Keresés

Részletes keresés

gombóc63 Creative Commons License 2017.12.06 0 0 488

Én minden szavaddal egyetértek.

Előzmény: Brigittta.M (487)
ötfelezős Creative Commons License 2017.11.28 0 0 486

Csak azokról a jelenségekről nem esett most szó, amit Gaddemon kifogásolt. :D

Előzmény: drjakatics (461)
emiki6 Creative Commons License 2017.11.27 0 0 485

Mivel én önhibámból kiestem Köhler-től, kénytelen voltam másik csontkovácsot keresni. Végül nem csontkovácsot találtam, hanem a holisztikus terápiával foglalkozó Comprido Holistics-et. Mikor érdeklődtem a következőket írta nekem Balázs, aki a kezeléseket végzi:

- Csak holisztikusan kezelek, ami annyit jelent, hogy nem kizárólag a meglévő problemá(i)ddal, hanem az egész testeddel foglalkozom. A tested és a lelked elválaszthatatlan egységet alkotnak! Minden fizikai tünet, sérülés, fájdalom, betegség (és még sorolhatnám) kialakulása, vagy már megléte lelki eredetű.

- Különböző masszázsfajták, csontkovácsolás, passzív kimozgatások, nyújtások, mozgástanulás, hipnoterápia (a lelki problémákra) és még sok más technika segíti majd azt, hogy sikeresen haladjunk az alapoktól egészen addig, hogy teljesen rendben legyél, megértsd a tested, és tudd, hogy mi miért alakult ki és mit kell tegyünk/tegyél azért, hogy a tünetmentes állapotot fent tudd tartani permanensen.

- Az első alkalom 1-1,5 órás és 13.000 Ft-ba kerül. Az első alkalommal egy állapotfelmérést csinálok, részletesen kikérdezlek az egészségi állapotodról, műtéteidről, töréseidről, stb, stb. Az állapotfelmérés fehérneműben történik, de utána már fel tudsz venni egy kényelmes nadrágot, pólót, vagy amiben kényelmesen érzed magad.

- Az utókezelések 1 órásak, és 9.000 Ft-ba kerülnek. Kérlek hozz magaddal váltó ruhát, amiben kényelmesen tudsz mozogni.

Így is történt. 3 kezelésen voltam, első alkalommal a lábbal és csípővel foglalkozott. Mint megtudtam, az eltérő izomfeszülések miatt az egyik lábam kicsit hosszabb, ami miatt ferdén állt a csípőm, ferde volt a gerincem és az egyik vállam megemelkedett (mindegyik csak kismértékben). A kezelés az "eltérő lábhosszt" tartósan megszüntette. Emellett a kezeléseken helyre tette a csigolyáimat, fellazította a hátamon a letapadt izompólyákat, stb, egy átfogó kezelést nyújtott és kezelt olyan problémákat is, amit Köhler nem vett észre.

Segítőkész volt, ellátott tanácsokkal, ajánlott gyakorlatokat, én elégedett vagyok. Nem olcsó, de nyugodt szível ajánlom. A hipnoterápiát még nem próbáltam, de valószínű sort kerítek rá.

umea.. Creative Commons License 2017.11.26 0 0 484

Köszönöm szépen. Korábban Kiem orvosprofesszort ajánlották, de ő év végéig tele van előjegyzett páciensekkel

Előzmény: gombóc63 (483)
gombóc63 Creative Commons License 2017.11.26 0 0 483

Ha ez a panasza akkor ha jót akar manuálterapeutát keressen.

Előzmény: umea.. (482)
umea.. Creative Commons License 2017.11.26 0 0 482

Gerinc becsipődéses panaszokra keresek rokonom részére budapesti jó csontkovácsot. Láttam egy hirdetést Érmelléki ati a neve, ismeritek-e?

Kiss0811 Creative Commons License 2017.11.05 0 0 481

Szia!

Mi újság? Voltál kint kezelésen? 

Előzmény: KillBill111 (471)
gombóc63 Creative Commons License 2017.10.09 0 0 480

Eltértél a témától. És nem értem mit kell ezen ennyit rugózni, a McKenzie a sérvesek tornája, hozzáértő ( Gerincgyógyászati Központ) mondta nekem, én preferáltam volna, de nem vagyok sérves. A téma részemről ennyi volt.

