Keresés

Részletes keresés

Justin Creative Commons License 2000.11.12 0 0 25
Jól van most látom,hogy talán nincs ezzel így gond.Ha az előbb említett jelenséget tapasztalod,akkor pakold arrébb:-)
Előzmény: Cseresznye (23)
Justin Creative Commons License 2000.11.12 0 0 24
Érdemes elpakolni a közeléből a gépet.Hacsak ki nem találsz valami alternatív hűtést a cuccoknak:-)Mondjuk különösebben nem lesz a gépnek baja,csak kínos rendszerességgel fog fagyni.Elvileg a BIOS leállítja a gépet(újraindítja),ha a proci túl meleggé válik.És ez elég kellemetlen lehet,ha például egy nehéz feladatot próbálsz megoldani a kedvenc játékodban,vagy begépeltél ezer oldalt,és nem tudod elmenteni.
Előzmény: Cseresznye (23)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.12 0 0 23
Köszi! Most még nem forró. A konvektorra merőlegesen áll az asztal. Maga a gép a másik oldalán van, valamivel több, mint 1m távalságra a hőforrástól. A monitor már közelebb: Kb. 50 centire, de magasabban.
Ez nem doktori, hanem a real life. Az otthoni. :)))
Előzmény: fafaj (22)
fafaj Creative Commons License 2000.11.10 0 0 22
Nocak, nocak még egy szakdolgozat, vagy kissebb doktori?

Én elpakolnék mindent a környékéről megelőzési célzattal, mert meglepően forró bír lenni decemberben januárban egy konvektor.

Előzmény: Cseresznye (-)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.10 0 0 21
:))) - és yazoonak is :))
Előzmény: Vegetable (20)
Vegetable Creative Commons License 2000.11.09 0 0 20
Hőszigetelhetnéd a konvektort is. Max a lakás marad hideg... Mindent az informatikai forradalomért! :-)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 18
Hát, időnként velem is megesik az ilyesmi... A franciaágynak már megvan a helye. Egyedül a számítógépet nem tudnám máshova rakni. :))
Előzmény: Ozon (17)
Ozon Creative Commons License 2000.11.09 0 0 17
akár fickókat?
Előzmény: Cseresznye (16)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 16
Békásmegyer = központi fűtés.
Nyáron fűteni??? Kit-mit? :))
Előzmény: Ozon (15)
Ozon Creative Commons License 2000.11.09 0 0 15
És ott nem kellett fűteni?;)
Te nyáron nem szoktál fűteni éjszaka????;)))
Előzmény: Cseresznye (14)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 14
Öreg vagyok én má, csak letagadom...
Idén halt meg a nagymamám. :(((( Az ő lakását örököltem, és kicsit át is rendeztem. Mióta a gép itt áll, azóta még nem fűtöttem. Nem igazán értek a gázkonvektorhoz! :( Óbudán és Békásmegyeren nőttem fel. No meg a pécsi kollégiumban.
Előzmény: Ozon (13)
Ozon Creative Commons License 2000.11.09 0 0 13
Téged ilyen felkészületlenül elengedtek a szüleid a nagybetűs életbe???;)
Előzmény: Cseresznye (12)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 12
Reaktorom még nincs. :(
Előzmény: Törölt nick (10)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 11
:) És hány nicked van össz-vissz?
Előzmény: kaviat (9)
kaviat Creative Commons License 2000.11.09 0 0 9
még jó hogy, van egy txt filém, amiben benne van a sok zagyva fontkolor meg miegymás, attól vannak ezek a szinek. /van egy csomó, majdnem minden nickemhez külön/

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Cseresznye (6)
kaviat Creative Commons License 2000.11.09 0 0 8
ejnye na, ne zsírozzál már engemet itten hallode

konvektor: mondom, én nem vagyok hőtechnikai szakember, de az tutti hogy nem raknám a gépemet radiátor, gázkonvektor mellé

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Törölt nick (2)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 7
Tűzzel, vassal...
Előzmény: Törölt nick (5)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 6
Pláne, ha még az aláírása is ilyen cifra! Vagy az copy-paste-tal megy? :))
Előzmény: kaviat (3)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 4
Máshol nincs hely a gépnek sajna. :( Azért nem olyan vészes a helyzet, nem pont a konvektor mellett van, hanem egy icipicit távolabb. Holnap lemérem a távolságot. Most túl fáradt vagyok.
A magnó könnyebben mozdítható. Tündi-bündik vagytok!
Kösz mégegyszer! Vizslát!
Előzmény: Törölt nick (2)
kaviat Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3
az az igazság hogy a mai gépekben vannak már mindenféle jó kis ventillátorok amik hűtik a processzort meg a gép belsejét, de egy gázkonvektor mellett extrém hőmérsékletek lehetnek, ami gáz.. az lehet az eredménye, hogy mivel a kritikus alkatrészek nem hűlnek le kellőképpen, az élettartamuk csökkenhet.. de bizosan vannak nálam tapasztaltabb emberek, aki pontositját véleményemet

csak úgy lenullázni meg nem nagy kunszt egy topicot, de ha az ember még ír is valamit, akkor már igazán rizikós hogy megelőzik :))

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Cseresznye (1)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.09 0 0 2
Ez ilyen. Megható és barátságos. Mellesleg imádom. Ő az én egyetlen official mesterem. Nagyon okos, megtanít egy csomó mindenre, még ha nem is tud róla, hogy éppen engem tanít. Most is ezt teszi. Mindig. Akkor is ha éppen hallgat, mint a zsír.

Kis
Egyébként tényleg árt a meleg ezeknek a masinériáknak, kell segíteni szobátátrendezni???? :o)

Előzmény: Cseresznye (1)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 1
Köszi! És csak egy kis diszkrét 0 volt benne! Egészen meghatottál kaviat! :))
Előzmény: kaviat (0)
kaviat Creative Commons License 2000.11.09 0 0 0
k0nnyen lehet.. jobb ha nincs közel. érdemes elolvasni a cdsmagnó leírását, ott elvileg esik szó hőmérsékleh6árokról..

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Cseresznye (-)
Cseresznye Creative Commons License 2000.11.09 0 0 topiknyitó
Mindjárt fűteni kell. Ártani fog a gépemnek, ha a gázkonvektor mellett áll? És a CD-s magnónak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!