Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

one_dream_forever Creative Commons License 2009.11.24 0 0 23
valakinek nincs esetleg beszerelési útmutatása? Mistral Max R3 riasztóhoz?
vagy ha elmagyarázná kicsit részletesebben mit hova hogyan.. :) megköszönném
one_dream_forever Creative Commons License 2009.11.24 0 0 22
Radix 4T a Phobos systems gyártja szlovák cég
Előzmény: Bajoros (12)
baldone Creative Commons License 2009.11.02 0 0 21
Sziasztok!
Nekem egy Bosch Bloctronic IR-US riasztom van. A távirányító sajna eltört...nemtudja valaki hol tudok rendleni egyet? A Bosch oldalán nem találtam róla semmit!:( vagy tudja valaki ki forgalmaz még ilyen riasztót?
ocso2005 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 20
Sziasztok,

abban kérném a segítségeteket, hogy META HPA 2.x-es riasztót hogy kell elemecsere útán újratanítani? Vagy kell egyáltalán?
Köszönöm előre is!

üdv.: ocso
mega360 Creative Commons License 2009.03.28 0 0 19
ez adobozez adoboz
mega360 Creative Commons License 2009.03.28 0 0 18
Sziasztok van egy autóm amibe valamikor volt riasztó,meg központizár.
Ezt az elözö tulaj kivette az autoban volt iszonyatos mennyiségü dróthalmaz ezt mi kivettük .Volt benne egy doboz aminek van egy rövid antenna drótja ezt még értem is,
de van egy másik doboz aminek van ,CB ANTENNA, ANTENA,és RÁDIOANTENNA kivezetése . Az lenne a kérésem aki tudja mi célt szolgál ez a doboz az mondja meg nekem csak kíváncsi vagyok,hogy mi ez,elörre is köszönöm. Teszek fel egy képet nem minöségi do láthato.
Cheetah80 Creative Commons License 2008.10.23 0 0 17
Van valakinek tapasztalata az In-Kal GPS-el? Mennyire hatekonyak a jarmuvedelemben?
Bajoros Creative Commons License 2008.10.23 0 0 16
Igen.A központon semmi felirat vagy tipusjel.
Köszi
Előzmény: webhifi (14)
webhifi Creative Commons License 2008.10.15 0 0 15
Szia gyárilag nincs vagy nagyon ritka az autóriasztó utólag szokták beszerelni szinte mindet még ha azt mondják, hogy gyári is. Kivételek persze vannak pl Ford Mondeo amiről tudok


Egyszerűbb egyet beépíteni mint keresgetni
Előzmény: ben0123456789 (9)
webhifi Creative Commons License 2008.10.15 0 0 14
Szia láttam már ilyet Eaglemaster W22-es riasztón vagy W11esen is de sok magyarországi forgalmazó is terjeszti a készüléklistáinál a központi egységen nincs semmi felirat?
Előzmény: Bajoros (12)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 13

Sziasztok!

 

Keresek Sikura SA30-as riasztóhoz útmutatót?

Segítségeteket köszönöm!

 

Üdv,

Tamás

Bajoros Creative Commons License 2008.10.08 0 0 12
Üdv a hozzáértőknek.
Vettem feleségemnek egy kocsit és a képen látható távirányítót kaptuk hozzá.
Milyen tipusú riasztó lehet ?
Szeretnék programozni rajta mert állandóan bezár.táv
godogabor Creative Commons License 2008.08.09 0 0 11
HALI
PIRANHA AUTÓRIASZTÓHOZ KERESEK TÁVIRÁNYÍTÓT HA ESETLEG VAN ELADÓD JELEZZ FELÉM . KINÉZETE TÉGLALAP ALAKÚ ÉS EGY FEKETE MEG EGY PIROS GOMB VAN RAJTA
E-MAIL : godogabor82@freemail.hu
Beatriksz Creative Commons License 2008.08.06 0 0 10
Sziasztok!
Piranha 802SA riasztóhoz keresek beszerelési útmutatót! Bebolondult, és a szerelő kéri a papírt, amit nem kaptam hozzá. Segítség!
ben0123456789 Creative Commons License 2008.08.04 0 0 9
sziasztok!

vettem egy reenault megane grandtour-t.
És néztem hogy van e- benne riasztó de választ nem találtam hogy lehet e vagy nem!!
mert nem hiném h nenincs benne d érzékelőt nem láttam

és bele ültem lezártam baszirgáltam de nem riasztót

nem hittem volna hogy egy 2 éves autóba nem tesznek bele mikor a fiat bravaba volt
ami 98 as!!

segitséget szeretnék kérni hogy mi lehet vele!!!
vagy csak máskép kell beüzemelni?
elöre is kösz
webhifi Creative Commons License 2008.05.31 0 0 8
Szia a sziréna megszólal? Amennyiben az egyik esetben igen a másikban nem akkor a néma illetve éles riasztás a különbség remélem segítettem www.webhifi.hu
Előzmény: sunyim (7)
sunyim Creative Commons License 2008.05.20 0 0 7

Sziasztok!

