Keresés

Részletes keresés

Kucced Creative Commons License 2001.02.02 0 0 17
Amikor ilyen emberek kerülnek képernyőre, Hofi Géza fel szokta tenni az ominózus kérdést: Ez meg kinek a’ szeretője?

Tényleg, kié?

La Méduse Creative Commons License 2001.02.01 0 0 16
A Mohai Gábor összehasonlíthatatlanul jobb, kellemesebb hangú, gyakorlottabb felolvasó. A 'főműsoridőben' (fél 8-kor) miért csak a Papp Endrét lehet látni????!?!?
jobbhorog Creative Commons License 2001.02.01 0 0 15
Jól van na!
Egyébként tegnapelott nagyon rossz formában volt az Endre!
Előzmény: Sienai Primitiv (13)
Kucced Creative Commons License 2001.02.01 0 0 14
Nem csodálkozom rajta, mert egy nagyon kellemes nő. Azon sem csodálkozom, hogy nem a Mérvadó Bajuszba szerettél bele...
Előzmény: Sienai Primitiv (13)
Sienai Primitiv Creative Commons License 2001.02.01 0 0 13
Mégegyszer mondom; szerelmes vagyok Aczél Annába!
Sienai Primitiv Creative Commons License 2001.01.31 0 0 12
Szerelmes vagyok Aczél Annába!
Előzmény: Kucced (11)
Kucced Creative Commons License 2001.01.31 0 0 11
Ez való igaz, de ugyanolyan nézhtetlen, hallgathatatlan, élvezhetetlen, mint az általad felsoroltak. Nem árt, ha egy műsorvezetőnek némi személyisége is van. Aczél Anna is legalább ilyen szépen beszél magyarul, ráadásul őt szívesebben is hallgatom.
Előzmény: jobbhorog (10)
jobbhorog Creative Commons License 2001.01.23 0 0 10
Tárgyilagosan: magyarul azért sokkal szebben és kevesebb bakival beszél mint Batiz, Pálfy vagy a bunkó Sváby, valamint a kereskedelmi TV-k egyéb üdvöskéi...
La Méduse Creative Commons License 2001.01.10 0 0 9
Idézet a Hócipő 2000. XII. 27-ei számából (Az év hírei, 29. oldal):

"A Magyar Televízió a 4:3-as képarányt 16:9-esre változtatja, hogy a híradót vezető Papp Endre bajusza kétoldalt ne lógjon ki a képernyőről."

La Méduse Creative Commons License 2000.12.25 0 0 8
Hja, emlékeztek még arra a képre kb. pont egy éve (de lehet, hogy 2 volt... ja, nem! Mégis egy éve, AZ ELMÚLT SÍSZEZONBAN!!! :o)), szóval, amelyiken Orbán Viktor volt látható vmilyen (ausztriai?? Passz) síparadicsomban, BARÁTI KÖRBEN...? Na, beugrott, ki látható a képen...? :o)
Előzmény: dr.Jones (7)
dr.Jones Creative Commons License 2000.12.25 0 0 7
Pap Endrének a bajszánál csak a nyelve nagyobb. És mindig tudta, hogyan használja.
dr.Jones
zsosz Creative Commons License 2000.12.25 0 0 6
:))))))))
Előzmény: La Méduse (5)
La Méduse Creative Commons License 2000.12.25 0 0 5
A másik kedvencem az, amikor a Híradó végén vhogy így köszön el: "A Híradó következő kiadását huszon - két óra - NÉGY (!!) perckor láthatják. A viszont - látásra!"

:o))))

Jujube Creative Commons License 2000.12.24 0 0 4
Endrének összeakad a nyelve. Szegény.
Adder2 Creative Commons License 2000.12.24 0 0 3
Ugy latszik az Index gurujai hozta szokasos formajukat :)
Papp Endre pedig vmi istentelen gyenge musorvezeto. Qrva idegesito amikor vmi szomorubb hir utan tart egy kis szunetet, mintha qrvara erdekelne is a dolog.
A szemuvegfelrakasa pedig valami szenzacios :))
(normalis csatornan az ilyet mar reg kirugtak volna)
Előzmény: Jujube (2)
Jujube Creative Commons License 2000.12.24 0 0 2
Én járatos vagyok a témában. Íme a következmények:

moderator adatok | e-mail 2000-12-18 23:49:21

Ifjabb T. és Jujube jogait 1 napra megvontam trágár hozzászólásaik miatt, ezzel együtt a PAPP ENDRE FELVESZI A SZEMÜVEGÉT című topikot is hasonló okokból töröltem.

La Méduse Creative Commons License 2000.12.24 0 0 1
Ja, és még egy! Sz. v. sz. senki más nem tudja oly' utánozhatatlan bájjal felrakni beszéd (köszöntő) közben a szemüvegét, mint Ő, méghozzá minden este ugyanabban a szent pillanatban! Honnan tanulhatta ezt az időzítést...? :o)
La Méduse Creative Commons License 2000.12.24 0 0 0
Ó-óóó, kedvemre való téma, gyorsan le is nullázom! :o))))

Hát, Papp Endre bajusza tényleg kezd eléggé kackiás ívet felvenni - mint egy igazi magyar...! :o)) Emlékszem, pár hónapja még éppen hogy csak VOLT neki, most meg már milyen szépen felfelé kunkorodik...!

La Méduse

fresa extremo Creative Commons License 2000.12.24 0 0 topiknyitó
"Joó estét kívánok a szerkesztő nevében is, Önök a Híradót látják." - hallhatjuk már jó ideje minden este az m1-en A Mérvadó Bajusztól. A még Ablak-osan hömpölygő, Évgyűrűk-ösen ráérős, szépen intonált köszöntő senkit sem (?) hagy hidegen.

Akinek véleménye van A Mérvadó Bajuszról, kérem, írjon bátran. Addig is első kérdésnek: Szerintetek meddig növeszti még a bajszát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!