Keresés

Részletes keresés

big_jimmy Creative Commons License 2002.07.16 0 0 2
Hello!
Szerintem a késés oka, hogy az integrált hangchipek nem igazán midire készültek, így a tied sem. Általában valamilyen software renderelt hangot szólaltat meg, ezt elő kell állítani, ergo nem szólhat a pendítéssel egy időben.
Csatlakozom az előttem szólóhoz, vegyél egy normális hangkártyát, az alaplapit meg tiltsd le!
Üdv!
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.16 0 0 1
Ez furcsa, csupan fel akarod venni, es kesik a hang? Ilyet meg nem tapasztaltam.
MidiTom Creative Commons License 2002.07.15 0 0 0
Dragon,
ne a PC-n hallgasd vissza a gitárodat, hanem az erősítőd, vagy keverő kimenetéről vidd ba a hangkártyára a jelet. Ha mindenképpen a pC-n kersztül akarsz monitorzni, akkor spéci (ASIO-s) kártya, és alkalmas progi (pl. VST) kell.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.15 0 0 topiknyitó
Hali!

Van egy jó kis pc-m, egy jó kis gitárom, és egy gyenge integrált hangkártyám (valami Intel AC97 vagy mi).
Namármost, ha bármilyen programmal szeretnék gitárt felvenni, a lepengetett hang kb. 1-2 másodperces késéssel szólal meg. Az érdekes az, hogy a kijelzőn rendesen, a pengetéssel egyidőben látom a bemenő jelet (pl. Cubase vagy hasonlók, amin van VU-meter), de a gépből a hang csak késve "jön ki".
Ezt hol lehet állítani szerintetek? Lehet egyáltalán? Vagy irány egy jó hangkártyát árusító bolt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!