Kis segítséget kérek. Vettem 1 Fiat Multiplat és META riasztó van benne.

Ha röviden nyomom meg a távirányítót villognak az irányjelzők és az autóban

a visszajelző villog. Ha viszont hosszan nyomom meg a távirányítót akkor villogank

az irányjelzők és csipog is párat , és a visszajelző folyamatosan világít.

Mi a különbség a 2 élesítés között?    Előre is köszi.

Kaloska Creative Commons License 2005.10.05 0 0 6
Sziasztok! Nem rég kaptam egy riasztót, ami a központi zárat is tudja vezérelni. Daewoo Kalosom van. Gondoltam, megpróbálkozok saját magam a beszereléssel. Van valakinek már tapasztalata ez ügyben? Pl: Van-e zárvezérlő motor a bal első ajtóban? Illetve kábelek kapcsán. Hátha így egy kis időt sporolhatnék meg a kiméricskéléssel, ha esetleg meg lenne valakinek. Előre is köszi! kaloska@freemail.hu
Meganos benjy 409 Creative Commons License 2005.02.01 0 0 5

Hello.

A Meganklubb forumában mondták hogy hozzátok jöjjek a kérdésemmel:

Renault Megane I-be milyen riasztót érdemes szereltetnikb 50 ezer körül?

Mi ugrókódosra gondoltunk de ehez szerintem ti jobban értetek mint én.

Köszi

LUCzI FERencz Creative Commons License 2002.03.03 0 0 4
Enforcer melyik tipusa?
miholy Creative Commons License 2002.03.02 0 0 3
Hello mindenki! Nem tudtjátok, hogy hol találhatnék /ENFORCER/ riasztóhoz bekötési rajzot?
Köszi! Miholy
jellem Creative Commons License 2000.09.07 0 0 2
Én a törvényes megoldások híve vagyok, melyek a demokratikus játékszabályok keretei közt érnek el eredményt. Szerintem tehát állampolgári engedetlenségi akciót kell indítani. Első lépésként megítélésem szerint célszerű vállról indítható rakétákkal szétlőni a rohadt kocsikat, lehetőleg akkor, amikor a tulajdonosuk is benne ül. Szükségesnek tartom továbbá, hogy az akció kiterjedjen a régóta bögyömben levő kutyákra is, melyek teleszarják az utcát és lepisilik a kocsimat. Javaslom tehát, hogy minden felrobbantandó autóhoz kössünk néhány kutyát is, természetesen gazdáikkal együtt. Felmerülhet a kérdés, hogy mit kezd mozgalmunk azzal a ténnyel, hogy a detonáció hatására további autóriasztók is megszólalnak és a környéken lévő kutyák, sőt gazdáik is azonnal összeszarják magukat. Nos, a demokratikus játékszabályok betartását szem előtt tartó mozgalmunknak erre is van visszafogottan célorinteált, és a nagyvárosi együttélés alapfeltételeit nem szétfeszítő megoldása:

ATOMOT AZ EGÉSZ KIBASZOTT KERÜLTRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-j

borzimorzi Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1
1 móccert ismerek, ezt Újpesten alkalmazta volt 1 találékony kismama. Metód ecceruségét csak naccerusége múllya felül: öszve kell gyujteni kb. 1 tucatnyi erosen használt és értelemszeruen elszínezodött pelust, de nem eldobni, hanem gondosan beléjehajtogatni a belevalókat, majd kicsiny nylonzacseszben lecipelni az órák óta vinnyogó tragacshoz. Ezt követoen a belso felükön fellelheto matériát teljes egészében szét kell mázolni a jármuvön, különös tekintettel a zárakra, a visszapillantó üvege melletti résre és a tetszés szerint kikeresgélheto 1éb takaríthatatlan részekre.
Azért megjegyzendo, hogy ezt a rendkívül eroteljes büntit csak a legnotóriusabb ótókák érdemlik meg, a többinek azért meg szabad kegyelmezni...

10telod: b

alexandrosz Creative Commons License 2000.09.06 0 0 0
Le kell korlátozni a hangerejüket 0 dB-re!
Előzmény: Bartolmez Katazan (-)
Bartolmez Katazan Creative Commons License 2000.09.06 0 0 topiknyitó
Elviselhetetlennek tartom a kulonfele dallamvilaggal, a legvaratlanabb idoben megszolalo autoriasztokat. Szerinted mit lehetne tenni ellenuk olyat, ami torvenyes is, hathatos is?

Katazan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!