Keresés

Részletes keresés

RoyalCanadianSpa Creative Commons License 2018.04.14 0 0 338

Problémája van a sárga árnyalatal, szeretne gyönyörü szőke hajat? Rendelje meg a Royal Canadian Spa fekete maszkot Szlovákiábol: https://www.facebook.com/excelent.hairhu.1

Zsuzsanna77 Creative Commons License 2018.04.11 0 0 337

Sziasztok Lányok ! 

A 2.kerületben a Hűvösvölgyi ùt 203-ban Karkusz Anetthez jàrok😀💇Tel.0620 333-3387 

 Kedves, nyugodt nem az a tipikus fodràsz. Jó fazont vàgott ès egy hozzám illő hajszínt festett. Pedig nem vagy egy egyszerű eset, de meghallgatott.

Nagyon ràèrzett,hogy mit lehet csinálni a hajambòl. Otthon èn is meg tudom csinálni ☺️☺️☺️Vègre talàltam valakit akiben megbízom és nem fèltèkek hogy,hogy fogok kinèzni. 

firts lady Creative Commons License 2018.04.03 0 0 336

Jó fodrász keresők Sziasztok! :)

 

Ha  igazán jó  fodrász szakembert kerestek, aki kedves, empatikus, érti a szakmáját és szívesen is dolgozik, akkor  megadom az én fodrászom elérhetőségét:

 

wwwprofifodrasz.hu

Rudolf Zsuzsa mesterfodrász V. Váci utca 45.

 ( 06202054279)

 

A FB-on találtok sok frizura fotót a munkáiról.... Profifodrász.hu Rudolf Zsuzsa oldalon.

Nagyon jól vág, szuper anyagokkal dolgozik, hajkíméló  festékeket használ. Sötét hajakat is felvilágosit úgy hogy nem roncsolódik a hajszerkezet.

 

Mindenféle frizurát láttam már tőle, régóta hozzá járok és szivesen ajánlom mindenkinek! :) 

 

 

 

 

kuley Creative Commons License 2018.03.21 0 0 335

Sziasztok!

 

Mosolygós, vidám, munkáiból mindig a legjobbat hozza ki, vendégei kéréseit szem előtt tartva, csodás hajkölteményeket hoz létre Heni, a 15. kerületben a Páskomliget utca 33 szám alatt található szépségszalonban.

 

A szalonban fodrászat, műköröm, manikűr, gél lakk és kavitációs zsírbontás is megtalálható.

 

Csanya Heni elérhetősége:

Keressétek bátran! :)

Jennny28 Creative Commons License 2018.03.12 0 1 334

Én elég sok rossz tapasztalat (nem azt csinálták, amit kértem, futószalagon mentek a vendégek) után próbáltam ki pár hónapja az Áldás utcában (2. ker) az Allure szalont. Profik, odafigyelnek, szuper kedvesek, csak minőségi cuccokkal dolgoznak, azóta csak oda megyek. Nem a legolcsóbb, de nem is megfizethetetlen, nekem nagyon bejött. 

Szolikaaa Creative Commons License 2018.03.06 0 0 333

Sziasztok!

Jó kedélyű, mindig vidám a munkájára rendkívül igényes, a kuncsaft igényeit szem előtt tartó, trendi és egyben professzionális Szolnoki Rékát ajánlanám a Szépvölgyi út 34. cím alatt található szalonban. 

 

A szalonban a fodrászat, kozmetika, pedikűr és manikűr szolgáltatásokon kívül magyar divattervezők ruháival és kiegészítőivel is találkozhattok. Fontos megemlíteni, hogy a fodrászatban csak kiemelkedő színvonalat képviselő TIGI termékeket használnak.

 

Szolnoki Réka elérhetősége:

Keressétek bátran! :)

 

 

 

W.Szvetozar Creative Commons License 2018.03.01 0 0 331

Hoglmayer Attila, ha be tudsz jutni. Hairs kul 13.ker vagy Blow, Irányi utca.

Előzmény: BLFarm (329)
Barbara1988 Creative Commons License 2018.02.24 0 0 330

Kedves  BLFarm!

 

Olvassad el a hozzászólásokat (több is van)

Csakis Eszthair Studio!

13.ker. Szekszárdi u 17.

Eszter 06304756604

 

BLFarm Creative Commons License 2018.02.16 0 0 329

Sziasztok 

 

Tud nekem ajánlani valaki nagyon jó extra rövid hajat vágó fodrászt?

