Keresés

Részletes keresés

MichaelPatton Creative Commons License 2001.07.26 0 1 7
a szex akkor jó, ha mocskos! egyébként ez tényleg csak a szereteten múlik.

JoanaTavares Creative Commons License 2001.07.25 0 0 5
Nem akarok feminista dumával jönni, de szerintem az arcraélvezésben van valami, ami a megalázással függ össze. De ne érts félre, nem itélem el, söt, azzal, akit szeretek, nagyon jó, de másnak nem engedném, éppen az elöbbiek miatt. Szerintem akkor lenni hajlandó a barátnöd erre, ha biztos lenne benne, hogy amúgy tökéletesen megbizhat benned, más dolgokban te is bármit megtennél öérte, mégha nehezedre is esik, ha megkérne rá, és ez nem feltétlenül a szexre vonatkozik, hanem bármi másra. Én hiszek abban, amit egyszer valaki nagyon leegyszerüsitve valahogy úgy fogalmazott, hogy ha segitesz a nönek a konyhában, azt viszonozza a hálószobában. Persze vonatkoztass kissé el... :))
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.25 0 0 4
Mi jó van benne? Nem mind1, hogy a "végtermék" hol köt ki?
Előzmény: 123XYZ (-)


murray Creative Commons License 2001.07.25 0 0 3
tul sok cumshoot mpeg-et néztél, barátom!:))
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.25 0 0 2
Ez is igaz, meg az is, hogy akarata ellenere nem kell eroltetni.
Beszelgetni kell, es kedvesnek lenni.
Amugy oralis szex kozben ha lenyeli, akkor nincs ezzel gond, bele fog menni. Ha nem nyeli le, akkor gazosabb kicsit, akkor sok turelem kell, belatas, de ha nem, es kerek perec nem, akkor ennyi volt. Majd egy fel ev mulva hozd fel ujra.

Lord_Oberon

Előzmény: Sheme (1)
Sheme Creative Commons License 2001.07.24 0 0 1
Mondd meg neki, hogy ettől is kisímul6nak a ráncai, táplálja bőrét liposzómákkal és különben is: amíg nem próbálta ki, mitől fél? ;->
Előzmény: 123XYZ (-)
ioio Creative Commons License 2001.07.24 0 0 0
0 db ötletem van.
Előzmény: 123XYZ (-)
123XYZ Creative Commons License 2001.07.23 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Régóta foglalkoztat a kérdés, hogy milyen lenne a barátnőm arcára élvezni, de Ő túl konzervatív ahhoz, hogy ilyesmibe belemenjen. Hogyan lehet rávezetni a dologra? Azt nem akarom, hogy egyszer csak úgy odaspriccelek, mert azt hiszem, ezzel megbántanám.
Lányok is írhatnának a témáról, hogy Nekik mi a véelményük egyáltalán erről a kérdésről.
Előre is köszi az ötleteket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!