Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.15 0 0 4090

neki van gyereke?

 

Környékbeli?

Előzmény: Káesháká (4087)
libalegelo Creative Commons License 2020.02.15 0 0 4089

e nála hetekkel később is az van, hogy nem csak én írok rá, hogy "Hogy vagyok?", hanem ő is fent tartja az érdeklődést. 

 

...

Olyan privát dolgokat oszt meg velem már egy ideje, ami egyértelművé teszi, hogy őszinte velem, megbízik bennem.

 

de ugye dugod mar, nem csak friendzone?

Előzmény: Káesháká (4087)
Káesháká Creative Commons License 2020.02.15 0 0 4088

Nem vagyok mell-fétises egyáltalán :) ..

Előzmény: libalegelo (4086)
Káesháká Creative Commons License 2020.02.15 0 0 4087

Igen - ezen már én is gondolkodtam :).. Neki is sokakhoz hasonlóan rosszat dobott a gép sors terén, csúnya válása volt és az elmúlt öt éve tele megaláztatással, agresszióval, elnyomással. Viszont ennek ellenére sokkal kevésbé depis - lazább, életvidámabb, mint a legtöbben. Rengeteget lehet vele hülyülni, viccelődni, szereti megélni az életet, nyitott a világra és bevállalós, ha én is. És a barátaim is megjegyezték, hogy amikor együtt vagyunk, akkor látszik rajta, hogy felnéz/büszke rám, tart valakinek. Nyilván azért is, mert én is őt. Elfogadja a tanácsaimat, a segítő kezemet a gondjainál (itt nem anyagiakra gondolok). 

Sokkal nagyobb az érdeklődése is irántam a legtöbb nőnél. Nyilván az első pár napban van a legtöbbnél pörgés, de nála hetekkel később is az van, hogy nem csak én írok rá, hogy "Hogy vagyok?", hanem ő is fent tartja az érdeklődést. Nem az van, hogy elvárja, hogy kinyaljam a seggét, fussak utána, csak "mert ő nőből van" - tipikus női indok, ha valamit nem tudnak vagy nem akarnak megmagyarázni. Olyan privát dolgokat oszt meg velem már egy ideje, ami egyértelművé teszi, hogy őszinte velem, megbízik bennem. Ki tudja mondani - ha épp úgy érzi valaminél-  hogy ügyes vagyok és ilyen téren neki is hiánya volt, ezért nagyon örül neki, ha én is fordítva. 

Amúgy félénk, nehezen nyilik meg, így az első találkozásokkor tévesen hihettem volna azt is, hogy nincs meg a kémia/kölcsönös szimpátia. De a lehetőséget éreztem benne és később a bizalmát elnyerve teljesen megváltozott, kinyílt. A természetét, viselkedését figyeltem, hogy belelássak a személyiségébe. Sosem gondoltam azt sem, hogy egy évtizeddel fiatalabb ilyen gyönyörű testtel megáldott nő egyáltalán szóba áll majd velem. Ő az a nő, akit sokan megnéznek az utcán, azonban az exe teljesen letörte az önbecsülését, nem gondolja magát szépnek. Talán ő volt a legszebb nő, azok közül, akivel találkoztam is - nem csak arcszépség funkciós fotón láttam.

Előzmény: Törölt nick (4085)
libalegelo Creative Commons License 2020.02.14 0 0 4086

neki volt a legnagyobb cicije... :D

Előzmény: Törölt nick (4085)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.14 0 0 4085

Meg tudodo fogalmazni, miben volt jobb, mint a többi ígéretes?

 

 

Előzmény: Káesháká (4084)
Káesháká Creative Commons License 2020.02.14 0 0 4084

Igen, öröm boldogság van jelenleg mindkét részről

Előzmény: Törölt nick (4074)
libalegelo Creative Commons License 2020.02.14 0 0 4083

eleg egyedi az izlese a holgynek :) 

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4081)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.14 0 0 4082

Volt egy illető, akire rágyógyultam fejben, és emiatt skippelődött a több tucat más.