 

Köszönöm a segitséget

Kercselics Réka Creative Commons License 2018.02.05 0 0 328

Sziasztok, 

 

köszönöm szépen a sok ajánlást, végül Sánta Zoltán Krisztiánt választottam és nagyon jól tettem.:) kiváló szakember és mellette egy nagyon jófej srác is. Képben van a mai trendekkel és azzal együtt nagyon tudja, hogy mi áll jól egy-egy arcformához. Tetszett, hogy őszintén elmondta, hogy mi passzolna hozzám, de a döntés az enyém volt, hogy ebből mit fogadok meg. 

Eredményként olyan hajat kaptam, amire már régóta vágytam, de én soha nem tudtam megfogalmazni, hogy az milyen is pontosan. Ő megfogalmazta helyettem. Sőt mitöbb, meg is csinálta:)  Szuper lett!!! 

 

Szóval csak ajánlani tudom:.http://santazoltankrisztian.com/  6. kerület Lovag utca 19. 

 

 

 

Ann101 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 327

Sziasztok!

 

Aki most keres fodrászt, vagy váltana, annak nagyon tudom ajánlani a Brillwicker Szalont. Évi nagyon kedves, segítőkész, nagyon jó ötletei vannak és mindig a vendégnek megfelelő megoldásokat javasolja. Profin alkalmazza az új technikákat is, és a kivitelezésben sincs hiba:). Ronczai Éva +36 30 426 8860    cím: 1042 Budapest, Görgey Artúr utca 8.

http://www.facebook.com/brillwicker

W.Szvetozar Creative Commons License 2018.01.09 0 0 326

hair's kul, pozsonyi út. világbajnok. szó szerint.

Előzmény: Rahar (317)
Zsuzsanna77 Creative Commons License 2017.12.21 0 0 325

Szia! Köszönöm a tippet, voltam Karkusz Anettnàl. Nagyon jó lett a hajam.Egèsszen megùjjultam! Bàtran  hívjátok:06 20 3333387               Nagyon ügyes. BP. 2ker. Hűvösvölgyi ùt 203. 😀 💇 

szignum7 Creative Commons License 2017.12.20 0 0 324

Nora L.

 

Vegul sukerult jo fodraszt talalnod?

Eszter05 Creative Commons License 2017.12.16 0 0 323

Sziasztok!

 

A nagy karácsonyi készülődésben a hajatokról se feledkezzetek meg! Ha igazán biztos kezekbe szeretnéd adni hajkoronád, akkor KARKUSZ ANETThez fordulj bizalommal! A második kerületben az ÉNOK szalonban találod, ahol könnyű (és ingyenes) parkolót is találsz, de tömegközlekedve is pikk-pakk ott Hűvösvölgyben. Anett a legjobb, legmegbízhatóbb fodrász! Az én szőke, göndör hajamat egy alkalom alatt befestette kérésemre vörösre, majd mikor úgy éreztem, hogy inkább barna lennék, azt is megoldotta egy alkalom alatt, mindenféle károsodás nélkül! A hajam gyönyörű, csillogó, egészséges és imádom :)

Keressétek még gyorsan akár Ünnepek előtt is, hiszen nagyon nem mindegy, hogy fogtok kinézi a családi fotókon :)

 

Anett elérhetősége: 06-20-333-3387 

Hensz Zsuzsanna Creative Commons License 2017.12.06 0 0 322

A 18. kerületben keresek egy fodrászt, akit ajánlottak, de elhagytam a címét és sehogy sem találok rá!

 

 

MÓROCZ MÓNIKÁNAK hívják!

 

Tudna valaki segíteni!!!! Köszönöm

lamantee Creative Commons License 2017.11.15 0 0 321

2. kerületben kerestek jó fodrászt?

 

 

Akkor én Csákváry Ágnest tudom ajánlani. Már évek óta csakis hozzá járok és nagyon meg vagyok elégedve.

 

Ági mesterfodrász és rengeteg szuper dolgot csinál, mint például melegollós hajvágás, Joico hajújraépítés, kérhetsz Olaplex kezelést is. Hajfestés terén is csak a legjobb minőségű anyagokkal dolgozik, mint Kevin Murphy, Davines, Joico.

 

Sok mindent írhatnék még de legegyszerűbb, ha megnézitek a weboldalát, ahol minden infót megtaláltok:

 

https://www.fodraszmester.com

 

 

Réka Surányi Creative Commons License 2017.11.12 0 0 319

Jön a szalagavató szezon!!!


Még nem tudod, milyen legyen a hajad? Tudod, de nincs, aki elkészítse? Nem gond, a Brill Wicker hajszalon vár minden kedves érdeklődőt! A nagy nap előtt még próbafriuzurát is készítenek neked, hogy a szalagavatón minden tökéletes legyen.👱🏻‍♀️
Ne felejtsetek el időpontot foglalni időben!

