Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.12 0 0 733

Aki esetleg itt megvette a nexus revo-t, mik a tapasztalatai?

srac-nyh Creative Commons License 2020.05.05 0 0 732

Kipróbálnám a prosztata masszázst anyagiaktól mentesen Nyíregyházán, amihez hellyel rendelkező partnert (lehet nő is, férfi is) keresek. Elsősorban olyat, aki csinált már ilyet, de akár olyat is, aki csak szívesen kipróbálná.

Nem, kor és alkat lényegtelen.

Egészség, higiénia, megbízhatóság és maximális diszkréció adott és elvárt!

E-mail: sracnyh@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.11 0 0 731

Sziasztok! Prosztata masszázshoz keresek Szolnok vagy környéki  partnert



csupiluk Creative Commons License 2020.02.04 0 0 730

Probáld ki igazi farokkal! 

Előzmény: ddon86 (729)
ddon86 Creative Commons License 2020.02.04 0 2 729

Sziasztok!

 

Pár alkalommal már próbáltam magamnak csinálni, először ujjal, majd valamit, ami alkalmas rá feldugtam. Igazából nagyon jó érzés. Először bekeményedik a farkam, de csak kis ideig, aztán csak félmerev, közben pedig kicsit folydogál az előnedv. Mozgatom az eszközt és nagyon érzem ezt az úgymond pisilési ingert ami baromi izgató. Érzem h mindjárt kitör, de eddig nem jutottam el idáig. Persze ha rásegítek a kezemmel és elkezdem közbe verni a farkam akkor nagyot élvezek ami nagyon jó, de azt szeretném elérni h ne keljen a farkamhoz nyúlni. Ötlet, tanács?

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 0 7 727

Nagyon jót élveztem prosztata masszázzsal.

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 -1 0 726

Sziasztok! Prosztata masszázshoz keresek Szolnok vagy környéki partnert.

 

Nagyiiii Creative Commons License 2020.01.14 0 0 725

A rosszlanyok.hu-n találsz erre partnert bármikor! 

Előzmény: Törölt nick (724)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.11 0 0 724

Sziasztok! Ki szeretném próbálni a prosztata masszázst! Ki tud segíteni?

bormamor Creative Commons License 2019.12.30 0 8 723

Akkor jöjjön egy igazi élmény :-)

Imádom amikor erotikusan masszíroznak. Általában lazító, szokásos masszázzsal indul, de aztán hason fekve elindul a masszőr keze és combom belső részét ütközésig simogatja. ilyenkor hozzáér a zacsimhoz, megsimogatja, cirógatja a golyóim, az nagyon finom.

Folytatja a normál masszázst, addig lenyugszom egy kicsit. 
Most jön a legjobb rész a prosztata masszázs, imádom :-) ilyenkor szinte magamon kívül vagyok. Hason fekszem még mindig. Ujjaz finoman: először a lyukam környékét, aztán hosszan elidőz a lyukon, de csak finoman nyomogatja, nem hatol be. Én már nagyon várom, hogy betolja, de hajthatatlan, ő irányít. Még mindig kívül van a hüvelyk ujja, de közben a farkam tövét masszírozza középső és mutató ujjával közben a másik kezével a gerincemet és a tarkómat simogatja. Végre betolja az ujját egy határozott mozdulattal, felszisszenek, de szuper jó :-) sokáig mozog ki és be, vagy pedig elidőz bent és a prosztatámat masszírozza finoman. Isteni érzés. 
Aztán a popsimat folytatja és másik kezével benyúl oldalról a kőkemény farkamért és elkezdi lassan verni.
Hát ilyenkor én már teljesen kész vágyon, kapaszkodom az ágyba és csak élvezek. Sokáig el tudja húzni , mert ha a farkamat csak fogja és nem veri, akkor a durranás előtti állapotban lebeget. 

Aztán eljön a pillanat, amikor nincs visszaút, begyorsít a popsimban és a farkamon is, én nyüszítek, mozgatom magam előre-hátra a még intenzívebb élményért, és aztán több adagban és hosszan elélvezek. Percekig nem tudok magamhoz térni és mozdulni sem. :-)

Popsisbarbi Creative Commons License 2019.12.24 0 0 722

Szóval engem is érdekelne. Budapesti vagyok... ümmm

Előzmény: CroMan (719)
Popsisbarbi Creative Commons License 2019.12.24 0 0 721

CroMan 

 

Engem is érdekelne... én budapesti vagyok. Jól jönne.

Qka001 Creative Commons License 2019.08.26 0 0 720

Szia CroMan

Engem érdekelne , hol tudom átvenni ?

Előzmény: CroMan (719)
CroMan Creative Commons License 2019.08.18 0 1 719

Sziasztok! Eladó egy 2019.08.14.-én vásárolt Nexus Revo 2 típusú forgó fejes prosztata vibrátor. A készülék egyszer sem használt csak a csomagolásából lett kivéve. Ajándékba kaptam, meglepetésnek szánták nekem de nincs rá szükségem. Minden tartozékával az eredeti csomagolásában a bolti árától jóval olcsóbban eladó.

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.06 0 0 718

Sziasztok! Prosztata masszázshoz keresek Szolnok vagy környéki hölgyet, partnert.

panda1234 Creative Commons License 2019.06.25 0 0 717

Valakinek valami jó tipp, hogy kezdőként, hogy csináljam, mivel, meg mik az előkészületei :D 

Nagyon érdekel a dolog csak nem tudom, hogy kezdjek neki. Első sorban otthon megtalálható dolgokkal szeretném csinálni ha jobban megy akkor meg egy dildo is szóba jöhet.

