Keresés

Részletes keresés

poenci Creative Commons License 2008.10.01 0 0 231
Sziasztok!

Aki szeretné kipróbálni, hogy milyen érzés kommandósnak lenni, annak most itt a lehetőség.

Egy egynapos bevetést nyerhetsz Tarjányi Péterrel

A legprofibbak avatnak be szakmájuk titkaiba!

Aki esetleg szeretné kipróbálni ezt az életformát, az további infokat itt talál:

http://megveretni.blogter.hu/?post_id=297928
Seamus Zalazny Harper Creative Commons License 2008.08.27 0 0 230
Sziasztok!

Valki elmondaná nekem hogy mi a különbség az E-grip és az E-trigger között?
Valmint hogy melyik jobb és mik az előnyök/hátrányok?
Vajk Creative Commons License 2008.07.17 0 0 229
sima gravitációs tárban a mozgás, a rázkódás miatt nem alakul ki torlódás, a motoros tárak pedig úgy működnek, mint a húsdaráló(hülye példa)
Előzmény: adimania (228)
adimania Creative Commons License 2008.07.17 0 0 228
Sziasztok!

Mág laikus vagyok a témában, de már régóta foglalkoztat a paintball tárak működése.

Az ugye teljesen világos, hogy maga a tár egy tartály tele golyóvól, az alján pedig egy megközelítőleg olyan belső átmérőjű cső, mint maga a lövedék. Arra lennék kíváncsi hogy hogyan oldották meg a gyártók, hogy a golyók egyesével soroljanak be a csőbe megakadás nélkül (értem ezalatt azt, hogy két három golyó képes lehet olyan formációt felvenni a tár kivezető csövének belső nyílásánál, hogy egyikük sem jut a csőbe, viszont nem is engednek más golyót sem a csőbe jutni, ezzel elzárva a nyílást), vagyis hogy folyamatos legyen a lőszerellátás.

Sajnos még szétszedve egyet sem láttam, illetve nem találta rajzot sem a működést illetőleg, ezért fordulok most hozzátok segítségért.

Hogyha nagyvonalakban elmegyaráznátok a dolgot. esetleg ha valaki tudna nekem küldeni egy képet vagy csak egy egyszerű rajzot a dologról, azért nagyon hálás lennék!
Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlettel,
Ádám
Csapszi Creative Commons License 2008.04.16 0 0 227

Ez nem megválszolható!

Pl. egy Stingray-t kapsz kettő ezerért.

De egy valami csodát több száz ezerért!

 

Előzmény: Törölt nick (226)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.14 0 0 226
Sziasztok!
had kérdezzem meg, mennyibe kerül egy régi marker?
igazából az alsó értékhatárra vagyok kíváncsi.
köszi előre is.
mona1981 Creative Commons License 2008.03.14 0 0 225
Sziasztok!

Itt a helyetek, ha jót akartok játszani:

www.prcr.hu
Paintball Tököl
paintball Tököl

Paintball Tököl

Üdv,

Mona
lethalcobra Creative Commons License 2007.06.28 0 0 224
Üdv!
Tud valaki valamit a Devil Paintball boltról? A honlapjuk meg a webshop él, ehez képest a boltban állítólag már szeptember óta kávéautomata cuccokat raktároznak, a telefonokon meg nem lehet őket elérni... Pedig annó jó kis üzlet volt. Kössz!
jkoenig Creative Commons License 2007.05.24 0 0 223
Az "akvárium" a GRU-szlengben a GRU-központot jelentette
Előzmény: jkoenig (222)
jkoenig Creative Commons License 2007.05.24 0 0 222

Szuvorov egy ex GRU (szovjet katonai hírszerzés) ügynök, aki nyugatra szökött.

Az "Akvárium" egy könyvcím, a GRU-s kiképzésről ill. Szuvorov ügynökmúltjáról szól. Pl.: az ügynököknek végig kellett csinálniuk a Szpecnaz-kiképzést, a Szpecnaz-katonák elítélt bűnözőkön próbálták ki a közelharc technikákat hogy közelítsék a valóságot. A bűnözők természetesen teljes erőből, mindent bedobva küzdöttek.

Előzmény: kiváncsisrác (213)
J Dagain Creative Commons License 2007.05.20 0 0 221
http://harcosokklubja.try.hu
Vajk Creative Commons License 2007.02.20 0 0 220
majdhogynem csak a taktika számit. Szerintem 70%ban mindenképpen. MAradék 25 a lőkészség és hagyjunk egy kicsit a technikának is, bár én láttam félautomata(huzigálós) puskás csapatot speedballon, amint éppen lealázott egy elektromos fegyverekkel felszerelt csapatot:)

Mondjuk más aspeed(verseny) és más a recball(csúszós mászós bújkálós)...
Előzmény: Zo_Do (219)
Zo_Do Creative Commons License 2007.02.20 0 0 219

Üdv!

 

  Azt szeretném kérdezni, hogy a paintball-ban milyen arányban számít a taktika és az ügyesség? Fontos-e hogy taktikázzon egy csapat, vagy csak hogy valaki erre megy másik meg arra?

  Magyar versenyek milyen gyakran vannak?

  Boltban mennyibe kerül jó minőségű golyó?

187...NPI Creative Commons License 2007.02.04 0 0 218
Hali

Az ürmérettel indokolták, és a terrorizmussal. Tudom, ne mond. Az airsoftot akkor miért nem...

Nemtom. Pedig az airsoft sokkal alkalmasabb a rosszalkodásra, mint a paintball.

