Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.06.10 0 0 31
Fikázzuk még jobban a sasskabarét!
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.14 0 0 29
A Mikroszkóp színpad és a Sasskabaré az emberiség talán legnagyobb szégyene. A benne fellépőket nyilvánosan kellene kivégezni véleményem szerint. Akik pedig járnak az előadásokra, azokat le kellene napalmozni.

Na. Most pedig megindoklom, miért.
Sass József előszöris egy olyan idióta pojáca, amilyet még nem hordott a hátán a Föld. Ez már önmagában is elég indok lenne, de a műsorban egyetlen jó poén sem hangzik el soha, sőt, egy normális embernek ég a feje attól a szégyentől, amit ő érez Sass helyett, ha végignéz egy ilyet.
De ez még semmi, mert a csávó még énekel is, annak ellenére, hogy szörnyűséges birkahangja van.

A Hacsek és Sajó jelenetek talán még Sasst is alulmúlják. Heller városunk (Debrecen) takargatnivaló szégyene.

És természetesen ott van még a Defekt Duó... hát komolyan, nem tudok mit mondani, ezekre nincs jó szó. Van aki ezt viccesnek tartja? Ennél még egy gyomormosást is jobban élvez az ember.
Szörnyű.

Borsó_ Creative Commons License 2004.05.14 0 0 28
Én egyszert 7. koromban felléptem egy 10 perces remekműben egy törtnélem verseny keretein belül, remek buli volt:)) hehe
Előzmény: xbalazsx (21)
xbalazsx Creative Commons License 2004.01.10 0 0 26
A szilveszteri műsorból elkapott 3 perc alapján most már nyugodt szívvel ki merem jelenteni: a Mikroszkóp Színpadot fel kéne gyújtani a picsába! És azt is, aki egyszer is elmosolyodott rajta!
Hito Hiraga Creative Commons License 2003.10.31 0 0 25
RÖFFF beírása a feketehumor iskolapéldája!
Nekem is nagyon tetszett.

A Mikroszkópon Gúnya Misiéknek vannak jó megnyilvánulásaik, de Sas József és Heller Tamás erőlködése elrontja azt is. Összességében nagyon gáz az egész. Pedig lehetne jó is de akkor már nem Sas József lenne a főnök.

Előzmény: krég (22)
Hito Hiraga Creative Commons License 2003.10.31 0 0 24
Hol nagy az ínség, ott közel a segítség :))))))

Kedves Nerdy!

A kérdésre nagyon egyszerű a válasz.
Az ember előbb megnéz valamit, és utána alkot róla véleményt.
Beülünk a Mikroszkópra, mert nem tudjuk hogy milyen.
Aztán nem tetszik.
Mást nem tudunk tenni, minthogy megírjuk itt.
Így oké?

Előzmény: Nerdy (14)
xbalazsx Creative Commons License 2003.10.31 0 0 23
Egyetértünk!
Előzmény: krég (22)
krég Creative Commons License 2003.10.31 0 0 22
hiányzik RÖFFF!!!!!!!!!!!!! (1)
Előzmény: xbalazsx (21)
xbalazsx Creative Commons License 2003.10.31 0 0 21
Kicsit felhozom ezt a méltatlanul elfeledett topikot. A MIKROSZKÓP SZÍNPAD MÉG MINDIG GÁZ!
ladyzso Creative Commons License 2002.11.18 0 0 20
Legutóbb a Maksa-móka-Defekt-Effektet láttam :)
Gyanuszkop Creative Commons License 2002.03.29 0 0 19
tévedsz, ez nem gáz, ez madárdal
Előzmény: Ösztönlény (17)
Nerdy Creative Commons License 2002.03.28 0 0 18

