Keresés

Részletes keresés

buzno Creative Commons License 2013.01.27 0 0 46

Üdv:MINDENKINEK


Segítséget szeretnék kérni tőletek.

A Magyar gyártású EPSON STYLUS DX4850 nyomtatom érdekesen kezdett viselkedni . A patron csere után a FEKETE szép lassan eltűnik a nyomtatási képből, vagy eltűnik a nyomtatott szöveg.Már próbáltam több patronnal is. Ez a jelenség valahogy javítható vagy a fej adta meg magát

XY70 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 45

Helló!

MIelött kivágom az ablakon,segítséget kérek tőletek!

3 -4 éve jól működő Epson dx 4000-es Multi nyomtatonk van.

Amíg jobb áron voltak gyári patronok,azokat vettem bele,szinenként,plusz a fekete.

Kb 1 éve utángyártottat használok és problémáim jöttek elő!

Nem nyomtatunk rendszeresen, talán ha havi egyet.

A tesztek szerint mindeggyik színből van elég, de lassacskán eltűntek a színek!

Fejtisztítás, stb.

Semmi.

Vettem bele új patronokat,azokkal se, d emost már egyikkel se,pedig a fekete félig van.

 

Jól tudom,hogy 2 féle nyomtatópatron van,az egyik az Epson féle,ahol a nyomtató-fej nem  apatronban van.

A másik ,a Canon féle, ahol a patronban van a nyomtató-fej,ezért azt minden patroncserénél cseréled:

Szóval.

Mit tehetek vele,mert mint multi, a scanner mioatt még kellene!

Köszi előre is

 

lya10 Creative Commons License 2011.09.22 0 0 44

Epson Stylus Dx 3800-as nyomtatóm van. Nem nyomtat.  Van benne festék, úgy csinál mintha nyomtatna de csak az üres papír jön ki belőle.  Mi lehet a baja?

Robi Golf Creative Commons License 2011.04.30 0 0 43

Sziasztok!

 

Az lenne a probléma, hogy az Epson sx 115-ös nyomtató vörös képeket nyomtat, minden patron új benne, kivettük, a tűket megtisztítottuk, de akkor is csak vörösen nyomtajta a fényképeket! Mi lehet ilyenkor a probléma?

mr_ricsi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 42

Hurrá! Most már valami konkrétumot is tudni lehet a problémádról.

 

Előzmény: wadkender (41)
wadkender Creative Commons License 2011.02.14 0 0 41

Értek hozzá!

tinta sugarassal gond nelkul megy a boríték nyomtatás. A lézerel a magas hőhatás a probrem mert megolvasztja a ragasztot. boríték vastagságával lehet gond. 5-8 mm után elakadta görgők között:( mikor jött volna  a boríték vastagsága.

 

mr_ricsi Creative Commons License 2011.02.14 0 0 40

Mert nem értesz hozzá, például.

 

Akinek legutóbb ilyen gondja volt, azt sem tudta, hogy ehhez olyan progi kell, ami tud borítékot címezni, nem magában a nyomtatóban van meg ez a funkció.

Előzmény: wadkender (39)
wadkender Creative Commons License 2011.02.14 0 0 39

szép napot

Epson AcuLaser C1600 lézernyomtatóm van és nem tudok vele borítékot nyomtatni ez mért van? valaki?

mr_ricsi Creative Commons License 2011.02.10 0 0 38

Áramtalanítsd pár percre. Ha ettől nem javul meg, akkor szervizt igényel.

Előzmény: suzukika (36)
dok534 Creative Commons License 2011.02.09 0 0 37

A patronokat ki tudod belőle venni? Kipróbálhatnád patronok nélkül is.
Nem szorul a mechanika?

suzukika Creative Commons License 2011.02.09 0 0 36

Sziasztok!!

Olyan problémám lenne hogy van egy Epson Stylus DX4000 nyomtatóm és bekapcsolásnál villog a bekapcsoló gomb plusz a festék csepp alatti hálom led,a gép igy  nem ismeri fel!Lenne valakinek ötlete ez ügyben?

Robi Golf Creative Commons License 2011.01.07 0 0 35

mr ricsi!

 

Még szerencsére nem kell gyógyszer csak még ilyen nem volt! :) a porbléma megoldódott, mert nyomtatás közben kifogyott a patron és minden ment utána simán :)

De köszönöm szépen a választ, tanultam belőle, ha legközelebb félig kifogyott patront akarok cserélni akkor így fogom! :)

van egy 10m2-es papír de azon nem írják ezt le :S hogy ilyenkor mi is a teendő!

