Keresés

Részletes keresés

holadrienn Creative Commons License 2006.03.16 0 0 11
szijjja. nálam is ugyan ez van... sikerült már vmit csinálnod vele?
léccci irj. Köszi: ADri
Előzmény: Szi_Zsolt (10)
Szi_Zsolt Creative Commons License 2006.03.13 0 0 10

CANYON:

Vettem egyet, a képe jó, de az MSN-nel állandóan lefagy. Ráadásul úgy, hogy utána az MSN-t semmilyen formában nem lehet bezárni (XP task manager -rel sem), csak a gép újraindítás segít.

 

Előzmény: k222 (5)
Bosco Creative Commons License 2006.01.23 0 0 9
Nah, ebbe írok, mert ebbe írtak legutoljára :)

Az lenne a kérdésem, h ha van webkamerám, akkor netezés közben milyen adatforgalmat jelent az, ha használom, vagyis a másik gép túloldalán lévő nézi a kamera képét? Vagy ez csak a "fogadó" félnek jelent letöltött adatot?

voda gprs-szel akarom ugyanis kipróbálni, de nincs kedvem túllépni a 200 mb-os limitet :)
k222 Creative Commons License 2006.01.03 0 0 8

Na senki nem webkamerázik?

Aki mégis írja már meg légyszi milyet használ és hogy menyire van vele megelégedve.

k222 Creative Commons License 2006.01.02 0 0 7

na még egyszer!

?????

k222 Creative Commons License 2006.01.02 0 0 6
???
k222 Creative Commons License 2006.01.02 0 0 5

Hali!

Mi  a véleményetek a  Canyon CN-WCAM23 webkameráról?

Ha valakinae van ilyen légyszi írja meg hogy milyen ,érdemes e megvenni.

Ha lenne olyen jó és megadná az msn elérhetőségét rácsörögnék az este,haogy lásam a kamera képét.

Olyan laptopon szeretném használni aminek a hangkártyáját valamiér nem támogatja a skype és az msn, hallani lehet vele de a mikrofonját nem lehet rábirni a müködésre, szerintetek egy ilyen mikrofonos webkamera megoldja a problémát?

Ha esetleg tudtuk ajánlani valamilyen más mikrofonos tipust ebben az árkategóriában (kb 5rugo) ayt is szivesen veszem.

koszi

Egypt Creative Commons License 2004.09.23 0 0 4

Sziasztok!

 

Van 1 Trust FamilyCam 310 AV - 0.3 Megapixel-es kis masinám,ami webkamcsiként is használható,elvileg.

Én eddig csak fotózásra használtam,de most telepíteném föl hozzá a progit.

Viszont 1 gondom van,nincs hozzá magyar nyelvű útmutató,angolúl meg nemigen értem. :((

Régebben,mikor megkaptam a kamit,a netről töltöttem le magyar nyelvű használati útasítást,elolvastam,de mivel webkamiként nem használtam kitöröltem. Ezt kb. nyár közepén találtam a neten. Most kerestem volna újra,de sehol nincs már fönt,és a régi helyén se találom!

Tudtok segíteni,hogy a magyar oldalak közül hol akadok rá?

Ha jól emlékszem, valamelyik PC-s újság tesztjei közt találtam,olvastam annó.

Lécci segítsetek,mert ennélkül tehetetlen vagyok telepítés terén! 1000 köszi,előre is!

Várom a linkeket,és a tanácsokat! Köszi!

phaeton* Creative Commons License 2004.08.25 0 0 3
hi! videocsetelni az MSN Messengerrel tudsz. Itt a hang és képátvitel is működik. Szélessávú kapcsolat kell hozzá, mert sok az adatmennyiség és ha egyszer elkezded akkor nem tudod abbahagyni. Én tegnap 22-től ma 4-ig dumáltam egy csajjal és ez vonalas nettel megfizethetetlen ráadásul szaggat is. A messengert innen tudod letölteni: http://messenger.msn.com/Download/?mkt=hu-hu a webkamerát azonnal felismeri és behangolja. Ugyanígy tesz a mikrofonnal is. Neked csak az a dolgod hogy dumálj.
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.08 0 0 2
Én Canon A 40 -est szeretnék webkameraként is használni. Lehet? Hogyan?
olaci Creative Commons License 2002.07.22 0 0 1
Nekem van egy, de fényképezőgépnek használom. Én sem tudom hogy kellene rábírni a video-chat-re, gondolom mikrofon kellene hozzá, a jelbeszédet nem ismerem :)
Előzmény: driver28 (0)
driver28 Creative Commons License 2002.07.09 0 0 0
Senkinek semmi tapasztalata?
driver28 Creative Commons License 2002.07.07 0 0 topiknyitó
Használtok webkamerát?
A digitális fényképezők is működnek webkameraként.
Használjátok?
Fuji finepix 2800 fényképezőm használható webkameraként, de gyakorlatilag nem tudom, hogy mire használjam.
Video chat érdekelne, de semmi infóm nincs róla.
Várom a hozzászólásokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!