókazit is, amin bemutatták, hogy milyen szépen megeszi az atkákat meg mindent. Gondoltam 100 ezer forint alatt lesz azért, erre közölték hogy kilóötven... Vagy kettőötven? nem is emléxem, de valami irreálisan drága volt. Viszont egy ismerősnek volt kinézetre halál pontosan ugyanolyan, amit pár éve vettek boltban, olcsón. Úgyhogy vigyázzatok, mit hol vesztek !

Egyébként nem tudtok ilyen gépkölcsönzőt? Lehet, hogy jobban megérné egy-egy nagytakarításra kölcsönvenni nem?

Blind Rider Creative Commons License 2002.09.26 0 0 19
ujabb proba...
< img src="http://kep.tar.hu/andrew9999/index.phtml?aid=27534646&pid=1332117&fullsize=1/pic1332117.jpg" >
Blind Rider Creative Commons License 2002.09.26 0 0 18
proba...
< img src="c:\windows\asztal\Horesz_001.jpg" >
barlangirém Creative Commons License 2002.09.26 0 0 17
este otthonról küldöm a mélt, köszi
Előzmény: yoggi (16)
yoggi Creative Commons License 2002.09.26 0 0 16
hello

ha komolyan érdekel ,kérlek küldj egy mailt és tájékoztatlak.(mailben ,hiszen ez már nem ide való)

üdv yoggi

Előzmény: barlangirém (0)
Nerdy Creative Commons License 2002.09.26 0 0 15
köszönöm, hogy tájékoztattok :-)))))

megyek megnézem

topp Creative Commons License 2002.09.25 0 0 14
Nekem Rainbow-m van mar jo ideje (szinten vizbe gyujti a koszt), es nagyon jo. Maga a gep is persze, de ez a modszer. Azota mar lattam HYLA-t is ami ezen az elven mukodik, meg hallottam (es most olvastam) a Zepterrol is.
Ugy tudom mindharmat csak ugynoktol tudod megvenni, de igy legalabb latod elotte, hogy mit fogsz kapni a nem keves penzedert. Addig is jo szorfozest:
http://www.rainbowsystem.hu/
http://www.hyla.hu/
sneci Creative Commons License 2002.09.25 0 0 13
Nekem csak sima vizes porszívóm van (lehet használni duguláselhárításra is!
Előzmény: Törölt nick (12)
sneci Creative Commons License 2002.09.25 0 0 11
Mint vendég, mi is kaptunk ajándékot!:))
Előzmény: 4Hópihe (10)
4Hópihe Creative Commons License 2002.09.25 0 0 10
ha te vállalod a házigazda szerepét akkor kapsz ajándékot ha rendelnek akkor még több ajándék van..anyukámnak kromozott mittudomén milyei lettek igy...inni és melegiteni benne és hasonlok. a leggyengébb eresztés a mosogatoszer volt.,mint ajándék.
Előzmény: sneci (9)
sneci Creative Commons License 2002.09.25 0 0 9
Nem. Ez kimondottan a lámpáról szólt, és nem ők jöttek, hanem mi(és még jó páran) mentünk.
Előzmény: 4Hópihe (8)
4Hópihe Creative Commons License 2002.09.25 0 0 8
anyukám régen zepterezett ö a raktározo kiszippantos üvegekkel egy ideig...amig meg nem lett a sajátja...
azota nem csinálja csak valami ismerös de mindig mindent magukkal visznek...nyilván ezért volt ott a bioptron mellett a porszivo is..és a tisztito macera?? azt láttad??,valami hölégfuvo vagy micsoda...egy baj van csak azzal,hogy kábeles egyébként sirkötisztitásra szuper lenne.itt a lakásban annyi koszt nem halmozok fel,hogy ilyet megvegyek.
Előzmény: sneci (6)
Nerdy Creative Commons License 2002.09.25 0 0 7
óóóóóóóóó

Előzmény: sneci (6)
sneci Creative Commons License 2002.09.25 0 0 6
Most írhatnám, hogy "ha figyelnél kispajtás akkor láttad volna, hogy én a Fabyennel Pihével beszéltem !!!!!!!! "
De nem írom!:))))

Csak szó volt róla, nem annak , hanem a bioptron lámpa bemutatóján
voltunk.

Előzmény: Nerdy (5)
Nerdy Creative Commons License 2002.09.25 0 0 5
milyen tipust láttatok?????

és mit tudott???

Előzmény: sneci (4)
sneci Creative Commons License 2002.09.25 0 0 4
Mikor voltunk a termékbemutatón, akkor volt szó a porzsívóról is. Sajnos én se tudnám megvenni:(
Előzmény: 4Hópihe (3)
4Hópihe Creative Commons License 2002.09.25 0 0 3
én biztosan nem tudnám megvenni...de legalább kölcsönkaptam..
én azt hiszem a takaritogépre szavaznék elöször ,legfeljebb utána a zepteresre...
de nemrég olvastam valamilyen ujságban sajnos elérhetöség nem volt megjelölve,gondolom olcsobb is az is valami atkat is szivo porszivo volt szintén allergiásoknak,mintha valami farkas is lett volna a nevében ennyi rémlik...
Előzmény: sneci (2)
sneci Creative Commons License 2002.09.25 0 0 2
Viszont elég húzós az ára..
Előzmény: 4Hópihe (1)
4Hópihe Creative Commons License 2002.09.25 0 0 1
szia rém)
éppen a napokban volt nálam kölcsön egy zepter porszivo.vizbe gyüjti a szemetet igy a másik oldalon nem jön ki a por ,mint a hagyományos porszivoknál szokott...atkákat is kiszivja a kárpitbol ...valami löttyöt adnak hozzá ami fertötleniti a levegöt.elvileg csak ugy bekapcsolva is a levegöböl kiszivja a port.vannak rajta beállitások...bezárt szoba ablkanál probáltuk és nem volt rossz a szobalevegöje...éreztem a különbséget...
Előzmény: barlangirém (0)
barlangirém Creative Commons License 2002.09.24 0 0 0
milyen a Zepter takarítógép ?????? tud valaki róla valamit???
Előzmény: Nerdy (-)
Nerdy Creative Commons License 2002.09.24 0 0 topiknyitó
sziasztok!

kérlek benneteket, hogy akinek van már ilyen irja le ide a tapasztalatát, mi jó benne, mi felesleges

hány wattos

kipróbálás, használat után is olyat vennél-e amilyet vettél, vagy másikat, és miért

szóval szeretnék tapasztalatokat gyűjteni és utána venni egy használható takarítógépet

allergiás asztmám van, e miatt lenne erre szükségem a 2 macskám mellett

milyen tipust ajánlotok???????

köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!