Előzmény: Törölt nick (479)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.08 0 0 479

Figyelj! Nem vitatkozni akartam veled, egyszerűen neki próbáltam segíteni. Nem vitatom, hogy a saját tapasztalataid számodra nagyon sokat jelentenek, de nem biztos, hogy neki is ugyanaz a problémája. Nagyon sokan nem ismerik ezt a terápiát, és ezt azért én többre tartom mint, hogy valaki csontkovácshoz megy. Amit szomorúnak találok, hogy ma már 2 napos tanfolyammal lehet valaki csontkovács. Rendszeresen hirdetnek induló tanfolyamokat, egyetlen feltétele van a jelentkezésnek, a 8.általános iskolai bizonyítvány. És azt senki ne mondja, hogy nulla anatómiai tudással valaki 2 azaz kettő nap alatt "szakemberré" válik... Bár a hirdetésben amit láttam ezt ígéri 'Dr. Tihanyi... :(

Előzmény: gombóc63 (478)
gombóc63 Creative Commons License 2017.10.08 0 0 478

Nem vagyok gyógytornász, de gerincbeteg vagyok, tapasztalatokkal. Ezt az információt pedig gyógytornásztól tudom.

Előzmény: Törölt nick (477)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.08 0 0 477

Te értesz a Mckenzie módszerhez? Vagy gyógytornász vagy? Én magamról elárulom, hogy nem értek hozzá és nem vagyok gyógytornász sem. De egyébként azt sem tudjuk, hogy akinek segíteni próbáltam ezzel az ötlettel, neki mi a diagnózisa...

Előzmény: gombóc63 (476)
gombóc63 Creative Commons License 2017.10.08 0 0 476

A McKenzie módszer csak a sérveseknek jó, nem minden gerincfájdalomra ajánlott.

Előzmény: Törölt nick (475)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.08 0 0 475

Szia! Ha még mindig van problémád, keress rá arra a neten, hogy Mckenzie terapeuta. Magyarországon is több városban működnek. Konkrétan gerincből induló fájdalmakat gyógyítanak...

Előzmény: Kiss0811 (469)
KillBill111 Creative Commons License 2017.10.01 0 0 474

Igen, azzal a programmal. Tökéletesen megfelel, mivel tökéletesen fordít. Bár sokat nem akarok beszélgetni, ő teszi a dolgát, ahogy a videón is látható. 

 

Akkor menj MR-re. De semmi bajod nem lesz egy CT-től sem. Vagyis én ha ennyit szenvednék, biztos nem variálnék.

Azt a petefészek problémát is is rendbe lehet hozni. Amiatt felesleges kerülni jó diagnosztikai rendszert. Úgyse fekszel benne napokig :)))

Előzmény: Kiss0811 (473)
Kiss0811 Creative Commons License 2017.09.30 0 0 473

És akkor azzal a programmal kommonikálsz a dokival?

Előzmény: KillBill111 (471)
Kiss0811 Creative Commons License 2017.09.30 0 0 472

Nem,de én a ct-ét,röntgent kerülöm kimerülő petefészek miatt.

Előzmény: KillBill111 (470)
KillBill111 Creative Commons License 2017.09.29 0 0 471

Mesélj majd mi volt. 

Ha lenne több ember, akkor úgy összeszervezhetnénk, összedobhatnánk. 

De én már mindenképp megyek.

Nem kell tolmácsolás. Januárban Lengyelországban voltunk, na ők kb úgy tudnak nyelveket, mint mi :)

Próbáltuk kézzel lábbal, rajzolva, aztán jött a párom, iPhone-t előkapta, szöveget beütötte fordítóba magyarul, lengyelre átállítottuk és már tudtunk is kommunikálni :)

Most találtunk már beszéd felismerős fordítót is, ez ma már nem gond :) 

Előzmény: Kiss0811 (468)
KillBill111 Creative Commons License 2017.09.29 0 0 470
Előzmény: Kiss0811 (469)
Kiss0811 Creative Commons License 2017.09.28 0 0 469

A gyomromig hatoló fájdalom,nekem már elviselhetetlen.

