Keresés

Részletes keresés

DIÓ Creative Commons License 2005.01.20 0 0 32
Te cöz, Megneztem az adtlapodat, es rajottem, hogy a felesegem egy evfolyamba jart veled. Neki Luca volt az osztalyfonoke, es rajzszakos volt. Te pedig ezek szerint matekos voltal. Legalább is a feleségem ugy emlekezik, hogy Lehó a matekosok osztályfönöke volt.
DIÓ Creative Commons License 2005.01.20 0 0 31
Sztermen nem csak törit tanított, de latin szakos is volt. Engem nem tanított, nekem Fouche volt a töri tanárom. Sztermen Andris, és Sztermen Marci (Sztermen fiai) egy évfolyamba jártak velem. Lehó jó fej volt. nekem fizikát tanított és matekot, de bizonyos szempontból kevés volt, mert egy páran matematikusnak, emg fizikusnak készültünk, Ő meg az osztály többségéhez igazitotta a tanitandót. De, hogy milyen jó szívvvel gondolunk vissza rá, a legjobb példa, hogy erettsegi talalkozora, az oszt. fonokon tul csak Lehot és Fouche-t szoktuk meghivni. persze ha neked osztalyfonokod volt, akkor jobban ismered. Egyebkent Leho dumaja volt ez a "ma még nem jött nekem" szöveg. Amikor megkerdeztuk, hogy tetszett latni Kiss tanár urat?, akkor válaszolta ezt. Egyebkent nagy kár, hogy a regi gimisek - no meg a tanarok - nem nyomulnak ezen a topic-on, nagyokat lehetne emlékezni a régiekre, a tanarokra, a "mezőgazdasági munkákra", etc. Egyébként a középső fiam (16 éves) most látta a Kenguru c. filmet a filmmuzeum csatornan. Ez a film már akkor is nyálas volt, jókat röhögtönk rajta akkoriban, de sokan odavoltak érte. Na, csak azt akartam mondani, hogy a gyerek kapott egy kis '70-es évekbeli retrót, és kerekre nyílt szemmel nézte a fazonokat, és megnyúlt fullel hallgatta a dialógusokat. Én meg hiába mondtam neki, hogy a film nem teljesen adekvát. Mindenesetre jo volt latni 5 Ft 20 filléres korsó söröket. (A vasutallomasi restibern annyi volt. Anno)
Előzmény: cöz (30)
cöz Creative Commons License 2005.01.19 0 0 30
A töriről jut eszembe Sztermen mami, aki az én időmben kb annyi idős lehetett mint a Hegylakó. Ő biztosan tanított Téged is. Lehó volt az osztályfőnököm, Róla már beszéltetek. A második évet intővel kezdte az egész osztály , mert a megelőző tanévzáró utáni pakolásról ellógtunk.
Előzmény: DIÓ (29)
DIÓ Creative Commons License 2005.01.13 0 0 29
Engem nem tanitott, de tenyleg nagyon rendes fickó volt. En ugy emlekszem, hogy az orosz tagozatosokat tanitotta, es orosz-töri(?) szakos volt.
Előzmény: cöz (28)
cöz Creative Commons License 2005.01.13 0 0 28
Csukás tanár 2004 tavaszán meghalt. Jó ember volt, bár az oroszt utáltam! 1982 IV.B
DIÓ Creative Commons License 2004.12.14 0 0 27
Fouche-t udvozlom. Legyszi' add át neki, amikor gondolataiba mélyedve neked megy a folyosón. Mi kedveltük; jó fej, remélem nem sokat változott a stílusa. Ő volt a nagy provokatőr. Sok jót (és rosszat) kihozott belőlünk. De hát ez a feladata egy jó tanárembernek, vagy minek. Diósi István IV. d (1977-ben)
Előzmény: roland18 (26)
roland18 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 26

Én mostani Ságváris vagyok!

 

tuszek Creative Commons License 2004.11.21 0 0 25
Nincsenek itt volt gimisek???? Csak nem hagyom elsüllyedni.
E-ditke Creative Commons License 2003.10.20 0 0 24
Kis törékeny, alacsony, fekete hajú nő.
Nem volt kórházi gyakszim, mert én óvónőis voltam :-))
Előzmény: KocsisA (23)
KocsisA Creative Commons License 2003.10.20 0 0 23
Én csak egyszer láttam valami gimis farsangfélén. De nem emlékszem már rá.
Amikor gimisek voltunk, mindig mentünk csajozni az eü-s bulikra:)) Neked volt még gyakszid a kórházban?
Előzmény: E-ditke (22)
E-ditke Creative Commons License 2003.10.20 0 0 22
Igen, ő a matektanárom volt. Aranyos kis nő, őt is szerettem.
Előzmény: KocsisA (21)
KocsisA Creative Commons License 2003.10.20 0 0 21
Az a Bózsvári. Ha jól tudom, Petrócziné is tanít az EÜ-ben.
Előzmény: E-ditke (18)
E-ditke Creative Commons License 2003.10.19 0 0 20
Nem tudnak, mert ide is belekotnyeleskedünk, hehe :-))
Előzmény: mzm (19)
mzm Creative Commons License 2003.10.19 0 0 19
frakciózunk, frakciózunk?
vagy ezt már kérdeztem?
:-)
Sziasztok!
E-ditke Creative Commons License 2003.10.19 0 0 18
Bocs, hogy beledumálok, de ez a Bózsvári az a Bózsvári, akinek a felesége az EÜ-ben tanított törit? (lehet, hogy még most is ott van - nekem ő volt a töritanárnőm, szerettem)
Előzmény: KocsisA (16)
DIÓ Creative Commons License 2003.10.19 0 0 17
Vágó Zoli????? Amikor én voltam gimis, akkor a tanárok között nem volt Vágó, ellenben volt egy Vágó Zoli a B-ben (?). De Ő mérnöknek tanult Miskolcon, ugyhogy nem hiszem, hogy Ő lenne. De, ha megis, akkor udv. Neki, mert egy jó srác volt.
Előzmény: KocsisA (16)
KocsisA Creative Commons License 2003.10.17 0 0 16
Bózsvári volt az ofőm. Írtam neki mail-t, szerintem nem olvassa a leveleit. Vágó Zoli tanár úrral vagyok jó viszonyban a jelenlegi tanárok közül. Ő renszeresen válaszol is, mitöbb képeket is küldött az omegára.
Az a baj, hogy ez a barcikai kapcsolat csak minket, volt barcikaiakat érdekel. Aki minden nap a gimi előtt jár el dolgozni, nem különösebben érdekelt ebben (tisztelet a kivételeknek, pl. Banzoli és a többiek.)
Nézd meg a www.osztalytarsam.hu-t. Itt regisztrálni lehet az osztálytársakat, levelezni tudsz velük és át is tudsz nézni más osztályokba is.
Reklámot úgy lehetne csinálni, ha a barcika.lapon megjelentetném. Meg is teszem:))
A
Előzmény: DIÓ (15)
DIÓ Creative Commons License 2003.10.16 0 0 15
Csukásnak hívták orosz-töri szakos. Remelem jol van. Rendes pacak volt.

