Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.06 0 1 3184

Képtelen felfogni.... Szerinte ezek a topikok azért vannak, hogy ő reklámozhassa a (semmiresejó) "csodaszereit". :-(((((

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=141625076&t=9233537

Előzmény: .ETNA. (3182)
scrupulous Creative Commons License 2016.11.06 0 1 3183

Ezen a fórumon IS, mint minden betegséggel foglalkozó fórumon, az emberek valódi, önzetlen segítséget várnak beteg társaiktól, nem pedig  a jutalékért dolgozó MLM-ügynöktől, aki email címek után kutatva,  bepalizza őket, Istent, angyalt, orvost játszik, tiltása után számtalan névvel pofátlanul visszajön. 

Ez nem MLM fórum!

.ETNA. Creative Commons License 2016.11.06 0 2 3182

Ezen a fórumon nem elsősorban "segítséget" (természetesen, néha azt is), hanem "megértést", toleranciát, empátiát, HASONLÓ betegséggel/állapottal küzdők SZEMÉLYES TAPASZTALATAIT várják a betegtársak.

Ha bármilyen étrendkiegészítőt, "csodaszert", vagy alternatív kezelést is szeretne bárki igénybe venni, hidd el, senki sem olyan hülye, hogy ne tudná a megfelelő keresőszót beírni a google-ba.

A kíváncsiság hajtott, amikor elolvastam korábbi (más topikokban írtakat is) hozzászólásaid, tudod, ezt a kioktató, a Neked ellentmondani merészelőket lenéző stílust sehol sem értékelik, sem betegek, sem egészségesek, sem potenciális vevők! Ezt nem tanították Neked marketing órán?

A hozzászólásaid zöme személyeskedés, kérlek, ezt fejezd be és érezz némi tiszteletet a betegségükre gyógymódot, vagy fájdalmukra enyhülést keresőkkel szemben, mert momentán nem ez a fajta hozzáállás jön át az írásaidból!

Az Avemárhoz (ilyen topikot is indítottál, ahogy látom) pedig egy kicsike személyes megjegyzés (tapasztalat): elvileg a kemoterápia tüneteit (hányinger, hasmenés, székrekedés, diszkonfortérzet stb.) enyhíti, de spec. NEM MINDENKINÉL, a próbaképpen, kipróbálásra kapott egy napi adag után, korábban sosem tapasztalt rosszullét, hasmenés lett az eredmény ... egyszóval, ami valakinek segít, az egy másik, UGYANOLYAN kórsággal, vagy kezelés mellékhatásaival küzdőnél lehet, hogy éppen hátráltat, vagy ELLENTÉTES hatást vált ki! Ezért veszélyes az általánosítás, mind az általad preferált szerek, kezelések, mind az emberek vonatkozásában!

Előzmény: Brekikkk (3170)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.05 0 1 3180

minden beteget ne tulajdoníts nekem ezen a fórumon

????????????????????????????

Ezt konkrétan milyen hang mondja a fejedben??? :-DDD

Előzmény: Brekikkk (3179)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.05 0 1 3178

jajjistenem, bevonzás.... ez olyan igazi HP-s ezo-izés duma....  ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.............. :-DDD

Előzmény: Brekikkk (3177)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.05 0 1 3176

Ja , persze..... Egy másik nickeden betegnek álcázva magadat nyomod a reklámot... Marhára hihető...

LOL

Előzmény: Brekikkk (3174)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.05 0 0 3175

Pontosan annyi a hitelessége az én állításomnak, mint a tiédnek.

Ennyi meg egy bambi. :-D

Előzmény: Brekikkk (3173)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.05 0 1 3172

Itt is érdemes beidézni!

teerted 13 órája

0 3 504

Egy ilyen fórumon csak nagyon ostoba emberekben lehet bizalmat kelteni egy általuk ismeretlen csodaszer iránt.

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.05 0 1 3171

Per definitionem NEM SEGÍTSÉG az, ha ronda anyagi indokoktól vezérelve kufárkodsz a semmiresejó csodaszereiddel!!!

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.04 0 1 3169

Szóval még be is vallod, hogy kuruzsolsz.

Schön.... :)))

Te és a tanácsaid.... Kb. mint az úttörő aki a vak embert átkíséri a zebrán... Holott szegénynek esze ágában sem volt átmenni.

LOL

Előzmény: Brekikkk (3168)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.04 0 1 3167

Már itt is kuruzsolsz, és árulod a cuccosodat, sárkányfűárus!

Előzmény: Brekikkk (3166)
.ETNA. Creative Commons License 2016.11.04 0 0 3165

Szia!

Nekem is RA-m van, 2006-tól ... a szteroidon kívül minden befigyelt már, biológiai terápiát kapok 2008-tól.  A fájdalom okozta gondokat maximálisan megértem, az elején volt 72-es vérsüllyedésem is és még egy szalvétát sem tudtam megfogni, nem hogy a hűtő ajtaját kinyitni.