 

nem értek egyet egyébként vagy nem teljesne, hogy nincs, aki korrekt lenne. Volt olyan, akivel húztam a találkozót, bejött más lány a képbe és megírta nekem -ezt írtam is itt-, hogy most elkezdte mással, próbálkozik mással,  így ugye nincs harag, sajnos nem találkozunk. (peidg talán egy találkozó beleférhetett volna, dehát nyilván ha tetszett neki a lány...)

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4081)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2020.02.14 0 0 4081

Nem normális megkeresésekre vágysz? :)

Előzmény: Törölt nick (4080)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.13 0 0 4080

amúgy eléggé normális megklereséseket kaptam. 

 

Cska hát ugye.....nekem nem az kellett. :)

Előzmény: libalegelo (4079)
libalegelo Creative Commons License 2020.02.13 0 0 4079

figyi kisjany, a tinderen kurast fogsz talalni, nem pedig kapcsolatot. ha az kell, akkor oke, ha nem, akkor massal probalkozz. de ezt mar korabban is mondtam neked.

Előzmény: Törölt nick (4078)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.13 0 0 4078

Nem tudtam, mi az az ET, most beugrott. nekem eleve nem tetszik egy oldal, ami ELITtársnak nevezi magát.

 

 

Előzmény: libalegelo (4077)
libalegelo Creative Commons License 2020.02.13 0 0 4077

mondtam, hogy ET-re menj, de a csajok soha semmiben nem hallgatnak ram. aztan meg szopnak...

Előzmény: Törölt nick (4075)
libalegelo Creative Commons License 2020.02.13 0 0 4076

mi a gond nimfacska?

Előzmény: Törölt nick (4075)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.13 0 0 4075

Amúgy bárcsak sose mentem volna fel Tinderre.

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.13 0 0 4074

de akkor most megvana  csaj? :)

Előzmény: Káesháká (4069)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.13 0 0 4073

Áruljáétok már el, hogyan tudok betenni Tinderre szirszar ikonokat? Néztem etelfonról, asztali gépről, se sehol...

Káesháká Creative Commons License 2020.02.12 0 0 4072

Lehet, de célravezető :) ..

Előzmény: libalegelo (4071)
libalegelo Creative Commons License 2020.02.11 0 1 4071

de mindig találtam egy kicsit jobbat. 

 

ez mar eleg noies viselkedes...

Előzmény: Káesháká (4069)
Káesháká Creative Commons License 2020.02.11 0 0 4070

Szerintem egyébként a meghökkentő/váratlan dolgokkal lehet nagyot aratni. Ezt én is "loptam" pl ismerőstől, de az a nő szerintem jóval kevésbé kezd el más felé kacsintgatni, akinek pl a randi után az autóját megismerve másnap reggel ott van az ablaktörlője alatt egy rózsa. Volt akinek meséltem cseten,hogy épp sütögetek a kislányommal sütit, és titokban csempésztem felakasztva a kerítésére kóstolót. Volt aki mesélte, hogy ki a kedvenc mesefigurája és azzal leptem meg és nagyon örült neki. Szerintem a nők kedvelik a különleges, egyedi dolgokat, mert látják, hogy fontosak a másiknak és a meglepetés élménye feldobja őket. 

És ez fordítva is igaz. Nekem is jól esett olyan meglepetés, amire nem számítottam. Pont ezekkel lehet kizökkenteni őket a szürke netes ismerkedéses életből, felhívni magunkra a figyelmet. Persze először elég egy kávé mellett beszélgetni, de onnantól kezdve igen is sokat számít, hogy ki mennyire áll rá a témára, mennyire akar kitűnni a többitől. 

Káesháká Creative Commons License 2020.02.11 0 0 4069

Amúgy szerintem az egyik legfontosabb a társkeresésnél , hogy az embernek jó legyen a szimata/megérzése.  Nincs arra általános képlet, hogy ki kivel mennyire kommunikáljon, milyen sűrűn és milyen hamar randizzon, mennyi idő alatt feküdjön le vele, mennyire küzdjön érte.  Nincs ilyen, hogy így szoktam, mert így jó. Mindenki más. Meg kell érezni, hogy ki esélyesebb az "igazi" címre és ha tényleg olyan, akkor rá kell startolni, agyalni, elcsábítani, rájönni, hogy mi nyerő neki, mivel lehet megfogni. 

