Keresés

Részletes keresés

Jina21 Creative Commons License 2009.05.04 0 0 47
Szia "LordVoldemort"!
Neked megvan a T.I.R. összes része.
Nekem kellene. Lehet róla szó?
Előzmény: Törölt nick (37)
Szajci Creative Commons License 2009.01.30 0 0 46
Köszönöm a zenét, nagyon jó:D
Szajci Creative Commons License 2009.01.30 0 0 45
Igen, már javítva is van a wikin. Viszont én nem tudom valamiért letölteni a zenéét, nem tudnád elküldeni a szajci kukac freemail.hura esetleg a zenét mp3-ban?
Előzmény: Törölt nick (42)
ativera Creative Commons License 2008.12.27 0 0 41
Nekem megvan mind a 12 rész!!! Ha kell vkinek akkor kell egy mail a többit ott!
Szajci Creative Commons License 2008.07.23 0 0 40
Kérésem lenne. Megírtam a wikipédiára a filmről a cikket, de nem tudtam sokat írni róla. Aki tudna még hozzátenni kérem szóljon, vagy írjon hozzá.
Szajci Creative Commons License 2008.07.23 0 0 39
Nem tudom honnan lehetne leszedni én a neten néztem meg az összes részt. http://mtv.hu/videotar/?id=25899
Előzmény: Merte (38)
Merte Creative Commons License 2008.07.13 0 0 38
Üdvözletem mindenkinek a segitségeteket kérném töletek a T.I.R. sorozatot honnan tudnám leszedni nagyon fontos lenne má mindenhol kerestem de sehol nem találom elöre is köszönöm mindenkinek aki segit.
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.11 0 0 37
Na frankón meg van az összes DVD-n S.K.!
Hierro Nyh. Creative Commons License 2008.07.05 0 0 36
Nem lényeges dolog, de az élesebb szeműektől kérdezem, hogy a tegnapi részben melyik kamion volt a "szokásos" a kettő közül?
lanciakappa Creative Commons License 2008.07.05 0 0 35

Sziasztok nah van már ilyen fórum is ksikoromba anyámmal mantünk haza mindig az ovodából sietni kellett hogy le ne maradjak a TIR-ről mindig uyg emegetem Piros fülkés Iveco anno faterom a Volánnál dolgoztt egy fehér Ivecoval Azóta az olaszok nagyon belopták a szivembe magukat

 

Hierro Nyh. Creative Commons License 2008.07.04 0 0 34

Arra azért ügyelnek a magyar vonatkozású részeknél, hogy látszódjon vagy elhangozzon a Hungarocamion, a Volán, a Delta Tours, a HungarHotels és a Salgoplast neve. :)

 

Mondjuk belefér, diszkrétebben csinálják, mint mondjuk a Kisváros vagy a Família Kft. Igazából csak többedik nézésre tűnik fel. És tulajdonképpen életszerűbb, mint a márka- és cégnevektől mentes Barátok közt.

Hierro Nyh. Creative Commons License 2008.07.04 0 0 33

Határátkelő: (Magyar-Jugoszláv?) Az autópálya feletti hídon van egy GRAD feliratú tábla.

 

Az nem baki, osztrák-jugoszláv határ volt (a mostani osztrák-szlovén).

Előzmény: v_peti (15)
Ich.. Creative Commons License 2008.07.03 0 0 32
tök jó, hogy újra megy a m1en. véletlenül találtam rá, de nagyon megörültem neki. Kiskoromban nagy kedvencem volt
Bosco Creative Commons License 2008.06.24 0 0 31
ez nem jött ki dvd-n? nagyon szeretem :)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.10.27 0 0 30

ROSALINDA - a fiuk egy elefantot szallitanak, ami a nyakukon marad, kesobb pedig lenyel egy gyemantot...