Van egy kimondottan reumatológiai topic is itt, ha van kedved, oda is írhatsz, ott nagyjából mindenki képben van az RA okozta tünetekkel, a rá ajánlott gyógyszerek hatásaival (mellékhatásaival), a betegség mibenlétével kapcsolatban

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9124177

Előzmény: Macskanaci (3149)
kinekafoglya Creative Commons License 2016.11.04 0 0 3164

Szia!

Hasonló cipőben járok én is, csak nekem PSA-m van, 1,5 éve, 46 évesen.

Egyelőre csak NSAID gyógyszerekkel próbálkoztak, egyik sem jött be, metotrexánt egy belgyógyászati probléma miatt nem tudtam elkezdeni. 

Egy éve HP-t találtak a gyomromban, várni kellett a kiírtásával, meg a kontrollal, vagy félévet.

Az eradikáció nem bizonyult jó ötletnek, mert a legújabb kutatások szerint (HVG 43. heti száma:

http://hvg.hu/instant_tudomany/201643__helicobacter_pylori__gyomros__lakotars__egy_janusarcu_bakterium) ez a baci az immunrendszer része, hiánya esetén fellángolnak az autoimmun folyamatok.

A gasztroenterológusok szerint, amíg a protokoll része az eradikáció, addig ne reklamáljak.

És a helyzet tényleg rosszabbodott, 2 hete napközben beáll a nyakam, reggelre megfájdulnak a rágóizmaim, nekem is megfájdultak a térdeim, majdhogy mozgásképtelen vagyok.

Éjszaka alig tudok aludni.

Teljesen lehangol ez az állapot, korábban rengeteget mozogtam (úszás, futás, kondi, kerékpározás), most meg alig vánszorgok.

A kilátások sem rózsásak, a gerinc érintettsége és a még mindig akut emésztőrendszeri problémáim (felszívódási zavar) miatt nem szedhetek immunszupresszáns szereket (még injekcióban sem, ugyanis az enzimeken keresztül bejut a gyomorba is). Marad a biológiai terápia, ami szintén immungyengítő.

Már a gondolattól is elborzadok, nem elég a bajom, majd még a gyenge immunrendszer miatt jönnek az őszi, téli fertőzések ....

Tényleg nem egyszerű....

G.

Macskanaci Creative Commons License 2016.10.31 0 0 3162

Voltam egyszer ilyen "felmérésen" Budapesten. Úgy volt ingyenes, ott lesz egy orvos is akivel beszélhetek. Kérdezgettek, az egészségemről és arról hogyan táplálkozom. Orvos persze nem volt ott. Betették az ujjam egy gépbe, majd kimutatta hogy én nagyon beteg vagyok. Kaptam róla egy kártyát amin szín skála volt, a pirosban voltak a rákos betegek én előttük voltam kicsivel a gép szerint. Zöld meg természetesen az egészségesek voltak. Orvos nem volt ott, azt hiszem ez talán 3000 ft volt. Aztán ajánlgatott mindenféle terméket a c-vitamintól az omega 3-ig mindent. Kezdő csomag az 30 ezer ft körül volt. Mondom oké akkor kösz a semmit. Arra ment ki az egész hogy eladják ezeket a cuccokat. Én a vitaminjainkat 30% dolgozói kedvezménnyel veszem, elég magas hatóanyagúak. Ami meg már túl magas, ismeretlen gyártóktól az már gyanús nekem. Nem azért írtam ide, hogy mindenki megtaláljon és elmondja mit kellene szednem. Sport-táplálkozás tanácsadó is vagyok szóval tisztában vagyok pár dologgal.

JammieB. Creative Commons License 2016.10.28 -2 0 3161

Csak a te kis csacska fejedben van orvosi tanács! De, amint látod itt a fórumokban problémákra keresik az emberek a megoldást... te vagy az, akinek megoldása nincsen, csak problémái és állandóan félrebeszélsz! Nem unalmas?

Előzmény: ásítósmacska (3160)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.28 0 2 3160

Te tényleg azt hiszed, hogy ezek az eü fórumok arra vannak, hogy orvosi tanácsokat osztogass....??? Bármiféle képzettség nélkül. :(((((

Előzmény: JammieB. (3157)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.28 0 0 3159

Honnan tudod te, hogy nekem vannak-e bármilyen eü problémáim...????

Miért hazudozol???

Előzmény: JammieB. (3156)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.28 0 1 3158

Már megint kuruzsolsz?????

Milyen képzettséged van, hogy betegeknek "segíteni" akarsz??????

Egyetlen egy dologban segítesz nekik: a pénztárcájuk megkönnyítésében.

:-(((((((

Előzmény: JammieB. (3157)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.28 -1 0 3157

Egyébként a srác megoldást keres a problémájára, tehát, ha ilyen okosan tudod, hogy én nem tudok segíteni, akkor halljuk a te megoldásodat! Ugye nem mondod, hogy nincs semmi a tarsolyodban?

Előzmény: ásítósmacska (3154)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.27 -3 0 3156

A te nőgyógyászati problémáidra is csak ezt kellene!