A legnehezebb dolog szerintem a lelkesedést fenntartani a párkereséshez, amikor futószalagon jönnek a kezdemények. Csak épp sosem lehet tudni, hogy az illető nem-e "friss hús" - aki még csak most csöppent bele ebbe a sz@rba és nincs szétesve - vagy egyszerűen csak az, akit az ember tökéletes párként megálmodott és mindvégig ott bújkált a rendszerben. 

Nekem az elmúlt két hónapban három ismerkedésem volt és igazándiból mind a három hölgyet el tudtam volna képzelni párként, de mindig találtam egy kicsit jobbat. A legutóbbinál annyira felismertem benne az áhitott párideált, hogy olyan lelkesedéssel indultam rá a kapcsolatra, ahogy korábban soha. kiszedtem belőle hamar, hogy milyen embertípus, mire vágyik és szó szerint ostromoltam olyan dolgokkal, amivel úgy gondoltam, hogy le tudom venni a lábáról és hamar sikerült is, mert egyedit és újat tudtam neki mutatni.

Ha a sokszor lagymatag lelkesedés nélküli hozzáállásommal ismerkedtem volna vele, akkor jó eséllyel ez is elhal. 

Káesháká Creative Commons License 2020.02.11 0 0 4068

Ez emberfüggő szerintem. A mostani párom is megjegyezte, hogy szerinte túl lelkiismeretes vagyok a nőkkel. Én pár nap után szerettem mindig is kirakni a kevésbé szimpi szűrét és azt is úgy, hogy őszintén elmondtam, hogy mi miatt, mert tisztelem annyira, hogy nem hazudok. Ráadásul túlságosan lelkes szoktam lenni és a nők jó része szereti, ha kicsit húzzák előttük a mézesmadzagot és nem tálcán kínálja magát a férfi. Mondjuk ezt már többen mondták. 

Én meg erre szoktam mondani, hogy hát akkor ez van, de én ilyen vagyok - amolyan gentleman alkat. magamat adom és akinek tetszek így annak tetszek, a többiek meg így jártak. 

Előzmény: Törölt nick (4063)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 0 0 4067

30-40

Előzmény: Törölt nick (4066)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 0 0 4066

Kb  párt össze lehet így hozni, ha nem többet(nő), úgy, hogy nincs rendes kép.

Előzmény: AliBack 2 (4065)
AliBack 2 Creative Commons License 2020.02.03 0 0 4065

Én voltam. :) 

Pasiknál jó taktika, de nőnél hát... nőknél eleve jóval több a találat, így nem biztos hogy menő dolog.

Előzmény: Törölt nick (4051)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.02 0 0 4064

Akik a love.hu-n bankkártyával fizettek, átutaltak, telefonszámot adtak meg vagy csak a gyakran használt mail címükkel regisztráltak, azok figyeljenek, mert külföldről feltörték az oldalt és vitték az adatbázisukat. Ezen kívül hamis leveleket küldözgetnek körbe kamu VIP társkeresős profilokkal rossz magyarsággal, ami ismeretlen linkre mutat. Várható volt, hosszú évek óta elhanyagolt oldal pocsék biztonsági intézkedésekkel és a problémákra nem reagáló adminokkal. Most is lapítanak.

Vigyázzatok.

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.01 0 0 4063

Sztem onnantülk, hogy tetsiségre kerül sor, nem igazán korrekt párhuzamozni, valahol itt választom el.

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4062)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2020.02.01 0 0 4062

Párhuzamosan általában nem ismerkedem, kell a ráhangolódás, randizni ezért már szerintem hiba párhuzamosan. 
Olyan volt, hogy valakivel folyamatban volt az ismerkedés, közben jelentkezett valaki akivel váltottam közben 2 levelet, így csakhamar kiderült, hogy nem illünk össze. 

Előzmény: Törölt nick (4061)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.01 0 0 4061

Sztem sincs, sőt, ahogy írom is, hogy respektáltam is, hogy így kitart valami mellett. :)

 

Holott tulajdonképpen randizni párhuzamosan még nem "bűn", de ha testiségre is sor került.......

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4060)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!