 


Elérhetőség: Ronczai Éva
+36 30 426 8860
1042 Budapest, Görgey Artúr utca 8.
http://www.facebook.com/brillwicker

Nelli1984 Creative Commons License 2017.11.03 0 0 318

Sziasztok!

Eredetileg azért jöttem ide, hogy írjak egy egyszemélyes fodrászatról, melynek ars poeticája különleges, nem sok ilyen lehet Magyarországon. Jellemzője az egyedi  foglalkozás minden vendéggel, kombinálva a legkorszerűbb ma elérhető innovatív  technikákkal, megspékelve a vendég iránti empátiával,  intelligenciával és humorral. Mindez közép árkategóriában.

Ahogy olvastam a véleményeket, láttam, hogy nem vagyok egyedül, sok dicséretet kapott már ezen a fórumon is. Így nem érzem szükségességét az ismételt dicséreteknek, csak annyit mondok: Eszthair Studio, melynek tulajdonosa és egyben hairstylistja Eszter a 13.kerületben!! (06304756604) FB-on is meg lehet találni, valamint weblapja is van, www.eszthairstudio.hu

Rahar Creative Commons License 2017.10.13 0 0 317

Sziasztok!

Szeretnék eljutni egy olyan férfi fodrászatba, ahol a fodrász, fodrászok megnézik a fejformámat, az arckarakteremet és ahhoz ajánlanak frizurát. Nemcsak levágnák egy mostani trendnek megfelelő változatra. Új munkahelyem lesz, fontos lenne a jó benyomás. Valamint sales jellegű munkát végzek, szükséges hogy jól nézzek ki. Eddig bementem randomszerűen egy-egy fodrászatba ami közel volt és nem kellett bejelentkezni, de utána mindig negatív visszajelzéseket kaptam. Nem próbléma, ha első körben drága. Végre egyszer csináljon nekem egy fodrász egy hozzám illő frizurát. Próbáltam az interneten keresgetni lehetőségeket, eddig nem jártam sikerrel, emiatt kérek segítséget.

Bianka Szabó Creative Commons License 2017.10.06 0 0 316

Sziasztok!

 

Én is ó szívvel ajánlom mindenkinek Ronczai Évát és a Brill Wicker szalont! (http://brillwicker.hu/). Visszatérő vendég vagyok itt, eddig minden alkalommal azt kaptam, amit szerettem volna! A többszörösen festett, vöröses hajamból csodaszép hamvasszőkét tudott varázsolni, ami számomra szinte elképzelhetetlen volt, ráadásul a hajam se lett töredezett vagy roncsolt utána. Szóval hajrá! :)

Kollárka Creative Commons License 2017.09.11 0 0 315

Sziasztok! Ha van kedevetek valahol tényleg VENDÉGNEK érezni magatokat, akkor menjetek el az eclectica szalonba! Nem mondom, hogy a város szívében van, de kocsival is és BKV-val is gyorsan megközelíthető! És van saját parkoló!!! Akik keringtek már a városban parkolóhelyet vadászva, tudják mennyire fontos is ez! Nincs rohanás! Nem futószalagon dolgoznak!

Azt sem mondom, hogy olcsó, de joico-val dolgoznak és ahhoz képest viszont jó az ár! 

 

a szalon: https://eclectica.hu/fodraszat

az áraik: https://eclectica.hu/arlista

 

én ide járok és merem ajánlani!

Kollárka Creative Commons License 2017.09.11 0 0 314

Szia Pelenkamester!

 

Kicsit soknak tartom a leírt összeget, mert egy normál helyen, egy jó fodrász is megcsinálja ennyiért!

Pl.: https://eclectica.hu/arlista

 

nem tudom milyen festéket használtok, de ennyiből az is kijön, ha beül egy fodrászhoz! :)

Előzmény: Törölt nick (283)
Judit1991 Creative Commons License 2017.09.11 0 0 313

Sziasztok!

 

Nagyon sokáig kísérleteztem, mire megtaláltam azt a fodrászt aki nekem ideális.

Olyan szempontjaim voltak, hogy ne legyen zsúfolt (belvárosi) helyen, nyilván az ár is ennek megfelelően viszonylag normálisan alacsony legyen, hamar kapjak időpontot és az lehetőleg szombati napokra essen, jól lehessen parkolni, egyénisége kellemes, megnyerő legyen, olyan anyagokkal dolgozzon, mely nem károsítja a hajamat és amit kérek, azt maradéktalanul meg tudja csinálni.

Nos, ezt Vera személyében meg is találtam a 13.kerületben a Duna plázához közel, a Tomori u-nál.

Telefonszáma:0620-200-7841

bogibon Creative Commons License 2017.08.28 0 0 312

Saját példámból okulva írok, hogy másokat megóvjak a csalódástól. Derékig érő természetes, világosbarna hajam van, ahol a nap kiszívja, ott platinaszőke.