 

Üdv Robi

Előzmény: mr_ricsi (34)
mr_ricsi Creative Commons License 2011.01.07 0 0 34

Szerintem 2 dolgot is tehetsz a probláma megoldása érdekében.

 

Az egyik, hogy beveszed a Cavintonodat, és attól eszedbe jut, hogy két gombot kell egyszerre megnyomni a patroncseréhez.

A másik, hogy elolvasod az SX210-hez mellékelt, nyomtatott "Alapvető műveletek útmutató"-t:

 

Előzmény: Robi Golf (33)
Robi Golf Creative Commons License 2011.01.06 0 0 33

Sziasztok!

 

Az a porblémám, hogy van egy EPSON SX210-ES nyomtató és a hétvégén ki kellett cserélni a cián színű patront mert nem érzékelte, annak tudtam be hogy kifogyott bár nem hiszem, mert a fekete nyomtatás a legtöbbet használt!

 

Most az a probléma, hogy a fekete fogyott ki és hiába csinálom ugyan azt a műveletet, felnyitom, megnyomom a start gombot most nem hozza ki a szineket, hogy ki tudjam cserélni hanem el kezd fénymásolni, pedig nincs benne semmi!

Ha a stop gombot nyomom akkor törölni akarja a beállításokat ami nem lenne baj, csak utána is ugyan azt ajánlja fel vagyis a törlést!

 

Hétvégén simán ment, megnyomtam a start gombot és kész kijöttek a patronok!

 

Ilyenkor mit lehet csinálni?????

mr_ricsi Creative Commons License 2010.11.26 0 0 32

A fejet nem lehet kiszedni. Bele kell tenni egy új garnitúra patront -célszerűen utángyártottat-, egy napig várni vele, majd fejtisztítást végezni.

Patroncsere után megszívja a fejeket. Külön fejtisztítást a kezelőszoftveréből lehet kérni.

 

 

(Kérd el a nyomtató CD-jét, és arról telepítsd a driver. És ne engedd, hogy az Epsontól frissítse.)

Előzmény: Freemy (31)
Freemy Creative Commons License 2010.11.26 0 0 31

Sziasztok!

 

Van egy Epson DX 4250 nyomtatóm.

Nem rég vettem, de nem akar nyomtatni. Állítólag fél éve nem nyomtattak vele.

Biztos be van száradva a fej, de nem tudom, hogy hogyan lehet tisztítást indítani rajta, vagy hogy lehet kiszerelni a fejet.

Segítsetek légyszi!

 

Köszi előre is!

mitírjakamimégnemfoglalt Creative Commons License 2010.09.17 0 0 30
Van-e megoldás arra hogy az epson nyomtató használata ne legyen ennyire költséges? Itt a tintapatronok iszonyú gyorsaságú kimerülésére gondolok. Van lehetőség ennek az átkozott gépnek a kibabrálására? (a patronok utántöltésének lehetősége?) Vagy ha erre nincs megoldás akkor volna-e lehetőég a 100 oldalnyi anyag kinyomtatásához szükséges elhasznált tintapatronok tömegének egyesével történő lenyomkodására annak a torkán aki ezt nyomorult gépet kitalálta?
locsemege Creative Commons License 2009.09.18 0 0 29
Vegyél lézernyomtatót.
Előzmény: kompi62 (28)
kompi62 Creative Commons License 2009.09.18 0 0 28
Sziasztok!
Úgy látom, hogy nem csak nekem van problémám az EPSON készülékekkel! Nekem van egy DX 7400-as multim, "HÁLÁS" egy készülék!!! Ha sosem kellene benne patront cserélni! Az csak apróság, hogy ha a 4 patron közül bármelyik kifogy, tovább nem lehet nyomtatni, de ha azt az egyet kicserélem, az a szín biztosan nem fog!!!!!! Természetesen olyankor kénytelen vagyok fúvóka tisztítást indítani, ami a többi patront szinte mind megeszi!!!! Ilyenkor legszívesebben bevinném a gyártónak és megetetném vele! Kész rablás amit tesznek! Természetesen nem a tinta fogy ki a patronból, hanem az az átkozott csip "merül" le! Ha van valakinek valami ötlete, kérem segítsen, mert már nagyon unom ezt a drága játékot! A CANON-nal sosem volt ilyen bajom!
Playerka Creative Commons License 2009.03.21 0 0 27
Sziasztok!