 

Néha szétvernék mindent,úgy fáj már lelkileg is.

Kiss0811 Creative Commons License 2017.09.28 0 0 468

Igen nincs olyan messze,de nekünk tolmács kellene.

Most van egy új remény,elmegyek egy masszírozos csajhoz, akit ma ajánlottak,2 órás macera. 

Kaptam ajánlást még egy közeli csontkovácshoz is.

El is sírtam magam,mert annyira bízok a javulásban.

4 éve szenvedek,rokonokat évek óta nem bírok meglátogatni,az ülés miatt,kín ha utazni kell.

Ja és beköszönt egy teniszkönyök is 1,5év

e.

Én bármit kiprobálnék 😞annyira nincs már élni akarás,férjem tartja bennem a lelket.

De jó volna hazánkba hozatni,akit találtál!!

 

 

Előzmény: KillBill111 (467)
KillBill111 Creative Commons License 2017.09.28 0 0 467

Igen, én is olvastam, hogy ír erről. De a módszerét én biztos kihagynám. 

Hátsó ülésen fekve sem bírod? Nem olyan hosszú út az. Iitt van mellettünk Szlovákiában. 

Meg el is megy bárhová ha fizetik az útját. Gondoltam, töben összefoghatnánk, de aztán ismerve az embereket, inkább úgy döntöttem, magam megoldom. 

Előzmény: Kiss0811 (466)
Kiss0811 Creative Commons License 2017.09.28 0 0 466

Köszönöm. 

De olyan hosszú utat nem bírok végig utazni sajnos,hogy külföldre menjek😢Dr.Ormosra gondoltam még,hogy ha elcsúszás lenne, hátha helyre rakná.

 

Előzmény: KillBill111 (465)
KillBill111 Creative Commons License 2017.09.27 0 0 465

Szia! 

Én őt találtam ilyenre. 


https://youtu.be/KMtsaiFwkpo

http://777888.eu/hu/

 

Rajtam is dolgoztak már páran, de ezt nem oldották meg. Még a csontmester.hu oldalon lévő Kulcsár Gábort ajánlották nekem, de januárig nincs időpontja, oda meg még nem jegyez elő. Ha mégis hozzá mennél inkább, csak hozzá menj, aki vele dolgozik (tanítványa?) nnem túl jó, tapasztalatból mondták. 

 

Előzmény: Kiss0811 (462)
Kiss0811 Creative Commons License 2017.09.26 0 0 464

Hogy fáj és elcsúszva lehet a saját diagnózis.A csontok eltolódnak érzésre,ujj nyomásra fáj,gyulladt folyamatosan.

Előzmény: gombóc63 (463)
gombóc63 Creative Commons License 2017.09.26 0 0 463

Ki állította fel ezt a diagnózist?

Előzmény: Kiss0811 (462)
Kiss0811 Creative Commons License 2017.09.25 0 0 462

Sziasztok!

Farcsont fájdalommal küzdök több éve.Fél éves szobabicigli használat után jött elő,teszi pokollá az életem.

Csonkovácshoz már járok 2 éve,de semmi javulás,hiába mellette az izomerősítés.Igaz 2 centis csípőlapát elcsúszást fél centire sikerült visszarakni.2x voltam más csontkovácsnál, de sikert ez sem hozott és az ő általa ajánlott rengeteg nyújtás sem.Összesen huszon kezelésen vagyok túl,van ami gondomon segített, de farcsontom továbbra is fáj 0,5 óra ülés után.

Sok mindenből kimaradok így az életből😞.

Tudnátok megbízható csontkovácsot ajánlani,aki helyre rakja a farcsontomat?Úgy érzem,hogy el van csúszva.

Köszönöm egy 35 éves elkeseredett nő.