Koczka (Bea) álomszépen levágta a hajam, egészséges kinézetű lett, nyáron könnyen kezelhető, de hozzá, hacsak nem vip az illető, kb. fél év időpontot kapni. De az is lehet, hogy már csak celebeket fogad.

Drozdik Ákost viszont kifejezetten nem ajánlom. Két hónap múlvára adott időpontot, de csak azért, mert azt hitte, le fogom vágatni a hajam. Mikor mondtam, hogy csak a végéből kellene, a tanoncával megmosatta a hajamat, majd amikor a javaslatát kértem, hogy milyen fazont ajánl, közölte, hogy amikor bementem, rám sem nézett, fogalma sincs milyen szárazon a hajam, ha keveset akarok keveset vág, és végig azt éreztette, hogy ezért felesleges volt ősztárságához mennem fodrászhoz. Jelentéktelen, pökhendi alak, a műhelyénél, ami egy félszuterén, megállni lehetetlen.

Szabó Imrénél egy Erika nevű nő viszont kellemes csalódás volt: bejelentés nélkül mentem, nem jópofizott, félóra alatt végzett és nagyon jól megcsinálta a hajam.

Lili vagyok Creative Commons License 2017.07.19 0 0 310

Szia Csenge,

 

meg tudnal adni forumokat ahol elerem es lathatom Kornelnak a munkait? a facebook oldal nem jon be. Merre van a szalon?

 

Koszonom,

Lili

Előzmény: Blattner Csenge (298)
Magdaléna1 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 309

Sziasztok!

Fodrászként jártam egy üzletben, nem gyakorolom a szakmám már pár éve, az üzlet is megszűnt ahol dolgoztam, szóval keresnem kellett egy jó fodrászt. Ezt csak azért írom, hogy a véleményem ráadásul szakmailag is megalapozott. Találomra választottam ki a kis fodrász üzletet a lakásomhoz közel, nekem az is fontos volt, hogy jól tudjak parkolni.

Percre pontosan kerültem sorra, a hajam pont olyan színű lett amilyet szerettem volna, és a fazon sem hagyott kívánni valót maga után.

Van egy tuti kis gépe, ami a letöredezett hajszálaimat levágta anélkül, hogy a hosszából levett volna. Éreztem a törődést, csak én voltam az üzletben, személyre szóló kiszolgálást kaptam, ami nekem nagyon fontos.

Fodrászként és vendégként is tudom, mi kell a vendégnek és azt maximálisan meg is kaptam.A légkör nagyon kellemes volt, ez egy egyszemélyes kis fodrászat, nyugi volt.

Közben néztem a sok zöldet amire ráláttam. Estig is el tudtam volna ücsörögni ott, teljesen elvarázsolt a hely.

Ha nem szeretitek az előkelő, zajos nagy helyeket, akkor tudom ajánlani Esztert és szalonját.

13.kerületben a Szekszárdi u 17-ben van az üzlet, az Eszthair Studio.

FB-on is megtaláljátok. 

Ő még hajhosszabbítással, fejtető dúsítással is foglalkozik. Úgy tudom Pesten egyedüliként alkalmaz egy olyan új technikát, melynek során nem kell órákat ott tölteni (1 óra alatt felteszi az új hajat) és sokkal jobb lesz az eredmény is, mindez teljesen természetes anyagokkal és árában sem több mint a hasonlóak.

Bejelentkezés:06304756604

Sok sikert mindenkinek aki kipróbálja!

kissagi91 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 308

Én itt találtam egy nagyon jó fodrászt:

www.tutifodrasz.hu

 

Érdemes megnézni az oldalt, sok fodrász hirdet rajta.

Nora L. Creative Commons License 2017.06.06 0 0 307

Sziasztok!

 

Kecskeméten keresek jó fodrászt aki pl. balayage hajat tud csinálni.Külföldön élek,ritkán megyek haza és nincs túl sok időm kitapasztalni ki a jó ezért hagyatkoznék tapasztalataitokra!

Kati888 Creative Commons License 2017.06.04 0 0 306

Sziasztok!

Karkusz Anettet nem ajanlom.

voltam nala. Egy keresem volt, ne legyen voroses sargaarnyalatu a hajam

Szoke melirra mentem

mar vizesen latszott hogy eltontotta de tagadta, szarazon majd jobb lesz

nem lett jobb. A lampara fogta, sarga a lampa. Szabadban tenyleg jobb volt egy fokkal

de sarga , es minden lampa alatt

iszonyat

nem hiszem hogy ez nehez feladat volt, de sajnos nem sikerult

Szoke melirra nem ajanlom

es nincs parkolo. P+R, ami mindig tele, talan szombaton nem.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!