 

Jó lesz az Esmeraldának is! :))))

Előzmény: sz..zs (17)
KareszTLX Creative Commons License 2007.10.27 0 0 29
Jó kis sorozat volt ez. Valahogy elég amatőrfilmes munkának tűnik, de éppen ezért lehet szeretni. Van hangulata, a szereplők pedig zseniálisan hétköznapiak.
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.08 0 0 28
játszódó
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.08 0 0 27
Volt egy Magyarországon játszó rész is, amikor valami havert mentettek ki (Rábát vezetett!) a szakadékból. Majdnem lezuhant, nagyon izgi volt.
Előzmény: sz..zs (17)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.08 0 0 26
Előzmény: evete (20)
Dudikof-T5H Creative Commons License 2007.10.08 0 0 25

Üdv Mindenkinek.

 

Nem tudja valaki honnan tudnám letölteni a sorozatot?

sebhelyes Creative Commons License 2003.04.10 0 0 24
Hali!

Valakinek sikerült megszerezni a filmzenét? Egy jó minőségű mp3 tuti lenne. Már úgy hallgatnám a kocsiban...

sz..zs Creative Commons License 2002.12.16 0 0 23
ebbol a dalbol szerintem nem keszult konkret track, nem adtak ki filmzenekent. ezt egyedul a film elejen hallhatod.
Előzmény: evete (22)
evete Creative Commons License 2002.12.16 0 0 22
Szija!:)

Hümmögés nekem is megy...:)
Az is jó lenne, ha meg tudnád mondani a szerzőt és a címet, az alapján tuti meg lehetne szerezni.
A kazis megoldás is érdekel.

köszi
EV

Előzmény: sz..zs (21)
sz..zs Creative Commons License 2002.12.16 0 0 21
szija evete!

a focimet legfeljebb el tudom neked hümmögni, de hacsak vki le nem "grebbelte" a TVbol akkor lehet meg. Megnezem, hatha megvan meg valamelyik kazimon, aztan csinalok belole egy mp3mat. esetleg...

Előzmény: evete (20)
evete Creative Commons License 2002.12.15 0 0 20
Hali!
Nekem a főcímzene kéne, de igazán!!!:)
Ha tud valaki segíteni, akkor tegye!:)

Csá!

sz..zs Creative Commons License 2002.08.16 0 0 19
felek most meg fog halni a topic... igy a sorozat vegeztevel...

miert nem csinalnak manapsag ilyesmit? utanaolvastam Franco es Giovanni filmografiajanak, ezutan a sorozat utan meg asszem szerepeltek mind2en 1-2-3 filmben/sorozatban aztan eltuntek a szinrol. Vajon miert?

Renato D'Amore

Trinitŕ & Bambino... e adesso tocca a noi (1995) .... Ramirez Primero
... aka Begräbnis und die Auferstehung der vier Fäuste, Ein (1995) (Germany)
... aka Sons of Trinity (1995)
... aka Trinidad y Bambino: tal para cual (1995) (Spain)
... aka Trinity & Bambino: The Legend Lives On (1995)

"T.I.R." (1984) TV Series .... Franco
Ragazzo di campagna, Il (1984)
Sotto... sotto... strapazzato da anomala passione (1984) .... Mario
... aka Softly, Softly (1984)
... aka Sotto... sotto (1984) (USA)
Grunt (1983)
---------------------------------

Christian Fremont

Donna senza nome, Una (1989)
... aka Dangerous Women (1989) (UK)
"T.I.R." (1984) TV Series .... Vanni
Futuro č donna, Il (1984)
... aka Futur est femme, Le (1984) (France)
... aka Future Is Woman, The (1984)
E la nave va (1983)
... aka And the Ship Sails On (1983) (USA)
... aka Et vogue le navire (1984) (France)

v_peti Creative Commons License 2002.08.13 0 0 18
Kösz szépen! Nagy részükre én is emlékszem. Most is több részt megnéztem, de nem minden nap jutott eszembe, hogy bekapcsoljam délután egykor a TV-t. Meg aztán nem minden nap voltam itthon.
Előzmény: sz..zs (17)
sz..zs Creative Commons License 2002.08.10 0 0 17
szerintem az autopalyas jelenetek Mo.-iak. De amit gagyinak talaltam benne, az a tobbi (fokent magyar) kamionosokkal a CBzes. mindenkit a keresztneven szolitottak, semmi becezes (pl:Balint, Attila, stb). De

par resz amire emlekszem, de meg is nezem a TV ujsagot:

ROBINSON - a fiuk egy neger csaj vezetesevel atvagnak a dzsungelen. Vagyis atvagnanak, ha nem sullyednenek el a sarban...