Csá. És olvasom , ha van mit.
Előzmény: Csapszi (217)
Csapszi Creative Commons License 2007.01.29 0 0 217

Jó régen volt már ugyan ez a hozzászólásod, de talán olvasod még ezt a topicot is! :-)

Milyen indokkal tiltották be az Olaszoknál a paintballt?

 

Előzmény: 187...NPI (216)
187...NPI Creative Commons License 2006.10.25 0 0 216
Hali.

DEVIL PAINTBALL Budapest. A pontos címet a netröl. Keresőbe írd be a fent említettet.

Olaszban betiltották a paintballt, ezért áttértem az airsoft-ra. Ez se rossz.

Ciao mindenkinek. És jó játékot.
Előzmény: csabaxx (215)
csabaxx Creative Commons License 2006.10.11 0 0 215
0,43cal paintball lőszerre lenne szükségem, meg szeretném kérdezni, hogy tujdtok-e olyan boltot esetleg nagykert ahol ilyet lehet venni.
peavey Creative Commons License 2006.08.21 0 0 214

Sziasztok!

 

Én Debrecenből írok, itt is elterjedt már régóta  a paint ball.

 

Jelenleg csapatot építek, eddig 3-an vagyunk, és bérelt pályán játszottunk, bérelt markerekkel. Kis csapatunknak igen jól megy ez a sport, van némi múltunk hozzá, a munkánkhoz is elég közel áll a dolog.

 

Jelenleg épp ot tartunk, hogy embereket keresünk, akik komolyabban veszik ezt a játékot, és rászánják magukat, hogy saját markerrel, és egyébb felszereléssel rendelkezzenek. Alap szinten gondoljuk elkezdeni, a játék öröme miatt, de szerintem hamar komoly erős csapatot tudnánk összehozni, és versenyekre járni.

 

Tehát várom a jelentkezéseket, lehetőleg debreceni, vagy környékbeli jelentkezzen, ez szerintem így logikus.

 

Leveleket, kérdéseket ide várom: peavey@axelero.hu

 

Üdvözlettel minden paint ballosnak:

Kovács Béla (Peavey)

kiváncsisrác Creative Commons License 2006.05.22 0 0 213

Mi az a Suvorov:Akvárium??

Olyasmi ahol tehetetlen embereket mészárolnak le gyakorlatból?

Előzmény: Dworkyll (6)
187...NPI Creative Commons License 2006.03.27 0 0 212
Meghalt a topik?
tamas1000 Creative Commons License 2005.11.01 0 0 211

Szevasz Heckler!

 

Amúgy különben a helyzet az, hogy az EU területéről simán lehet rendelni, hozni.

Sem "vámügyi" sem "rendőri" szabályozás nem korlátozza.

Usából azért más a helyzet, vámot kell fizetni, hacsak nem Gift-nek rendeled és ezt a vámon beveszik...

 

t

Előzmény: Heckler2 (210)
Heckler2 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 210
Köszi!

...azóta egy barátom rendelt németországból vagy 5 markert maszkkal, palackkal, mindennel, és még vagy 2000 bogyót, és simán megérkezett, de nem sima postával, csomagküldő szolgálat hozta, nem zavart senkit a csomag.
Előzmény: 187...NPI (209)
187...NPI Creative Commons License 2005.10.18 0 0 209

ne is hozd

Kuldesd be postán. Nekunk is igy jon.

Előzmény: Heckler2 (208)
Heckler2 Creative Commons License 2005.10.06 0 0 208
Hali!

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy mit szólnak ahhoz (határ, repülőtér, bármi), ha az ember be akar hozni egy paintball markert amerikából?
Milyen szabályozás vonatkozik rá?

Egy ismerős hamarosan jön haza, jó lenne behozatni vele egyet, de nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni :]

Előre is köszi!
sudyke Creative Commons License 2005.10.04 0 0 207

Sziasztok!

Én még nem próbáltam a paintballt, de már nagyon szeretném, és hallottam, hogy monoron van egy pálya. Ha valaki tudja az elérhetőségeit ennek a pályának, akkor légyszives írja meg a sudyke@gmail.com-ra! Ezer köszönet!

sudyke

Vajk Creative Commons License 2005.08.29 0 0 206
sim munition= simunition
Előzmény: csíkos_elefánt (205)
csíkos_elefánt Creative Commons License 2005.08.29 0 0 205
Mi a neve annak a lőszernek amit az amerikai fegyveres erők kiképzésére használnak?A rendszeresített fegyverből lövik ki a lövedéket.Becsapodáskor szétporlad  és narancs vagy sárga színű nyomot hagy,de emberben sérülést okozhat tehát a fejet és a torsot befedő védőfelszerelést használnak gyakorlat közben.
187...NPI Creative Commons License 2005.07.25 0 0 204
Mi katonai cuccost használunk. Ezt nem ismerem, még csak nem is láttam hasonlót sem. Hol lehet beszerezni?
Előzmény: numizmata (203)
numizmata Creative Commons License 2005.07.23 0 0 203
Üdv paintballosok!

Felvetődött egy kérdés a pirotechnika szobában arról, hogy ti láttatok-e már ilyet?
A Balatonfűzfői gyár honlapján úgy hirdetik, hogy SMOKE SIGNAL FOR PAINTBALL.
Köszi!
187...NPI Creative Commons License 2005.07.06 0 0 202
Igen-igen. Tessék vidáman felfogni az életet, és sokat PBozni. Huááá!!!
Előzmény: A_vándorló (201)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!