 

drjakatics Creative Commons License 2017.09.13 0 0 461

Ígéretemhez híven megírom a tapasztalataimat.  Egy hete voltam a csontdokinál. Nem mondtam el, hogy belgyógyász orvos vagyok, és kérdezősködtem anatómiát illetően. Meglepően tudta mindenre a választ, kiderült, hogy édesapja orvos volt, csak korán eltávozott, ezért nem lett Ő is az. Mindegy, nem ez a lényeg. Nézegetett pár percig, és elmondta minden problémámat, levezetve az ok-okozati összefüggéseket. Ezek után megkezelt, ami érdekes módon nem járt fájdalommal. Először voltam csontkovácsnál, rosszabb élményre számítottam. A kezelés után bizony 3-4 napig éreztem a testem, de nagy meglepetésemre a kezelés után 6 nappal, fájdalom nélkül ébredtem. Megismerve Pásztor Tamást bizony el kell mondanom – hibát követett el Gaddemon Alexandra kapcsán. Hibát követett el, mert Ő valódi fájdalmakat tud megszüntetni, rengeted csontkovácsot kipróbáló, kizárólag dühkitöréssel  kommunikálni tudó, szkeptikus embereket nem tud gyógyítani. Jobban megnézve Gaddemon hozzászólásait, a csontdoki fb lapján, és az itteni hozzászólása között 4 nap telt el. Azt gondolom,  ha  valaki 4 nap után ilyen dühödten sérteget valakit, akkor ott a baj. Lehet, hogy elégedetlen volt a kezeléssel, van ilyen … de miért kell alázni, és sértegetni? Miért tételezi fel, hogy minden vélemény hamis promó? Csak nem felbérelte  valaki, hogy ilyeneket írjon, hiszen az arány 100 az egyhez..a pozitív hozzászólások javára. Egyszóval Gaddemon Alexandrának szerintem nincs igaza. Rajta nem tudott segíteni a csontdoki, és én azt tudom mondani, ha még egyszer isiászos tüneteim lesznek, akkor nyugodt szívvel megyek Pásztor úrhoz, és az ismerőseimnek is ajánlani fogom. 

drjakatics Creative Commons License 2017.09.03 0 0 460

Nyugdíjas orvos vagyok, és csontkovácsot kellett keresnem. Idetévedtem erre a fórumra, és megdöbbentett Gaddemon véleménye , aki a bejegyzési információja szerint 7 éves. Nyugdíjas vagyok, ráérek, gondoltam utána nézek ennek az egésznek.  Az első, amit nem értettem, a dühödt stílus, a sértegetés. Na gondoltam magamban, ez egy szegény nő, akinek fájt a 6, azaz hat ezer forintos kiadás. Megnézem már magamnak ezt a Pásztor Tamást, ki ez a sarlatán bohóc. Ez egy 55 éves ember, volt világutazó, 28 éves gyakorlattal. Attól még lehet sarlatán, gondoltam, megnézem a facebook oldalát. Vélemények. 98 öt csillagos, és 2 egy csillagos. Azonnal megtaláltam Gaddemont, mivel ő volt az egyetlen, aki negatívan értékelte Pásztor Tamás munkásságát, a másik egyes véleménynek egyszerűen nem volt szimpatikus, kezelésen nem volt. Jobban megnézve a véleményeket feltűnt Kepes András neve. Megnéztem jobban, ez „ az” a Kepes András. Nem tudom ki hogy van vele, nekem hiteles az Ő személye, ezáltal a véleménye is, amiben nem csak dicséri Pásztor Tamást, hanem kitér az olcsóságára is. Jobban megnézve a csontkovács házhoz megy oldalt,https://www.facebook.com/A-csontkov%C3%A1cs-h%C3%A1zhoz-megy-473965306052467/   mit találtam. Ez az ember 2-3 havonta ingyenes napot tart, sőt tavaly decemberben csoki napot tartott, amit szétosztogatott gyerekek között, mivel Ő volt a Télapó. Ott vannak a fényképek..  Gyerek táborokat szervez, életmódot oktat, szintén képekkel.  Zenél, gitározik. Több videó klipje van, jegyzett dal szövegíró.  Gondoltam itt az idő megtudni, ki az a Gaddemon.    Gaddemon igazi neve Dékány Alexandra.  https://www.facebook.com/Gaddemon?fref=pb&hc_location=profile_browser    Lakóhelye Brooklyn    Nem tűnik szegénynek. Járt a Niagaráknál, Jordániában, Kenyában..stb.. Simogatott oroszlán kölyköt, ami azért furcsa, mert düh kitörésében kitért egy kutyára, akit el kellett zárni a kedvéért. ?? Arcképét megnézve nem mondok semmit, mindenki döntse, el maga mit gondol. Összegezve a kutatásaimat. Van egy 55 éves művelt, csontkovács, akinek a dalszövegeiben intelligencia van, és egy 30 év körüli dühödt nő, aki azt állítja, hogy 98 hozzászólás promó. Nem tudom, miből gondolja ezt, a hozzászólások valós, leinformálható emberekből állnak, ennyi rokona már tán nincs ennek az embernek. Alexandra megkérdőjelezi a rendelőjét is. Budai lakos lévén elsétáltam oda, Egry József utca, becsöngettem, beengedtek, valós hely, Júliusban volt is ott egy ingyenes nap – ott az esemény, hozzászólások .. stb .. Egyszóval kezdett nagyon hiteltelenné válni ez a Dékány Alexandra, és Nálam bizony az ellenkező hatást váltotta ki, mint amit szeretett volna, és bejelentkeztem – direkt – a Vörösmarty utcába. Csütörtökön – Szeptember 7-én megyek, és ígérem pontos, szakmai beszámolót fogok írni a kezelésről. Mivel Dékány Alexandra nehezményezheti,  hogy felfedtem Gaddemon kilétét, úgy érzem, meg kell adnom az én nevemet, és elérhetőségemet, így tisztességes. Dr Jakatics András vagyok    ( nyugdíjas belgyógyász ) telefonszámom: 70.3584974 Ha valaki zaklatni akar, tegye nyugodtan, ráérek.  Megfogom kérdezni Pásztor Tamástól ezt az esetet, és ha  Dékány Alexandrának adok majd igazat, akkor Pásztor Tamás nagyon rosszul fog járni. Üdvözlet. Dr. Jakatics András