Pörkölttartály Creative Commons License 2019.04.28 0 0 716
Pörkölttartály Creative Commons License 2019.04.06 0 0 715

Egy picit kemény a dildóm de sikeres ellazulás után dobott a masztin. Ő az:

https://szeresdmagad.hu/power-plug-prosztata-masszirozo-dildo-piros

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.30 0 4 714

Sziasztok!

Engem is izgatna, sajnos a párom nem nyitott ilyenekre (sem).

Viszont néha titokban szoktam úgy masztizni, hogy ujjazom magam és akkor sokkal nagyobbat élvezek, szinte elönt a gecim, és a teljes testem átjárja az orgazmus! 😋☺️

Cafemacchiato Creative Commons License 2018.12.09 -1 7 712

Sziasztok, ma délután nagyot élveztem. Egyedül voltam itthon, kedvem támadt egy masztira. Félúton elővettem a sikosítót és a feleségem vibriét, amit azért is szeretek, mert nem vastag, viszont görbült a vége és jó puha szlikonból van. Innentől állva izgattam magam: jobb kezemmel a vibrit mozgattam a fenekemben és minden alkalommal masszíroztam egyet a prosztatámon, a másik kezemben meg egy tenga tojás volt, amit szintén jól bekentem sikosítóval és aztán ráhúztam a merev farkamra. Az ütemes párzó mozgástól majd megbolondultam. Amikor előre mozdultam a farkam csúszott végig a belül bordázott eszközben, amikor hátra, akkor a vibri masszírozta a prosztatámat. Nem tudom mennyi ideig tartott, de brutál nagyot élveztem, az első adag után még többször mozogtam előre-hátra folytatva az ingerlést. Alig tudtam megállni a lábaimon annyira remegett az egész testem. fantasztikus, semmihez nem fogható a prosztata ingerlése, ezt mindenkinek ki kell próbálni :-)

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.04 0 1 711

Eladó egy NEXUS REVO2 - FORGÓ PROSZTATAIZGATÓ kihasználatlanság miatt, a motorja nagyon erős, forog és vibrál és pulzál, 20 000 Ft-ért

https://www.youtube.com/watch?v=6go_W_m-twg&t=3s

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.29 0 0 710

Szívesen

Előzmény: bguf (709)
bguf Creative Commons License 2018.11.27 0 0 709

Köszi hogy megosztottad a tapasztalataidat. :) 

 

Előzmény: Törölt nick (708)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.26 0 1 708

Én már egy-két vibrátort kipróbáltam, de még keresem az igazit, a Revoval elég hamar lett orgazmus, a péniszemet nem izgattam közben, A Picobong Tano-tól már kevésbé jön össze a dolog, de viszont nagyon kellemesen masszíroz és rá tudok ülni, a kádban is tudom használni mert teljesen vízálló, nálam a kényelem sokat számít, szóval a Revotól volt eddig a legjobb orgazmusom, ha érdekel eladom neked, 20-rugóért, csak én használtam, más senki, én meg igényes vagyok a tisztaságra, mellesleg nő most nincs az életemben, férfival meg nem biztos hogy jól érezném magam, én inkább önimádó vagyok, szeretem magamat izgatni, ezért is használok prosztata vibrátort.

Előzmény: bguf (707)
bguf Creative Commons License 2018.11.25 0 0 707

Én hanyatt vagy oldalt fekve használnám elsősorban, meg szex közben, szóval akkor úgy gondolom jó lehet.

Sok idő volt megtanulni vele a prosztata orgazmust? Ilyenkor a farkad nem is izgattad, csak egyedül a Revo-tól lett orgazmusod? :) 

 

A Picobong Tano-tól is van prosztata orgazmusod? 

 

Előzmény: Törölt nick (706)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.25 0 0 706

Csak egy bajom van vele hogy a talp része ami a gátat izgatja, az számomra vastag, és nem tudok ráülni csak ha két könyvet teszek a két farpofa alá, de aki úgy akarja használni hogy, a két lábát fel emeli ülés közben, vagy ha féloldalra dőlve a két lábát felhúzva, tehát, magzat pózban helyezi be magának a vibrátort, annak szerintem tökéletes, nekem is volt tőle prosztata orgazmusom, sokkal jobb érzés mint a sima magömlés, a motorja nagyon erős, forog és vibrál és pulzál, de mondom én inkább olyant használok amelybe beletudok ülni is, például van egy ilyenem:

http://www.webszexshop.hu/szexshop/picobong-tano-szilikon-prosztatamasszor-fekete/9179

Előzmény: bguf (705)
bguf Creative Commons License 2018.11.25 0 0 705

Ezek szerint neked nem jött be a Revo. Mi a tapasztalatod vele, mi miatt nem jó? Érdekelne nagyon a véleményed. Előre is köszi! :)

 

Előzmény: Törölt nick (704)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.25 0 0 704

Ilyent még nem, csak ilyent, és el is adnám a vétel ár feléért

https://www.vagyaim.hu/_nexus_revo2___forgo_prosztataizgato_4885

Előzmény: bguf (703)
bguf Creative Commons License 2018.11.25 0 0 703

Sziasztok!

 

Ilyen fajta prosztata masszírozót próbált már valaki? 

Ez melegít, rezeg, és forog-köröz a feje. Bónusz hogy távirányítós is. :)

https://www.ebay.com/itm/Wireless-Prostate-Massager-Vibrat-Male-USB-Stimulation-Men-Health-Toy-Auto-Heat/382544895947

 

Valakinek van tapasztalata ilyennel? Érdemes ilyet venni? :) 

 

thong1313 Creative Commons License 2018.11.21 0 0 702

5000+posta, vagy foxpost.

Előzmény: Törölt nick (700)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!