Előzmény: Ösztönlény (17)
Ösztönlény Creative Commons License 2002.03.26 0 0 17
Nem kell ideírni...miért nem kell? Van véleményünk, és egy topik attól izgalmas, ha nem értünk egyet. Ez nem egy Fan topik, nincs a címében. És nem is egy zártkörű klub. A Mikr Színpad:
Gáz
Gáz
Gáz
Gáz
Gáz
Gáz
Előzmény: Nerdy (14)
ipanema Creative Commons License 2002.03.25 0 0 16
Amikor megláttam, hogy Mikroszkop szinpad topic indult megörültem, hogy na végre! Végre szólnak arról a humortalan gagyiságról ami ott folyik. Nincs semmi kifogásom eleve senki ellen, de tényleg: azok a produkciók, azok a jelenetek, alakítások, szövegek, dalok (a legalsó szint az erőltetett ötlettelen Defekt duo) időnként alulmulja a Csiííz-nivótlanságát is!
Teljesen egyetértek xbalazzsal. De azért a topic-indítóknak emiatt nem kell felkapni a vizet. Ilyen a véleménykülönbség...
Előzmény: xbalazsx (15)
xbalazsx Creative Commons License 2002.03.25 0 0 15
én nem szoktam nézni de sajnos az előzeteseket nem tudom elkerülni. abból meg le tudom szűrni, hogy még mindig ugyanazt nyomják, mint 15 évvel ezelőtt. jelzem, akkor sem volt poénos.
Előzmény: Nerdy (14)
Nerdy Creative Commons License 2002.03.25 0 0 14
Ha ennyire lesulytó a véleményetek, akkor minek nézitek??????
Ha meg nem nézitek, akkor honnan tudjátok, hogy milyen????

valahol sántítanak ezek a hozzászólások, ha meg nem tetszik ne nézzétek, és akkor nem kell ide ilyeneket beírnotok

Ösztönlény Creative Commons License 2002.03.25 0 0 13
Szerintem Röff hozzászólása igenis vicces volt, sokkal viccesebb, mint a Mikroszkóp színpad előadásai.
Dehát ha van akinek ez tetszik... Egy tucat megvalósulatlan, valahol megakadt színész, akik a világot jelentő deszkákról álmodoztak és ide jutottak.
Ott látjuk őket a magyar tévék leglidércesebb műsoraiban, amelyek még egy atomrobbanást is túlélnének.
A legérdekesebb bennük (némelyikben) az a végtelen örökös bocsánatkérés, szomorúság a szemükben.
xbalazsx Creative Commons License 2002.03.25 0 0 12
a mikrószkop színpad a világ egyik legostobább és leghumortalanabb dolga. még a csíííznél is klasszisokkal szarabb pedig az sem semmi.
Nerdy Creative Commons License 2001.12.30 0 0 11
nem, nem égett semmi, áramszünet is volt !
Előzmény: jehova szóda (10)
jehova szóda Creative Commons License 2001.12.30 0 0 10
atyaég
Nerdy Creative Commons License 2001.12.30 0 0 9
láttuk a Mikroszkópban a Leggyengébb láncszemeket, nagyon jó volt

Előzmény: Gyanuszkop (8)
Gyanuszkop Creative Commons License 2001.11.17 0 0 8
Mi is szoktunk a Mikroszkópba járni, és nagyon jók az előadások!
Előzmény: Nerdy (7)
Nerdy Creative Commons License 2001.09.11 0 0 7
Kedves tőled, hogy idetaláltál, de nem kellett volna..
Előzmény: Nausea (6)
Nausea Creative Commons License 2001.09.10 0 0 6
Sasjózsi ellen már megtettem a feljelentést az ízlésrendőrségen.Már folyamatban van az eljárás.
Addig is meséljetek sok-sok anyós,és Torgyán viccet:)))
ladyzso Creative Commons License 2001.09.09 0 0 5
Az jó lesz :-DDDDD
Előzmény: szaloncukor (4)
szaloncukor Creative Commons License 2001.09.09 0 0 4
Lassan megint kezdődik az évad, és mehetünk ismét.
Előzmény: ladyzso (3)
ladyzso Creative Commons License 2001.07.22 0 0 3
SZerintem a Mikroszkóp Szinpadon nagyon jó előadások szoktak lenni, mondhat bárki bármit ez így van.
Előzmény: Nerdy (2)
Nerdy Creative Commons License 2001.07.20 0 0 2
Kedves RÖFFF!

Azt gondolom, hogy eltévedtél, és rossz helyre írtál.
Ide azokat várom akik kedvelik ezt a műfajt, vagy ha nem, akkor is kulturáltan fejtik ki a véleményüket.

Nerdy

Előzmény: RÖFFF (1)
RÖFFF Creative Commons License 2001.07.19 0 0 1
Kevés dolog van, aminél még Sas József és kompániája is viccesebb. Pl.: ha egy 4 éves aranyos kislányt elgázol egy 5-6 tonnás nyerges vonatató, a cafatok, meg szétmángorolt leszakadt testrészek meg 100 méteres körzetben szóródnak szét. Na, ennél talán. TALÁN.
ladyzso Creative Commons License 2001.07.19 0 0 0
Én is nagyon szeretem.

Kedvencem a: Defekt Duó

ladyzso

Előzmény: Nerdy (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!