Te KocsisA!
Hogyan lehetne ennek a topicnak egy kicsit nagyobb reklamot csinalni?? Nem lenne rossz, ha sok-sok (volt)Sagvaris gyulne itt ossze. Annak orulnek a legjobban, ha a tanarok is nyomulnanak. De sehol senki. :-(

Előzmény: KocsisA (14)
KocsisA Creative Commons License 2003.10.16 0 0 14
Csukára emlékszik valaki? Angolt és ruszkit tanított. Valamilyen Zsuzsanna tanította 4-ikben a filozófiát. A technikát Torma Béla (TBC: Torma Béla Club) tanította eleinte, de ő elment a gimiből. A németet valamilyen Mónika tartotta. Galáttal mi lehet?
Előzmény: DIÓ (13)
DIÓ Creative Commons License 2003.10.14 0 0 13
Lehoczky-t mi is kedveltuk, mert tudott disztingvalni. Voltunk egy paran akik matematikusnak, illetve fizikusnak keszultunk, velunk foglalkozott, akik pedig nem szerettek ezeket a targyakat, azokat nem maceralta.
Nagy figura volt, enyhen laza. Remelem jol van most is.

Az erettsegi talalkozoinkra az osztalyfonokon tul csak Ot es Fouche-t szoktuk meghivni.

Előzmény: KocsisA (12)
KocsisA Creative Commons License 2003.10.13 0 0 12
Lehocky az edelényi gimiben tanított pár éve. Épített egy nagy lakást is, addig az ottani gimi kollégiumában lakott. Sokunkat ő készített fel matekból, fizikából a felvételire. Ő volt az egyik legjobb. Hogy most mit csinálhat... A nyáron egyszer be akartam ugrani hozzá, de nem mentem el végül.
Előzmény: DIÓ (11)
DIÓ Creative Commons License 2003.10.11 0 0 11
Ja, es meg valami. Ha netan valaki a gimibol is olvassa ezt, akkor szoljon Fouche-nak, hogy lehet csatlakozni a csavelyhez. Ugyanez vonatkozik Nagy Sanyi-ra, Lehoczky-ra akik mar nem ott tanitanak, de jo fejek.

DIÓ Creative Commons License 2003.10.11 0 0 10
Ne legy ilyen negativ! En ugyan nagyon nem szerettem a gimit, de az osztalyomat es egy-ket tanart igen. A Kazincbarcika topic-ban mar leirtam egy-ket dolgot.
Azaz itt is feltunok majd neha, bar ahogyan elnezem ugyanazok vandoroltunk ide at.

Előzmény: Ságvári_Endre (-)
E-ditke Creative Commons License 2003.10.11 0 0 9
De mivel én nem voltam SEG-es, vissza is vonulok read-onlyba :-))
Előzmény: E-ditke (8)
E-ditke Creative Commons License 2003.10.11 0 0 8
Ja, 2001-ben :-))
Előzmény: mzm (6)
KocsisA Creative Commons License 2003.10.10 0 0 7
Te is a gimibe jártál?:)) A kollégám éppen ma megy öregdiák találkozóra. Jó lenne ilyet csinálni barcikán is.
Még emlékszem, hogy a gimis érettségi banketton az ebédlőben feltálalt rántott hús- sült krumpli- uborkasaláta adagomat miben tálalták fel: levesestányérban:)) De mindegy, lehet, hogy már rég elfelejtettem volna, ha nem így lett volna...
Előzmény: mzm (6)
mzm Creative Commons License 2003.10.10 0 0 6
fraciózunk, frakciózunk...?
Előzmény: Ságvári_Endre (-)
KocsisA Creative Commons License 2003.10.10 0 0 5
Mi éppen nem ismerjük egymást. Akkoriban végeztem, amikor odakerültél. Jó lenne egy öregdiák találkozót csinálni...
Előzmény: Ságvári_Endre (4)
Ságvári_Endre Creative Commons License 2001.11.20 0 0 4
Én 95-ben. Elméletileg ismerjük egymást. Barcikai vagy? Mert akkor gyere át a Kazincbarcika topikba, jó kis társaság verődött ott össze.
Előzmény: Pappo (3)
Pappo Creative Commons License 2001.11.20 0 0 3
talan megsem sullyed el meg egy darabig :)
en 98-ban vegeztem a benned(..)

te mikor?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!