Van egy Epson Stylus DX7000F típusú tintasugaras nyomtatóm.
Nem tudom hogyan kell vele csak fekete fehérben nyomtatni.
A PC-n néztem már a nyomtató beállításai részeket, de sehol nem találom ezt az állítási lehetőséget...
Lécci segítsetek!
balazs17 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 26
hello
azt szeretném kérdezni hogy epson sx 100-as nyomtatóm van és nagyon eszi a patronokat meg a lapot nehezen veszi be ez miért van?? kinyomtattam egy a4-es képet és félig volt nyomtatás előtt a fekete patronom és nyomtatás után kevesebb mint negyedére leszívta meg még sőt a színesekből is leszívott!! ennyire enné a patronokat mert nem hiszem!! nem lehet valahol beállítani hogy takarékoskodjon a patronokkal vagy valami??
shark112 Creative Commons License 2009.01.19 0 0 25

Hali!

Elvittem a gépet a szervízbe (X. Fogadó utca 4.) - szerencsére még garanciás volt - ahol kb. negyed óra alatt megcsinálták. A hozzáállásuk teljesen normális volt, megvárhattam a helyszínen. Mivel nem nagyon kérdezősködtek, valószínűleg tényleg visszatérő hiba lehet.

shark112 Creative Commons License 2009.01.13 0 0 24
Köszönöm a gyors választ! Ezek szerint tényleg típushiba lehet :(
locsemege Creative Commons License 2009.01.12 0 0 23
Típushiba lenne?
Előzmény: shark112 (22)
shark112 Creative Commons License 2009.01.12 0 0 22

Üdvözlök mindenkit!

Kaptam egy Epson sx 100 nyomtatót, mely scannelésre is képes (elvileg). Nekem viszont minden képre két fekete csíkot tesz. A fénymásoló része is ugyanígy működik.

Próbáltam felnyitott tetővel is, az így készült fekete képen is látható a két fekete csík. Ha valaki tudja a megoldást, annak köszönöm a segítségét.

András

n.c.o.p Creative Commons License 2008.01.07 0 0 21

Sziasztok!

 

Szeretnék segítséget kérni.

Van egy Epson D68-as nyomtatóm meg egy Vista Operációs rendszerem. A probléma a következő nem tudok nyomtatni  :( a gép rendesen felismeri az új hardvert és telepíti is az illesztőprogramot. És láss csodát nem müködik!:(

Én már mindent megpróbáltam és nem müködik.

Kérek mindenkit aki tud segítsen.

Köszi

Szimby Creative Commons License 2007.10.18 0 0 20
Sziasztok!
Van nekem egy Dx3800 -as Epsonom és az lenne a problémám hogy icicpicit csíkozva nyomtat néha, és állandó hiba hogy sárgát egyáltalán nem nyomtat.
Utángyártott patronnal nyomom a gari már lejárt. Egyszer megcsinálták garisan ugyan ez volt a hiba. Fejtisztítás sem hozza rendbe csak a csíkokat, de sárga egy csepp sincsen a fúvóka teszt nyomásakor sincs sárga. Napi használatban van beszáradás ezálltal kizárt. A sárga patront is kicseréltem már jó sokszor. De érdekes módon az is kifogy a jelzők szerint csak kb:5ször fogy ki a többi szín míg egy sárga patron, ez hogy lehet mi lehet a baj, miért nincs sárga színem? :-( :-( :-( :-(

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!

SEGÍTSÉGETEKET ELŐRE IS MILLIÓSZOR KÖCCE.
timetable Creative Commons License 2006.10.18 0 0 18

Sziasztok!

Stylus D88-asom van, és adódott egy kis gond... Kifogytak a patronok, vettem hát utángyártottakat, és szépen ki is cseréltem őket. Nem csinált belőle gondot hogy "nem eredeti Epson tinta", de a továbbiakban nem volt hajlandó nyomtatni. A próbanyomtatásnál elmosódott fekete csíkokat kaptam, meg egy pacát, amiben a  Windows emblémát még épphogy felismertem...

Megpróbáltam minden karbantartási opciót, de egyik sem segített. Hibaüzenetet nem kapok. Az a furcsa, hogy nagyon gyorsan átmegy a gépen a papír, ha rendesen nyomtatná, hosszabb idő lenne. Van valakinek ötlete hogy hol lehet a probléma?

makla Creative Commons License 2006.05.08 0 0 17

Sikerült-e a problémát megoldani, mert nekem most szintén ez a gondom, több oldalas nyomtatásnál a második oltaltól a lap tetején több üres sort kihagy, és csak aztán folytatja a nyomtatást.

 

Előre is köszi.

makla

Előzmény: pandacsöki (9)
NevemTeve Creative Commons License 2006.05.04 0 0 16
Adott esetben a www.epson.com -ról kellene elindulni...
Előzmény: mariska_xx (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!