Előzmény: ásítósmacska (3154)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.27 -4 0 3155

Megjött a rajongóm! Miért követsz?? Ha nem bírsz engem, akkor miért loholsz utánam??? Olvastad az üzenetem, amit szerinted kitaláltam magamnak....!!! Csak szólok, hogy 5-ös a max és az enyém 4-es volt, tudod, amit hazudtam... Magamnak olyat hazudtam, hogy a hónaljból kivett 3 ill. 4 nyirokcsomó nem volt áttétes.... lehet, hogy neked is ilyen szerencséd lesz!

Előzmény: ásítósmacska (3153)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.27 0 1 3154

Ne engedd magad átverni!

Egy sor másik topikon (főleg daganatos betegeknek) is nyomatja a "csodacuccait", amik kb. parasztvakításra jók. :-(((((  Na és persze a bukszájának a vastagítására. :-(((

Előzmény: Macskanaci (3151)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.10.27 0 1 3153

Na, látom az MLM-ügynök itt is nyomja a reklámját. :-((((((

JammieB. Creative Commons License 2016.10.27 -2 0 3152

Minden marketing, ami egy termékről vagy cégről jó dolgot állít! De, ha azt szeretnéd kérdezni, hogy valóban jó-e, amit ajánlok, akkor a válaszom: igen!  

Előzmény: Macskanaci (3151)
Macskanaci Creative Commons License 2016.10.27 0 1 3151

Ez most nem valami marketing szöveg ugye? Mert én a Biotech Usa-ba dolgozom. :D 

Előzmény: JammieB. (3150)
JammieB. Creative Commons License 2016.10.24 -2 0 3150

Ha próbáltál táplálék-kiegészítőt, ami segített, akkor az azt jelenti, hogy nem vagy ellene! Én is ajánlanék egyet, amit a Cseh Laci, Kapás Bogi, Katona Ervin, nagy Ákos, Kökény Roland reklámoz! - érdekelhet?

Macskanaci Creative Commons License 2016.10.24 0 1 3149

Sziasztok! Nekem sok ízületi gyulladásom van. Reumatoid artritisz. 25 éves vagyok, 2013 télen kezdődtek a fájdalmak. A kezdeti kezelés medrol volt és trexan. Egész jól visszaszorította a betegséget, még edzeni is jártam. 2014 év végén újra kezdődtek a fájdalmak. Aflamint kaptam a medrol helyett, nem igazán használt. Természetgyógyászhoz mentem, nem szedtem a gyógyszereimet, hát nem volt jó döntés. 4 hónapig nagyon szenvedtem, a cipőm is alig tudtam felvenni, úgy meg volt dagadva a lábam. A talpam fájt, a csuklóm, térdeim, és az állkapcsom, nem tudtam rágni. Meg akartam halni. Nem kaptam szteroidot ezután sem, viszont átálltunk az injekcióra, metoject-re. Heti egyszer kell beadnom magamnak. Nagyon drága lenne, de azt hiszem 75%-os támogatás van rá, így egy havi (4db) megvan 2500 ft-ból, a 20.000 helyett. Egészen nyárig nem szedtem semmi fájdalomcsillapítót, csak az injekciót és egy táplálék kiegészítőt az ízületekre, nagyon sokat segített. Olvastam hogy nem lehet leírni a nevét, most reklámozza a Hosszú Katinka. Aztán bedagadt a térdem, nagyon vizes, nem tudom mozgatni. Ez valahogy nem akar elmúlni. Új doki a reumatológián most delagilt írt fel + injekció és kennem kell a trutyi krémmel, ami elvileg felszívná a vizet. Mióta szedem sokkal jobban fáj. Mondjuk még csak 4 napja, de vajon mikor lesz hatása? Most az ízületi merevség szinte egész napos. Nem alszok rendesen mert mikor fordulok mindig felébredek a fájdalomra. Nem egyszerű így dolgozni és busszal közlekedni sem. Azért írtam ide, mert jó lenne olyanokkal beszélni akik megértik miről van szó, nem hiszem hogy más megértené milyen ez az iszonyatos fájdalom. Most megint elkeseredtem kicsit. :( 

ja nyugi Creative Commons License 2016.10.19 0 0 3148

Megállapitották jó pár éve, azóta nem mentem. Kontrolt írtak elő, amit nem tartottam be.

Nincs fölös pénzem, reménykedem Isten irgalmaban.

Hetven éves múltam januárban, olyan sok minden nem várható ilyenkor az orvosoktól.

Üdv:

Józsi

Előzmény: Törölt nick (3146)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.19 0 0 3147

Van-e  bármilyen tapasztalat a hagyományos kínai orvoslásban jól ismert hortenziagyökér kivonatával kapcsolatban (feltartóztatja az autoimmun folyamatokat anélkül, hogy elnyomná a normális immunválaszt)?

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.19 0 0 3146

Szia!

Adtak rá valamilyen kezelést? 

Előzmény: ja nyugi (3145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!