DERULT EGBOL VILLAMCSAPAS - a potkocsira felszokik egy szokott rab, kesobb egy cirkuszbol szokott csaj akik osszejonnek, persze elobb el kell menekulni az oket uldozo cirkuszosok elol.

ROSALINDA - a fiuk egy elefantot szallitanak, ami a nyakukon marad, kesobb pedig lenyel egy gyemantot...

A VOROS TURBANOS FERFI - felvettem de meg nem neztem vegig, egy kep korul folyik a bonyodalom. Ez az uccso resz.

AKI ELSONEK ERKEZIK - ez a "flashback" resz. visszatekintes a fiatalkorra. A fiuk meg nem is TurboStar-t, hanem csak egy Turbo-t vezetnek. A konkurenciaval valo rivalizalasrol szol.

VON REBER BARO - a fiuk Svajcban vannak, TV-s cuccokat szallitanak, a baro lanyanak valsagdijat nyomjak a kezukbe...

VESZHELYZET - a fiuk a sitten, ezert a fonoknek kell elvezetni a voros rakot. viszont rosszul lesz, es korhazba kerul a balaton partjan. a lanyanak kell elvinnie a kamoint brnoba...

GOGOL TER 3. - SZU-ban jatszodik ahol a fonok a 2 VHban latott szerelmet keresi. vki tudja mi volt a vege?

SZAHARA - itt egy "segelyszallitmanyt" kell elvinniuk az isten hata moge 2 kanyarral, amirol aztan kiderul hogy valojaban fegyverek...

PARIZS-DAKAR - a sracok a versenyen vesznek reszt egy spec. Ivecoval, amire terroristak egy raketat erositenek fel, hogy majd elviszik a fiuk a tudtukon kivul dakarba.

AKI MEGALL, ELVESZETT - a sracok figyelmet elvonva egy masik rakomanyt kapnak, es a fonok lanyat is tuszulejtik, es nem lehet megallniuk, le kell szallitani az arut, de kozben az olasz spec. alakulat bujik el a potkocsin (menet kozben).

A POTYAUTAS - egy stella nevu kislany bujik el a potkocsin, az anyjahoz akar menni olaszbol magyarorszagra. elegge lefarasztja Francoekat...

ez a 12 resz... ha legkozelebb adjak, felveszem...


Előzmény: v_peti (16)
v_peti Creative Commons License 2002.08.08 0 0 16
Sok autópályás jelenet is van benne. (Félautópályás is.) Ezeket hol forgatták?
Előzmény: v_peti (15)
v_peti Creative Commons License 2002.08.08 0 0 15
A film nekem is tetszik, bár tele van bakikkal.
Pl: Csehországban többször is elhaladnak egy ÁRUHÁZ előtt. Majd mintha a BNV csarnokát látnám.
Határátkelő: (Magyar-Jugoszláv?) Az autópálya feletti hídon van egy GRAD feliratú tábla.
Olasz rendőrautó, magyar tárcsával "Rendőrség" felirattal.
Én sem régebben sem most nem láttam minden részt. Jó lenne, ha valaki leírná mind a 12 rész rövid tartalmát. 5-6-ot tudnék fejből felsorolni.
Amúgy néhány hónapja szintén volt éjjel 2-3 óra között az m2-n.
Ha jól emlékszem volt benn egy dzungeles rész is. Azt már elég régen láttam.
Előzmény: sz..zs (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!