ötfelezős Creative Commons License 2017.08.13 0 0 459

Ketten írtak véleményt róla, az egyik egy hozzászólásos, a másik kettő, de abból a kettőből mindkettő az illető urat reklámozza. A helyzet egyértelmű.

Előzmény: Gaddemon (458)
Gaddemon Creative Commons License 2017.07.23 0 0 458

A csontdoki.hu -s Pásztor Tamásról olvasott itteni vélemények nálam kiverik a biztosítékot. Ez az ember egy sarlatán bohóc. Nem találok szavakat rá, hogy mekkora dilettáns, és milyen szinten hülyének nézi az embereket. Elképzelésem sincs, milyen budai rendelőről beszélnek, ugyanis a Vörösmarty utcai lakásába kéretett, mikor bejelentkeztem csontkovácsolásra. 1 órás felmérésről-kezelésről volt szó, ehhez képest 30 perc alatt "lerendezett", ennek a 90%-a beszéd volt. Először is a lakása olyan, mint egy szemétdomb. Rendetlen, de ami a fő, KOSZOS. Kutya ugrált végig köröttem, a kezelés felénél átvitte a másik szobába. Eleve várakoznom kellett, míg mással foglalkozott, bár volt időpontom. Mikor én következtem, hallgattam a hülyeségeit, hogy cápacsontom (???) van, és ahogy ő most megkezel, évekig nem lesz problémám. A kezelés konkrétan semmit nem ért, a hátam pár nap múlva pontosan ugyanolyan volt, mint előtte. Elmondom, hogy RENGETEG csontkovácsnál voltam már, és sajnos a kedvencem az ország másik felébe költözött, így ő már nem tud kezelni, emiatt kerestem újat, és a rengeteg imádattól csöpögő hozzászólás miatt (amit nyilván haverok, ismerősök ill. a felesége, aki asszisztál ehhez a komédiához, amit kezelésnek csúfolnak) választottam ezt az embert. Az én ostobaságom, hogy nem fordultam ki azonnal a retkes lakásból, és a "csontkovácsolás" (haha!!) után én barom kifizettem a 6 ezer forintot! Ő kellett volna hogy fizessen nekem, amiért elszúrtam az időmet ezzel a színjátékkal. SENKINEK NEM AJÁNLOM, a pozitív hozzászólásoknak ne dőljenek be, mert mind hamis promó!

Előzmény: VCsilla1978 (455)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!